שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לכל מאן דבעי
19-Aug-2014, 18:50
הודעה: #61
RE: לכל מאן דבעי
(19-Aug-2014 17:16)ORENARIEL כתב:  משה אתה כל פעם אומר תגובה אחרונה תגובה אחרונה... יאללה תפסיק להגיב כבר כמו שהבטחת
לך תכתוב בפורום אחר עזוב אותנו בשקט כבר

לא מכובד ולא מכבד אותך לרשום דברים כאלה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Aug-2014, 18:51
הודעה: #62
(19-Aug-2014 15:51)משה1979 כתב:  קודם כל, בהתאם להודעת מנהל הפורום אני בהשעיה עד 24.08.2014 אבל אני מתכוון לקחת חופשה ארוכה יותר.
אני נכנסתי עם המשתמש החילופי הזה היום ואתמול בפלישה Smile
לידיעת "האוהד" האינטרנסט amir אני ורק אני אקבע מתי לצאת מפה או להיכנס, לא רואה אותך מאינץ', ניסו כבר כמה פעמים בעבר לחסום אותי וכפי שאתה רואה אני חי, נושם ובועט, אתה עכשיו מוזמן להמשיך לנסות לגרום לי לקלל, לא הולך לך עד כה.
אני חוזר על מה שאמרתי אתמול, לא יכול להיות שהפורום הזה יהיה מקום נחלה ל"אוהדים" בעלי אינטרס, "אוהדים" מטעם ו"אוהדים" מתוסכלים שפיטרו אותם או לא נתנו להם ג'וב במערכת.
הפורום הזה הפך להיות אנטי בעלים ואנטי של המועדון, יותר מהפייסבוק ויותר מהטוקבקים באתרי הספורט השונים, אם זה נשמע לדובר המועדון ו/או למנהל הפורום הגיוני שיהיו בריאים.
אני לא מתכוון להתנצל בפני אף אחד ולא מחפש שיתנצלו בפני. אני בגלגול הקודם שלי פה כ"דיקטטורה" וזה היה בתקופת יאמר הייתי משתלח פה בהנהלה ובמי לא, הייתי רב פה עם סגל (אז הוא היה בצד של המועדון) כי חשבתי שעומדים בתור לקנות את המועדון ויהיו אנשים שיעשו את העבודה טוב יותר.
המציאות גרמה לי להבין שאין לי מושג, אף אחד לא בא וכל הרעיונות של "קבוצת ניהול של האוהדים" התבררו כחרטא אחד גדולה.
אז היום כשיש בעלים וחלק מהכותבים בעלי האינטרס כאן מתייחסים בזילזול אל האיש, כי הם לא אוהבים את היועץ שלו או כי הוא מישהו מטעמו הזיז הצידה את החבר שלהם, אז כן אני "אצא עליהם" כאן וגם אם אני אפגוש אותם ביציע ומצידי שיחסמו אותי עוד אלף פעם.
מילה למר חטב, לא קונה מילה מההסברים שלך, הכתיבה שלך מדברת בעד עצמה.
מילה למר קליינמן, אם אתה עסוק, תבקש שמישהו אחר יעשה כאן סדר בתגובות, לא ייתכן שהתגובות בפורום רישמי בבעלות המועדון יראו ככה וכדאי גם שתעשה את ההפרדה בין החברים שלך מתקופת הברזלים בקופסא לבין עבודתך כאן בהתנדבות, כי אותם החברים האלה הם אלו שמכלכלים פה השכם וערב.
מילה לאופיר, זה לא התפקיד שלי או שלך להתמודד מול "הרעים" והמלכלכים זה התפקיד של נציג המועדון.
ככה אני רואה את הדברים ובזה החפירה שלי הסתיימה, סאלמאת....

נ.ב: משתמש = יוזר = גולש לידיעת מר זיו פלם ואין קשר לסמים, הנה למדת משהו חדש היום, רוץ תספר לאימא.

אוי משה משה אתה והומור לא הולכים ביחד כנראה אבל שיהיה לך כל טוב ובהצלחה בחופש
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
19-Aug-2014, 19:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Aug-2014 על ידי 19:22 משה1979.)
הודעה: #63
(19-Aug-2014 16:44)ניסים י כתב:  משה, אתה אומר שהפורום הזה הוא לא לאנשים עם אינטרסים ולא לאנשים שהם אנטי, אז למי מותר לכתוב בפורום? רק למי שחושב כמוך?
לא כתבתי בפורום מבעיות טכניות והיום נרשמתי מחדש, אבל לא נראה לי שפספסתי המון הודעות בחודשים האחרונים, ואני חייב להודות שבהתבוננות מהצד אפשר ללמוד הרבה על כל אחד ואחד, כי זה נשאר נקי ונטול אינטרסים.
היו לך לאורך התקופה האחרונה כמה נימוקים מבריקים שהסכמתי איתם לגמרי, אבל מהר מאוד הצלחת להחטיא את המטרה כשתקפת לגופו של אדם ולא לגופו של עניין.

אין ספק שאם היה עולה פוסט ואחר כך כולם היו כותבים "צודק", "וואלה", "נכון", הפורום הזה היה מת מזמן, אבל גם דרך אי הסכמה ובלי לעקוץ אישית (כמו העקיצות ההדדיות של טל ואופיר), אפשר להגיע לדיונים מפולפלים ומעניינים מספיק.
בניגוד לקבוצות פייסבוק מסויימות, הפורום הזה מורכב מאנשים מבוגרים והציפייה שלי כקורא (ואולי גם ככותב מעכשיו), היא לא להתלכלך בסחי, אלא פשוט ל... דון. לריב, "לצעוק", לא להסכים, אבל תוך כבוד של האחד לשני. רק ככה הפורום הזה יגדל, כי אני יודע לפחות על שלושה אנשים שהדירו את רגליהם בגלל קללות שהיו נפוצות פה בגלגולים קודמים.

ברוך הבא (או ברוך השב) ניסים '.
כל מה שנאמר מכוון ל: 2-3 כותבים "שיושבים" על הפורום הזה ומפליאים בו את משנתם האינטרסנטית.

(19-Aug-2014 17:16)ORENARIEL כתב:  משה אתה כל פעם אומר תגובה אחרונה תגובה אחרונה... יאללה תפסיק להגיב כבר כמו שהבטחת
לך תכתוב בפורום אחר עזוב אותנו בשקט כבר

המשתמש "פיליפצ'וק" הוצא לחופשה כפויה, אל מי אתה פונה בדיוק?
19-Aug-2014, 19:32
הודעה: #64
מכיוון שאת טל אני מכיר אישית ועם אמיר התכתבתי יותר מפעם,את אריאל מכיר אישית ואת משה לא וגם לא את מי שעומד מאחורי הניק "זאב רווח",אהיה הפעם בצד של אלו שאני לא מכיר(בכלל).
זה שמשה עבר כל גבול,להערכתי הוא יודע ואנחנו יודעים,זה "שזאב רווח" הגיע משום מקום ותפס חלק נכבד מדפי הפורום למרות שאיש לא מכיר/לא יודע ולא מבין מהיכן מתי ולאן הוא מכוון,זה ברור לכולנו וגם למי שעומד מאחורי "זאב רווח" שנים רבות.
כל זה לא נותן לאיש לגיטימציה לנקוט בשפה/בסגנון/בדרך שנקטו האחרים ואני לא מתכוון למשה וזאב,כשפניתי במשך שבועות,פניתי לכל הצדדים.
ומה יותר פשוט להתעלם ומה יותר פשוט לא לענות ומה יותר פשוט מלהמשיך הלאה,ברור לי לחלוטין שעם טל ואמיר ואחרים לא היו מתייחסים,זה היה נגמר לפני שזה התחיל.
ארחיק לכת ואומר שהפורום הזה לא נועד לשרת את הוויכוחים חסרי התוכלת שבין אופיר וט ואחרים,פורום תפקידו לעודד רעיונות,דעות,מחשבות ולא עקיצות על בסיס קבוע שלעיתים לוקחים פוסט תמים לעשרות עמודים חסרי תכלית.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
אלון (1919-0808-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים