שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אותי לימדו
30-Jun-2014, 11:26
הודעה: #61
RE: אותי לימדו
אריאל זה טבעי שאנשים רוצים להתפרנס פעם המדינה הזאת היו מחזיקים מפעלים שלמים רק על מנת לתת לאנשים עבודה וזה בסדר גמור !

כל עוד אלי שגב מפרנס אותם ולא מתלונן אין בעיה עם זה גם בתקופת דניאל יאמר הוא הביא את אייל ברקוביץ' מבחוץ כמו שקרויף עכשיו במכבי ת"א

דוגרי מה התפקיד של ג'ק אנגלדיס במכבי ת"א ? הרי יש את ג'ורדי קרוייף ואת המאמן אוסקר ועוזר המאמן ? אבל יש לזה חשיבות גדולה אנגלדיס הוא המתווך בכמה תקציב הקבוצה תקבל בכל עונה בכמה יגדל התקציב על מנת לתפוס חזקה בליגה + התקדמות באירופה . יש צורך באנשים טובים גם אם לפעמים נראה שהם מיותרים במערכת .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Jun-2014, 11:40
הודעה: #62
(30-Jun-2014 11:26)זאב רווח כתב:  אריאל זה טבעי שאנשים רוצים להתפרנס פעם המדינה הזאת היו מחזיקים מפעלים שלמים רק על מנת לתת לאנשים עבודה וזה בסדר גמור !

כל עוד אלי שגב מפרנס אותם ולא מתלונן אין בעיה עם זה גם בתקופת דניאל יאמר הוא הביא את אייל ברקוביץ' מבחוץ כמו שקרויף עכשיו במכבי ת"א

דוגרי מה התפקיד של ג'ק אנגלדיס במכבי ת"א ? הרי יש את ג'ורדי קרוייף ואת המאמן אוסקר ועוזר המאמן ? אבל יש לזה חשיבות גדולה אנגלדיס הוא המתווך בכמה תקציב הקבוצה תקבל בכל עונה בכמה יגדל התקציב על מנת לתפוס חזקה בליגה + התקדמות באירופה . יש צורך באנשים טובים גם אם לפעמים נראה שהם מיותרים במערכת .

מפעלים שהחזיקו רק כדי לספק עבודה קרסו בסוף, אנשים פוטרו כשכבר הגיעו לגיל שאין להם מה לחפש במקום אחר, כסף טוב נזרק בעקבות כסף רע והסוף ידוע.

זה בדיוק הטווח הארוך שהביקורת של אייל כיוונה אליו.
אנחנו לא מכבי ת"א עם כיס כלכך עמוק שאפשר "לבזבז" אבל שם לפחות רואים תוצאות.

לא רוצה שנהיה ברית המועצות

מפגר אבל אופטימי
30-Jun-2014, 11:40
הודעה: #63
אם שגב רוצה לשלם למוטלה 12x20,000 שקל בשנה כדי שיתן לו מידי פעם עצה - קטונתי.
מסקרנת אותי ההיררכיה ... מי קובע מיקצועית במועדון ? מזרחי ? הגיוני שכן. אז מה עושה מוטלה ?
למי מדווח ברמה המקצועית מאמן הנוער ? גם למזרחי ?
בני לם מתווה דרך עד לקבוצות הנערים ומשם מה הלאה ?

מה התפיסה המקצועית במועדון ומי אחראי לה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
30-Jun-2014, 11:47
הודעה: #64
למה רק מוטל'ה מפריע לך ? מה העיניים שלך עליו ? אתה משלים אוכל הביתה ? מה אכפת לך באמת ? הרי מי הביא את אלי שגב כשאן כולם קיללו וליכלכו עליו שהעסקים שלו באפריקה לא כשרים וכל מיני סיפורי מעשיות ? מי אמר שטל בנין לא מפוטר בגלל אלי שגב ? וכמה שלחו את אלי שגב חזרה לאפריקה ?

מוטל'ה שפיגלר הביא את אלי שגב ואלי שגב מחזיק אותו סתם ככה בשביל להוציא לצרי עין את העיניים

אוהד אמיתי לא מתעסק בפרנסה של בעלי תפקידים שיהיה להם 1000 לבריאות תתעסק יותר טוב באיכות השחקנים באיכות המאמן ובאיכות המשחק , כל השאר זה לא ענין של אף אחד .
30-Jun-2014, 11:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jun-2014 על ידי 11:52 טל.מ.)
הודעה: #65
כנראה שאין לך מושג מה קורה בנתניה. תמשיך לחלום.
וחוץ מזה רשמתי בשורה הראשונה - אם שגב מעונין לשלם לו על המשהו הזה שהוא עושה - עיניינו. לא ככה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
30-Jun-2014, 12:00
הודעה: #66
אז למה לדבר עליו ? נו בוא נשמע אותך מה הולך בנתניה ? נראה לי הפכת לפראנואיד כמו פשכצקי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים