שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נגיע מוכנים לשבת ערן לוי נותן מקום לאופטימיות.
18-Aug-2014, 17:40
הודעה: #21
RE: נגיע מוכנים לשבת ערן לוי נותן מקום לאופטימיות.
אסף אכן דברים במקומם אמרת אסור לזלזל לעולם בשום מקום בשום אדם

לגבי דודו סראנסה אני לא מסכים איתך הוא התאמן שיחק בחופשיות רץ המון תיקל במשחק הראשון היה נראה עליו כאילו חסר לו רק להשיל כמה קילוגרמים להיכנס ךכושר טוב יותר וזהו
אחרי כל אימוני הכושר הוא הגיע עם קרח בברכיים וזה כבר הדליק סיפורים תוסיף גם את הבעיה הכספית שהתעוררה וכבר נשמות טובות התחילו להדליף לפשכצקי סיפורי אלף לילה ולילה , הכי טוב לחכות בסבלנות יהיה בריא נראה מה יהיה אם טוב ואין בעיות פציעה אהלן אם מוגבל אז לשחרר אני בדעה כמו שלכם יוסי מזרחי לא יכול לדעת מה שרופא בווינגייט עם מיכשור לא עלה על זה רק בבדיקה יקרה מאוד התגלה הענין מה שדודו לא הסתיר מהרגע הראשון שנשאל

מאור עמרי קנדה לא מתאים לך ? דיע סבע כשהיה בבאר שבע כאן כעסו למה בטוברוק העבירו למכבי ת"א ולא לנתניה , לגבי רן רול צודק לא מתאים , שמעון הרוש עדיין לא החלטתי לפעמים טוב לפעמים נפילה , אנס דאבור טוב , לגבי חלוצים כבר ידוע זה ברירת מחדל חייבים להביא חלוץ אני גם בדעה שבן שושן לא גולר ואף פעם לא היה גולר כשחקן כנף הוא טוב כגולר חבל על המאמץ ועל האכזבה

אייל לא יודע כמה הלך תקציב בזמן של מישהו אחר אני רק יודע שכל פעם התגלה חוב חדש והיו חייבים למכור שחקן שמתאים לגביר אז באמת איך שאמרת פעם ספרו כסף במדרגות וסיפרו לאוהדים שיורדים ליגה כי יש עוד חוב ....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים