שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי מזרחי לאן?
01-Sep-2014, 11:24
הודעה: #49
RE: יוסי מזרחי לאן?
(01-Sep-2014 10:21)עידן444 כתב:  יש לי שתי בעיות עיקריות עם מזרחי:
1. מכבי נתניה תחת יוסי מזרחי נראית קבוצה לחוצה כמו שלא היתה שנים!
כך היה כמעט כל העונה שעברה וזה עוד היה מובן(גובה הציפיות, המון לחץ לעלות ליגה)... הבעיה היא שכך זה גם נראה במשחקי גביע הטוטו ואפילו במשחקי האימון(!!!). למה הם כל כך לחוצים כל הזמן? לחץ כזה לי נראה שנובע קודם כל ממאמן לחוץ.
2. יוסי מזרחי מאמן מעט מקובע(אגב, יש לי חבר אוהד הפועל ב"ש שאומר את אותו דבר על אלישע לוי...). לי נראה שהשיטה שהוא משחק פשוט לא מתאימה לחומר השחקנים שיש לו. אין לך קיצונים מטוסים שמאיימים מהאגף אז למה אתה מתעקש לשחק ככה? אתה לא רואה שקנדה והרוש יותר מסוכנים מאשר רן רול, שריקי ואברג'יל? למה שלא תנסה שיטה אחרת? אולי שיטת שלושה בלמים עם שני מגינים שתומכים כל הזמן בהתקפה יותר מתאימה? אולי מרכז שדה עם שני קשרים אחוריים גורם למשחק להיות תקוע? בנית על דודו שיהיה זה שיחבר את הכל ונפלת איתו... תשנה... אולי תצחקו אבל יש לנתניה סגל די ורסטילי. ערן לוי יכול לשחק בכמה עמדות, דיא סבע יכול לשחק בכמה עמדות, אנס דאבור יכול לשחק בכמה עמדות, ירין חסן יכול לשחק בכמה עמדות, עומר פרץ יכול לשחק כמעט בכל מקום במגרש, עידן שריקי יכול לשחק בכמה עמדות... היתרון במגינים שהבאת הוא שהם מגינים עם אוריינטציה התקפית... אם שמעון הרוש יעבור את החצי פעמיים במשחק ורק יגן אז בשביל מה הבאת אותו? מבחינה הגנתית יתכן שטובול ואורי שטרית לא נופלים ממנו ואולי אף טובים יותר...
צא מהשבלונה... הקבוצה הזו עם הסגל הזה צריכה ואמורה להראות הרבה יותר טוב!

להעביר לקורא יוסי מזרחי....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
יוסי מזרחי לאן? - טל.מ - 28-Aug-2014, 1:44
RE: יוסי מזרחי לאן? - Shaul - 31-Aug-2014, 18:15
יוסי מזרחי לאן? - טל.מ - 31-Aug-2014, 18:15
יוסי מזרחי לאן? - טל.מ - 31-Aug-2014, 18:31