שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה לא יגמר לעולם
26-Jul-2014, 19:59
הודעה: #71
זה לא יגמר לעולם
גם לויטה לא בהרכב...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Jul-2014, 20:06
הודעה: #72
RE: זה לא יגמר לעולם
(26-Jul-2014 19:59)עודד מ. כתב:  גם לויטה לא בהרכב...

אין קשר בין ההרכב שעולה לגבי מי נשאר או אולי ילך, תפסיקו לבלוע את הקונספירציות של פשכה.
26-Jul-2014, 20:08
הודעה: #73
פיל, אולי אל תלך עם הראש בקיר. אף אחד לא רוצה שהקבוצה תהיה במקום הזה. אבל זה המצב לצערנו.

ואני לא מתייחס להרכב של היום
26-Jul-2014, 20:12
הודעה: #74
חבורה עם הרס עצמי.... יאללה, מי מארגן ביצים לזרוק על שגב (ודרך אגב אלמן מאד ישראל)

מפגר אבל אופטימי
26-Jul-2014, 20:13
הודעה: #75
(26-Jul-2014 20:08)צהוב לעולמים כתב:  פיל, אולי אל תלך עם הראש בקיר. אף אחד לא רוצה שהקבוצה תהיה במקום הזה. אבל זה המצב לצערנו.

ואני לא מתייחס להרכב של היום

אתה סתום או מה?
על מה אני הגבתי ועל מה אתה מדבר.
בעיות יש אף אחד לא אמר שאין, אבל החלטות לא התקבלו ואין קשר להרכב כזה או אחר שיוסי מזרחי מעלה במחנה.
26-Jul-2014, 20:18
הודעה: #76
ליבי ליבי עם יוסי מזרחי לא נעים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
26-Jul-2014, 20:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2014 על ידי 20:34 אלון.)
הודעה: #77
(26-Jul-2014 20:12)אריאל כתב:  חבורה עם הרס עצמי.... יאללה, מי מארגן ביצים לזרוק על שגב (ודרך אגב אלמן מאד ישראל)

אריאל,יש קיצונים יותר ויש פחות,אך מדבר אחד קשה להתעלם וזו הבעיה הכלכלית שמרחפת מעל הקבוצה.אני לא מאלה שיתקפו או תקפו את שגב,להיפך אני מודה לו כל יום על כך שהוא ומאור הצילו אותנו מאיפה שהיינו בדיוק לפני שנה אך קשה להתעלם מטעויות שנעשו הקיץ.אני די בטוח שהידעה על הבקשה מהשחקנים לקצץ היא לא שקרית ולכן מה שטל אמר הוא די נכון,אתה לא יכול להחתים שחקנים אם אתה יודע שאתה לא יכול לשלם להם,עונה שעברה זה הצליח אבל זו לא שיטה.יחד עם זאת לא אהבתי לקרא אתמול את הכתבה בה שגב יצא כנגד איל ואמר שהדבר הכי טוב שקרה לו במכבי נתניה זה אריק איזיקוביץ,לא מכובד.אני מאוד מקווה ששגב ימצא את הדרך להוריד קצת מכבודו ולהחזיר למערכת אנשים אשר הכניסו כסף למערכת כדוגמת איל ומאור ולקצץ באלו אשר לוקחים כסף מהמערכת,במיוחד שאין כסף מיותר במערכת.
26-Jul-2014, 21:15
הודעה: #78
(26-Jul-2014 20:18)amir כתב:  ליבי ליבי עם יוסי מזרחי לא נעים.

לי כואב על האוהדים בשביל מזרחי זה עוד מקום עבודה אנחנו חיכינו לעונה שקטה ומהנה ולך תדע איפה נגמור???
26-Jul-2014, 21:41
הודעה: #79
(26-Jul-2014 20:30)אלון כתב:  
(26-Jul-2014 20:12)אריאל כתב:  חבורה עם הרס עצמי.... יאללה, מי מארגן ביצים לזרוק על שגב (ודרך אגב אלמן מאד ישראל)

אריאל,יש קיצונים יותר ויש פחות,אך מדבר אחד קשה להתעלם וזו הבעיה הכלכלית שמרחפת מעל הקבוצה.אני לא מאלה שיתקפו או תקפו את שגב,להיפך אני מודה לו כל יום על כך שהוא ומאור הצילו אותנו מאיפה שהיינו בדיוק לפני שנה אך קשה להתעלם מטעויות שנעשו הקיץ.אני די בטוח שהידעה על הבקשה מהשחקנים לקצץ היא לא שקרית ולכן מה שטל אמר הוא די נכון,אתה לא יכול להחתים שחקנים אם אתה יודע שאתה לא יכול לשלם להם,עונה שעברה זה הצליח אבל זו לא שיטה.יחד עם זאת לא אהבתי לקרא אתמול את הכתבה בה שגב יצא כנגד איל ואמר שהדבר הכי טוב שקרה לו במכבי נתניה זה אריק איזיקוביץ,לא מכובד.אני מאוד מקווה ששגב ימצא את הדרך להוריד קצת מכבודו ולהחזיר למערכת אנשים אשר הכניסו כסף למערכת כדוגמת איל ומאור ולקצץ באלו אשר לוקחים כסף מהמערכת,במיוחד שאין כסף מיותר במערכת.

כשכותבים על שיטות משחק, על שחקנים שצריך לזרוק או להביא, על התנהלות של מחירי כרטיס, קופות, כניסות, כל זה, מישהו יכול לקרוא, להפנים לקחת איזו תובנה.
כשאתה כותב על הבעלים ועל ההשקעה שלו בקבוצה, אתה לא תורם לכלום, מכסימום פתחת פוסט שבו יקראו לבעלים הזוי, חובבן, ליצן, נפוח אגו, רודף פרסום, סופו קרב, יביא אותנו לאבדון ועוד ועוד ואתה למעשה מקדם נבואה שתגשים את עצמה...

כמו שלפני לבנון 2 כשבימח אמרו לנו לקחת את הציוד מהנגמשים ולהשאיר אותם בימח, כשמישהו שאל למה, אמרו לו שהוא יכול ישר להתאבד בימח, חבל להיכנס עד לבנון עם הנגמש, אז גולני נכנסו לעזה עם זה... אפשר עכשיו פשוט לבקש משגב ללכת ולבקש מההתאחדות לרדת ליגה, כמו שעשתה ברק בכדורסל

מפגר אבל אופטימי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים