שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תוסיפו עוד 4 נק' לפער מהמקום השני
17-Mar-2014, 12:19
הודעה: #1
תוסיפו עוד 4 נק' לפער מהמקום השני
http://www.one.co.il/Article/230869.html

לא נראה שיש להם גרוש על התחת ועומד נגדם כבר פסק דין על הפחתת 4 נק' אם לא יועבר מיליון ש"ח עד סוף החודש.
ההחלטה הנ"ל ככל שתיושם (אצל הבקרה התקציבית השכונתית הזו הכל יכול להיות) פותחת לחלוטין את המאבק על המקום השני ולנתניה בפלייאוף תהיה חשיבות מכרעת בקביעת זו שתתצטרף אליה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Mar-2014, 12:40
הודעה: #2
RE: תוסיפו עוד 4 נק' לפער מהמקום השני
(17-Mar-2014 12:19)פיליפצוק כתב:  http://www.one.co.il/Article/230869.html

לא נראה שיש להם גרוש על התחת ועומד נגדם כבר פסק דין על הפחתת 4 נק' אם לא יועבר מיליון ש"ח עד סוף החודש.
ההחלטה הנ"ל ככל שתיושם (אצל הבקרה התקציבית השכונתית הזו הכל יכול להיות) פותחת לחלוטין את המאבק על המקום השני ולנתניה בפלייאוף תהיה חשיבות מכרעת בקביעת זו שתתצטרף אליה.

כתבות כאלה רק מדגישות עד כמה צריך להגיד תודה לבלדב ולב שהחזיקו אותנו בחיים עד שהגיעו האנשים היקרים שרכשו את הקבוצה

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
Shaul (1717-0303-2014201420142014)
17-Mar-2014, 13:35
הודעה: #3
(17-Mar-2014 12:40)אריאל כתב:  
(17-Mar-2014 12:19)פיליפצוק כתב:  http://www.one.co.il/Article/230869.html

כתבות כאלה רק מדגישות עד כמה צריך להגיד תודה לבלדב ולב שהחזיקו אותנו בחיים עד שהגיעו האנשים היקרים שרכשו את הקבוצה
פחח עשה לי טובה בלדב רק הרס את מכבי נתניה למעט המלקקנים כל אוהדי נתניה לא יכלו לראות את האיש זה בדרך כלל עובד בצורה כזאת שמי שאוהב ערבים אוהב את בלדב
צטט הודעה זו בתגובה
17-Mar-2014, 15:32
הודעה: #4
למה כוונתך ב"הרס את מכבי נתניה"? בבקשה תסביר את עצמך, לזרוק סיסמאות לאוויר זה נחמד והכל אבל אין לזה שום הסבר זה לא ממש תופס.

אני לא חובב גדול של בלדב, אבל אני לא רואה שמכבי נתניה הגיעה למצב של הפועל פ"ת למשל. שם היה ועדיין יש הרס מוחלט שמונע מהקבוצה הזאת להתייצב ולחזור לעצמה. מכבי עם בלדב מעולם לא הגיעה למצב כזה.
17-Mar-2014, 15:37
הודעה: #5
בלדב הרס את נתניה בגלל מכירת שחקנים וחוסר מחויבות לקהל למסורת הפך את נתניה למועדון קטן מינה קרוב משפחה לתפקיד במועדון( גיל פישל ) דאג שהמלקקים יצאו נגד האוהדים שלא רוצים אותו למזלנו מכר את הקבוצה שכבר ראה שהגיעו מים עד נפש שמעתי עליו עוד סיפורים מאנשים שעובדים אצלו בביטוח שאני לא רוצה לפרט דברים לא מוסריים אם זה לא מספיק אז אני לא יודע מה מספיק
צטט הודעה זו בתגובה
17-Mar-2014, 15:44
הודעה: #6
(17-Mar-2014 15:32)לואיס ראזאק כתב:  למה כוונתך ב"הרס את מכבי נתניה"? בבקשה תסביר את עצמך, לזרוק סיסמאות לאוויר זה נחמד והכל אבל אין לזה שום הסבר זה לא ממש תופס.

אני לא חובב גדול של בלדב, אבל אני לא רואה שמכבי נתניה הגיעה למצב של הפועל פ"ת למשל. שם היה ועדיין יש הרס מוחלט שמונע מהקבוצה הזאת להתייצב ולחזור לעצמה. מכבי עם בלדב מעולם לא הגיעה למצב כזה.

כמה זמן עבר מאז שיאמר נטש את נתניה ולא השקיע שקל ועד שהגיעו הבעלים החדשים?
ממה התקיימה הקבוצה בזמן הזה?
מי הביא למצב שהקבוצה נותרה מתפקדת ומבחוץ נראה היה שאין איום קיומי?
נכון, השנה הקודמת נוהלה לא נכון, אבל האם היו הרבה ברירות למי שהיה בעלים בפועל, מבלי להביא שקל מהבית?

לא אני ולא עובד הרס"ר לא הבאנו שקל לקיום הקבוצה, מעבר לרכישת כרטיסים/מנויים.
מישהו דאג להביא ספונסרים, להביא מאמנים, שחקנים ולקיים את המועדון, אולי הקשרים האלה, לאורך השנים גם עזרו לו בעיסוקיו הפרטיים, אין בזה פסול.

נכון, בלדב לא הביא אותנו לשיאים והישגים, אבל בלדב הוא לא בעלים, בלדב הוא לא טייקון בעל קבוצה.

אם לא היה מי שיחזיק את הקבוצה כשליאמר קפץ הפיוז, היינו מפורקים.

מי שצריך לקדם קבוצה ולהביא אותה לשיאים, זה לא מנכ"ל, זה בעלים ומאמן.
מי שיכול לשמור קבוצה בחיים, בלי בעלים, זה קוסם

מפגר אבל אופטימי
17-Mar-2014, 15:45
הודעה: #7
אם הוא לא היה מוכר שחקנים לא היה מכביי נתניה היום
17-Mar-2014, 15:45
הודעה: #8
(17-Mar-2014 15:37)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  בלדב הרס את נתניה בגלל מכירת שחקנים וחוסר מחויבות לקהל למסורת הפך את נתניה למועדון קטן מינה קרוב משפחה לתפקיד במועדון( גיל פישל ) דאג שהמלקקים יצאו נגד האוהדים שלא רוצים אותו למזלנו מכר את הקבוצה שכבר ראה שהגיעו מים עד נפש שמעתי עליו עוד סיפורים מאנשים שעובדים אצלו בביטוח שאני לא רוצה לפרט דברים לא מוסריים אם זה לא מספיק אז אני לא יודע מה מספיק

ומי היה אמור לשלם משכורות לאותם שחקנים, אתה?

מפגר אבל אופטימי
17-Mar-2014, 15:49
הודעה: #9
אפשר לדעת למה הוא בכלל נשאר במכבי נתניה? הוא עד כדי כך אוהב את מכבי נתניה ?אל תהיו נאיבים
צטט הודעה זו בתגובה
17-Mar-2014, 15:56
הודעה: #10
(17-Mar-2014 15:49)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  אפשר לדעת למה הוא בכלל נשאר במכבי נתניה? הוא עד כדי כך אוהב את מכבי נתניה ?אל תהיו נאיבים

חוץ ממך, אכול שנאה ולא יעיל, אף אחד פה לא נאיבי.

כמו שיעקב שחר מודה שמכבי חיפה טובה לעסקים שלו, כך גם בלדב נהנה מהעיסוק בנתניה לעסקים שלו.

השאלה היא האם ומתי יש ניגוד אינטרסים והאם הוא מנוצל לרעה.

אם בלדב מוכר ביטוחים לקבוצה ביוקר, זה ניגוד עיניים פסול, אם הוא מוכר ביטוחים לגורמים שבסוף גם נותנים חסות לקבוצה, זה רק טוב.

ומה רצית שיעשה כשיאמר פרש, שיעזוב ויתן לקבוצה להתפרק? אז היית מרוצה? נכנס לנעליו ומחלץ את הקבוצה מפירוק?

מפגר אבל אופטימי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים