מכבי נתניה

גירסה מלאה: אותי לימדו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
שהקליפה ירוקה וכשהחלק הפנימי אדום ויש לו טעם של אבטיח ויש לו גרעינים של אבטיח,הוא אבטיח.
וכאן מתעקשים שמדובר במלון או באננס או בכל שאר הפרות האקזוטיים שכף רגלם דרכה או לא דרכה מעולם בלבנט.
(28-Jun-2014 6:50)אייל ס כתב: [ -> ]שהקליפה ירוקה וכשהחלק הפנימי אדום ויש לו טעם של אבטיח ויש לו גרעינים של אבטיח,הוא אבטיח.
וכאן מתעקשים שמדובר במלון או באננס או בכל שאר הפרות האקזוטיים שכף רגלם דרכה או לא דרכה מעולם בלבנט.

הכל בסדר אייל?
אייל, אתה דור ישן!!!

עם בישול מולקולרי והנדסה גנטית, אתה יכול לעשות ביצת עין שהלבן קרם פטיסייר והצהוב הוא מיץ מנגו (אכלתי כזה)
ואפשר להנדס תפוח אדמה שיהיה ירוק בחוץ ואדום בפנים (לגבי הגרעינים אני לא בטוח... אבל יש גם אבטיח בלי גרעינים)

אז תחליף אנלוגיה ותסביר את עצמך
אם הבנתי נכון,אתה מתכוון שהקבוצה היא לא מה שאנשים ציפו/מצפים? אם כן על רקע מה נאמרים הדברים...?
(28-Jun-2014 10:50)אלון כתב: [ -> ]אם הבנתי נכון,אתה מתכוון שהקבוצה היא לא מה שאנשים ציפו/מצפים? אם כן על רקע מה נאמרים הדברים...?

לא צריך להיות פרשן אצל אופירע או צעקן אצל איינשטיין או עורך ראשי בידיעות כדי להבין שלא כל הנוצץ זהב ולא כל הנאמר בראיון מיושם במציאות ומכבי נתניה(תקציבית) ב14/15 לא שונה ממכבי נתניה בתקופת הביניים אחרי יאמר,כשיש שני שינויים משמעותיים:
הראשון,אין הכנסות ממכירת שחקנים,אך יש כסף שנכנס מבעלים(לא יותר ממרבית קבוצות מרכז ותחתית הליגה).
השני,שהמנגנון השמין וחיי לא על פי הגודל הראוי למנגנון בקבוצה חפצת חיים.
זה גם מה שהוצהר, לא מוכרים שחקני הבית, משביחים את שחקני הנוער ומביאים את הבוגרים האיכותיים של טוברוק בכל שנתון בשאיפה שעוד כמה שנים תהיה קבוצה חזקה שתבסס על חומר מקומי איכותי + זרים.
לגבי המנגנון השמן, אם האינפלציה בבעלי התפקידים כפי שקיימת היום באה על חשבון תקציב לשחקנים, זאת באמת שערורייה.
(28-Jun-2014 11:29)אייל ס כתב: [ -> ]
(28-Jun-2014 10:50)אלון כתב: [ -> ]אם הבנתי נכון,אתה מתכוון שהקבוצה היא לא מה שאנשים ציפו/מצפים? אם כן על רקע מה נאמרים הדברים...?

לא צריך להיות פרשן אצל אופירע או צעקן אצל איינשטיין או עורך ראשי בידיעות כדי להבין שלא כל הנוצץ זהב ולא כל הנאמר בראיון מיושם במציאות ומכבי נתניה(תקציבית) ב14/15 לא שונה ממכבי נתניה בתקופת הביניים אחרי יאמר,כשיש שני שינויים משמעותיים:
הראשון,אין הכנסות ממכירת שחקנים,אך יש כסף שנכנס מבעלים(לא יותר ממרבית קבוצות מרכז ותחתית הליגה).
השני,שהמנגנון השמין וחיי לא על פי הגודל הראוי למנגנון בקבוצה חפצת חיים.

ראשית, סופסוף ביקורת על ההנהלה שהיא עיניינית, ממוקדת ובהירה.

לי אין מושג, כי לא מכיר אישית אף אחד שם...

היות והביקורת שלך נראית נכונה וקשה, נקווה שיבינו מהר את הבעיה וישנו את ההתנהלות... ולא בדרך הקשה
רק מחר מתחילים להתאמן ויש כבר עכשיו שמונים אחוז קבוצה .יש עוד חודשים לתחילת הליגה עד אז אני בטוח שיצטרפו לפחות עוד 3 שחקנים בלם ( הולנדי, צוצוליץ או אחר) עושה משחק ( ברוכיאן ) וחלוץ מספר תשע
יוסי ובצדק מחכה שמספר שחקנים שעזבו ימצאו קבוצה ובתקציב שיתפנה אפשר להביא לגבי המנגנון של נתניה זרוק את מוטלה וכבר יש לך תקציב לשחקן

Sent from my iPhone using Tapatalk
(28-Jun-2014 12:03)mordii2 כתב: [ -> ]רק מחר מתחילים להתאמן ויש כבר עכשיו שמונים אחוז קבוצה .יש עוד חודשים לתחילת הליגה עד אז אני בטוח שיצטרפו לפחות עוד 3 שחקנים בלם ( הולנדי, צוצוליץ או אחר) עושה משחק ( ברוכיאן ) וחלוץ מספר תשע
יוסי ובצדק מחכה שמספר שחקנים שעזבו ימצאו קבוצה ובתקציב שיתפנה אפשר להביא לגבי המנגנון של נתניה זרוק את מוטלה וכבר יש לך תקציב לשחקן

Sent from my iPhone using Tapatalk

הביקורת הרבה יותר עמוקה מזה ומדברת על תהליך ארוך טווח
אכן ביקורת יפה ומעניינת אך בהנחה שאלי שגב הוא איש עסקים לא מהיום ואני מקווה ומאמין שלא מהיום הוא מנהל עסק,אז מה ולמה שהוא ינהל את העסק הזה בצורה קלוקלת...?
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's