שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סארנסה נשאר!!!
08-Aug-2014, 14:27
הודעה: #1
סארנסה נשאר!!!
כל העכברים ובראשם העכבר הראשי טל מ. לחזור בבקשה מיידית לחורים!!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Aug-2014, 14:29
הודעה: #2
RE: סארנסה נשאר!!!
הלוואי ונזכה להנות ממנו כרגע החמאס לא כ"כ בקטע של כדורגל.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-Aug-2014, 14:34
הודעה: #3
סארנסה נשאר!!!
(08-Aug-2014 14:27)פיליפצוק כתב:  כל העכברים ובראשם העכבר הראשי טל מ. לחזור בבקשה מיידית לחורים!!!

אתה בעל אישיות כל כך דפוקה שבאמת כלום לא יכול לעזור לך. תעשה חושבים למה הוא נשאר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Aug-2014, 14:37
הודעה: #4
(08-Aug-2014 14:34)טל.מ כתב:  
(08-Aug-2014 14:27)פיליפצוק כתב:  כל העכברים ובראשם העכבר הראשי טל מ. לחזור בבקשה מיידית לחורים!!!

אתה בעל אישיות כל כך דפוקה שבאמת כלום לא יכול לעזור לך. תעשה חושבים למה הוא נשאר.

אני אולי דפוק אבל לפחות לא מסכן כמוך שרק רואה שחור כל היום ותמיד מחפש ללכת על דרך השלילי.
08-Aug-2014, 14:40
הודעה: #5
סארנסה נשאר!!!
נשאר עד ינואר ואז יותר זול לשחרר לתת לשחקן פיצוי של 90 אלף שעוד לא שיחק משחק אחד יקר מידי לאלי שגב
08-Aug-2014, 14:52
הודעה: #6
סארנסה נשאר!!!
(08-Aug-2014 14:37)פיליפצוק כתב:  
(08-Aug-2014 14:34)טל.מ כתב:  

אני אולי דפוק אבל לפחות לא מסכן כמוך שרק רואה שחור כל היום ותמיד מחפש ללכת על דרך השלילי.

אתה כל כך דפוק שאתה לא מבין כמה אתה מסכן.

08-Aug-2014, 15:12
הודעה: #7
במקום להשמיע מילים טובות בזכות הבעלים שעושה המון למען הקבוצה גם שזה נראה כקשה ומעל ליכולת, אתה מחפש תירוצים לסיבות להשארת דודו.

מתי תפרגן קצת? מתי?

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
08-Aug-2014, 15:29
הודעה: #8
סארנסה נשאר!!!
הבעלים קיבל ממני מספיק פירגון. הבעיה פה שיש בפורום איזה מוכה גורל שגורר את כולם לרמתו.
לשאלתך - לא אני גרמתי לכל הבלאגן בנתניה אלא הניהול הלוקה של שגב. אז אני יודע שהוא אחד ובלעדיו נתרסק אז אין מה להכנס בו. אבל בעולם שבו אני חי, סטנדרטי הניהול שנראים בנתניה הם מתחת לכל ביקורת בלשון עדינה. ואני מפרגן לו מאוד על האהבה הנתינה והעובדה שהוא יחיד בפרץ, ועדיין מרים גבה איך אדם כל כך מנוסה (לכאורה) כורה לעצמו את הבור .

08-Aug-2014, 15:32
הודעה: #9
(08-Aug-2014 15:29)טל.מ כתב:  הבעלים קיבל ממני מספיק פירגון. הבעיה פה שיש בפורום איזה מוכה גורל שגורר את כולם לרמתו.
לשאלתך - לא אני גרמתי לכל הבלאגן בנתניה אלא הניהול הלוקה של שגב. אז אני יודע שהוא אחד ובלעדיו נתרסק אז אין מה להכנס בו. אבל בעולם שבו אני חי, סטנדרטי הניהול שנראים בנתניה הם מתחת לכל ביקורת בלשון עדינה. ואני מפרגן לו מאוד על האהבה הנתינה והעובדה שהוא יחיד בפרץ, ועדיין מרים גבה איך אדם כל כך מנוסה (לכאורה) כורה לעצמו את הבור .

אתה??? פירגון??????
אתה לא יודע מה זה לפרגן, אתה מסכן, אני מקווה שלסביבה הקרובה שלך אתה מפרגן טיפטיפה יותר ולא מחפש גם אצלם כל הזמן את השלילי כי אחרת גם הם מסכנים שהכירו אדם כמוך.
08-Aug-2014, 15:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Aug-2014 על ידי 16:16 טל.מ.)
הודעה: #10
סארנסה נשאר!!!
מה שתגיד משה.

זווית אחרת ? לא חייבים להאמין

http://m.sport5.co.il/Pages/Article.aspx...eId=173739

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter