מכבי נתניה

גירסה מלאה: יוסי מזרחי לאן?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
יוסי מזרחי מאמן גדול עם המון תארים וניסיון אבל עם כל הכבוד הוא חייב לשנות את שיטת המשחק והחשיבה ההגנתית. אחרת אני לא חושב שהוא צריך להשאר בקבוצה..
קחו לדוגמא קטע מראיון של ראובן עטר לאתר ONE על שיטת המשחק שלו והחשיבה:
"חשיבה התקפית , הגנה למעלה , ללמוד איך לצאת קדימה ולעשות את ההגנה ולא להתסגר אחורה זה מאוד חשוב לדעתי. ולפעמים זה יעלה לנו ביוקר אבל מאמין שנכבוש הרבה שערים. מאוד חשוב לי הקצב של המשחק חייב להיות מהיר . אני לא אוהב את הדרך שהקבוצה מחכה אחורה בחצי מגרש ונותנת להגנה של הקבוצה השניה להניע את הכדור ומחכים. אני לא אוהב את זה. אני אוהב לראות שכל הזמן הקבוצה הולכת קדימה ולוחצת ויוצרת מצב שהמשחק יהיה בקצב מאוד מהיר."
זה בדיוק מה ההיפך מאיך שאנחנו משחקים כרגע. חובה לשחק עם 2 חלוצים בכל מצב ונגד כל קבוצה בארץ .
אנחנו פשוט מסתגרים בחצי ומזמינים התקפות של היריבה... מכבי נתניה צריכה לשלוט במשחק לתקוף וללחוץ כל הגנת יריב בכל מגרש בארץ.

ועוד ציטוט חשוב של עטר:
מתי שמכבי נתניה יצטרכו אותי ובאיזה מצב גרוע שהם יהיו ואני אוכל לבוא ,אני יבוא!
טוב זה לא יקרה בשלוש השנים הקרובות.. מה שאני לא מבין זה למה מזרחי משחק ככה. הוא לא רואה את מה שכולנו רואים ? בכל ליגה ? מי מחכה היום בחצי ליריב ..? לא יודע מי החליט שמזרחי כזה מאמן גדול . סתם עוד אחד מיני רבים בים הבינוניות שבכדורגל שלנו.
עוד פעם אין סבלנות - סתם שאלה טל ואורן
בית"ר ומכבי פ"ת נראות על הפנים אז מה קורצקי ובן שמעון כבר לא מאמנים ?

מה ראיתם אצל עטר כל העונות הגנה ובעיטות מהגנה לחלוץ אולי הוא יעשה בזה משהו

תפסיקו לבלבל במוח גם מכבי ת"א והפועל תל אביב לא נראות טוב עוד לא התחילה הליגה עוד לא התחילה הליגה דברו אחרי 10 מחזורים תפסיקו עם העליהום אחרי כל משחק אימון וגביע השוקו
כל הקבוצות בשיא הכושר וביכולת פנומינלית ורק נתניה נראית על הפנים, אוהדים דפוקים.
(28-Aug-2014 1:04)ORENARIEL כתב: [ -> ]יוסי מזרחי מאמן גדול עם המון תארים וניסיון אבל עם כל הכבוד הוא חייב לשנות את שיטת המשחק והחשיבה ההגנתית. אחרת אני לא חושב שהוא צריך להשאר בקבוצה..
"חשיבה התקפית , הגנה למעלה , ללמוד איך לצאת קדימה ולעשות את ההגנה ולא להתסגר אחורה זה מאוד חשוב לדעתי. ולפעמים זה יעלה לנו ביוקר אבל מאמין שנכבוש הרבה שערים. מאוד חשוב לי הקצב של המשחק חייב להיות מהיר . אני לא אוהב את הדרך שהקבוצה מחכה אחורה בחצי מגרש ונותנת להגנה של הקבוצה השניה להניע את הכדור ומחכים. אני לא אוהב את זה. אני אוהב לראות שכל הזמן הקבוצה הולכת קדימה ולוחצת ויוצרת מצב שהמשחק יהיה בקצב מאוד מהיר."
זה בדיוק מה ההיפך מאיך שאנחנו משחקים כרגע. חובה לשחק עם 2 חלוצים בכל מצב ונגד כל קבוצה בארץ .
אנחנו פשוט מסתגרים בחצי ומזמינים התקפות של היריבה... מכבי נתניה צריכה לשלוט במשחק לתקוף וללחוץ כל הגנת יריב בכל מגרש בארץ.

ועוד ציטוט חשוב של עטר:

למה השם הזה ראובן עטר צריך לעלות כל פעם שהולך קצת פחות טוב ??
עטר לא היה מאמן ולא יהיה מאמן !
מוטיבטור - כן
סחבק עם השחקנים - כן
מאמן - לא !!
(28-Aug-2014 9:37)אופיר34 כתב: [ -> ]
(28-Aug-2014 1:04)ORENARIEL כתב: [ -> ]יוסי מזרחי מאמן גדול עם המון תארים וניסיון אבל עם כל הכבוד הוא חייב לשנות את שיטת המשחק והחשיבה ההגנתית. אחרת אני לא חושב שהוא צריך להשאר בקבוצה..

ועוד ציטוט חשוב של עטר:

למה השם הזה ראובן עטר צריך לעלות כל פעם שהולך קצת פחות טוב ??
עטר לא היה מאמן ולא יהיה מאמן !
מוטיבטור - כן
סחבק עם השחקנים - כן
מאמן - לא !!

דעתי על ראובן ידועה ולא נפתח את הדיון עכשיו שוב כי זה לא רלוונטי.
כאשר הפופוליזם חוגג, גם שמו של ויקו חדד יעלה בקרוב כאן כמושיע, פתאום כולם מאמנים גדולים ומזרחי אין לו מושג.
זאב רווח .. תענה על שאלה אחת, למה הקבוצה מחכה ליריבה בחצי בלי ללחוץ? ולמה משחקים עם 2 שחקנים וחצי בהתקפה ורק בהתפקות מתפרצות?? ואין לזה שום קשר לרמה של השחקנים בקבוצה.
תסכים איתי שיש לנו שחקנים בהרבה יותר טובים משל הפועל חיפה , ואתמול יצא לי לראות את המשחק של הפועל חיפה ונהנהתי מההקרבה והנחישות והלחץ של השחקנים. הדרך חשובה אפילו יותר מהתוצאה.
ואין קשר לסבלנות כי זה השבלונת משחק שתהיה לך כל השנה כך היה גם בליגה הלאומית משחקים של 1-0.
אתה לא חושב ששחקנו פחדני מידי נגד הפועל ת"א בגביע הטוטו ועוד בבית! ?? השחקנים חיכו בחצי ליריבה בלי ללחוץ.
הפועל ת"א זה לא ברצלונה. ולא צריך כשרון בשביל ללחוץ ולתת את הנשמה.

ופיליפצ'וק אני לא מדבר על כושר ולא על שערים אני מדבר על הדרך.
ותקרא שוב את המשפט אולי תפנים את הכוונה: אני לא אוהב את הדרך שהקבוצה מחכה אחורה בחצי מגרש ונותנת להגנה של הקבוצה השניה להניע את הכדור ומחכים. אני לא אוהב את זה. אני אוהב לראות שכל הזמן הקבוצה הולכת קדימה ולוחצת ויוצרת מצבים.
אורן לא פוסל את טענותיך אבל המרחק גדול עד מאוד על מנת לרמוז על פיטורי יוסי מזרחי , תשכח מזה זה לא יקרה !

מכבי נתניה תשתפר זה יקח זמן אבל זה יקרה צריך סבלנות

המאמן האחרון בעולם שהייתי מביא זה עטר בכל מצב אני יעדיף שחקן עבר של מכבי נתניה
אין לי בעיה עם יוסי מזרחי הוא מבין כדורגל .. אבל הבעיה שהוא משחק פחדני ונסוג . הלוואי שישנה את זה ויצליח עם מכבי נתניה.
אם הוא לא משנה את השיטה אני לא רוצה אותו פה...
פיטורים של מזרחי ???!!!!! יש כאן אנשים עם הרבה סבלנות......
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's