שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי מזרחי לאן?
01-Sep-2014, 17:20
הודעה: #51
RE: יוסי מזרחי לאן?
(01-Sep-2014 10:21)עידן444 כתב:  יש לי שתי בעיות עיקריות עם מזרחי:
1. מכבי נתניה תחת יוסי מזרחי נראית קבוצה לחוצה כמו שלא היתה שנים!
כך היה כמעט כל העונה שעברה וזה עוד היה מובן(גובה הציפיות, המון לחץ לעלות ליגה)... הבעיה היא שכך זה גם נראה במשחקי גביע הטוטו ואפילו במשחקי האימון(!!!). למה הם כל כך לחוצים כל הזמן? לחץ כזה לי נראה שנובע קודם כל ממאמן לחוץ.
2. יוסי מזרחי מאמן מעט מקובע(אגב, יש לי חבר אוהד הפועל ב"ש שאומר את אותו דבר על אלישע לוי...). לי נראה שהשיטה שהוא משחק פשוט לא מתאימה לחומר השחקנים שיש לו. אין לך קיצונים מטוסים שמאיימים מהאגף אז למה אתה מתעקש לשחק ככה? אתה לא רואה שקנדה והרוש יותר מסוכנים מאשר רן רול, שריקי ואברג'יל? למה שלא תנסה שיטה אחרת? אולי שיטת שלושה בלמים עם שני מגינים שתומכים כל הזמן בהתקפה יותר מתאימה? אולי מרכז שדה עם שני קשרים אחוריים גורם למשחק להיות תקוע? בנית על דודו שיהיה זה שיחבר את הכל ונפלת איתו... תשנה... אולי תצחקו אבל יש לנתניה סגל די ורסטילי. ערן לוי יכול לשחק בכמה עמדות, דיא סבע יכול לשחק בכמה עמדות, אנס דאבור יכול לשחק בכמה עמדות, ירין חסן יכול לשחק בכמה עמדות, עומר פרץ יכול לשחק כמעט בכל מקום במגרש, עידן שריקי יכול לשחק בכמה עמדות... היתרון במגינים שהבאת הוא שהם מגינים עם אוריינטציה התקפית... אם שמעון הרוש יעבור את החצי פעמיים במשחק ורק יגן אז בשביל מה הבאת אותו? מבחינה הגנתית יתכן שטובול ואורי שטרית לא נופלים ממנו ואולי אף טובים יותר...
צא מהשבלונה... הקבוצה הזו עם הסגל הזה צריכה ואמורה להראות הרבה יותר טוב!

כתבת יפה!
הבעיה שזה מאמן ותיק ומנוסה ואני לא כותב זאת כמחמאה. הוא שבלוני. לעולם ישחק עם חלוץ אחד כנראה.
אני הייתי מתחיל בנושא של כושר גופני. מדוע כולם שופכים לאגר בדקה 60?
באם המשחק הבא שלנו יהיה ב13.9(ליגה) איך זה שאין 2 משחקי אימון עד אז? הרי אין להם כושר ולא כושר משחק. אני לא מצליח להבין את זה.
הוא יכול לשחק עם צלישר/פרץ והרומני כקשרים אחוריים ועם דודו, ערן , בן שושן וקאיודה. זה יענה לו על השיטה של חלוץ אחד. אני לא מבין איך הוא רוצה להשתמש בדודו כקשר אחורי...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Sep-2014, 17:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Sep-2014 על ידי 17:25 eliahu.)
הודעה: #52
ואתם חושבים שמזרחי לא חושב על זה?

עד כה הוא לא שיחק עם סגל מלא. תמיד חסרים שחקנים.

גם למשחק הקרוב הו יחסר כנראה בנוסף לקיודה גם קנדה וערן לוי הפצועים וגם דאבור ייחסר.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

וחלוצים גם לא חסר.
רק לא הגיע הגולר-חיית הרחבה

01-Sep-2014, 17:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Sep-2014 על ידי 17:37 עידן444.)
הודעה: #53
דודו הוא שחקן ברזילאי 50-50. הוא לא מהשחקנים הברזילאים שיעשו סללומים יעברו כמה שחקנים וישימו גול. הוא יותר דומה לדור החדש של ברזיל שהוא יותר "גרמני"... חסון, יעיל, ולעיתים אף מעט שבלוני...
בקטעי וידאו ראיתי בעיטה חזקה בשתי הרגליים, משחק ראש, גליצ'ים, השקעה, טירוף, שחקן שחי את המשחק... במשחק האימון הראשון זכינו לראות קצת מהטאץ' שלו בעיקר בבישול לקאיודה... קצת מהלהט שלו בויכוחים עם השופט...
רק שיהיה בריא... ועם לפחות מעט מוטיבציה ורצון... אחרת לצערי, לא נראה ממנו כלום...
אני בתוך תוכי כל כך רוצה ומתפלל שהוא יסתום לכולם את הפיות!!!
חברים, תכניסו את זה טוב לראש- דודו טוב יכול לחבר כאן את כל הפאזל!
בלי דודו נראה בדיוק את אותן בעיות שראינו עונה שעברה... המון קשיים בהנעת כדור, ותלות מאוד גדולה בערן לוי.
01-Sep-2014, 17:35
הודעה: #54
וואלה צודק, אז איך אתה מסביר שגם ששיחק עם דודו , זה היה מאחור?
01-Sep-2014, 17:41
הודעה: #55
זה העניין של קשר 50-50... איפה אתה רוצה שישחק? הוא זה שצריך לבנות את המשחק מאחור ולהצטרף קדימה במידת האפשר. כמו שעושה צ'אבי, כמו שעושה למפרד, כמו שעושה סטיבי ג. כמו שעושה צ'אבי אלונסו.
01-Sep-2014, 17:56
הודעה: #56
(01-Sep-2014 17:23)eliahu כתב:  ואתם חושבים שמזרחי לא חושב על זה?

עד כה הוא לא שיחק עם סגל מלא. תמיד חסרים שחקנים.

גם למשחק הקרוב הו יחסר כנראה בנוסף לקיודה גם קנדה וערן לוי הפצועים וגם דאבור ייחסר.

וחלוצים גם לא חסר.
רק לא הגיע הגולר-חיית הרחבה

סגל חסר זה חלק מהמשחק וזה לא סיבה/תרוץ ליכולת.
פציעות בשלב זה של העונה ולא כתוצאה מתיקול חריף של יריב,זה סימפטום של הכנה לקויה
01-Sep-2014, 18:00
הודעה: #57
מלבד עידו לוי שנפצע מתיקול חריף של שחר הירש אכן משהו לא טוב קורה לנו בעניין הפציעות בתחילת העונה הזו...
01-Sep-2014, 18:01
הודעה: #58
היום בכדורגל המודרני הקשרים חייבים להיות 50/50 ,ולמכבי נתניה אין אף אחד כזה למעט דודו שהובא בשביל זה ,אבל לצערנו כרגע הבחור סובל מבעיות שונות.
אצלנו הקשרים או הגנתיים או התקפיים ,ולכן אין לנו משחק מעבר מהיר ,הכל בהליכה,ולכן הקבוצה נתקעת מאחורה.
הפתרון כרגע סבע חייב לשחק באמצע כדי שיהיה מי שיוציא את הקבוצה מהר קדימה.
01-Sep-2014, 18:06
הודעה: #59
(01-Sep-2014 18:00)עידן444 כתב:  מלבד עידו לוי שנפצע מתיקול חריף של שחר הירש אכן משהו לא טוב קורה לנו בעניין הפציעות בתחילת העונה הזו...

עידו לוי הוא פצוע כרוני,זו בעיה שחוזרת על עצמה בכל עונה.
01-Sep-2014, 18:21
הודעה: #60
(01-Sep-2014 18:06)אייל ס כתב:  
(01-Sep-2014 18:00)עידן444 כתב:  מלבד עידו לוי שנפצע מתיקול חריף של שחר הירש אכן משהו לא טוב קורה לנו בעניין הפציעות בתחילת העונה הזו...

עידו לוי הוא פצוע כרוני,זו בעיה שחוזרת על עצמה בכל עונה.
הוא נפצע לא מעט אך במקרה הזה יצא לי לראות את הכניסה של שחר הירש... היא היתה מאוד מאוחרת! הייתי אומר אפילו חסרת אחריות ולא מתאימה למשחק אימון אז במקרה הזה...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים