שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה זה? איזה קבוצה פח!!!
13-Aug-2014, 8:38
הודעה: #41
RE: מה זה? איזה קבוצה פח!!!
(13-Aug-2014 0:58)amir כתב:  
(13-Aug-2014 0:54)אריאל כתב:  לדעתי קצת מגזימים פה ״לא ישתפר להחליף בינואר״ ״יותר טוב/פחות טוב מליפניה״ ועוד פנינים.

כולה משחק גביע הטוטו הראשון...

הדבר היחיד והיחיד בלבד שאפשר להגיד שזאת לא קבוצה מועמדת לירידה. לא יותר, לא פחות
אריאל פה זה הפורום של הפועל פת אוי לנו אם אלו יהיו השאיפות.

כנראה שמישהו צדק כשכתב לך על הבנת הנקרא...
ראית פה מילה על שאיפות? על הסתפקות במה שיש?

כל שכתבתי שלא ניתן להסיק כלום מהמשחק למעט שלילת תחזיות רואי השחורות שאנחנו מועמדים לירידה לא יותר, לא פחות.

אבל לך הרי לא הייתי צריך להגיד את זה כי כל הפגרה טחנת לנו שיש קבוצה נהדרת שתרוץ למעלה

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2014, 8:42
הודעה: #42
Re: RE: מה זה? איזה קבוצה פח!!!
(13-Aug-2014 8:38)אריאל כתב:  
(13-Aug-2014 0:58)amir כתב:  
(13-Aug-2014 0:54)אריאל כתב:  לדעתי קצת מגזימים פה ״לא ישתפר להחליף בינואר״ ״יותר טוב/פחות טוב מליפניה״ ועוד פנינים.

כולה משחק גביע הטוטו הראשון...

הדבר היחיד והיחיד בלבד שאפשר להגיד שזאת לא קבוצה מועמדת לירידה. לא יותר, לא פחות
אריאל פה זה הפורום של הפועל פת אוי לנו אם אלו יהיו השאיפות.

כנראה שמישהו צדק כשכתב לך על הבנת הנקרא...
ראית פה מילה על שאיפות? על הסתפקות במה שיש?

כל שכתבתי שלא ניתן להסיק כלום מהמשחק למעט שלילת תחזיות רואי השחורות שאנחנו מועמדים לירידה לא יותר, לא פחות.

אבל לך הרי לא הייתי צריך להגיד את זה כי כל הפגרה טחנת לנו שיש קבוצה נהדרת שתרוץ למעלה
אני לא טחנתי כלום תגיב עניינית ואל תבלבל את המוח בפילוסופיות בשקל שלך, אוגוסט עכשיו חם בחוץ גם ככה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
13-Aug-2014, 9:25
הודעה: #43
פיליפצ'וק זו בדיוק הסיבה שמילארדי אנשים בעולם חולים על כדורגל ...שברגע הכל מתהפך אפשר להפסיד להכי חלשה בליגה ולנצח את הכי טובה ...
על עניין אחד אני חושב אין עוררין הצוות המקצועי עושה עבודה טובה לא סתם מזרחי הצליח כמעט בכל קבוצה אותה אימן , מכבי פ"ת, אשדוד, אליפות עם בית"ר, רק במכבי ת"א הוא נכשל אבל זה בתקופה שהיה מאד קשה להצליח שם...
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
תומר חרוב (1313-0808-2014201420142014)
13-Aug-2014, 9:29
הודעה: #44
(13-Aug-2014 1:09)טל.מ כתב:  משחק לא רע שלנו. אי אפשר לבוא בטענות על חוסר מחויבות רצון או השקעה.
משחק ההתקפה - אמרתם לבד. זו חולית ההתקפה ששיחקה בליגה הלאומית והיא חייבת שידרוג, כי אחרת לא נראה יותר מידי גולים .
לגבי ההגנה שלנו -
קנדה טוב התקפית אבל כמו טופי עושה הכל יפה עד לפעולה האחרונה ואז מחרב . שמעון הרוש הפתיע לטובה כולל פצצה לקורה. חסן היה בסדר, את סרגי אני לא יודע עוד לאכול. אני לא משוכנע שהוא הבלם המוביל. לא יודע להגדיר אותו כתחנה אחרונה כמו ליפנייה, ולא ראיתי במה הוא טוב ממנו.
בקישור עובייד היה אחלה, גבי אותו כנל כמו סרגי. משהו גמלוני כזה, לא מתחבר לי. סוג של צלישר רומני. לא רואה עדיין את השדרוג המיוחל.
דודו - לא רוצה לחרוץ גורלות אבל הוא לא נראה לי פצוע או כבד או חסר כושר. פשוט זה המשחק שלו. בעמידה מחכה שהכדור יגיע אליו. לא יודע אם צריך להשכיב 220 אלף יורו על שחקן כזה. לגבי נתניה לסיום - בשנה שעברה השחקן הכי טוב היה ערן לוי. השנה שוב זה עדיין הוא. אכשהו לקבוצה יש יותר אופציות אבל היא לא השתדרגה.
לגבי מכבי תא - דור פרץ המדובר זה ההוא עם הספרה 4 ? אם כן שחקן שחקן.
לגבי ההרכב שלהם - אייבינדר, אלברמן, ברק יצחקי, דור מיכה, עדן בן בסט , קרלוס גרסייה .. שכחתי מישהו ? כל אלה לא שיחקו, אז כנסו לפרופורציה.

אם הייתי מזרחי/שגב הייתי מגיע להסכם עם דודו ומשחרר את הבחור ואם אפשר מחפש גולר. זה לא חייב להיות חלוץ 9. גם שחקן כנף טוב מרול או אברג׳יל . מישהו שיוסיף מחץ שאין.

טל אתב לא רציני..הרי עם ההרכב שמכבי העמידו אנחנו רצים לאליפות. ..הבלם עולה על ליפניה בכמה דרגות והקשר עושה בדיוק מה שמבקשים ממנו...קצת אבל קצת פרגון. .מסכים איתך מאד לגבי דעדו עדיף להפסיד 60 אלף אירו מאשר לראות שחקן שמשחק בעמידה ולא משנה הסיבה לכך...
13-Aug-2014, 9:39
הודעה: #45
חברה כנסו לפרופורציות בסך הכל היה לא רע אבל עדיין לא הצלחנו לנצח את הרכב הטלאים של מכבי ת"א.

13-Aug-2014, 9:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2014 על ידי 9:58 טל.מ.)
הודעה: #46
מה זה? איזה קבוצה פח!!!
דויד אמרתי שהיה משחק לא רע שלנו. רק שבאמת מכבי תא שיחקה בהרכב שהוא רחוק מלהיות ההרכב החזק שלה ולרשימה אפשר להוסיף את איגבור. הם לא בליגה שלנו זה ברור ועדיין שיחקנו לא רע. לגבי הרומנים עוד אין לי דעה כרגע. דיא סבע יכניס יותר מהירות ופלפל למשחק ובכל מקרה חייבים עוד גולר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Aug-2014, 10:15
הודעה: #47
פחות או יותר כולם מסכימים על אותם הדברים.
החיובי: הרומנים רכש טוב,חסן בסדר,קנדה והרוש בסדר ועוד ישתפרו, עובייד הפתעה נעימה,ערן לוי עושה את שלו,קיודה ייתן את שלו,וסבע יוסיף לחלק ההתקפי.
הבעיות:שריקי חלש אין לו מה לתרום, רן רול משקיע ,אבל זה לא מספיק לליגת העל,אור ברוך זה לא 9 , דודו נראה שסיים פה.
מה חסר?
שחקן כנף+חלוץ 9 שיודע להחזיק כדור.
דבר נוסף ,ערן לוי וקיודה חייבים להפסיק לדבר עם השופטים ,אחרת כל משחק יקבלו צהוב.
13-Aug-2014, 10:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2014 על ידי 10:30 פיליפצ'וק.)
הודעה: #48
(13-Aug-2014 9:39)amir כתב:  חברה כנסו לפרופורציות בסך הכל היה לא רע אבל עדיין לא הצלחנו לנצח את הרכב הטלאים של מכבי ת"א.

"הרכב טלאים" ???? חיכיתי לתגובה העלובה הזו!!
פשוט אוהדים עלובים ועוד כותבים לי שהם מגיבים עניינית.
חואן פאבלו קולינאס, יובל שפונגין, שרן ייני, עומרי בן הרוש, יואב זיו, דור פרץ, מושיקו לוגסי, ערן זהבי, טל בן חיים, ברק בדש וראדה פריצה.
ודור פרץ היה המצטיין במשחק.
הלוואי עלינו "הרכב טלאים" כזה.
13-Aug-2014, 10:43
הודעה: #49
לא אכנס איתך לוויכוח הזה אבל אל תסיק מסקנות לגבי משחק אחד יש לנו עכשיו סדרה של3 משחקים בשבוע וחצי כשהאחרון בבלומפילד הוא החשוב באמת, שם צריך להראות טוב.
בפורום של אוהדי מכבי ת"א אומרים שקבוצת הנוער המחוזקת שלהם לא הרשימה אתמול מול יריב חלש מאוד אני מתייחס אליהם בבוז כמו שצריך להתייחס אל מי שמכנה את החברים שלו לפורום עלובים תסתכל איזה הרכב שיחק במכבי ת"א במחצית השנייה וגם אותו לא ניצחנו אז על מה אתה מתפאר בדיוק השתן עלה לך לראש?

13-Aug-2014, 10:44
הודעה: #50
מה זה? איזה קבוצה פח!!!
זה הרכב טוב מאוד לכל קבוצה בארץ. רק מה לעשות שההרכב האמיתי של מכבי תא כולל את השחקנים האלה -
אייבינדר, אלברמן, ברק יצחקי, דור מיכה, עדן בן בסט , קרלוס גרסייה נוסה איגייבור ובנוסף איתן טיבי משחק משחק שלם ולא שליש. ולכן ההרכב ששיחק מולנו הוא ברובו לא הראשון. מה הבעיה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים