שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מנוי לשנה הבאה
19-Apr-2018, 21:03
הודעה: #31
RE: מנוי לשנה הבאה
תודה אייל Smile
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes ram123's post:
זאב רווח (1919-0404-2018201820182018)
20-Apr-2018, 16:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Apr-2018 על ידי 16:04 פיליפצ'וק.)
הודעה: #32
(16-Apr-2018 1:50)דוד חטב כתב:  
(15-Apr-2018 16:31)פיליפצוק כתב:  
(14-Apr-2018 11:54)דוד חטב כתב:  מי הטיפש שיקנה בהושבה כסא שמור שיש אופציה שהוא נרטב מהגשם במזרחי תחתון???

מה קרה התהפכת??

במה התהפכתי ?

עקבתי לאחרונה אחרי התגובות שלך בקבוצה בפייס, נהיית עוקצני במיוחד ואפילו אייל "הקדיש" לך בתגובה פוסט אישי.
משום מה לא נראה לי שזה רק בגלל סיפור הישיבה.
גם רמזת על סיפור הגביע והתערבות של אייל כביכול בעניינים מקצועיים.
עברת ככה לאופוזיציה ולאלה שמחכים בפינה?
אז יאללה שפוך....Smile
23-Apr-2018, 9:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Apr-2018 על ידי 9:48 דוד חטב.)
הודעה: #33
אין מה לשפוך הכל טוב רק לא אוהב שמגזימים...
אייל יכול לספר לכל הילדים בפייסבוק סיפורים על חוסר התערבות מקצועית וכו....אני לא אוכל את זה...מי שחשוב לו להגיב לכל אחד בפייסבוק וגם לרדת לאישי ברור שיתערב למאמן....
ראה מקרה קייטה זה בטח לא מקצועי....
אייל מספר לכולנו שבונים משהו חדש יחד...אז במקום להגדיל את כמות המנויים משמעותית הוא בחר להגדיל את הקופה וזו טעות ענקית בעיני...
שלא נדבר שאייל מצא דרך עם הכסאות הושבה ע"ח העם גם אותה אני לא אוהב...בטח לא את הדרך שזה נעשה....
אבל אסור לכתוב ביקורת כי רוב האוהדים קמים כל בוקר ומגזימים בסופרלטיבים כאילו לקחנו דאבל....
הלו כולה עונה של מקום חמישי קצת פרופורציות...
אגב אייל העלה את המנוי למחדש מבוגר שזו המסה העיקרית ב-25 אחוז אני מאד מקווה שגם שכר השחקנים יגדל בהתאם...
אגב אני חושב שכמו הקבוצה גם אייל והצוות עשו שנתיים נהדרות אבל אפשר וצריך היה להמשיך באותו קו....
23-Apr-2018, 10:56
הודעה: #34
(23-Apr-2018 9:43)דוד חטב כתב:  אין מה לשפוך הכל טוב רק לא אוהב שמגזימים...
אייל יכול לספר לכל הילדים בפייסבוק סיפורים על חוסר התערבות מקצועית וכו....אני לא אוכל את זה...מי שחשוב לו להגיב לכל אחד בפייסבוק וגם לרדת לאישי ברור שיתערב למאמן....
ראה מקרה קייטה זה בטח לא מקצועי....
אייל מספר לכולנו שבונים משהו חדש יחד...אז במקום להגדיל את כמות המנויים משמעותית הוא בחר להגדיל את הקופה וזו טעות ענקית בעיני...
שלא נדבר שאייל מצא דרך עם הכסאות הושבה ע"ח העם גם אותה אני לא אוהב...בטח לא את הדרך שזה נעשה....
אבל אסור לכתוב ביקורת כי רוב האוהדים קמים כל בוקר ומגזימים בסופרלטיבים כאילו לקחנו דאבל....
הלו כולה עונה של מקום חמישי קצת פרופורציות...
אגב אייל העלה את המנוי למחדש מבוגר שזו המסה העיקרית ב-25 אחוז אני מאד מקווה שגם שכר השחקנים יגדל בהתאם...
אגב אני חושב שכמו הקבוצה גם אייל והצוות עשו שנתיים נהדרות אבל אפשר וצריך היה להמשיך באותו קו....

זה גם לי מרגיש כמו איזו מגמה שהשנתה אצלך דוד. ואתה יודע כמה אני מכבד אותך.
להגיד מתערב מקצועית זה ניחוש שלך ולדעתי אתה עושה עוול לאייל כי אלה לא "סיפורים שהוא מספר לילדים בפייסבוק". זה מה שסלובו ושי מספרים בעצמם בכל הזדמנות. ומדובר באנשים כנים. כשהם היו אצל טביב הם הודו שיש דברים שמגיעים מהבוס ושהם הבינו שחלק מהעניין זה להתייעץ עם הבוס כי זה מה שהוא רוצה.
בעניין המנויים- מלבד גוש קטן באמצע שמקביל ליציע הכסף באיכות הצפיה שלו- ההושבה באותו מחיר של הלא הושבה- אז גם כאן אתה עושה מניפולציה לא יפה.
ובנוסף העונה גם יש מנויים לילדים\נוער חיילים במחיר מוזל. אם אני לא טועה אתה, שמגיע עם שני ילדים, תשלם אפילו פחות העונה. או בערך אותו דבר. 50 ש"ח לפה או לשם זה לא מה שיהרוג אף אחד במדינה שכל קניה הכי קטנה בסופר והופ- הגעתי ל 400 ש"ח.
23-Apr-2018, 11:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Apr-2018 על ידי 11:11 דוד חטב.)
הודעה: #35
אם היית מכיר אותי טיפה יותר היית מבין שהחשבון הוא לא החשבון של הכיס האישי שלי רחוק מזה...
אבל מפה ועד להעלות מחיר ב-25 אחוז עוד לפני שנדע מי בכלל בסגל....אז אני לא אוהב את זה ומותר להביע ביקורת...
לגבי המתערב לא מתערב זו תחושת בטן שלי שאדם שיש לו דיעה על כל דבר יביע אותה גם באוזני מאמניו...
זו דעתי ואולי אני טועה...
לעניות דעתי עם כל השנתיים היפות האלה עדיין אנחנו רק מקום חמישי...ועדיין עסק שבונה את עצמו וכשאייל מדבר על חלום של 10 אלף מנויים אז זה לא יקרה אם כל עונה נעלה את המחיר שוב אני קהל שבוי אני אקנה את המנויים שלי בכל מצב ....
אבל יכולנו לדעתי לגדול השנה לכיוון 5000 מנוים כרגע זה נראה סביב ה-4000...
אגב אני חושב שנכון שביקורת תיאמר יש לא מעט אנשים שמנסים להשתיק אותה...אין אחד שרוצה יותר ממני בהצלחת מועדון מכבי נתניה נראה לי מוקדם מידי הקפיצה למעלה וזה מסוג הדברים שמפחידים אותי הלוואי ואני טועה ואייל הוא זה שצודק...
לא התביישתי להגיד שטעיתי בננושא ערן...
למרות שאני חושב שהמקסימום שניתן להגיע עם ערן כשחקן הרכב זה מקומות 4/5 אז אני לא אתבייש להגיד שטעיתי גם פה טובת מכבי נתניה מעל הכל....
אגב אני לא זה ששיניתי כיוון זה אייל שלדעתי שינה ממערבי למזרחי ...אם חשב אחרי שנה שנעבור אז לא כבר השנה ???
23-Apr-2018, 11:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Apr-2018 על ידי 11:31 אלדד.)
הודעה: #36
תעשה חשבון על קניית כל השחקנים והארכת ושדרוג החוזים שלהם , השאירו לך סבע, מוחמד, ורגוץ, אביב, כחלון, עמוס, ערן, גולדנברג ואולי גם את הויבך, אולסק וספורי
כמה זה הכל ביחד?

רוב קבוצות ליגת העל העלו את מחירי המנויים, הוצאות ועלויות האבטחה לא מאפשרות להרוויח במשחקים גדולים.. מחיר המנויים שלנו בין הזולים בליגה

וכן האוהדים צריכים גם להשתתף בהכנסות של הקבוצה, אף בעלים לא ישקיע בקבוצת כדורגל לבד בלי שום עזרה נוספת

אתה מדבר כאילו אנחנו המצאנו את המושג הושבה.. בדקת בקבוצות אחרות כמה כסאות יש להם בהושבה?? כמה עולה מנוי בהושבה שם? תבדוק בכל הקבוצות עם תקציב יותר גדול משלנו שיש להם הוצאות גדולות על אבטחה עם קהל גדול..

נראה לך הגיוני שהמחירים של המנויים העונה של הפועל ת"א בליגה הלאומית יותר גדולים מהמחירים של המנויים שלנו לעונה הבאה??

מחיר כרטיס למבוגר ב-80 ש"ח זה לגיטימי מבחינתך? אז בעצם העלו את מחירי הכרטיסים ב-60 אחוז.. לא?
אז צריך גם להעלות את מחירי המנוי.. אל תשכח שהזילו את מחירי המנויים של נוער וחיילים, כך שזה מתקזז בסופו של דבר ואין פה העלאת מחירים משמעותית באופן כללי

אם היית בעלים של הקבוצה בעל כורחך, היית עושה את כל זה ומזיל את מחירי המנויים ומוציא עוד כסף מהכיס כשאין לך הכנסה מהקהל? סיכוי סביר שהיית בורח אם היית נשאר המשקיע היחידי
23-Apr-2018, 11:16
הודעה: #37
אתה מוזמן להביא עובדות עם מחירי מנויים ...
אבל בוא נתחיל לעשות בהטעמה לתקציב בשביל שיהיה פייר קרי מועדון שהתקציב שלו 100 מיליון מחיר המנוי -× וככה נבחן את זה...
השיטור היה גם העונה ויהיה גם קדימה...וזה ממש לא העניין
23-Apr-2018, 11:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Apr-2018 על ידי 11:30 אלדד.)
הודעה: #38
מחיר כרטיס למבוגר ב-80 ש"ח זה לגיטימי מבחינתך?אז בעצם העלו את מחירי הכרטיסים ב-60 אחוז.. לא?
אז צריך גם להעלות גם את מחירי המנוי.. אל תשכח שהזילו את מחירי המנויים של נוער וחיילים, כך שזה מתקזז בסופו של דבר ואין פה העלאת מחירים משמעותית באופן כללי

ההוצאות שיטור ואבטחה של ק"ש, אשדוד, ואפילו של בני יהודה שוות להוצאות שלנו?

אולי אני יכול להביא את מחירי המנויים הרגילים וההושבה.. לא יודע אם אפשר לברר את כמות ההושבה בכל קבוצה..
23-Apr-2018, 12:08
הודעה: #39
(23-Apr-2018 11:02)דוד חטב כתב:  אם היית מכיר אותי טיפה יותר היית מבין שהחשבון הוא לא החשבון של הכיס האישי שלי רחוק מזה...
אבל מפה ועד להעלות מחיר ב-25 אחוז עוד לפני שנדע מי בכלל בסגל....אז אני לא אוהב את זה ומותר להביע ביקורת...
לגבי המתערב לא מתערב זו תחושת בטן שלי שאדם שיש לו דיעה על כל דבר יביע אותה גם באוזני מאמניו...
זו דעתי ואולי אני טועה...
לעניות דעתי עם כל השנתיים היפות האלה עדיין אנחנו רק מקום חמישי...ועדיין עסק שבונה את עצמו וכשאייל מדבר על חלום של 10 אלף מנויים אז זה לא יקרה אם כל עונה נעלה את המחיר שוב אני קהל שבוי אני אקנה את המנויים שלי בכל מצב ....
אבל יכולנו לדעתי לגדול השנה לכיוון 5000 מנוים כרגע זה נראה סביב ה-4000...
אגב אני חושב שנכון שביקורת תיאמר יש לא מעט אנשים שמנסים להשתיק אותה...אין אחד שרוצה יותר ממני בהצלחת מועדון מכבי נתניה נראה לי מוקדם מידי הקפיצה למעלה וזה מסוג הדברים שמפחידים אותי הלוואי ואני טועה ואייל הוא זה שצודק...
לא התביישתי להגיד שטעיתי בננושא ערן...
למרות שאני חושב שהמקסימום שניתן להגיע עם ערן כשחקן הרכב זה מקומות 4/5 אז אני לא אתבייש להגיד שטעיתי גם פה טובת מכבי נתניה מעל הכל....
אגב אני לא זה ששיניתי כיוון זה אייל שלדעתי שינה ממערבי למזרחי ...אם חשב אחרי שנה שנעבור אז לא כבר השנה ???

יש הבדל גדול בין הבעת דעה מקצועית של בעלים לבין התערבות בנושאים מקצועיים.
יש גם הבדל לא קטן בין המילה תחושה.. למילה ידיעה.
23-Apr-2018, 12:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Apr-2018 על ידי 13:07 אלדד.)
הודעה: #40
אם מחירי המנוי צריך להיות יחסית לתקציב אז
מנוי לעונה הבאה של הפועל ת"א הכי זול למחדש 850 ש"ח והכי זול ללא מחדש 1200 ש"ח ללא הושבה, ומנוי הושבה בהפועל 1850 ש"ח
התקציב של הפועל ת"א יהיה פחות משלנו, וכנראה לא יהיו להם שחקנים בכירים

ואיך ייתכן שמנוי העונה לעכו 500 ש"ח ואצלנו מכרו ב-650 והתקציב וסגל השחקנים בכלל ולא מתקרב לשלנו.. אז לא כל דבר צריך להיות יחסית לתקציב

רוב הקבוצות יעלו את מחירי המנויים לעונה הבאה בגלל העליה בהוצאות השיטור והאבטחה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים