מכבי נתניה

גירסה מלאה: איזה גולים (קציצות) יא ווארדי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
דקה 88 עדיין לא נגמר המשחק אבל כמה זמן לא ראינו משחק כזה מגניב ???

תודה רבה מכבי נתניה
מטורף !!
טל.מ מה אתה אומר ?
אנחנו צריכים הגנה פלדה שלא מקבלת גולים , מגן שמאלי מצוין יספיק ? או להביא עוד בלם מצוין חוץ מוארגוץ' והויבך ?
החלק הקדמי שלנו מצוין אבל אני לא שוכח שסבע אחד העיקריים שבה , לכל שחקן יש מחליף , לדעתי חוזז מבני יהודה יכול למלא את המקום שלו מה אתה אומר ?
הויבך למי שהיה ספק בלם מצוין מקווה שיוחתם ליותר מעונה נוספת.
גלזר חייב להשתפר לצד חילוצי כדורים איבד היום הרבה כדורים.
משחק ההגנה שלנו במחצית הראשונה היה מתחת לכל ביקורת שני המגינים במיוחד גולדנברג לא היו קיימים בכלל. במחצית השניה הקצב ירד והכניסה של אולסק העבירו את השליטה אלינו. חבל שהשחקנים לא מרוכזים בהתקפות המתפרצות לגמור את המשחק הרבה לפני...
משחק גדול של דני עמוס, ערן וקוגבניה.
ירון גולדברג בכלל לא מגן שמאלי מה שאנחנו מקבלים ממנו הכל ברכה
אתה צודק ספרתי במחצית שניה לפחות 4 החמצות שהיו צריכות להסתיים בגול
(14-Apr-2018 21:50)זאב רווח כתב: [ -> ]טל.מ מה אתה אומר ?
אנחנו צריכים הגנה פלדה שלא מקבלת גולים , מגן שמאלי מצוין יספיק ? או להביא עוד בלם מצוין חוץ מוארגוץ' והויבך ?
החלק הקדמי שלנו מצוין אבל אני לא שוכח שסבע אחד העיקריים שבה , לכל שחקן יש מחליף , לדעתי חוזז מבני יהודה יכול למלא את המקום שלו מה אתה אומר ?

לדעתי חוזז חוזר למכבי תא. הוא כבר לא יגיע אלינו. בודאות צריכים להתחזק בהגנה , אני דווקא סבבה עם הויבך וורגוץ. מלדה שכמעט ולא מקבל כדורים מוכשר כמו שד והיום ראינו מה יש לקוגבנייה ברגליים.. ותחשוב שכל זה כשעלי כבר חצי עונה בחוץ.. אם נפגע בזרים שיגיעו כנראה במקום קייטה וריביירו ודיא ישאר אפשר ביום בהיר לדגדג מקומות ראשונים. בסופו של דבר העומק הוא זה שמפיל אותנו
אם גלזר, מוחמד ואולסק היו מעזים גם להכנס לרחבה מקו שני ולאיים על השער..
אלדד אם למוחמד היתה בעיטה טובה הוא היה בריאל מדריד , יש לו יופי של משחק חוץ מהבעיטה ....
טל.מ כשאחד מהבלמים לא משחק אתה מרגיש עם דודי תירם ( הפתיע אותי בגדול ) שחסר בלם ??
(14-Apr-2018 22:24)זאב רווח כתב: [ -> ]ירון גולדברג בכלל לא מגן שמאלי מה שאנחנו מקבלים ממנו הכל ברכה
אתה צודק ספרתי במחצית שניה לפחות 4 החמצות שהיו צריכות להסתיים בגול

לדעתי זה נובע מ
א. חוסר פרגון כשצריך (מלדה לבד ולא מקבל שום כדור)
ב. עודף פרגון כשלא צריך ( קוגבנייה מחפש את ערן במקום לסגור ענין)
ג. מסירות ארוכות חסרות סיכוי על חשבון מסירות קצרות וחיתוכים לרחבה.
(14-Apr-2018 22:22)yaron73 כתב: [ -> ]הויבך למי שהיה ספק בלם מצוין מקווה שיוחתם ליותר מעונה נוספת.
גלזר חייב להשתפר לצד חילוצי כדורים איבד היום הרבה כדורים.
משחק ההגנה שלנו במחצית הראשונה היה מתחת לכל ביקורת שני המגינים במיוחד גולדנברג לא היו קיימים בכלל. במחצית השניה הקצב ירד והכניסה של אולסק העבירו את השליטה אלינו. חבל שהשחקנים לא מרוכזים בהתקפות המתפרצות לגמור את המשחק הרבה לפני...
משחק גדול של דני עמוס, ערן וקוגבניה.

לא צריך משחק בודד מסויים כדי להחלטה שהויבך מתאים אלא כל העונה מדברת בעד עצמה
וגם הפוך, אם קוגבניה ייתן משחק או 2 שהוא יהיה טוב לא אשתכנע להשאיר אותו לעונה הבאה.. צריך להסתכל על הסך הכולל ולא נקודתית
עמודים: 1 2 3
Reference URL's