מכבי נתניה

גירסה מלאה: להחליף את מאמן הכושר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
גם שנה קודמת וגם השנה בולט מאד במשחקי האימון ושנה קודמת זה בלט מאד בתחילת העונה שלשחקנים אין כושר ל90 דקות ברמה הרצויה...אולי קצת מאוחר אבל אני הייתי מחליף או עוסק יותר בעניין הכושר..לא יכול להיות שרק לרומנים יש כושר למשחק שלם...לדעתי זה יותר חשוב כרגע מחלוץ 9 או קשר עושה משחק..נפסיד משחקים קודם כל בגלל הכושר...נקבל גול ראשון ואז לך תרדוף אחרי יריבה שגם הכושר שלה עדיף..אני מאד מחזיק ממזרחי אבל פה משרת האמון של מאמן הכושר הולכת לפגוע בקבוצה וכמובן גם ביוסי ....
מאמן כושר זו לא משרת אמון. תפקיד מקצועי לכל דבר וענין . אנחנו רואים את זה כבר שנה שניה ברציפות , זה לא בהכרח אומר דברים טובים על המאמן הראשי.
האם אפשר בנתיים להגיד דברים טובים על המאמן הראשי?
לטעמי יחד עם המאמן של מכבי חיפה היה לו את הכי הרבה זמן להכין את הקבוצה. הוא יכול היה לבנות ולפרק עשרים פעם לפני שסוגר. לבחון שחקנים. מה שאתמול ראיתי זה תעודת עניות למאמן הזה. ככה נראית קבוצה אחרי מחנה אימונים? כושר לחצי שעה?
להחליף אוהדים
(10-Aug-2014 10:24)אריאל כתב: [ -> ]להחליף אוהדים

לפעמים תשובותיך ברמה של ילד בן שנתיים,תענה לעניין או שתשתוק...לפעמים עדיף לך...
(10-Aug-2014 10:50)davidb7 כתב: [ -> ]
(10-Aug-2014 10:24)אריאל כתב: [ -> ]להחליף אוהדים

לפעמים תשובותיך ברמה של ילד בן שנתיים,תענה לעניין או שתשתוק...לפעמים עדיף לך...

רוצה תשובה מנומקת?

אתה מתנהג כמו בחורה במחזור.

הצוות המקצועי שנה שעברה עמד בכל המשימות שלו על הצד הטוב ביותר. עלית ליגה רשמית הרבה מחזורים לפני סוף עונה, עליה בפועל הרבה לפני סיום הסיבוב השני.
גמר גביע עם הארכה והפסד מינימלי בהארכה מול הקבוצה שהיתה באותו רגע בכושר הטוב ביותר בארץ.

אז אני נותן קרדיט לצוות המקצועי וסותם את הפה שלי במה שאני לא מבין.

אתה יודע מה המאמן דרש מהם 24 שעות קודם?
אתה יודע מה התוכנית שלו?
עוד לא נפתחה העונה ואתה כבר רוצה שיתחילו במהומות, מהפכות, עריפת ראשים?
כשיעיפו מישהו מהצוות המקצועי, לפני ששיחקו דקה בגביע השוקו, אתה תצעק "שוק" ו"חובבנות" ו"שכונה"

בקיצור, אתה לא מבין מהחיים שלך, אתה ממורמר, אתה מרגיש "חשוב" כשאתה עלק מנתח מה היה חלש שנה שעברה, מה יקרה השנה ואיך נרדוף אחרי היריבה אחרי הגול הראשון.

אבל מעל הכל, אתה בפאניקה ויוצר אוירה שלילית על כלום.

יש בעלים שאחרי להביא כסף ולמנות מאמן ראשי.
יש מאמן ראשי שאחראי למנות לעצמו צוות מקצועי.
ויש אוהדים שצריכים לעודד ולהעביר ביקרות עיניינית על מה שקרה.

אם יש לך טענות, זה ליוסי מזרחי.
ולדעתי זאת חוצפה לבוא אליו בטענות, אחרי שהוא סיים עונה כלכך מוצלחת ועוד לא פתח אפילו את העונה החדשה.

לא יודע באיזה כיתה היית (אם בכלל) במלחמת המפרץ הראשונה, אבל ההמלצה של נחמן שי מאז נכונה לך גם היום, שתה כוס מים ותירגע
אתם מחפשים נפט במקומות הלא נכונים.
(10-Aug-2014 11:57)פיליפצוק כתב: [ -> ]אתם מחפשים נפט במקומות הלא נכונים.

מי זה "אתם"?

אני לא מחפש כלום, אני בפגרה וממתין לתחילת עונה
(10-Aug-2014 12:06)אריאל כתב: [ -> ]
(10-Aug-2014 11:57)פיליפצוק כתב: [ -> ]אתם מחפשים נפט במקומות הלא נכונים.

מי זה "אתם"?

אני לא מחפש כלום, אני בפגרה וממתין לתחילת עונה

תיקון, ההיסטרים שבינינו.
http://www.one.co.il/Article/237699.html

לפני שמחליפים את מאמן הכושר יש קודם להחליף את כל הבכיינים האלה.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's