שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נגיע מוכנים לשבת ערן לוי נותן מקום לאופטימיות.
18-Aug-2014, 11:15
הודעה: #1
נגיע מוכנים לשבת ערן לוי נותן מקום לאופטימיות.
.

הקפטן, ערן לוי, שהפליא במספר מסירות אמן שבנו את כל המצבים המסוכנים של נתניה, סירב להסכים עם הטענות כי הקבוצה מגיעה לא מוכנה לעונה: "מה? הקבוצה מגיעה לא מוכנה? למה, כי היה משחק קצת פחות בסדר? זה קורה, קצת פרופורציה. אחרי התיקו נגד מכבי רציתם שניקח דאבל ועכשיו אנחנו לא מוכנים לליגה? חבר'ה, צריך להירגע. יש עוד משחק עד פתיחת העונה והכל יהיה בסדר".

"לא באנו להסתגר נגד הפועל ולא נתנו להם את המשחק. עוד לא ראיתי 4-4-2 מסתגר. אני לא מתחכם, אנחנו משחקים התקפה. האדם שהוציא רוחב פעמיים למצבי הבקעה זה עומרי קנדה, אני לא חושב שאפשר לקרוא לזה הגנתי. הייתי בכמה קבוצות בקריירה, שיחקתי גם 4-5-1 שלא זזנו מהחצי. לדעתי לא שיחקנו הגנתי. היה מומנט שלילי קצת, היו ההחמצות של עידן שריקי ואני שמח שזה שריקי כי הוא השחקן שצריך להיות במקומות האלה בזמן הנכון. זה קורה, לא נכנס, שיחקנו נגד הפועל ת"א עם כל הכבוד, משחק ביתי, יכלנו להבקיע שער או שניים. אני לא יודע איזה הפועל אתה מכיר, אני לא מכיר את הפועל כי לא שיחקתי בה, תמיד שיחקתי נגדה, הפועל היא הפועל עם כל הכבוד ויש כבוד. המשחק לא התפתח לנו איך שאנחנו רוצים, וזה קורה כי זה כדורגל", המשיך לוי.

על כך שהקבוצה נראית עצבנית על המגרש כבר שני משחקים ברצף אמר לוי: "אמרתי, זה כדורגל. זה לא קשור. לפעמים מרימים יד, לא יודע מה אתם בוחרים להרים. זה לא עצבים, זה אמוציות של משחק וזה דבר שקורה בכדורגל. מעבר לזה, משפיע או לא משפיע על המשחק, על זה נצטרך לעבוד כבר כקבוצה".

לוי נשאל האם כקפטן הוא ידבר עם קאיודה על המעשה שביצע השיב: "אני כקפטן אעשה מה שאני צריך לעשות כקפטן, אבל עם כל הכבוד ברמה כזאת זה עבודה של מאמן. אני לא מאמן בקבוצה, זה באחריות של יוסי. אבל גם פה לא צריך להגזים, לארי צעיר, זה לא בסדר מה שקרה אבל זה כדורגל".

)
"אנחנו עושים את העבודה ועומדים במגרש בדיוק כמו שיוסי רוצה. אין דבר כזה שערן לוי או קאיודה או שריקי או רן רול יעמדו בעמדה שהם לא צריכים או כל שחקן אחר. אנחנו עומדים איפה שאנחנו צריכים לעמוד כי זה התפקיד שלנו ועוד פעם, זה בסה"כ משחק אחד בגביע הטוטו והוא הכנה לדבר האמיתי ונגיע מוכנים לליגה. עוד לא התחלנו אותה ואני לא יכול להגיד שאנחנו במומנטום שלילי או חיובי. אני כשחקן אף פעם לא אצא בהצהרות. זה משחק שצריך ללמוד ממנו ונלמד ממנו. אני אישית יכול להגיע לכם שנגיע מוכנים ובמלוא הכוח לבלומפילד ולליגה ויהיה בסדר", סיכם ל

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Aug-2014, 11:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2014 על ידי 11:28 אסףג.)
הודעה: #2
RE: נגיע מוכנים לשבת ערן לוי נותן מקום לאופטימיות.
"יהיה בסדר" משפט ישראלי מחליא שמסתיר בתוכו את חוסר ההתארגנות מראש, חוזר הכנה ,חפיפניקיות. לא רק בכדורגל אלא בכלל.
לענייננו, אנחנו לא מוכנים לליגה ולא רק משחק אחד מעיד על כך. די ברור שלא נבקיע הרבה השנה ודי ברור שמגן שמאלי די חלש וגם הקישור די אנמי. למעשה פרט לערן לוי וקאיודה אין לנו התקפה וכל קבוצה טיפה חושבת תדע לסגור אותם. ואז ממי תבוא הישועה מרן רול? מאברג'יל?
ליוסי מזרחי היתה הפריבילגיה שלא היתה כמעט לאף מאמן - חצי שנה של לבנות קבוצה. התוצאה לפניכם.
הפועל לחצו אותנו לחצי, אנחנו התגוננו. כאשר הם איבדו את הכדור הם לחצו מייד להשיגו בחזרה. אצלנו, כולם הסתכלו על ערן לוי.
18-Aug-2014, 11:42
הודעה: #3
אתם צודקים אבל לומר על יוסי מזרחי שהיתה לו חצי שנה לבנות קבוצה זה פשוט לא נכון
בואו ניקח למשל את 2 הרומנים אם הקבוצה שלהם לא מזייפת במשכורות סארגי לא היה אצלנו גם עכשיו ולגבי ג'רג'ו הוא עוד שיחק בעונה שעברה והיה שחקן תחת חוזה שאי אפשר לבנות עליו

הלאה בוא נעבור לשחקנים ישראלים
רצו להביא כבלם את אל בן חיים ואת בן סהר כחלוץ הציעו להם חוזים יפים והם לא רצו להגיע לנתניה טל בן חיים לא הסכים לשחק בפחות מ 350 אלף יורו מי מוכן לשלם לשחקן בן 35 350 אלף יורו ?

כל שחקן שהביאו היה צריך לבדוק שהוא חופשי על מנת לא לקנות שחקנים בחצי מליון דולר
לא מבין מה רוצים מיוסי מזרחי או מאלי שגב זה המקסימום שאפשר לעשות בנתונים הקיימים
ולא לשכוח את החוזים ארוכי הטווח שנכפים על הקבוצה
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
yaron73 (1818-0808-2014201420142014)
18-Aug-2014, 11:58
הודעה: #4
תגיד "זאב רווח", האם הרומנים זה השחקנים האחרונים ביקום? האם בן סהר זה התשע האחרון ששרד?
כשכתבתי חצי שנה התכוונתי שהיתה לו חצי שנה להתכונן להציב 3-4 מועמדים לכל תפקיד ולהביא אותם. לא לחכות למקריות בקבוצה רומנית. גם לא מובן לי המסע לקפריסין לראות שחקן שלא שיחק. מה לא היה לך זמן לעקוב אחריו חצי שנה?
יסודיות, זה שם המשחק לא חאפריות.
נבחרת גרמניה לא היתה הכי כישרונית במונדיאל האחרון, אבל איזה ארגון, חשיבה מראש. למה שלא תלמד מזה מזרחי?
במקצוע שלי, עו"ד מתעדכנים מחידושי חקיקה ופסיקה, איפה החידושים שהיו כאן בקיץ האחרון? ערן לוי זה לא חידוש. כולם מכירים. הרעיון היה שמזרחי יפיק לקחים, יתעדכן ויבנה אלטרנטיבה, כי הרי ערן לוי לא יכול להיות מצויין עונה שלמה, ומה אם הוא מורחק או פצוע חו"ח?
ראינו הרי מונדיאל בקיץ. היו כל מיני טקטיקות אבל הדבר הבולט הוא שהמשחק נהיה יותר מהיר. ערן לוי אומנם לא מהיר אבל הכדורים שלו יכולה להפוך קבוצה לסילונית. ראיתי שיש מתודה של הפעלת קנדה. הבעיה שרק ערן לוי יודע לעשות את זה. רן רול גם את עצמו לא יודע להפעיל ואברגי'ל, נו טוב, שמעתי שהוא מטבריה. עכשיו יש לו שם קבוצה בלאומית. תפור עליו...

נקודה נוספת, שהפועל איבדה את הכדור מייד הם לחצו להשיג אותו בחזרה. מייד היתה התנפלות. ברצלונה עושים את זה שנים. זה נקרא לחץ 6 שניות. האם צריך את מסי בשביל לבצע את זה? לא נראה לי. צריך תיאום, חשיבה ועבודת מאמן. מה היה אצלנו אתמול? אובדן עשתונות ואיבדנו את הכדור. אחכ זה השתפר והשחקנים שלנו למדו קצת לצאת מהלחץ הזה. למה אנחנו לא לוחצים ככה? אנחנו לוחצים רק בחצי שלנו וגם זה בכאילו (ערן בכאילו, שריקי בעוד יותר כאילו).
נלך עוד צעד, לחצנו בשטח שלנו והשגנו את הכדור, מה עכשיו? ערן לוי, ערן לוי ועוד פעם ערן לוי...מה קורה שאין ערן לוי, או שערן לוי ביום חלש/נסגר/סתם לא במשחק? האם למזרחי שיטה חלופית? אני טרם ראיתי.
לזה אני קורה חצי שנה להתכונן. לזה אני קורה "חאפריות".
The following 1 user Likes אסףג's post:
Dror Golan (1818-0808-2014201420142014)
18-Aug-2014, 12:05
הודעה: #5
(18-Aug-2014 11:58)אסףג כתב:  תגיד "זאב רווח", האם הרומנים זה השחקנים האחרונים ביקום? האם בן סהר זה התשע האחרון ששרד?
כשכתבתי חצי שנה התכוונתי שהיתה לו חצי שנה להתכונן להציב 3-4 מועמדים לכל תפקיד ולהביא אותם. לא לחכות למקריות בקבוצה רומנית. גם לא מובן לי המסע לקפריסין לראות שחקן שלא שיחק. מה לא היה לך זמן לעקוב אחריו חצי שנה?
נבחרת גרמניה לא היתה הכי כישרונית במונדיאל האחרון, אבל איזה ארגון, חשיבה מראש. למה שלא תלמד מזה מזרחי?
במקצוע שלי, עו"ד מתעדכנים מחידושי חקיקה ופסיקה, איפה החידושים שהיו כאן בקיץ האחרון? ערן לוי זה לא חידוש. כולם מכירים. הרעיון היה שמזרחי יפיק לקחים, יתעדכן ויבנה אלטרנטיבה, כי הרי ערן לוי לא יכול להיות מצויין עונה שלמה, ומה אם הוא מורחק או פצוע חו"ח?
ראינו הרי מונדיאל בקיץ. היו כל מיני טקטיקות אבל הדבר הבולט הוא שהמשחק נהיה יותר מהיר. ערן לוי אומנם לא מהיר אבל הכדורים שלו יכולה להפוך קבוצה לסילונית. ראיתי שיש מתודה של הפעלת קנדה. הבעיה שרק ערן לוי יודע לעשות את זה. רן רול גם את עצמו לא יודע להפעיל ואברגי'ל, נו טוב, שמעתי שהוא מטבריה. עכשיו יש לו שם קבוצה בלאומית. תפור עליו...

נקודה נוספת, שהפועל איבדה את הכדור מייד הם לחצו להשיג אותו בחזרה. מייד היתה התנפלות. ברצלונה עושים את זה שנים. זה נקרא לחץ 6 שניות. האם צריך את מסי בשביל לבצע את זה? לא נראה לי. צריך תיאום, חשיבה ועבודת מאמן. מה היה אצלנו אתמול? אובדן עשתונות ואיבדנו את הכדור. אחכ זה השתפר והשחקנים שלנו למדו קצת לצאת מהלחץ הזה. למה אנחנו לא לוחצים ככה? אנחנו לוחצים רק בחצי שלנו וגם זה בכאילו (ערן בכאילו, שריקי בעוד יותר כאילו).
נלך עוד צעד, לחצנו בשטח שלנו והשגנו את הכדור, מה עכשיו? ערן לוי, ערן לוי ועוד פעם ערן לוי...מה קורה שאין ערן לוי, או שערן לוי ביום חלש/נסגר/סתם לא במשחק? האם למזרחי שיטה חלופית? אני טרם ראיתי.

צודק בכל מילה....
18-Aug-2014, 12:42
הודעה: #6
איש לא רצה ןהביא את טל בן חיים ואת טוטו תמוז ואת כל השמות האחרים שנכתבו מפעם לפעם במדורי התקשורת,הכל היה משחק בנדמה לי,בדיוק כמו התקציב הרביעי בליגה ובדיוק כמו ההחתמה(ההזויה ) של דודו,למכבי נתניה יש בעלים(וטוב שכך),שמחזיק קבוצה בליגת העל שתקציבה צריך להיות במידותיו(18 מיליון ש"ח),קבוצה צנועה עם שחקנים צנועים עם מנגנון צנוע ללא עיתונאי חצר שמסתובבים בן הרגליים ויוצרים ציפיות מיותרות.
ליוסי מזרחי היה מספיק זמן להכין רשימה של שחקנים שמתאימה לתקציב שנסגר בינו ובין הבעלים ולהביא אותם ולא להמתין לרשימות שעיתונאי חצר כזה או אחר יפרסם וישלה את כולם.
לעיתים בצבא ובשרות הממשלתי זה עובד,מפיצים שמועה שבסופו של תהליך מגשימה עצמה,בביזנס בכלל ובכדורגל בפרט,לעולם לא.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
nitzan (1818-0808-2014201420142014)
18-Aug-2014, 12:47
הודעה: #7
אני יכול להמשיך את הכיוון שלך אסף אנחנו לוחצים בשטח שלנו כי זה רק חצי מגרש והצפיפות יותר גדולה וקל יותר להתנפל על הכדור !
לא מזלזל באף שחקן שמגיע מטבריה או מכל מקום אחר אחד השחקנים הגדולים שהיו לנתניה שהגיע מטבריה היה משה גריאני ! אחמד סבע הגיע מלוד ונתן 2 עונות יפות יש המון המון שחקנים שהגיעו מליגות נמוכות והיו בין הטובים בליגה כמו ויקי פרץ מעמידר , רונן חרזי מרמת גן זאהי ארמלי משפרעם !!

אתה צודק אפשר ללמוד מכל נבחרת כולל ארגנטינה ששיחקה בקצב צב והגיעה עד לגמר , מה שהולך עם נבחרת גרמניה זה עבודה של מעל עשור בליגה ובנבחרת זה לא עבודה של שבועיים מחנה אימונים בהונגריה !!!! פה בארץ אין סבלנות רוצים הכל אינסטנט ובגלל זה אנחנו מזמן לא במונדיאל !!! את מכבי נתניה הגדולה שמוליק פרלמן בנה מהנוער זה לא היתה הפתעה שבום התגלו כשרונות זאת היתה עבודה של שנים

אסף אם היה מגיע אלי שגב ואומר אני רוצה שתבנה על צעירים אפילו על חשבון ירידת ליגה יוסי מזרחי היה עושה זאת תן למאמן סבלנות עוד לא התחילה הליגה והכל נראה אצלכם שחור יש לנו חומר שחקנים מספיק טוב להישאר בליגה המאמן הוא מאמן טוב הוכיח עצמו בהפועל ירושלים בבית"ר ירושלים במכבי פ"ת באשדוד מעל עשור במכבי ת"א בנבחרת ישראל עם עטר היה לכם סבלנות בגלל שהוא דיבר אליכם באותה שפה תמתינו בסבלנות נכון שיוסי מזרחי הוא לא ספל התה שלכם אבל הוא בהחלט מאמן ואדם ישר לא מסבן לא עובד על האוהדים בעיניים כמו משפטים חלולים אחרי הפסד " אני לוקח את הדברים הטובים " תעריכו אדם ישר שאומר הכל בפנים ויודע ומכיר את עבודתו !!! מספיק עם העליהום !!

אני זוכר את פרלמן סופג כאן בנתניה קללות שפשוט בושה לשמוע על שהיה משתף למגינת ליבם את גדעון קליינמן במקום שחקנים אחרים , אני זוכר את פרלמן סופג קללות ואיומים על חייו על שנתן סטירה למומו שירזי , תפסיקו להתנהג בברבריות כלפי מאמנים יוסי מזרחי לא הגיע בגלל פוליטיקה לנבחרת הוא הגיע למרות הפוליטיקה !!!

בשקט אני יכול לקבוע עובדתית יש לנו את המאמן הכי טוב בליגה תמתינו בסבלנות דברו עליו אחרי 10-15 מחזורים הרי לעטר נתתם קבוצה בלי שאימן ילדים יומיים ... או שמא התגעגעתם לטל בנין ???
18-Aug-2014, 13:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2014 על ידי 13:28 טל.מ.)
הודעה: #8
(18-Aug-2014 11:58)אסףג כתב:  תגיד "זאב רווח", האם הרומנים זה השחקנים האחרונים ביקום? האם בן סהר זה התשע האחרון ששרד?

אני לא יכולתי לכתוב את זה טוב יותר... יפה אמרת.

זאב - למה בעצם ? למה לתת זמן ? כי נתניה משופעת כשרונות שפשוט עוד לא התחברו ? או סתם אוסף של שחקנים גרועים שנבחרו בחאפריות ובעיקר ההוא שעולה 220 אלף יורו ? דז'וו של לפני שנתיים.. רק תנו לו זמן והכל יהיה בסדר..
אתה יודע מה הבעיה ? הבעיה היא שביכולת כלכלית כמו שיש בנתניה אי אפשר לתקן.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Aug-2014, 13:51
הודעה: #9
(18-Aug-2014 12:42)אייל ס כתב:  איש לא רצה ןהביא את טל בן חיים ואת טוטו תמוז ואת כל השמות האחרים שנכתבו מפעם לפעם במדורי התקשורת,הכל היה משחק בנדמה לי,בדיוק כמו התקציב הרביעי בליגה ובדיוק כמו ההחתמה(ההזויה ) של דודו,למכבי נתניה יש בעלים(וטוב שכך),שמחזיק קבוצה בליגת העל שתקציבה צריך להיות במידותיו(18 מיליון ש"ח),קבוצה צנועה עם שחקנים צנועים עם מנגנון צנוע ללא עיתונאי חצר שמסתובבים בן הרגליים ויוצרים ציפיות מיותרות.
ליוסי מזרחי היה מספיק זמן להכין רשימה של שחקנים שמתאימה לתקציב שנסגר בינו ובין הבעלים ולהביא אותם ולא להמתין לרשימות שעיתונאי חצר כזה או אחר יפרסם וישלה את כולם.
לעיתים בצבא ובשרות הממשלתי זה עובד,מפיצים שמועה שבסופו של תהליך מגשימה עצמה,בביזנס בכלל ובכדורגל בפרט,לעולם לא.
לא יכולתי לבטא טוב יותר.
בואו נישאר צנועים, נקנה מנויים ונעודד.
כל השאר פחות תלוי בנו כאוהדים.
עונה ראשונה ,תמיד צריך לשרוד, אח"כ להמשיך ולבנות.
רק שמחות.
18-Aug-2014, 14:23
הודעה: #10
טל לא מבין אותך רק עלינו ליגה ואתה רוצה לראות שישיות ? תהיה רציני בחייך בתגובות
שכחת אבל רק עלינו ליגה לא הגענו לליגת העל מהליגה הספרדית או האנגלית
מה שקבוצות אחרות החליפו 3-4 שחקנים אנחנו החלפנו קבוצה שלמה

אם היה נכנס הבעיטה של שריקי בהפועל היו אומרים אותו דבר ראיתם איך נתניה לחצו על הכדור כל פעם שהם איבדו כדור 3-4 שחקנים התנפלו !! מי כמוך יודע שמשחק כדורגל זה המון פסיכולוגיה אם כבשת שער ראשון אתה הולך לאחור משחק יותר לאט ומחכה לעקוץ שוב אם הבקיעו נגדך אתה מאבד סדר ומחפש להחזיר מהר גול

אייל התקציב הוא 24 מליון לא 18
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים