שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לכל מאן דבעי
18-Aug-2014, 18:16
הודעה: #11
לכל מאן דבעי
אליהו אם אני הייתי מקלל אותך כפי שהוא קילל אותי בשבת בבוקר לא היית נכנס לפורום יותר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Aug-2014, 18:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2014 על ידי 18:23 אלון.)
הודעה: #12
RE: לכל מאן דבעי
(18-Aug-2014 18:12)eliahu כתב:  פיליפצוק אוהד מסור של הקבוצה.
באג'נדה שלו היה הצורך ל"שמור" על בעלים על רקע היסטוריה של התנהגות אוהדים כלפי בעלים.
ובעיקר הברחתם.

בפורום הזה מביע דעות יש קלות בחריפות הביקורת. לכל אחד יש רצונות וחזונות ומבקש שהבעלים ינהג בדיוק כפי שהוא האוהד סבור.

הבעיה היא באיכות הויכוח - כל עוד יש כיבוד הזולת ופלורליזם בחשיבה של הכלל עד ניתן להינות מהפורום.

ומרגע שהכיבוד נפסק ויש טענות על רקע אישי וניבולי פה על הכתב מתחילה הבעיה.

לא רק משה חטא כאן בשפתו לכל אחד מאיתנו יש רגע כזה המכנה אחרים בשמות והמצמיד להם תכונות.

בואו כוחנו נתרום לאיכות השיח - נבדוק את עצמנו היטב לפני הביקורת כלפי האחר.

אני מודה שאני פשוט לא יכול לקרוא את המנטרות הנשנות כנגד המאמן או הצוות הניהולי. לדוג ההתייחסות למוטלה עברה מזמן את גבול הטעם הטוב.

ממליץ להחזיר את פיליפצוק חזרה לפורום ולהמשיך בצורה המכבדת את האינטלקטואלים שבנו.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

כל מילה בסלע! כתבתי שאהבתי את תגובותיו של משה עד שהתחיל עם השטויות ואפשר היה להסתפק באזהרה כשהכל החל ולפני שהתדרדר למצב שהתדרדר.טל כאדם בוגר יותר לא היית צריך להיגרר אחרי התגובות הלא עינייניות ולהגיד לו בוא תקלל או כל מי מיני התגרויות שמשכו אותו בלשון.אני נגד כל אלימות גם היא מילולית ובטח ובטח שאין לה מקום בפורום זה.מה שכן אותו עונש מגיע לעוד כמה שהיו צריכים להיות מורחקים באותו הרגע שאיימו או קיללו(לא מתכון לטל או אמיר)....
18-Aug-2014, 18:22
הודעה: #13
מי שחסם את "פיליפצ'וק" צריך להתבייש. כנראה שרוצים להציג דעה אחת בפורום ולא לשמוע דעות שונות.
לא ראיתי שחסמו את "לואיס מריןןןןןןןןןןןןןןן" אחרי כל ההתבטאויות הגזעניות שלו.
אם זה ימשך לצערי לא יהיה עתיד לפורום הזה וחבל.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
18-Aug-2014, 18:22
הודעה: #14
האמת אני לא מכיר את הבחור אולי בפנים ...אבל אין דרך אחרת לשמור על הפורום הזה איכותי ונעים . האמת הופתעתי מאורך הרוח של קליימן ווגנר...אישית אני חושב שעם כל הכבוד לדיעה כזו או אחרת יש גבול...יש פה הרבה אנשים שלא מסכימים ועברנו תקופות של ירידת ליגה וכו... ולא זוכר ירידה לרמה כל כך ירודה...אני מעריך שיש פה גם ענייני גיל ופרופורציות בחיים וכנראה שפיליפצ׳וק צעיר מאד לא מאמין שבעל משפחה אבא לילדים ינהג בכזו צורה בואו נזכור שכולנו לטובת מטרה אחת הנאה מהמשחק ומהקבוצה !!!
18-Aug-2014, 18:23
הודעה: #15
Re: RE: לכל מאן דבעי
(18-Aug-2014 18:12)eliahu כתב:  פיליפצוק אוהד מסור של הקבוצה.
באג'נדה שלו היה הצורך ל"שמור" על בעלים על רקע היסטוריה של התנהגות אוהדים כלפי בעלים.
ובעיקר הברחתם.

בפורום הזה מביע דעות יש קלות בחריפות הביקורת. לכל אחד יש רצונות וחזונות ומבקש שהבעלים ינהג בדיוק כפי שהוא האוהד סבור.

הבעיה היא באיכות הויכוח - כל עוד יש כיבוד הזולת ופלורליזם בחשיבה של הכלל עד ניתן להינות מהפורום.

ומרגע שהכיבוד נפסק ויש טענות על רקע אישי וניבולי פה על הכתב מתחילה הבעיה.

לא רק משה חטא כאן בשפתו לכל אחד מאיתנו יש רגע כזה המכנה אחרים בשמות והמצמיד להם תכונות.

בואו כוחנו נתרום לאיכות השיח - נבדוק את עצמנו היטב לפני הביקורת כלפי האחר.

אני מודה שאני פשוט לא יכול לקרוא את המנטרות הנשנות כנגד המאמן או הצוות הניהולי. לדוג ההתייחסות למוטלה עברה מזמן את גבול הטעם הטוב.

ממליץ להחזיר את פיליפצוק חזרה לפורום ולהמשיך בצורה המכבדת את האינטלקטואלים שבנו.

לא ראיתי פה אף אחד חוץ ממנו ואולי רווח שמקלל ללא הפסקה בקללות כאלו שמנהל הפורום צריך למחוק פוסטים שלמים בגללו, הוא לא עונה עניינית אלה תוקף אישית ולא בוחל באף מילה אז אל תהיה לי יפה נפש פתאום לא ראיתי שקראת לו להפסיק שקלל את משפחתו של טל או שאיים עליו פיזית, אבל עכשיו אתה פתאום מעוניין להחזיר אותו ממש רחמנות, גדעון לוי.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Aug-2014, 18:26
הודעה: #16
(18-Aug-2014 18:22)yaron73 כתב:  מי שחסם את "פיליפצ'וק" צריך להתבייש. כנראה שרוצים להציג דעה אחת בפורום ולא לשמוע דעות שונות.

ירון אתה טועה בענק !!! שיגיד מה שהוא רוצה וכמה שהוא רוצה אבל בשפה שונה אי אפשר לדבר בשפה של שוק השיח פה נועד להחליף דיעות וברור שיהיו לא מעט אי הסכמות גם בשיחות סלון אני וחברים שלי מתווכחים מעולם לא ניבלנו את הפה ...יש גבול .... ואין שום קשר לדיעה כזו או אחרת ...
18-Aug-2014, 18:26
הודעה: #17
לכל מאן דבעי
אלון ביום שיגידו לך ״בן שרמ* מזד* בת*״ אני מציע שתבקש שינהגו בסלחנות הראויה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Aug-2014, 18:29
הודעה: #18
טל מיוחס - אני החלט מבין את תחושותיך בעניין הקללות ובודאי שזה לא ראוי ולא במקום.

מנגד אסור לשמור טינה וצריך לדעת גם לסלוח ולוותר בעיקר שיש לך חלק בכך שהתגרת באיש לא מעט ומשכת אותו בלשנו קרי בכתיבתו.

עם משה יידע לחזור ולכתוב בצורה שאינה פוגעת אישית אך בהחלט מביעה דיעותיו והשקפותיו אסז יש לאפשר זאת.

אני לא מסכים הרבה מאוד פעמים עם דעות שנכתתבות כאן. לרוב איני מגיב או משתדל להגיב מבלי לפגוע.

בואו נשתפר כולנו.

The following 1 user Likes eliahu's post:
אלון (1818-0808-2014201420142014)
18-Aug-2014, 18:32
הודעה: #19
Re: RE: לכל מאן דבעי
(18-Aug-2014 18:29)eliahu כתב:  טל מיוחס - אני החלט מבין את תחושותיך בעניין הקללות ובודאי שזה לא ראוי ולא במקום.

מנגד אסור לשמור טינה וצריך לדעת גם לסלוח ולוותר בעיקר שיש לך חלק בכך שהתגרת באיש לא מעט ומשכת אותו בלשנו קרי בכתיבתו.

עם משה יידע לחזור ולכתוב בצורה שאינה פוגעת אישית אך בהחלט מביעה דיעותיו והשקפותיו אסז יש לאפשר זאת.

אני לא מסכים הרבה מאוד פעמים עם דעות שנכתתבות כאן. לרוב איני מגיב או משתדל להגיב מבלי לפגוע.

בואו נשתפר כולנו.

למה שתקת שהוא קילל ותקף אישית פה אנשים ועכשיו אתה מתרפס בפניו? ממש פרקליטו של השטן.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Aug-2014, 18:35
הודעה: #20
(18-Aug-2014 18:26)דוד חטב כתב:  
(18-Aug-2014 18:22)yaron73 כתב:  מי שחסם את "פיליפצ'וק" צריך להתבייש. כנראה שרוצים להציג דעה אחת בפורום ולא לשמוע דעות שונות.

ירון אתה טועה בענק !!! שיגיד מה שהוא רוצה וכמה שהוא רוצה אבל בשפה שונה אי אפשר לדבר בשפה של שוק השיח פה נועד להחליף דיעות וברור שיהיו לא מעט אי הסכמות גם בשיחות סלון אני וחברים שלי מתווכחים מעולם לא ניבלנו את הפה ...יש גבול .... ואין שום קשר לדיעה כזו או אחרת ...

אפשר לדבר ואפשר להזהיר לפני שנוקטים בצעד דרסטי שכזה. בסופו של דבר מדובר בחבר פורום ותיק שהביע את דעתו ולא באיזה משתמש פקטיבי. לדעתי יש כאלה שקשה להם לשמוע דעות שונות משלהם אז הם מוצאים תירוצים.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים