שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי מזרחי לאן?
31-Aug-2014, 19:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2014 על ידי 19:19 ORENARIEL.)
הודעה: #41
RE: יוסי מזרחי לאן?
(31-Aug-2014 19:10)אלון כתב:  תסביר איך שנה שעברה לא שמענו ממך מילה על המאמן? תסביר לי איך שנה שעברה הגעת לגמר גביע? תסביר לי איך עלית ליגה בחודש מרץ? תסביר איזו עוד קבוצה שעלתה ליגה נתנה הצגות וכדורגל התקפי כמו שאתה מבקש?

קודם כל תענה על השאלה האם אתה נהנה מהכדרוגל שאתה רואה ב-5 משחקים האחרונים או שאתה סובל רק כשיש מאמן עם תלתלים על הקווים?

בליגה הלאומית גם התבאסתי שאנחנו לא רואים הצגות ולא דורסים את היריבה.. כמו למשל נגד אום אל פאחם שכל הליגה דרסה אותם ורק אנחנו ניצחנו לקראת הסוף...
אבל בליגה הלאומית יש מטרה אחת לעלות ליגה כי זו קללה שאפשר להתקע שם הרבה שנים.
ותבין שוב.. אני לא נגד מזרחי אני רק רוצה שישתנה לטובה... גם ככה אם התוצאות יהיו גרועות יגיע הרגע שיחליפו מאמן.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Aug-2014, 19:35
הודעה: #42
(31-Aug-2014 19:15)טל.מ כתב:  זיכרונך בוגד בך ידידי... שמעת ועוד איך ! תשאל את אופיר. טענתי כל השנה שאני לא מת על הכדורגל שלו אבל לא יכול להתווכח עם התוצאה הסופית ועל כן הוא הרויח את מקומו.
אחכ היו פה פרסומים נדמה לי מאייל שבהם הוא טען שמזרחי אמר לו (אייל תקן אותי אם אני משרבב שמך לשוא .נדמה לי שזה היית אתה) שמזרחי מאוד מודע לכדורגל שהקבוצה שיחקה כי אלו הכלים שהיו לו ובליגת העל זה יראה אחרת. בינתיים - ללא שינוי.

התגובה שלי הייתה. מיועדת לאורן.אורן,אני לא נהנה ממה שאני רואה ורק אתמול אמרתי שרני ממש לא רגוע.כנראה שהציפיות שלנו גבוהות מידיי וגם אני פינטזתי על מקום בפליאןף העליון.כנראה שבאמת קשה לחבר קבוצה שעלתה ליגה ולא סתם כל שנה לפחות קבוצה אחת שעלתה ליגה יורדת בחזרה.אני בטוח שאם נמשיך לייצר אנרגיות שליליות סביב המאמן וסביב המועדון זה לא יעזור.מזרחי לא ישתנה אז אל תצפו ממנו להשתנות,גם הוא אמר שהוא יודע שיש ים של בעיות,בואו נקווה ולא נפריע לו לפתור אותם...
31-Aug-2014, 19:52
הודעה: #43
(31-Aug-2014 19:15)טל.מ כתב:  זיכרונך בוגד בך ידידי... שמעת ועוד איך ! תשאל את אופיר. טענתי כל השנה שאני לא מת על הכדורגל שלו אבל לא יכול להתווכח עם התוצאה הסופית ועל כן הוא הרויח את מקומו.
אחכ היו פה פרסומים נדמה לי מאייל שבהם הוא טען שמזרחי אמר לו (אייל תקן אותי אם אני משרבב שמך לשוא .נדמה לי שזה היית אתה) שמזרחי מאוד מודע לכדורגל שהקבוצה שיחקה כי אלו הכלים שהיו לו ובליגת העל זה יראה אחרת. בינתיים - ללא שינוי.

משרבב לשוא,למרות שמסכים לחלוטין שסבלנו במהלך 2/3 עונה הראשונה למעט החצי הראשון בפ"ת מהתצוגות במגרש ונהננו מצבירת נקודות.
01-Sep-2014, 10:21
הודעה: #44
יש לי שתי בעיות עיקריות עם מזרחי:
1. מכבי נתניה תחת יוסי מזרחי נראית קבוצה לחוצה כמו שלא היתה שנים!
כך היה כמעט כל העונה שעברה וזה עוד היה מובן(גובה הציפיות, המון לחץ לעלות ליגה)... הבעיה היא שכך זה גם נראה במשחקי גביע הטוטו ואפילו במשחקי האימון(!!!). למה הם כל כך לחוצים כל הזמן? לחץ כזה לי נראה שנובע קודם כל ממאמן לחוץ.
2. יוסי מזרחי מאמן מעט מקובע(אגב, יש לי חבר אוהד הפועל ב"ש שאומר את אותו דבר על אלישע לוי...). לי נראה שהשיטה שהוא משחק פשוט לא מתאימה לחומר השחקנים שיש לו. אין לך קיצונים מטוסים שמאיימים מהאגף אז למה אתה מתעקש לשחק ככה? אתה לא רואה שקנדה והרוש יותר מסוכנים מאשר רן רול, שריקי ואברג'יל? למה שלא תנסה שיטה אחרת? אולי שיטת שלושה בלמים עם שני מגינים שתומכים כל הזמן בהתקפה יותר מתאימה? אולי מרכז שדה עם שני קשרים אחוריים גורם למשחק להיות תקוע? בנית על דודו שיהיה זה שיחבר את הכל ונפלת איתו... תשנה... אולי תצחקו אבל יש לנתניה סגל די ורסטילי. ערן לוי יכול לשחק בכמה עמדות, דיא סבע יכול לשחק בכמה עמדות, אנס דאבור יכול לשחק בכמה עמדות, ירין חסן יכול לשחק בכמה עמדות, עומר פרץ יכול לשחק כמעט בכל מקום במגרש, עידן שריקי יכול לשחק בכמה עמדות... היתרון במגינים שהבאת הוא שהם מגינים עם אוריינטציה התקפית... אם שמעון הרוש יעבור את החצי פעמיים במשחק ורק יגן אז בשביל מה הבאת אותו? מבחינה הגנתית יתכן שטובול ואורי שטרית לא נופלים ממנו ואולי אף טובים יותר...
צא מהשבלונה... הקבוצה הזו עם הסגל הזה צריכה ואמורה להראות הרבה יותר טוב!
The following 2 users Like עידן444's post:
eliahu (0101-0909-2014201420142014), אלון (0101-0909-2014201420142014)
01-Sep-2014, 10:31
הודעה: #45
מסכים !
01-Sep-2014, 10:36
הודעה: #46
יוסי מזרחי לאן?
אוקי בוא נניח שמביאים לכאן 9 רציני. אתה משחק עם קאיודה ובן שושן בכנפיים וערן לוי מאחורי החלוץ ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Sep-2014, 11:02
הודעה: #47
(01-Sep-2014 10:36)טל.מ כתב:  אוקי בוא נניח שמביאים לכאן 9 רציני. אתה משחק עם קאיודה ובן שושן בכנפיים וערן לוי מאחורי החלוץ ?

למה לא ?
01-Sep-2014, 11:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Sep-2014 על ידי 11:05 זאב רווח.)
הודעה: #48
טל המחשבה שלך מיושנת

קנדה צריך להיות בכנף אחד והרוש בכנף שני

חלוצים 2 קיודה וה-9 כשערן לוי ברחבה השמאלית ובן שושן ברחבה הימנית
מאחריהם עולים כטריילרים ג'ורג'ו או דודו סראנסה אם יהיה בריא

בכל התקפה יכול להיות לך 5-7 שחקנים ב 20 מטר מהשער

וצריך לומר את האמת המרווחים בין ההגנה להתקפה גדולים מדי הבלמים חייבים לדחוף את השחקנים קדימה שלא יווצרו חורים ומרחקים גדולים וככה לא תראה מעל חצי קבוצה מתגוננת
01-Sep-2014, 11:24
הודעה: #49
(01-Sep-2014 10:21)עידן444 כתב:  יש לי שתי בעיות עיקריות עם מזרחי:
1. מכבי נתניה תחת יוסי מזרחי נראית קבוצה לחוצה כמו שלא היתה שנים!
כך היה כמעט כל העונה שעברה וזה עוד היה מובן(גובה הציפיות, המון לחץ לעלות ליגה)... הבעיה היא שכך זה גם נראה במשחקי גביע הטוטו ואפילו במשחקי האימון(!!!). למה הם כל כך לחוצים כל הזמן? לחץ כזה לי נראה שנובע קודם כל ממאמן לחוץ.
2. יוסי מזרחי מאמן מעט מקובע(אגב, יש לי חבר אוהד הפועל ב"ש שאומר את אותו דבר על אלישע לוי...). לי נראה שהשיטה שהוא משחק פשוט לא מתאימה לחומר השחקנים שיש לו. אין לך קיצונים מטוסים שמאיימים מהאגף אז למה אתה מתעקש לשחק ככה? אתה לא רואה שקנדה והרוש יותר מסוכנים מאשר רן רול, שריקי ואברג'יל? למה שלא תנסה שיטה אחרת? אולי שיטת שלושה בלמים עם שני מגינים שתומכים כל הזמן בהתקפה יותר מתאימה? אולי מרכז שדה עם שני קשרים אחוריים גורם למשחק להיות תקוע? בנית על דודו שיהיה זה שיחבר את הכל ונפלת איתו... תשנה... אולי תצחקו אבל יש לנתניה סגל די ורסטילי. ערן לוי יכול לשחק בכמה עמדות, דיא סבע יכול לשחק בכמה עמדות, אנס דאבור יכול לשחק בכמה עמדות, ירין חסן יכול לשחק בכמה עמדות, עומר פרץ יכול לשחק כמעט בכל מקום במגרש, עידן שריקי יכול לשחק בכמה עמדות... היתרון במגינים שהבאת הוא שהם מגינים עם אוריינטציה התקפית... אם שמעון הרוש יעבור את החצי פעמיים במשחק ורק יגן אז בשביל מה הבאת אותו? מבחינה הגנתית יתכן שטובול ואורי שטרית לא נופלים ממנו ואולי אף טובים יותר...
צא מהשבלונה... הקבוצה הזו עם הסגל הזה צריכה ואמורה להראות הרבה יותר טוב!

להעביר לקורא יוסי מזרחי....
01-Sep-2014, 15:33
הודעה: #50
(01-Sep-2014 11:02)זאב רווח כתב:  טל המחשבה שלך מיושנת

קנדה צריך להיות בכנף אחד והרוש בכנף שני

חלוצים 2 קיודה וה-9 כשערן לוי ברחבה השמאלית ובן שושן ברחבה הימנית
מאחריהם עולים כטריילרים ג'ורג'ו או דודו סראנסה אם יהיה בריא

בכל התקפה יכול להיות לך 5-7 שחקנים ב 20 מטר מהשער

וצריך לומר את האמת המרווחים בין ההגנה להתקפה גדולים מדי הבלמים חייבים לדחוף את השחקנים קדימה שלא יווצרו חורים ומרחקים גדולים וככה לא תראה מעל חצי קבוצה מתגוננת

מה הקשר לבלמים? האחריות היא רק של מזרחי להגיד להם לעלות למעלה וללחוץ קדימה.. ואם יש מישהו שלא ממלא את ההוראות אז שיעיף אותו לספסל...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים