שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
להחליף את מאמן הכושר
11-Aug-2014, 13:05
הודעה: #11
RE: להחליף את מאמן הכושר
נאלץ להסכים איתך משה.
מישהו הזכיר שרק הרומנים היו בכושר במשחק .מה שמוכיח שלא קשור למאמן כושר אלא למנטליות המחורבנת של השחקן הישראלי.
קשה באימונים קל בקרב.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2014, 23:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2014 על ידי 23:10 פיליפצ'וק.)
הודעה: #12
אחרי שראיתי אתמול את המשחק אני באמת לא מבין מה אתם רוצים ממאמן הכושר, עושה עבודה מצויינת.
13-Aug-2014, 23:08
הודעה: #13
פיליפצ'וק אתמול הם שחחקו עם מרץ עם הקרבה במשחקים האחרונים נגד פ"ת ואשדוד הם היו אפטיים
13-Aug-2014, 23:11
הודעה: #14
(13-Aug-2014 23:08)זאב רווח כתב:  פיליפצ'וק אתמול הם שחחקו עם מרץ עם הקרבה במשחקים האחרונים נגד פ"ת ואשדוד הם היו אפטיים

זה ברור כי לשחק מול מכבי ת"א זה הרבה יותר "סקסי" מלשחק מול אשדוד ופ"ת האפורות.
אני דיברתי על הכושר בגופני, לא זיהיתי שחקנים שנופלים מהרגליים בדקות האחרונות, עמדו בסדר גמור.
13-Aug-2014, 23:20
הודעה: #15
נושא הכושר הגופני הוא נושא מורכב דבר ראשון אל תשכחו שמכבי ת"א בגלל אירופה התחילו לפנינו את האימונים ובלי קשר גם להגיע מוקדם מידי לכושר מלא זה לא בהכרח הדבר הנכון...יש שועל ותיק שאני סומך עליו גם הראיון שלו אחרי המשחק ברור ללא ספק שהוא יודע מה הליקויים ...הכושר צריך להיבנות בהדרגה אחרת יהיו לך פציעות מיותרות...
ברבירו היקר כאן לא מסכים איתך...
14-Aug-2014, 0:24
הודעה: #16
(13-Aug-2014 23:20)דוד חטב כתב:  נושא הכושר הגופני הוא נושא מורכב דבר ראשון אל תשכחו שמכבי ת"א בגלל אירופה התחילו לפנינו את האימונים ובלי קשר גם להגיע מוקדם מידי לכושר מלא זה לא בהכרח הדבר הנכון...יש שועל ותיק שאני סומך עליו גם הראיון שלו אחרי המשחק ברור ללא ספק שהוא יודע מה הליקויים ...הכושר צריך להיבנות בהדרגה אחרת יהיו לך פציעות מיותרות...

אתה ראית אתמול את הרוש, קנדה,השחקן מטוברוק, רן רול,ערן לוי...דקה 60 תפסו את המותן...היחידים שלא הפסיקו לרוץ היו הרומנים וקאיודה...יש בעיה של כושר גופני מר חטב..לא תשכנע אותי אחרת...
14-Aug-2014, 1:33
הודעה: #17
לא ראיתי חוץ מערן לוי בעיה אצל אף שחקן בכושר גופני ואני לא מכליל את דודו עד שיתברר מה עלה בגורל הבדיקה
14-Aug-2014, 10:02
הודעה: #18
מותר לנו לא להסכים ולהישאר חברים ...
14-Aug-2014, 10:21
הודעה: #19
(14-Aug-2014 10:02)דוד חטב כתב:  מותר לנו לא להסכים ולהישאר חברים ...

תמיד
The following 1 user Likes davidb7's post:
דוד חטב (1414-0808-2014201420142014)
14-Aug-2014, 13:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Aug-2014 על ידי 14:10 חזום חזום.)
הודעה: #20
Re: RE: להחליף את מאמן הכושר
(14-Aug-2014 0:24)davidb7 כתב:  
(13-Aug-2014 23:20)דוד חטב כתב:  נושא הכושר הגופני הוא נושא מורכב דבר ראשון אל תשכחו שמכבי ת"א בגלל אירופה התחילו לפנינו את האימונים ובלי קשר גם להגיע מוקדם מידי לכושר מלא זה לא בהכרח הדבר הנכון...יש שועל ותיק שאני סומך עליו גם הראיון שלו אחרי המשחק ברור ללא ספק שהוא יודע מה הליקויים ...הכושר צריך להיבנות בהדרגה אחרת יהיו לך פציעות מיותרות...

אתה ראית אתמול את הרוש, קנדה,השחקן מטוברוק, רן רול,ערן לוי...דקה 60 תפסו את המותן...היחידים שלא הפסיקו לרוץ היו הרומנים וקאיודה...יש בעיה של כושר גופני מר חטב..לא תשכנע אותי אחרת...
דוד. אתה מוכיח בעצם הפוך שזו לא הבעיה של מאמן הכושר אלא בעיה של השחקן הישראלי העצלן .תחמן. מעגל פינות תרתי משמע.
איך יכול להיות שעם אותו מאמן כושר הרומנים לא תפסו את הצד.
כשלמורה נהיגה חלק מהתלמידים נכשלו וחלק עברו זה אומר שאילו שנכשלו לא למדו מספיק טוב.
מצד שני אפשר גם להגיד שאם היה מורה אחר אולי היו תוצאות טובות יותר. ....

(14-Aug-2014 0:24)davidb7 כתב:  

דוד. אתה מוכיח בעצם הפוך שזו לא הבעיה של מאמן הכושר אלא בעיה של השחקן הישראלי העצלן .תחמן. מעגל פינות תרתי משמע.
איך יכול להיות שעם אותו מאמן כושר הרומנים לא תפסו את הצד.
כשלמורה נהיגה חלק מהתלמידים נכשלו וחלק עברו זה אומר שאילו שנכשלו לא למדו מספיק טוב.
מצד שני אפשר גם להגיד שאם היה מורה אחר אולי היו תוצאות טובות יותר. ....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים