מכבי נתניה

גירסה מלאה: הבלאגן ממשיך בניצוחו של one.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
http://www.one.co.il/Article/238557.html

האמת התאכזבתי מאוד ממזרחי , יפה מאוד שהוא בא לדבר עם האוהדים אבל אי אפשר להגיד דברים כאלה על שחקן.
ואני מעתיק את התגובה שלי מפוסט אחר -
וואן לא מרפים כי זה התכלית של האתר הזה - צהוב, רכילותי ולא אמין. בדיוק כמו בעלת הבית שלו מתוכנית הספורט "האהובה".
ולגבי ז'אן - עוד שחקן מתוסכל שלא מתאים מיקצועית לשום קבוצה בליגת בעל, ועכשיו גם מתברר שגם אישיותית הוא לא משהו.
סגירת חשבונות מגעילה מהצד שלו. אף פעם לא החזקתי ממנו כשחקן ועכשיו גם בתור בן אדם מסתבר שהוא לא משהו.
(30-Aug-2014 12:14)אופיר34 כתב: [ -> ]ואני מעתיק את התגובה שלי מפוסט אחר -
וואן לא מרפים כי זה התכלית של האתר הזה - צהוב, רכילותי ולא אמין. בדיוק כמו בעלת הבית שלו מתוכנית הספורט "האהובה".
ולגבי ז'אן - עוד שחקן מתוסכל שלא מתאים מיקצועית לשום קבוצה בליגת בעל, ועכשיו גם מתברר שגם אישיותית הוא לא משהו.
סגירת חשבונות מגעילה מהצד שלו. אף פעם לא החזקתי ממנו כשחקן ועכשיו גם בתור בן אדם מסתבר שהוא לא משהו.

הנזק נעשה מצד כולם - וואן , יוסי מזרחי , שגב , ליאור ז'אן וכ'ו.
בסופו של דבר לכל ההתנהלות הזו מצד כולם יהיה מחיר כואב.
העיקר שליאור זאן היה גורם מרכזי בעליית ליגה איזה מניות יש לו כלום הוא לא עשה החרטטן הזה.
עוד שחקן טיפש ומתוסכל שכל כך שקוף שרוצה ליסגור חשבון.שחקן שבזמן שחתם אצלנו יצא בראיון למקומון בפ״ת ואמר שרוצה לשחק בהפועל פ״ת.שחקן טיפש שהתראין באתר שרמת הכתבים והעורכים לא גבוהה מרמתו.
מה שכן,מנהלי המועדון צריכים לחשוב ולראות איך מחזירים את השקט למועדון הן מצד הקהל והן מצד התקשורת.
הוא לוחם את המלחמה של החבר שלו, שניר דורי, כנראה.
האמת אף אחד לא חשב על שניר דורי.. שוער מצוין גם כן שעכשיו תקוע ואפילו לא יתלבש .
(30-Aug-2014 12:24)פיליפצוק כתב: [ -> ]הוא לוחם את המלחמה של החבר שלו, שניר דורי, כנראה.

איזו דרך יש לו לקבל במה אם לא בדרך הזו....ומי ייתן לו את הבה אם לא האתר הצהוב והמגעיל הזה...
הטענות שלי הן לא לליאור ג'אן המתוסכל אלא ליוסי מזרחי ולאלי שגב. במקום להגיד שזו החלטה מקצועית ולהוסיף מילים חיוביות על לויטה והתרומה שלו למועדון הם עושים בדיוק ההיפך.
שניר דורי גם בלאומית שיחק משחק וחצי בסוף אז מה זה משנה.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's