שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לכל מאן דבעי
18-Aug-2014, 16:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2014 על ידי 16:15 משה1979.)
הודעה: #1
לכל מאן דבעי
בהמשך לחסימתי מהפורום הבוקר, להלן פנייתי הבוקר למר "מנהל הפורום" ותגובתו הלקונית:

בוקר טוב עמית,
אז אני רואה הבוקר שחסמת אותי מהפורום, על הכיפאק אני אמשיך לחיות טוב גם בלי הכתיבה שם.
אינני חולק על החסימה, אני מסכים שחוללתי מהומות מילוליות שם אך הם באו כתגובה להכפשות בלתי פוסקות של בעלי אינטרסים ואנשים מתוסכלים כנגד המועדון.
אני בהמשך היום אבדוק האם החברים שלך המשתמשים "טל מ." והאינטרסנט "amir" נחסמו גם כן במידה ולא כך הדבר משמע לקחת צד בהדיינות ואז אני אפנה לאנשים שמעסיקים אותך (אתה עדיין מנהל פורום רשמי של מועדון ולא פורום פרטי של החברים שלך) ואתלונן על טיפולך בעניין הנ"ל ואם גם זה לא יעזור אני אשקול גם פניה לעיתונות כדי שגם אלי שגב בכבודו ועצמו ייחשף למה שמתחולל בפורום של האתר של הקבוצה בבעלותו (יריקה והסתה יומיומית בפרצופו ע"י "אוהדים").
ממתין לתגובתך.

פיליפצ'וק.

תגובתו: כל מי שמנבל את הפה מורחק (האיש יודע להתבטא אין ספק).

אני מקווה שכל מי שמעסיק את אדון קליינמן יקרא את זה לפני שהאחרון יידאג למחוק את הפוסט הזה.
ואני חוזר ואומר מיציתי ואין לי עניין להמשיך ולכתוב כאן, אני רק רוצה שיידעו כל בעלי העניין במועדון שיש כאן כותבים "נגועים", אנשים מטעם ובעלי עניין בפורום של האתר הרישמי שמסיתים באופן יומיומי כנגד המועדון בכלל וכנגד אלי שגב בפרט ומנהל הפורום מחליט לחסום (ללא אזהרה מוקדמת) את אחד הבודדים כאן שיוצא להגנת האיש היקר הזה שתורם מכספו ומזמנו וכמו כל אדם נורמלי במדינה לא חף מטעויות, ומותיר את הבמה לחבורת המשתלחים האינטרסנטים (בכסות עניינית לשיטתם).
אני מקווה שמי שצריך יידע לסדר פה את העניינים לפי שהפורום הזה יהיה יותר גרוע מתוכנית הספורט "האובייקטיבית" 90 FM.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Aug-2014, 16:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2014 על ידי 16:14 ron m..)
הודעה: #2
RE: לכל מאן דבעי
(18-Aug-2014 16:08)משה1979 כתב:  בהמשך לחסימתי מהפורום הבוקר, להלן פנייתי הבוקר למר "מנהל הפורום" ותגובתו הלקונית:

בוקר טוב עמית,
אז אני רואה הבוקר שחסמת אותי מהפורום, על הכיפאק אני אמשיך לחיות טוב גם בלי הכתיבה שם.
אינני חולק על החסימה, אני מסכים שחוללתי מהומות מילוליות שם אך הם באו כתגובה להכפשות בלתי פוסקות של בעלי אינטרסים ואנשים מתוסכלים כנגד המועדון.
אני בהמשך היום אבדוק האם החברים שלך המשתמשים "טל מ." והאינטרסנט "amir" נחסמו גם כן במידה ולא כך הדבר משמע לקחת צד בהדיינות ואז אני אפנה לאנשים שמעסיקים אותך (אתה עדיין מנהל פורום רשמי של מועדון ולא פורום פרטי של החברים שלך) ואתלונן על טיפולך בעניין הנ"ל ואם גם זה לא יעזור אני אשקול גם פניה לעיתונות כדי שגם אלי שגב בכבודו ועצמו ייחשף למה שמתחולל בפורום של האתר של הקבוצה בבעלותו (יריקה והסתה יומיומית בפרצופו ע"י "אוהדים").
ממתין לתגובתך.

פיליפצ'וק.

תגובתו: כל מי שמנבל את הפה מורחק (האיש יודע להתבטא אין ספק).

אני מקווה שכל מי שמעסיק את אדון קליינמן יקרא את זה לפני שהאחרון יידאג למחוק את הפוסט הזה.
ואני חוזר ואומר מיציתי ואין לי עניין להמשיך ולכתוב כאן, אני רק רוצה שיידעו כל בעלי העניין במועדון שיש כאן כותבים "נגועים", אנשים מטעם ובעלי עניין בפורום של האתר הרישמי שמסיתים באופן יומיומי כנגד המועדון בכלל וכנגד אלי שגב בפרט ומנהל הפורום מחליט לחסום (ללא אזהרה מוקדמת) את אחד הבודדים כאן שיוצא להגנת האיש היקר הזה שתורם מכספו ומזמנו וכמו כל אדם נורמלי במדינה לא חף מטעויות, ומותיר את הבמה לחבורת המשתלחים האינטרסנטים (בכסות עניינית לשיטתם).
אני מקווה שמי שצריך יידע לסדר פה את העניינים לפי שהפורום הזה יהיה יותר גרוע מתוכנית הספורט "האובייקטיבית" 90 FM.

חחחחח
הרגת אותי פילפצוק

מקווה שטל ואמיר לא נחסמו...בילעדיהם אפשר לסגור את הפורום
18-Aug-2014, 16:19
הודעה: #3
מצידי אתה יכול להישאר, אבל כשאתה הולך להתלונן תראה להם גם את הפוסטים עם הקללות שלך מעניין מה לאלי שגב יהיה לומר על זה להערכתי הוא יוותר על שירותי הייעוץ שלך.
עכשיו הבנתי למה היה פה כ"כ שקט ורגוע היום.
להתראות בשמחות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Aug-2014, 16:20
הודעה: #4
לכל מאן דבעי
לא נחסמתי. וכנראה שיש סיבה. ולא אני לא כותב מטעם אני לא נגוע באינטרסים לא מקורב לאף אחד ומעולם לא באתי בשום דין או דברים או אפילו אמירת שלום לאיש מאנשי מחלקת הבוגרים של מכבי נתניה.
לפחות שההאשמות לא יהיו מצוצות מהאצבע..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Aug-2014, 17:11
הודעה: #5
משה תגיד תודה שקבלת רק חסימה זמנית בשביל להרגיע אותך..
מה הקשר מהי הדעה שלך אם אתה בעד או נגד ההנהלה? שמעת על דרך ארץ?
תשאר פה ותכבדו אחד את השני ובלי עקיצות גם אם האדם השני חולק על הדעה שלך...
18-Aug-2014, 17:21
הודעה: #6
קיבלת חסימה בצדק. אתה לא יודע לכבד את חברי הפורום וכל מי שאינו לפי דעתך חייב לקבל "מחמאות".לפי דעתי גם זאב רווח היה צריך לקבל חסימה זמנית.
18-Aug-2014, 17:36
הודעה: #7
משה,לא יודע מה קרה לך בזמן האחרון,גם אותי מטריף חלק מהשטויות שאנשים כותבים כאן ואני משתדל להיות מאופק(האמת לפעמים קשה מאוד),ולמרות הכל ובמיוחד בגלל שאתה לא נגוע באינטרסים (כמו אחר שהצהיר כאן) אני חושב שאתה צריך ללמוד לספור עד 10 ולא להיתייחס לכל שטות או כתיבה שסוטרת את דעתך.מוכרח לציין שאהבתי לקרא את תגובותיך(עד שהתחלת עם השטויות) ומבחינתי חבל שהורחקת,אפשר היה להסתפק בצהוב כשהכל התחיל...
18-Aug-2014, 17:47
הודעה: #8
אלון אני מצטער אבל אם היית חוטף את הקללות שאני חטפתי בשבת שלרובכם הגדול אין מושג מהם כי האשכול הוסר, היית מבין שעד כאן.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Aug-2014, 18:00
הודעה: #9
אלון, אין מקום לאנשים כאלה בשום פורום למה ההיתרפסות הזאת.
הפורום לא נועד למנבלי פה מטורפים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Aug-2014, 18:12
הודעה: #10
פיליפצוק אוהד מסור של הקבוצה.
באג'נדה שלו היה הצורך ל"שמור" על בעלים על רקע היסטוריה של התנהגות אוהדים כלפי בעלים.
ובעיקר הברחתם.

בפורום הזה מביע דעות יש קלות בחריפות הביקורת. לכל אחד יש רצונות וחזונות ומבקש שהבעלים ינהג בדיוק כפי שהוא האוהד סבור.

הבעיה היא באיכות הויכוח - כל עוד יש כיבוד הזולת ופלורליזם בחשיבה של הכלל עד ניתן להינות מהפורום.

ומרגע שהכיבוד נפסק ויש טענות על רקע אישי וניבולי פה על הכתב מתחילה הבעיה.

לא רק משה חטא כאן בשפתו לכל אחד מאיתנו יש רגע כזה המכנה אחרים בשמות והמצמיד להם תכונות.

בואו כוחנו נתרום לאיכות השיח - נבדוק את עצמנו היטב לפני הביקורת כלפי האחר.

אני מודה שאני פשוט לא יכול לקרוא את המנטרות הנשנות כנגד המאמן או הצוות הניהולי. לדוג ההתייחסות למוטלה עברה מזמן את גבול הטעם הטוב.

ממליץ להחזיר את פיליפצוק חזרה לפורום ולהמשיך בצורה המכבדת את האינטלקטואלים שבנו.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
The following 1 user Likes eliahu's post:
אלון (1818-0808-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים