שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איזה גולים (קציצות) יא ווארדי
14-Apr-2018, 22:39
הודעה: #11
RE: איזה גולים (קציצות) יא ווארדי
אלדד מי כמוני קטל את קוגבנייה העונה ? זה לא שאין לו כדורגל ....אולי הגיל הצעיר ...אולי התפקוד שלו לא נכון
יש בו הרבה אבל יש גם מה שמקלקל אצלו
נקווה שהמאמנים יחליטו נכונה
אותי הוא כבר בלבל להשאיר לשחרר
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Apr-2018, 22:40
הודעה: #12
(14-Apr-2018 22:35)אלדד כתב:  
(14-Apr-2018 22:22)yaron73 כתב:  הויבך למי שהיה ספק בלם מצוין מקווה שיוחתם ליותר מעונה נוספת.
גלזר חייב להשתפר לצד חילוצי כדורים איבד היום הרבה כדורים.
משחק ההגנה שלנו במחצית הראשונה היה מתחת לכל ביקורת שני המגינים במיוחד גולדנברג לא היו קיימים בכלל. במחצית השניה הקצב ירד והכניסה של אולסק העבירו את השליטה אלינו. חבל שהשחקנים לא מרוכזים בהתקפות המתפרצות לגמור את המשחק הרבה לפני...
משחק גדול של דני עמוס, ערן וקוגבניה.

לא צריך משחק בודד מסויים כדי להחלטה שהויבך מתאים אלא כל העונה מדברת בעד עצמה
וגם הפוך, אם קוגבניה ייתן משחק או 2 שהוא יהיה טוב לא אשתכנע להשאיר אותו לעונה הבאה.. צריך להסתכל על הסך הכולל ולא נקודתית

ברור.
אסור לשפוט לפי משחק בודד אלא עפ"י העונה כולה. בכל מקרה המשחק הזה הראה שוב את האיכויות של הויבך (לאחר שנעדר תקופה) ושל קוגבניה שהוא כישרון אדיר.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
14-Apr-2018, 22:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Apr-2018 על ידי 22:52 זאב רווח.)
הודעה: #13
הויבך זה נכס ברור אבל אני מסתכל גם שלא לתת לאף שחקן יהיה מי שיהיה להוריד אותנו שוב לתרבות של לשלם בלי יכולת להכניס כסף .
אסור לחזור ולשלם מה שיגרום לבעלים במיוחד אוהד להוציא כספים בכיסו שיפגעו בו ובמשפחתו ובמכבי נתניה המועדון .
שחקן מצידי ירוויח עוד כסף מפרסמות דברים כאלו אבל אסור להגיע שוב למצב של אלי שגב וסעדון ....

אם היו לנו 7500 מנויים היה אפשרות ללכת עוד טיפה לעבר השחקן זה או אחר
14-Apr-2018, 23:03
הודעה: #14
(14-Apr-2018 22:39)זאב רווח כתב:  אלדד מי כמוני קטל את קוגבנייה העונה ? זה לא שאין לו כדורגל ....אולי הגיל הצעיר ...אולי התפקוד שלו לא נכון

מגיע למכבי נתניה זר יותר משמעותי מהתוצר שקוגבניה נותן
אם מעדיפים שחקן ישראלי על זר הוא לא צריך להישאר בקבוצה ואין צורך בזר שישי/פוטנציאל אם לא באמת משתמשים בו
14-Apr-2018, 23:07
הודעה: #15
(14-Apr-2018 23:03)אלדד כתב:  
(14-Apr-2018 22:39)זאב רווח כתב:  אלדד מי כמוני קטל את קוגבנייה העונה ? זה לא שאין לו כדורגל ....אולי הגיל הצעיר ...אולי התפקוד שלו לא נכון

מגיע למכבי נתניה זר יותר משמעותי מהתוצר שקוגבניה נותן
אם מעדיפים שחקן ישראלי על זר הוא לא צריך להישאר בקבוצה ואין צורך בזר שישי/פוטנציאל אם לא באמת משתמשים בו

בליגה של 6 זרים יש מקום לקוגבניה וגם לא כולם צריכים להיות שחקני הרכב.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
פיליפצ'וק (1515-0404-2018201820182018)
14-Apr-2018, 23:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Apr-2018 על ידי 23:27 אלדד.)
הודעה: #16
אם רוצים לתת צ'אנס לישראלים ולקדם שחקני בית אין צורך בזר שישי.. וגם זה מגביל אותך שאתה חייב להוציא זר, מוחמד, הויבך וורגוץ באנקר בהרכב ולא תוציא אותם אז מה שנשאר זה חילוף של זר בזר בהתקפה באותו התפקיד, או שאתה חייב לעשות שינוי במערך, כך שזה לא ממש כדאי

ואם בכל זאת מחליטים על זר שישי מגיע לנו זר יותר משמעותי שיעלה מהספסל
15-Apr-2018, 1:45
הודעה: #17
שני השערים האלה באמת תענוג לעיניים. עונה שהיא פיספוס אך אמורה להיות בנייה נהדרת לקראת העונה הבאה, מאוד מקווה שהמומנטם שלנו ימשיך לעונה הבאה ושאייל מבין שיש כאן משהו שצריך לנצל ובלי בושה להצהיר בפתיחת העונה הבאה שהמטרה היא להיאבק על האליפות.
15-Apr-2018, 3:56
הודעה: #18
ראזק לא מצהירים הצהרות שילחיצו כמו במכבי חיפה ומכבי תל אביב את השחקנים ....
צריך קודם כל קהל של אליפות וזה חובה לא פחות מ 7500 אוהדים ממוצע למשחק בית . 2500 למשחק חוץ .
צריך גם להעלות נוער כמו אביב אברהם ויונס מלדה מצד אחד מצוינים מצד שני לא יקרים , אם יהיו מתדפקים על ההרכב עוד 3-4 שחקנים
ואז יש לפגוע בול השחקנים שיבואו
להתחיל את העונה בלי הצהרות אלא רק רצון להתקדם והכי חשוב לנצח את " הקטנות ""בחוץ ובבית . את " הגדולות " בבית לנצח ובחוץ תיקו .
מקדמת דנא אסור בעונת אליפות להפסיד יותר מ 5 משחקים .
צריכים עומק סגל של 30 שחקנים - 33 .
בשביל עומק אסור שהשחקנים שהיום יעלו יותר כסף על מנת להגדיל את הסגל .
לדעתי האישית לא נצליח לשחזר עונה הבאה אפילו את העונה הזאת . קבוצות יבואו ויסגרו נגדנו חזק .
אם נצליח לחזק מאוד את ההגנה כולל תיאום בין שחקני ההגנה יש מצב לשיפור .
15-Apr-2018, 10:01
הודעה: #19
נראה לי דידייה קורא בפורום אחרת אין לי הסבר למשחק וחצי האחרונים. לא הייתי אומר איזה יכולת שיא או הצגת יחיד אבל אין ספק שיש לילד הזה קלאץ.
הייתי נותן לו הזדמנות לעוד עונה מה גם אני דיי בטוח שהוא ישאר בגלל שהוא בן טיפוחם של סלובוברדה אז יש סיכוי טוב שנראה אותו אצלנו גם עונה הבאה.
התפקוד שלו היה משונה קצת היום, בגלל שאבוקסיס משחק רק עם 2 קשרי אמצע אז סלובו הרשה לעצמו לשחק יותר התקפי ובעצם פתח בקישור עם גלזר (שבתקופה מצוינת) כהקשר האחורי שילחץ וקשר 50:50 אחד (אביב) במקום 2 קשרי 50:50 כמו שהתרגלנו במערך הקבוע.
קוגבניה יכולנו לראות אותו המון ברחבה היום עוזר לספורי ברוב המקרים(בהחמצה של ספורי שפגע בקורה דיא סבע הגביה את הכדור מאגף שמאל במקום חגי חסר רגל שמאל וברחבה עמדו 2 שחקנים ולא אחד כמו בד"כ. זה היה חייב להיכנס, ספורי כבר רץ לחגוג) בנוסף גם הוא בא מאגף שמאל ומסר לסבע את הכדור שהביא לפנדל וגם בבישול לערן לוי הוא בא משמאל.
סה"כ הייתי אומר על קוגבניה שהוא שחקן שיותר מתאים לכדורגל פתוח ופחות לעבודת מרכז המגרש שבדכ צריך יותר לתת דגש בהם במשחקים נגד הקבוצות החזקות (לא הייתי מוותר על 2 קשרי 50:50 נגד ב"ש) גם ראינו משחקים חלשים שלו כשהוא שיחק ממש כשחקן 50:50 וזה לא באמת עובד...
בנוגע למשחק אבוקסיס שהפסיק להתבנקר מאז שהוא הבטיח הישארות ידע שיהיה לו קשה מול הקישור הנתנייתי ולכן הוא העמיד 4 שחקנים קדמיים ורק 2 קשרי אמצע ושלח אל האגפים המהירים שלו כדורים ארוכים. זה עבד לו ומצאנו את עצמנו בפיגור מוקדם. אבל עם כל המילים הרעות על אגף שמאל בהגנה שלנו (ולא חסר), יש לנו את ההתקפה השניה בטיבה בליגה וידענו לחזור וגם להחמיץ (רמזי קצת יותר ריכוז והתמצאות ברחבה יכל לצאת עם צמד). דקות לפני סוף המחצית ראיתי את הפרצוף של אביב והבנתי שהגיע הזמן להחליף אותו. סלובו עשה נכון שלא הוציא את דידייה ולא שינה את המערך אלא פשוט העלה "רגליים חדשות" למחצית השנייה. ניקו חוץ מהגול היפה (איזה מלך) לא נתן משחק גדול אבל עדיין ברגע שהוא עלה המנהיגות שיש לבנאדם והניווט שהוא עושה לקבוצה עזרו לנו להשתלט על המשחק, להרגיע אותו קצת ולתסכל קצת יותר את ציבוטה המתוסכל וחוזז הנהדר. אחרי שסלובוברדה שינו גם אבוקסיס הבין שהגיע הזמן שלו ורצה לחדש קצת את האגפים שלו והמרכז ההתקפה שלו והכניס שחקנים טריים כדי להחליש את ההגנה האיטית יחסית שלנו, חוזז עבר לצד של ויקי והראה שגם במגן עם רגל טבעת הוא יודע להתעלל והם הצליחו לשחק קצת. בסופו של דבר השחקן הכי מרגש בעולם שם טיל לחיבור משום מקום ואז אבוקסיס כבר הביא לנו את המשחק כשהוא נשאר עם קשר אחורי אחד ודיא סבע החמיץ ברשלנות (הויבך מהלך ענק) כדי לפנות את אקורד הסיום לניקו שאין ספק שגם אם הוא לא נתן משחק גדול לגמרי מגיע לו להגיע גול כזה יפה פשוט שחקן נהדר ומקצוען שאני בטוח שיכול עוד לשפר את היכולת שלו ולחתום בקבוצה עד סוף הקריירה שלו.
עמוס: העונה הכי טובה שלו אחרי האליפות. כל שבוע משנים לו הגנה ועדיין שומר על יכולת גבוהה.
דודי וטים: מחצית ראשונה במזל לא ספגנו עוד אבל לגמרי שחקנים שנותנים הכל ולדודי יש מקום כבלם 3-4 בסגל של ליגת העל.
כששאלו המחצית את סלובו אם הוא מתכנן להחליף את חגי אז הוא אמר שהוא יתן לו עוד קצת זמן ואת המחצית כדי להבין קצת הוראות טקטיות וזה שהוא יצא מהמשחק בלי אדום וזה שלא ספגנו מחצית שניה סימן שהוא הימר טוב. אבל הייתי מתחיל להריץ את עיאשה כבר.
גלזר: פשוט בלתי עביר, עושה עבודה נהדרת אבל פספס כמה מסירות קדימה. בעונה שהוא ישחק ככה בהגנה+יתן מסירות קדימה זאת תיהיה עונת הפריצה שלו והוא יגיע רחוק.
דיא: קצת חלש היום אבל כשערן נותן את השואו הוא יכול קצת לנוח לפני ב"ש.
ערן: מדהים, סותם פיות שבוע אחרי שבוע. כמשחקים נגדנו פתוח הוא פשוט נהדר, מצליח למצוא את החברים (שרואים שעובדים על תנועה בשבילו) וזה עובד בד"כ לטובתנו. אין סיכוי שהיינו עושים עונה כזאת עם ערן על הספסל.
שבוע טוב של ניצחון בחולצת נאחס לכולם!
The following 1 user Likes Naktal's post:
זאב רווח (1515-0404-2018201820182018)
15-Apr-2018, 12:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Apr-2018 על ידי 12:34 זאב רווח.)
הודעה: #20
Naktal
אמרת הכל , כל הכבוד ידידי על ניתוח הדברים !!!

כמו שקוגבניה משחק כמו אתמול כמו במשחק נגד מכבי תל אביב יש לו מקום בקבוצה לפני ספורי זה ודאי .
אם המקום שלו הוא כזה והוא מרגיש יותר נוח מה טוב העיקר שימשיך בקו הזה ולא ישחק אדיש רדום .

אם מביאים עונה הבאה מגן שמאלי זר אז יש לנו כבר 5 זרים עם קוגבנייה , ואין לנו חלוץ ממשי חוץ מיונס מלדה וברמי שהובא לפי מה שנאמר לנוער ??
קבוצה עם עומק צריכה לפחות 4 חלוצים שמתחרים על מקום אחד בהרכב !!! למצוא חלוץ זר טוב זה ממש קשה כי אם הוא ממש טוב הוא לא משחק בישראל ....
אני כבר רואה שתהיה לנו בעיה עונה הבאה בעמדת החלוץ
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים