שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה זה? איזה קבוצה פח!!!
13-Aug-2014, 10:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2014 על ידי 10:45 אלון.)
הודעה: #51
RE: מה זה? איזה קבוצה פח!!!
(13-Aug-2014 9:57)טל.מ כתב:  דויד אמרתי שהיה משחק לא רע שלנו. רק שבאמת מכבי תא שיחקה בהרכב שהוא רחוק מלהיות ההרכב החזק שלה ולרשימה אפשר להוסיף את איגבור. הם לא בליגה שלנו זה ברור ועדיין שיחקנו לא רע. לגבי הרומנים עוד אין לי דעה כרגע. דיא סבע יכניס יותר מהירות ופלפל למשחק ובכל מקרה חייבים עוד גולר.

טל,באמת שאני לא מצליח להבין את התגובות שלך לפעמים.איך הגעת למסקנה שזה הרכב טלאים של מכבי ת״א? הרי הם לקחו עם אותו הרכב 2אליפויות,איגיבור ובן בסט לא שיחקו שם שנה שעברה...אפשר לפרגן כשצריך.מה שכן לא צריך לצאת בחגיגות אחרי תיקו מול מכבי ת״א וצריך שתהיה המשכיות ליכולת גם מול קבוצות אפורות ופחות נוצצות.המשכיות זה שם המשחק,בשביל משחק ראשון זה היה לא רע יש מה לשפר ויש ממה להיות מרוצים...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2014, 10:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2014 על ידי 10:51 פיליפצ'וק.)
הודעה: #52
(13-Aug-2014 10:43)amir כתב:  לא אכנס איתך לוויכוח הזה אבל אל תסיק מסקנות לגבי משחק אחד יש לנו עכשיו סדרה של3 משחקים בשבוע וחצי כשהאחרון בבלומפילד הוא החשוב באמת, שם צריך להראות טוב.
בפורום של אוהדי מכבי ת"א אומרים שקבוצת הנוער המחוזקת שלהם לא הרשימה אתמול מול יריב חלש מאוד אני מתייחס אליהם בבוז כמו שצריך להתייחס אל מי שמכנה את החברים שלו לפורום עלובים תסתכל איזה הרכב שיחק במכבי ת"א במחצית השנייה וגם אותו לא ניצחנו אז על מה אתה מתפאר בדיוק השתן עלה לך לראש?

עכשיו עברת להרכב טלאים במחצית השנייה, יופי אנחנו מתקדמים...
נתניה לא ביצעה חילופים במחצית השנייה?
לנתניה לא היה חסר את דיע סבע ועידו לוי?
על הזין שלי אוהדי מכבי ת"א ומה הם אומרים.
השתן לא עלה לי לראש אני עדיין באותה דעה שמדובר בקבוצה שלא תרד ליגה ולא תיקח אליפות.
אני בז לכם שאתם לא מסוגלים להודות שבילבלתם במוח מאז המשחק נגד הפועל פ"ת שמדובר בקבוצה חלשה להחריד ומועמדת בטוחה לירידה.

(13-Aug-2014 10:44)אלון כתב:  
(13-Aug-2014 9:57)טל.מ כתב:  דויד אמרתי שהיה משחק לא רע שלנו. רק שבאמת מכבי תא שיחקה בהרכב שהוא רחוק מלהיות ההרכב החזק שלה ולרשימה אפשר להוסיף את איגבור. הם לא בליגה שלנו זה ברור ועדיין שיחקנו לא רע. לגבי הרומנים עוד אין לי דעה כרגע. דיא סבע יכניס יותר מהירות ופלפל למשחק ובכל מקרה חייבים עוד גולר.

טל,באמת שאני לא מצליח להבין את התגובות שלך לפעמים.איך הגעת למסקנה שזה הרכב טלאים של מכבי ת״א? הרי הם לקחו עם אותו הרכב 2אליפויות,איגיבור ובן בסט לא שיחקו שם שנה שעברה...אפשר לפרגן כשצריך.מה שכן לא צריך לצאת בחגיגות אחרי תיקו מול מכבי ת״א וצריך שתהיה המשכיות ליכולת גם מול קבוצות אפורות ופחות נוצצות.המשכיות זה שם המשחק,בשביל משחק ראשון זה היה לא רע יש מה לשפר ויש ממה להיות מרוצים...

מה יש להבין? האיש מתוסכל תמידית, רואה הכל שחור, מתקשה לפרגן, מחפש בכל דבר חיובי את השלילי.
13-Aug-2014, 10:56
הודעה: #53
כמו שנאמר יותר מפעם אחת "כגודל הציפיה גודל האכזבה"..ואתמול ציפינו לחטוף ו"התאכזבנו".
ומכיוון שלא מיהרתי להספיד ואפילו נשמעתי מעט אופטימי אחרי מספר משחקי אימון(למרות הביקורת שלי על יצירת ציפיות מוגזמת ומיותרת),אנסה להיות ראלי.
משחק ההגנה השתפר בעיקר בזכות 2 הרומנים,עומרי קנדה,עיאד ולעיתים ירין.
משחק ההתקפה שלנו כמעט לא קיים ומקרי לחלוטין(עם או בלי 9),אין תוכנית משחק(לפחות לא במשחקים האחרונים).
ומה שטוב נגד האלופה בגביע הטוטו לא בטוח יספיק לליגת העל.
ושוב,מעולם לא אימנתי ואין לי תוכניות כאלו ובטח ובטח לא מתכוון להחליף את הצוות המקצועי,תפקידו של פורום אוהדים,לאפשר לכל אחד לומר את דעתו(בצורה הגיונית והגונה),בלי לפתוח מלחמות יהודים שהדעה שונה מדעת הרוב או המיעוט.
13-Aug-2014, 11:01
הודעה: #54
אני שמח שגם הזין שלך הגיע לפורום.
מכיוון שלא אני הגבתי אחרי המשחק מול פ"ת אל תעשה הכללות ואני גם בדעה שלך שאנחנו הולכים לעונה פרווה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
13-Aug-2014, 11:01
הודעה: #55
ההרכב של מכבי ת"א ששיחק אתמול, טוב יותר מכל הרכבי קבוצות ליגת העל למעט חיפה, ב"ש וק"ש וזה גם לא בטוח.
אפרופו פרופורציות.
13-Aug-2014, 11:03
הודעה: #56
מה זה? איזה קבוצה פח!!!

אלון אני רשמתי הרכב טלאים ? רשמתי שהם שיחקו בהרכב טוב אבל לא הראשון שלהם, ומניתי לך את כל אלה שלא שיחקו. מה הבעיה שלכם אני לא קולט ? לוגסי דור פרץ שלא שיחקו בכלל שנה שעברה פלוס ראדי שחצי מהעונה עלה מהספסל וזה רק בקישור. זו המציאות לא ברור לי מה אוכל את כולכם. שיחקנו לא רע ועדיין השוער של מכבי תא לא נגע בכדור. איך זה מתיישב ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Aug-2014, 11:09
הודעה: #57
(13-Aug-2014 11:03)טל.מ כתב:  

אלון אני רשמתי הרכב טלאים ? רשמתי שהם שיחקו בהרכב טוב אבל לא הראשון שלהם, ומניתי לך את כל אלה שלא שיחקו. מה הבעיה שלכם אני לא קולט ? לוגסי דור פרץ שלא שיחקו בכלל שנה שעברה פלוס ראדי שחצי מהעונה עלה מהספסל וזה רק בקישור. זו המציאות לא ברור לי מה אוכל את כולכם. שיחקנו לא רע ועדיין השוער של מכבי תא לא נגע בכדור. איך זה מתיישב ?

הוא לא נגע בכדור כי הכדור נגע בקורה,ברשת ופנדל שהשופט התעלם ממנו(שאם היה נשרק גם לא בטוח שהשוער היה נוגע בכדור...).
13-Aug-2014, 11:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2014 על ידי 11:13 טל.מ.)
הודעה: #58
מה זה? איזה קבוצה פח!!!
אהה Smile .. עדיין חוץ מהקורה כל הפעולות האלה לא היו בזמן המשחק החוקי או שלא קרו, נכון ? שוב שיחקנו לא רע אבל פרופורציה

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Aug-2014, 11:30
הודעה: #59
כאשר לא נראו טוב אחרי פ"ת ואשדוד לא זיהיתי שום "פרופורציות" בתגובות.
כאשר נראים טוב, רבותיי קצת "פרופורציות".
13-Aug-2014, 11:36
הודעה: #60
(13-Aug-2014 11:12)טל.מ כתב:  אהה Smile .. עדיין חוץ מהקורה כל הפעולות האלה לא היו בזמן המשחק החוקי או שלא קרו, נכון ? שוב שיחקנו לא רע אבל פרופורציה

ברור שפרופורציה,לשני הכיוונים...אני מאמין שאם יצליחו להחתים חלוץ ברמה של שני הרומנים צפוייה לנו עונה טובה..
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים