שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שמח מהשחרורים ומההחתמות
17-Sep-2018, 23:01
הודעה: #11
RE: שמח מהשחרורים ומההחתמות
נקווה שהמאמנים יעשו את העבודה שלהם , נצחון על מכבי תל אביב יתן לאוהדים סיבה גדולה להאמין בקבוצה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Sep-2018, 9:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Sep-2018 על ידי 9:56 טל.מ.)
הודעה: #12
לאבד שני שחקנים שאחראים של 80 אחוז מהגולים ולהביא במקומם שחקן שלא רצו בעולה חדשה ומהפועל עכו ושחקן ספסל מבש.. ולהגיד אני מרוצה מההחתמות. פלא שאנשים עזבו את הפורום ..

(17-Sep-2018 23:01)זאב רווח כתב:  נקווה שהמאמנים יעשו את העבודה שלהם , נצחון על מכבי תל אביב יתן לאוהדים סיבה גדולה להאמין בקבוצה

קורעים את מכבי תא.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Sep-2018, 10:05
הודעה: #13
(18-Sep-2018 9:55)טל.מ כתב:  לאבד שני שחקנים שאחראים של 80 אחוז מהגולים ולהביא במקומם שחקן שלא רצו בעולה חדשה ומהפועל עכו ושחקן ספסל מבש.. ולהגיד אני מרוצה מההחתמות. פלא שאנשים עזבו את הפורום ..

מה הקשר? עזבו את הפורום כי פורום זה סוג של קונספט מת כיום שיש את הפייסוש.
18-Sep-2018, 13:27
הודעה: #14
כן אני אישית הולך לאיבוד בפייסבוק פה זה יותר דו שיח מאשר תגובות של ילדים קטנים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם.
19-Sep-2018, 22:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Sep-2018 על ידי 22:25 אלדד.)
הודעה: #15
(18-Sep-2018 13:27)שימי כתב:  כן אני אישית הולך לאיבוד בפייסבוק פה זה יותר דו שיח מאשר תגובות של ילדים קטנים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם.

מה השם שלך בקבוצת האוהדים בפייסבוק?
20-Sep-2018, 3:12
הודעה: #16
שימי שבת
20-Sep-2018, 16:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Sep-2018 על ידי 16:53 זאב רווח.)
הודעה: #17
טל.מ כן אני שמח מהשחרורים ושמח עוד יותר מההחתמות .
מעונה שעברה אני אומר להביא קשר אחורי , לדעתי החתמה גדולה סתיו פיניש , הוא מזכיר במשחק שלו את פודי חלפון בזמנו , מאוד אנרגטי , מאוד איטיליגנטי במשחק לא גרזן בלבד אלא גם מוסר מצוין . והוא יותר אחראי בצד ההגנה מניקו אולסק .

החתמה שניה שאני שמייח ממנה היא מוטי ברשצקי , נכון אתם לא מאמינים בו בסדר ... אני אומר שהוא יהיה טוב יותר מדיע סבע , תזכרו טוב טוב היכן קראתם זאת בראשונה . והמחיר ? מציאס ממש .
החתמה שלישית גיא מלמד , באמת שאני כמעט ולא מכיר אותו הקליפ שלו לא מי יודע מה , מה שמצא חן בעיני לגביו שהוא חלוץ שלא ישר דוהר עם הכדור כשהוא מקבל אלא מחפש את המסירה החכמה למישהו פנוי מהצדדים . בזכותו גוזלן יפרח בהתקפה ...לגבי הזר בצ'ראי אני עוד פחות יכול להביע את דעתי קצת מאוכזב בגלל הגיל שלו , אבל בסדר החתימו זר נקווה שיהיה מצוין כי זר צריך להיות מצוין פי כמה מישראלי ...

הפריע לי יותר השחרור של ערן לוי מאשר דיע סבע ...אבל גם בשלב מסוים התלות בערן לוי היתה צריכה להסתיים , ואם חתכו בסכין חדה לפני שהעונה התחילה אז טוב שעשו זאת מוקדם ...ולא מאוחר , ההתנהלות שלו מאז המשחק נגד בית"ר היתה לא ראויה . לגבי השחרור של דיע סבע היתה לי רק אכזבה משבירת המילה של אייל סגל בענין אי מכירה לקבוצות בישראל אבל אני גם חושב שהוא היה צריך לעזוב .
כאב לי גם השחרור בחינם של חגי גולדנברג לקריית שמונה לא היה מקום לשחרר בחינם
20-Sep-2018, 21:42
הודעה: #18
אין סיבה לשחרר בחינם שחקני הרכב של ליגת העל
21-Sep-2018, 15:39
הודעה: #19