שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שמרים פיירברג תעזור יותר למכבי נתניה
30-Jul-2014, 16:34
הודעה: #11
RE: שמרים פיירברג תעזור יותר למכבי נתניה
(30-Jul-2014 16:31)אופיר34 כתב:  אני מקווה שהוא לא שיחק כמו שהוא מפרשן Wink

אם ישחקו כמו הפרשנויות פה, או שניקח אליפות או שנרד ליגה, אין באמצע

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Jul-2014, 17:11
הודעה: #12
זאב אתה יודע כמה העירייה תורמת כרגע לקבוצה? אתה יודע כמה ערים אחרות משקיעות בקבוצות שלהם??
למה שכספי ציבור יגיעו לקבוצה .. לא חסר דברים אחרים להשקיע בהם יותר חשובים ממכבי נתניה.
30-Jul-2014, 17:16
הודעה: #13
אריאל מצאו את אמא שלך בחאן יונס

אתם האוהדים היחידים בארץ שמתנגדים לזה שהעירייה תעזור יותר ואחרי זה מתפלאים שבעלים לא מחזיקים בנתניה !!!

חרוב רק תסביר לי למה עאלק כשהערייה עוזרת לכדורסל שנמצא בליגה השניה זה לא חוזי עתק של שחקנים ? ולמה לשלם משכורות לנגני הקונסברטוריון ? את מי זה מענין ? ומה אכפת לי מזה שכל חודש מחליפים פרחים בכיכרות זה לא כסף חינם ?

יש רצון לראות שהעירייה תעזור יותר האיצטדיון מגיע מכספי המיסים ככה גם מגרשי האימון וגם את העזרה יותר זה לא מגיע מהכיס של ראש העיר אלא לטובת קבוצה טובה וחזקה שתעשה את תושבי העיר ואוהדיה גאים בקבוצה !!
30-Jul-2014, 17:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jul-2014 על ידי 18:27 ORENARIEL.)
הודעה: #14
לא הבנתי למה אתה מקלל? שאלתי שאלות לגיטימיות...
אני מאוד רוצה שיהיה יותר כסף לקבוצה אבל לא על חשבון כספם של עניים ילדים וזקנים ונכים.
30-Jul-2014, 18:07
הודעה: #15
את הפרחים בערוגות רואים מאות אלפי אנשים מספר פעמים כל יום
נגני הקונסרבטוריום מקבלים משכורת רעב ומנעימים את זמנם של לא מעט אנשים
לכדורגל מגיעים בערך 2000 נתנייתים לבערך 40 משחקים בשנה, פחות מפעם בשבוע...
כל ההוצאות על פרחים ונגנים לא מתקרבות להוצאה על הקמת המגרש
ולפני שאתה מטיף מוסר, לך תקנה מנוי

מפגר אבל אופטימי
30-Jul-2014, 18:18
הודעה: #16
זה שהעירייה מבזבזת כסף על שטויות אני מסכים, בנוסף לכך היא גם די מושחתת. אבל תקציב ספורט עירוני צריך ללכת לענפים בהם אין כסף כמו אתלטיקה, כדורסל נכים, ספורט נשי וספורט לילדים ונוער.
אם היא רוצה לדאוג לעובדים שתשפר את השירות ותוריד את המחירים במזנונים באצטדיון, לא תממן את החוזה של עמית בן שושן.
30-Jul-2014, 18:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jul-2014 על ידי 18:57 אלון.)
הודעה: #17
(30-Jul-2014 18:18)תומר חרוב כתב:  זה שהעירייה מבזבזת כסף על שטויות אני מסכים, בנוסף לכך היא גם די מושחתת. אבל תקציב ספורט עירוני צריך ללכת לענפים בהם אין כסף כמו אתלטיקה, כדורסל נכים, ספורט נשי וספורט לילדים ונוער.
אם היא רוצה לדאוג לעובדים שתשפר את השירות ותוריד את המחירים במזנונים באצטדיון, לא תממן את החוזה של עמית בן שושן.

לא מסכים עם הדעה שהעירייה לא צריכה לעזור לקבוצת הכדורגל של העיר.אמנם היא לא צריכה לשאת בעלות של בן שושן אבל היא כן צריכה לעזור בתיקצוב מחלקת הנוער או הוזלת עלויות בשימוש מגרשי האימונים/איצטדיון.העירייה צריכה לקדם ולעזור לאנשים שבאים לעזור לקבוצת הכדורגל שמייצגת את העיר,הצלחת הספורט בעיר הוא גם אינטרס העירייה.
30-Jul-2014, 19:44
הודעה: #18
(30-Jul-2014 18:56)אלון כתב:  
(30-Jul-2014 18:18)תומר חרוב כתב:  זה שהעירייה מבזבזת כסף על שטויות אני מסכים, בנוסף לכך היא גם די מושחתת. אבל תקציב ספורט עירוני צריך ללכת לענפים בהם אין כסף כמו אתלטיקה, כדורסל נכים, ספורט נשי וספורט לילדים ונוער.

לא מסכים עם הדעה שהעירייה לא צריכה לעזור לקבוצת הכדורגל של העיר.אמנם היא לא צריכה לשאת בעלות של בן שושן אבל היא כן צריכה לעזור בתיקצוב מחלקת הנוער או הוזלת עלויות בשימוש מגרשי האימונים/איצטדיון.העירייה צריכה לקדם ולעזור לאנשים שבאים לעזור לקבוצת הכדורגל שמייצגת את העיר,הצלחת הספורט בעיר הוא גם אינטרס העירייה.

אף אחד לא אמר שלו. אתה יודע מה המצב כיום? צריך להגדיל התקציב? על חשבון מה?

מפגר אבל אופטימי
30-Jul-2014, 20:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jul-2014 על ידי 20:27 אלון.)
הודעה: #19
(30-Jul-2014 19:44)אריאל כתב:  
(30-Jul-2014 18:56)אלון כתב:  

אף אחד לא אמר שלו. אתה יודע מה המצב כיום? צריך להגדיל התקציב? על חשבון מה?
אני לא מדבר על היום,אלא באטפן כללי.אני חושב שהעירייה צריכה לתרום משהו כמו 10-20 אחוז מתקציב הקבוצה או 2-3 מיליון שקלים בעונה,הסכום הנמוך מבינהם.אפשר להתנות זאת שהסכום ילך לתפעול מחלקות הנוער.יחד עם זאת לעזור בהוזלת עלויות בשימוש במתקנים.
30-Jul-2014, 20:50
הודעה: #20
כמה העירייה תורמת בפועל?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter