שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה לא יגמר לעולם
25-Jul-2014, 21:14
הודעה: #11
RE: זה לא יגמר לעולם
אישית אין לי תלונות על גובה התקציב רק על אופן ההתנהלות וחלוקת העוגה !
יש יותר מידי מנהלים , אין שיווק מנויים ריאלי וגם אם אנחנו קרובים לקצה גבול היכולת הייתי מנסה קצת מעבר למה שנעשה ...
והכי גרוע התכנון לוקה בחסר לתכנן עונה זה לא דבר פשוט אבל לא יכול להיות שפחות מחודש אחרי האימון הראשון וכבר יש שינוי תכנוני מה לא ידעו ? לא ברור...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Jul-2014, 22:10
הודעה: #12
זה לא יגמר לעולם
נקווה שגם הידיעה הזאת תכנס לרשימה של הברווזים העיתונאים של פשכצקי ושות׳
בינתיים אפשר להמשיך לפרשן...

Sent from my iPhone using Tapatalk
25-Jul-2014, 22:48
הודעה: #13
אופיר אתה נהיה הזוי מיום ליום נראה לך שפשכצקי יכול להוציא הודעה על פגישה לקיצוץ עם שמות ספציפיים של שחקנים וזו סתם המצאה ???? יש גבול גם לעיתונאים הרדודים...
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
Shaul (2626-0707-2014201420142014)
25-Jul-2014, 22:53
הודעה: #14
זה לא יגמר לעולם
מבחינת אופיר פשחצקי מעולם לא אמר מילה של אמת ...Wink

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Jul-2014, 23:02
הודעה: #15
ואני חושב שמכיוון שהרחובות מלאים בעשירים שאוהבים לזרוק את הכסף שלהם על קבוצות כדורגל, רק מאהבה ולא חלילה מאגו או רצון םרסום, זה הזמן לכנות את הבעלים שלנו "הזוי״ לפרשן שהוא פושט רגל, ליצן וכו וכו.

בואו נארגן גם הפגנות מול הבית שלו, עד שלא יזוז מפה לא נשב בשקט!!
יש לי גם סלוגן ״בדם ואש את שגב נגרש״

כלכך משעמם לכם, כי כלום לא קורה במדינה המשעממת... שאתם מתעסקים בידיעה שאולי נכונה ואולי לא?!

יאללה די!!

אם אין לו כסף, נשמע על זה בקרוב, אם אין בעיה, נפתח את העונה ונקרע את הליגה, יאללה די לזיין את השכל בפרנוייות

מפגר אבל אופטימי
25-Jul-2014, 23:14
הודעה: #16
זה לא יגמר לעולם
דוד, טל וכל השאר, הזויים זה אותם אלה שמייחסים חשיבות לכל ידיעה כאילו שהיא יצאה מהלשכה של ראש אמ״ן.
אין לי כח וחשק להתחיל עם רשימת הידיעות ״האמינות״ של פשכצקי וחבריו שרק אם 10 אחוז מהם היו מתממשות היינו היום במקום אחר לגמרי.
הרי כולכם לפני חודש וחצי טענתם (עפ״י מקורותיכם האמינים) ששגב לא רציני, שאין לו כסף ושהוא לא מתכוון להשקיע בקבוצה. מאז הובאו 9-8 שחקנים (מכובדים יותר או פחות) והיום אפשר להגיד שיש סגל ראוי בהחלט.
ההרס העצמי של אנשים מדהים אותי כל פעם מחדש , ועוד יותר מדהים החוצפה שיש לאנשים מסוימים לבקר את שגב.
כנראה שאף פעם לא נלמד....

25-Jul-2014, 23:51
הודעה: #17
(25-Jul-2014 23:14)אופיר34 כתב:  דוד, טל וכל השאר, הזויים זה אותם אלה שמייחסים חשיבות לכל ידיעה כאילו שהיא יצאה מהלשכה של ראש אמ״ן.
אין לי כח וחשק להתחיל עם רשימת הידיעות ״האמינות״ של פשכצקי וחבריו שרק אם 10 אחוז מהם היו מתממשות היינו היום במקום אחר לגמרי.
הרי כולכם לפני חודש וחצי טענתם (עפ״י מקורותיכם האמינים) ששגב לא רציני, שאין לו כסף ושהוא לא מתכוון להשקיע בקבוצה. מאז הובאו 9-8 שחקנים (מכובדים יותר או פחות) והיום אפשר להגיד שיש סגל ראוי בהחלט.
ההרס העצמי של אנשים מדהים אותי כל פעם מחדש , ועוד יותר מדהים החוצפה שיש לאנשים מסוימים לבקר את שגב.
כנראה שאף פעם לא נלמד....

אופיר,איך אתה אוהב לטמון את הראש בחול...
26-Jul-2014, 0:01
הודעה: #18
זה לא יגמר לעולם
זה בסדר אני כבר רגיל לשמוע את ה״לטמון את הראש בחול״ הזה....
בינתיים ההיסטוריה הוכיחה שברב המקרים הלחוצים והמוטרדים למינהם אכלו את הכובע. בדיוק כמו שהפעם יקרה.
מצד שני, אני מבין שיש פורום שצריך להצדיק את קיומו ואין כמו עוד ידיעה ״בפרסום ראשון״ שתעשה את העבודה.
יאללה תהנו.... תמשיכו לאכל את הראש

26-Jul-2014, 0:24
הודעה: #19
(26-Jul-2014 0:01)אופיר34 כתב:  זה בסדר אני כבר רגיל לשמוע את ה״לטמון את הראש בחול״ הזה....
בינתיים ההיסטוריה הוכיחה שברב המקרים הלחוצים והמוטרדים למינהם אכלו את הכובע. בדיוק כמו שהפעם יקרה.
מצד שני, אני מבין שיש פורום שצריך להצדיק את קיומו ואין כמו עוד ידיעה ״בפרסום ראשון״ שתעשה את העבודה.
יאללה תהנו.... תמשיכו לאכל את הראש

לא מולחץ ולא מודאג ואם היית קורא את ההודעות של היית רואה שגם אין לי טענות,להיפך.
יחד עם זאת אי אפשר להגיד שכל מה שלא מוצא חן בעיננו הוא פרסום שקרי ואינטרסנטי.לא הכל ורוד וכנראה שישנם אילוצים תקציבים שאותם גם שגב אישר,כך שלא הכל ברווז עיתונאי להגדרתך וכנראה כמו שאמרתי בעבר,אין עשן בלי אש...
26-Jul-2014, 0:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2014 על ידי 0:29 פיליפצ'וק.)
הודעה: #20
במקרה הזה אני חושב שאין עשן בלי אש.
יותר מידי ידיעות מצטברות מביאות אותי למסקנה שקיימת בעיה באישור תקציב הקבוצה לשנה הקרובה בפני הבקרה.
לדעתי או שהעריכו לא נכון את התקציב או שהסתמכו על מקורות שלא הגיעו.
על פניו נראה שבשביל להעביר את התקציב כמו שהוא, אלי שגב צריך להביא מהבית יותר כסף ממה שהוא מוכן/מסוגל ולכן נבחנות כרגע כל האופציות לצמצם.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלון (2626-0707-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים