שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה לא יגמר לעולם
26-Jul-2014, 1:02
הודעה: #21
RE: זה לא יגמר לעולם
(26-Jul-2014 0:28)פיליפצוק כתב:  במקרה הזה אני חושב שאין עשן בלי אש.
יותר מידי ידיעות מצטברות מביאות אותי למסקנה שקיימת בעיה באישור תקציב הקבוצה לשנה הקרובה בפני הבקרה.
לדעתי או שהעריכו לא נכון את התקציב או שהסתמכו על מקורות שלא הגיעו.
על פניו נראה שבשביל להעביר את התקציב כמו שהוא, אלי שגב צריך להביא מהבית יותר כסף ממה שהוא מוכן/מסוגל ולכן נבחנות כרגע כל האופציות לצמצם.

זה בדיוק המצב לדעתי.אני לא יודע אם יש בעיה לאשר את התקציב אבל יכול להיות שרוצים להתחזק בעוד שחקן או שניים ואין לכך תקציב ולכן מנסים לצמצם.מה שבטוח שהתקציב/היכולות הכלכליות הוא/הם לא מה שהרבה מאיתנו ציפו...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Jul-2014, 1:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2014 על ידי 1:18 אופיר34.)
הודעה: #22
לא ראיתי שום ידיעה בשום מקום אחר לגבי בעיות תקציב.
כן שמעתי את שגב בקולו אומר שהתקציב המקורי שתוכנן קוצץ ב 3-4 מליון וזאת בגלל התחיבויות של אנשים מסוימים שהבטיחו לתרום ולא עמדו במילתם (מי אמר תשובה ??). כל זה היה ידוע כבר מזמן והקבוצה נבנתה בהתאם לתקציב החדש (שעל פי שגב הוא מעל ל- 20 מליון).
אם דודו יעזוב ,ולא משנה למה, אני בטוח שמזרחי ימלא את המשבצת הזאת בשחקן משמעותי אחר פשוט כי אין לו ברירה. אי אפשר לבנות רק על ערן לוי באמצע.
ואלון, לא אמרתי שקרי ואינטרסנטי. סתם מוגזם ומנופח כמו שרק התקשורת יודעת לעשות. וכמו שגם אני אמרתי לך בעבר - בתקשורת בכלל ובתקשורת הספורט בפרט יש בדר"כ הרבה מאד עשן ומעט מאד אש (ואל תגרום לי להוכיח לך את זה שוב)

(26-Jul-2014 1:02)אלון כתב:  
יותר מידי ידיעות מצטברות מביאות אותי למסקנה שקיימת בעיה באישור תקציב הקבוצה לשנה הקרובה בפני הבקרה.
על פניו נראה שבשביל להעביר את התקציב כמו שהוא, אלי שגב צריך להביא מהבית יותר כסף ממה שהוא מוכן/מסוגל ולכן נבחנות כרגע כל האופציות לצמצם.

זה בדיוק המצב לדעתי.אני לא יודע אם יש בעיה לאשר את התקציב אבל יכול להיות שרוצים להתחזק בעוד שחקן או שניים ואין לכך תקציב ולכן מנסים לצמצם.מה שבטוח שהתקציב/היכולות הכלכליות הוא/הם לא מה שהרבה מאיתנו ציפו...

בעיה של מי שציפה....
26-Jul-2014, 1:34
הודעה: #23
(26-Jul-2014 1:11)אופיר34 כתב:  לא ראיתי שום ידיעה בשום מקום אחר לגבי בעיות תקציב.
כן שמעתי את שגב בקולו אומר שהתקציב המקורי שתוכנן קוצץ ב 3-4 מליון וזאת בגלל התחיבויות של אנשים מסוימים שהבטיחו לתרום ולא עמדו במילתם (מי אמר תשובה ??). כל זה היה ידוע כבר מזמן והקבוצה נבנתה בהתאם לתקציב החדש (שעל פי שגב הוא מעל ל- 20 מליון).
אם דודו יעזוב ,ולא משנה למה, אני בטוח שמזרחי ימלא את המשבצת הזאת בשחקן משמעותי אחר פשוט כי אין לו ברירה. אי אפשר לבנות רק על ערן לוי באמצע.
ואלון, לא אמרתי שקרי ואינטרסנטי. סתם מוגזם ומנופח כמו שרק התקשורת יודעת לעשות. וכמו שגם אני אמרתי לך בעבר - בתקשורת בכלל ובתקשורת הספורט בפרט יש בדר"כ הרבה מאד עשן ומעט מאד אש (ואל תגרום לי להוכיח לך את זה שוב)

(26-Jul-2014 1:02)אלון כתב:  

בעיה של מי שציפה....
גם אתה ציפת כששגב ומאור לקחו את הקבוצה שפני הקבוצה יראו אחרת ושנגיע לימים טובים יותר מבחינת חוסן כלכלי...
אתה לא יכול להגיד שמצד אחד שמעת את שגב אומר בקולו שהתצקציב קוצץ ב3-4 מיליון שקל ומצד שני להגיד שלא קראת בשום מקום על בעיות תקציביות.לידיעתך,לא מקצצים בתקציב(כשמלכתחילה הוא לא בין הגבוהים בליגה) בגלל שהמצב הפינססי הוא טוב מתמיד...
26-Jul-2014, 1:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2014 על ידי 1:42 Hagiqq.)
הודעה: #24
אני לא מודאג משגב ולא מוטרד מהתקציב.
מה שהכי מטריף הוא שישנם אנשים מתוך המערכת (מלב המערכת) אשר מזינים את כל עיתונאי הזבל הללו וגורמים נזק לקבוצה.
אנשים מתוך המערכת שמדלפים הם סרטן בגוף הקבוצה ויש למצוא מי החלאה ולהעיפו לכל הרוחות ממכבי נתניה.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

אפי ישראל עיתונאי שמזיק למכבי נתניה , אך עושה את תפקידו הנאלח היטב.
לרוב המידע שלו נכון ולצערי חלקכם משתתף בהעלאת הרייטינג של תוכניתו.
מי מאכיל את האיש הזה במידע ? אם מדובר באיש שמקבל משכורת מהקבוצה ובוגד באמון המערכת - יש לטפל בזה במלוא החומרה ולא לעבור לסדר היום

26-Jul-2014, 1:51
הודעה: #25
זה לא יגמר לעולם
חגי אתה צודק אבל זה לא מונע מהידיעות האלה להיות נכונות אפילו חלקית. הקטע עם דודו מסריח. כשהוא הוחתם מאור כבר היה בחוץ . אז עכשיו נזכרים שיש בעיה תקציבית ..?
אופיר מפמפמים פה כבר חודשיים שאין כסף כמו שאנשים כאן חשבו . אז עכשיו אתה מופתע ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Jul-2014, 2:03
הודעה: #26
(26-Jul-2014 1:35)Hagiqq כתב:  אני לא מודאג משגב ולא מוטרד מהתקציב.
מה שהכי מטריף הוא שישנם אנשים מתוך המערכת (מלב המערכת) אשר מזינים את כל עיתונאי הזבל הללו וגורמים נזק לקבוצה.
אנשים מתוך המערכת שמדלפים הם סרטן בגוף הקבוצה ויש למצוא מי החלאה ולהעיפו לכל הרוחות ממכבי נתניה.

אפי ישראל עיתונאי שמזיק למכבי נתניה , אך עושה את תפקידו הנאלח היטב.
לרוב המידע שלו נכון ולצערי חלקכם משתתף בהעלאת הרייטינג של תוכניתו.
מי מאכיל את האיש הזה במידע ? אם מדובר באיש שמקבל משכורת מהקבוצה ובוגד באמון המערכת - יש לטפל בזה במלוא החומרה ולא לעבור לסדר היום

חגי,מסכים איתך שאם יש מישהו שמדליף בניגוד לדעתו של שגב אז מקומו בחוץ.לדעתי ומבלי להשמיץ,האחראי לידיעות האלה הוא שגב בעצמו.שמעתי את הראיון איתו היום וקראתי את הראיון שלו ושל מר איזיקוביץ חברו הטוב ובשני הראיונות הוא לא הסתיר כלום ודיבר על הכל,כך שפשוט צריך לשאול אותו ואז לקבל תשובה,בדיוק מה שעושה פשכה כנראה...
26-Jul-2014, 2:42
הודעה: #27
הדברים מתחילים להתבהר לאט לאט שגב רומז בקול עבה על אכזבה מעירית נתניה שלפני שבפעם הקודמת בליגת העל (לפני שנתיים בתקופת קובי וגיל) נתנו יותר כסף והפעם הורידו ...לא יודע סכומים אבל הבנתי שמדובר בלא מעט כסף ...
אופיר תקרא שוב מה שכתבתי אין לי בעיה עם גובה התקציב רק מבאסת ההתנהלות...
26-Jul-2014, 9:09
הודעה: #28
ידיעה נכונה , כן, לא , זה לא מה שציפינו שבוע לפני תחילת הליגה, אין ספק שזה מחזיר אותנו אחורה לימים רעים.
לגבי אלי שגב, הבחור היה מוזר כשהגיע לפה , מוזר בהתנהלותו,עשה לנו טוב בשנה שעברה, נקווה שגם השנה יפתיע אותנו , זה מה יש , אני לא רואה אחרים עומדים בתור , אני ממליץ לא לפתוח ״ חזית חדשה״ בואו נמתין בשקט ונמשיך לתמוך בקבוצה.
יש דברים יותר בוערים במדינה.
The following 1 user Likes Shaul's post:
אלון (2626-0707-2014201420142014)
26-Jul-2014, 10:15
הודעה: #29
חגי,מי שהולך לישון עם כלבים מתעורר עם פרעושים
מי שהולך לישון עם איזיקוביץ,מתעורר עם אפי ישראל
מי שהולך לישון עם פרימו,מתע5רר עם ידיעות כאלו ואחרות
מי שהולך לישון עם מוט'לה,מתעורר עם "מילים כמו חול ואין מה לאכול"

את 2 הרעות החולות שהיו במועדון שלחו/הלכו הביתה,שניהם הטיפו לצינעה ולהתרחקות מכותרות ותקשורת ויצירת ציפיה ושניהם ביקשו לחסוך במנגון ובאנשי שלומינו ובתקשורת שצמודה לתחת ומחמיאה ושניהם דאגו לכסף אמתי ולערבויות בלי לרוץ ולספר לחברה..
26-Jul-2014, 11:16
הודעה: #30
חגי ידידי, כתב החצר של שגב הוא פשכצקי. סתם אתה חושב שהוא כותב את הדברים?
פרימו התלווה לשגב למחנה האימונים. אותו פרימו שהיה היחידי מבין תכניות הספורט שהתעלם מהמאבק לזירוז בניית האצטדיון. הוא אפילו לא ענה למיילים.
כנראה שיש לשגב בעיות כלכליות. איני מבקר אותו כהוא זה על כך.
מצד שני הוא דחק את מאור החוצה(מה שלא מפריע לו לבקש קצת ג׳ובות ממנו) ולא מסתדר עם שותפים.
יש לו מעט קולות לא בריאים שנשמעים כעת מהמערכת ומזכירים ימים לא טובים.
הלוואי הלוואי ושוב הלוואי שנתבדה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים