שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סארנסה נשאר!!!
08-Aug-2014, 16:46
הודעה: #11
RE: סארנסה נשאר!!!
החלטה מצוינת אני מחכה כבר לפתיחת עונה ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Aug-2014, 16:58
הודעה: #12
(08-Aug-2014 15:33)טל.מ כתב:  מה שתגיד משה.

זווית אחרת ? לא חייבים להאמין

http://m.sport5.co.il/Pages/Article.aspx...eId=173739

כמובן שאתה תלך ותחפש את הסיבות מאחורי הקלעים שהביאו את אלי שגב להשאיר את דודו ותתלה בספקולציות של פשכה ושות'.
דפוק כבר אמרתי?
08-Aug-2014, 18:27
הודעה: #13
סארנסה נשאר!!!
באמת נברתי הרבה ... השקעתי מאמץ אדיר, מנוע החיפוש של גוגל עבד שעות נוספות עד שהחברה נאלצה להפעיל מערכות קרור וירטואליות בכל שרתי הענן שלה. ואז הגיעה התשובה - ספורט5. אין כמו מיסטר גוגל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Aug-2014, 18:59
הודעה: #14
(08-Aug-2014 18:27)טל.מ כתב:  באמת נברתי הרבה ... השקעתי מאמץ אדיר, מנוע החיפוש של גוגל עבד שעות נוספות עד שהחברה נאלצה להפעיל מערכות קרור וירטואליות בכל שרתי הענן שלה. ואז הגיעה התשובה - ספורט5. אין כמו מיסטר גוגל.

פשכה = האורים והתומים של רואה שחורות כמוך!
08-Aug-2014, 19:35
הודעה: #15
פיליפצ'וק טל.מ לא מהיום פסימי לא מהיום רואה בשחור לבן זה מפתיע אותך ?
אני מבין אותו דווקא קבוצה שלוקחת אליפות היא בדרך כלל קבוצה שתפסיד 5 משחקים בעונה עוד כמה תיקו והרוב נצחונות !! סטאטיסטית בעונה רק אחת אולי מגיעה להישגים האלו כל השאר זה בדרך כלל הפסדים תיקו ואולי 40 אחוז נצחונות !!
אז מה עושה טל.מ ? הולך על בטוח הוא רואה שהמתמודדות השנה הן מכבי ת"א מכבי חיפה ואולי באר שבע וקריית שמונה , לכן הביטחון שלו מכשלון מכבי נתניה והוא ישחק וינגן על זה כל העונה !!!

טל.מ הרשה לי לומר לך זה לא התנהגות של אוהד , אוהד כל הזמן מצפה לטוב למרות שמרבית העונות יהיה מאוכזב , אבל אחרי עונת עליה כל מה שנתניה תעשה זה הצלחה ואנחנו כאוהדים נהיה מבסוטים !
אני מזמן לא גרופי של אף שחקן אני נשאר נאמן רק לקבוצה ושחקן כזה או אחר בא והולך מזמן הבנו שזה פונקציה של כסף ונישוק הסמלים לא מפריע ולא מלהיב אף אוהד אמיתי .

מה שחשוב באמת זה שאלי שגב יראה ברכה והנאה מהתרומה שלו כי מכבי נתניה בידיים שלו כל עוד אין לנו מישהו כמו תשובה או שטיינמינץ לא תזכה באליפות אולי בהפתעה אבל לא תהיה מועמדת טבעית כמו פעם , אנחנו יודעים איפה אנחנו עומדים וזה בסדר מבחינתנו . העיקר שאלי שגב לא יתייאש וישאר להמון שנים איתנו , ומי שלא מוצא חן בעיניו שישתה מהמים של עזה !
08-Aug-2014, 19:38
הודעה: #16
סארנסה נשאר!!!
תגידי לי מר רווח ... אתה בכלל יודע מה אמרתי פה ? כמו שלא ראית אף משחק של נתניה בשנה שעברה ורק חפרת, כנל עכשיו. אין לך בכלל מושג מה אמרתי נכון ?

08-Aug-2014, 19:51
הודעה: #17
אני הגבתי לפי ההתנהלות שלך טל.מ אני לא מבין למה אתה מתעצבן על מה שאני כותב
אתה מודה שכל ידיעה אתה מצייר אותה בשחור ? לא משנה אם זה נכון או סתם המצאה של עיתונאי בגרוש ישר אתה מצייר בשחור !!
אתה מבין ?
רצית מגן ימני הביאו את קנדה ויש גם את כחלון
רצית מגן שמאלי הביאו 2 גם את הרוש וגם את דאבור
אמרת בלם הביאו את סארגי
אמרת קשר הביאו את דודו ואת גורג'י
אמרת קשר הביאו את דיע סבע
אמרת חלוץ מספר 9 הביאו את ברוך
אמרת שחקן כנף הביאו את בן שושן לא ידוע עדיין אם ישוחרר או לא אבל בנתיים הוא תחום וזה יותר בטוח שישאר מאשר שיחפשו מחליף
כמעט כל השחקנים חוץ מסראנסה ובן שושן עברו בבקרה התקציבית עם צ'ק בנקאי על כל המשכורות !!

מתי תהיה אופטימי מתי תגיב בסבבא ?? גם כשפינאס היה כאן הגבת בפסימיות
08-Aug-2014, 20:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Aug-2014 על ידי 20:13 טל.מ.)
הודעה: #18
סארנסה נשאר!!!
מה הקשר של אופטימיות או פסימיות פה ...? אני לוקח את השחקנים האלה , את רובם אני מכיר, חלק מצוין חלק פחות ואני אומר לך שזו קבוצה לא משהו. זו דעתי. מה הקשר לפסימיות ? אני לא בטענות למה שגב לא קנה את ביטון או את בן סהר או את אנחל די מריה , נכון ?

אני מסתכל על התבשיל - נראה לי בינוני למדי. אבל אני מוכן לטעות ובגדול ולהודות בזה. בינתיים מה שאני רואה זו קבוצה לא התקפית במיוחד. תבדוק את המאזן של אור ברוך קאיודה ערן לוי עידן שריקי סבע רן רול (השחקנים ההתקפיים) ואפילו סיארנסה , ותגיד לי אם הגעת ל40 גולים. ובליגת העל הם עוד ירדו במספרים שיהיה לך ברור.
לא כל ניתוח או מחשבה שהסגל לא איכותי מספיק , נאמר לפלייאוף עליון, היא תוצר של פסימיות. לא ככה ?
אז זו בערך דעתי ואין לי טענות לגבי התקציב , זה מה יש. מה הקבוצה יודעת לייצר ? לא יודע לא ראיתי. אתה דווקא ראית ואני זוכר שקטלת חבלז.
הביקורת היחידה שיש לי היא לגבי ההתנהלות של שגב לגבי בן שושן ודודו. אני מצטער אבל זה לא מכובד, זה לא מתאים למועדון מקצועני, ולא לשום מקום עבודה . וזה כשאני עדין.
אם אתה חושב אחרת זכותך. עדיין לא מבין מה הקשר לפסימיות או אופטימיות. יש לך שתי אופציות. אתה יכול להקשיב לפילפצ׳וק ואז לרדת לרמתו, או להפעיל את הראש. מה אתה בוחר ?

08-Aug-2014, 20:23
הודעה: #19
(08-Aug-2014 20:12)טל.מ כתב:  מה הקשר של אופטימיות או פסימיות פה ...? אני לוקח את השחקנים האלה , את רובם אני מכיר, חלק מצוין חלק פחות ואני אומר לך שזו קבוצה לא משהו. זו דעתי. מה הקשר לפסימיות ? אני לא בטענות למה שגב לא קנה את ביטון או את בן סהר או את אנחל די מריה , נכון ?

אני מסתכל על התבשיל - נראה לי בינוני למדי. אבל אני מוכן לטעות ובגדול ולהודות בזה. בינתיים מה שאני רואה זו קבוצה לא התקפית במיוחד. תבדוק את המאזן של אור ברוך קאיודה ערן לוי עידן שריקי סבע רן רול (השחקנים ההתקפיים) ואפילו סיארנסה , ותגיד לי אם הגעת ל40 גולים. ובליגת העל הם עוד ירדו במספרים שיהיה לך ברור.
לא כל ניתוח או מחשבה שהסגל לא איכותי מספיק , נאמר לפלייאוף עליון, היא תוצר של פסימיות. לא ככה ?
אז זו בערך דעתי ואין לי טענות לגבי התקציב , זה מה יש. מה הקבוצה יודעת לייצר ? לא יודע לא ראיתי. אתה דווקא ראית ואני זוכר שקטלת חבלז.
הביקורת היחידה שיש לי היא לגבי ההתנהלות של שגב לגבי בן שושן ודודו. אני מצטער אבל זה לא מכובד, זה לא מתאים למועדון מקצועני, ולא לשום מקום עבודה . וזה כשאני עדין.
אם אתה חושב אחרת זכותך. עדיין לא מבין מה הקשר לפסימיות או אופטימיות. יש לך שתי אופציות. אתה יכול להקשיב לפילפצ׳וק ואז לרדת לרמתו, או להפעיל את הראש. מה אתה בוחר ?

"להפעיל את הראש לא הולך ביחד עם השם "טל מ."
ללכת כל הזמן על דרך השלילה מאפיין אותך הרבה יותר.
08-Aug-2014, 20:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Aug-2014 על ידי 20:28 טל.מ.)
הודעה: #20
סארנסה נשאר!!!
לפחות אני מנומס ולא מקלל אף אחד. מה אתה אומר על זה ?

נ.ב - משה אם יום אחד תנהל אנשים, תהיה אחראי למשכורות שלהם לרווחתם הכלכלית ולתוצר שהם מספקים יכול להיות שיהיה לך סיכוי להבין על מה אני מדבר. נכון להרגע אתה חי בלללנד.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים