שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קייטה בדרך לאשדוד, צעירי וקוסטה ישוחררו
28-Jan-2018, 23:24
הודעה: #41
RE: קייטה בדרך לאשדוד, צעירי וקוסטה ישוחררו
(28-Jan-2018 23:12)אופיר34 כתב:  
(28-Jan-2018 22:59)amir כתב:  
(28-Jan-2018 22:39)טל.מ כתב:  
(28-Jan-2018 3:28)אלדד כתב:  
(28-Jan-2018 2:34)טל.מ כתב:  כמו שאנחנו נראים בחודשיים האחרונים ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

תביא לי יריבה אחת ששיחקה יותר טוב מאיתנו והגיעה לה לנצח אותנו? לא רק בחודשיים האחרונים
אתה יכול להגיד שאתה מאוכזב מהתוצאות אבל אתה לא יכול להגיד משהו רע על היכולת של הקבוצה וזה עוד כשהשחקן הכי טוב שלנו לא משחק

כמו שאתה שם לב אלדד ההפרש צנח ל3. נפסיד מחר או אפילו תיקו וההפרש הופך להיות בהישג יד. לא משהו שלא ניתן למחוק בעיקר כשיש עימות ראש בראש בשבוע הבא בקש.

לא לקחת ברצינות את הקשקוש הזה שאנחנו משחקים טוב התוצאות לא משהו ו הפליאוף העליון מובטח, כמו שאני רואה את בני יהודה עכשיו הם גם לא מפסידים למכבי ת"א ומצבנו עוד יוחמר יותר מה לעשות כנראה שלא חכמה לפתוח טוב צריך להיות טוב במאני טיים, ואצלינו לא יודע למה לא מצליחים כבר חודש להעביר שחקן חיזוק אחד בהתאחדות ומחר במשחק סופר חשוב סופר יוקרתי המשחק המרכזי של המחזור תשב על הספסל קבוצת הנוער.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

תהיה בטוח שאם ולא מצליחים להעביר את האמריקאי יש סיבה והיא כנראה לא כלכלית.....

ולגבי הנוער, שהצרות באות הן באות בצרורות.... פצועים ומורחקים זה לא משהו בשליטתנו.
בוא נתחיל בזה שהאנרגיות יחזרו למשחק שלנו ומשם נתקדם

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
ברור לי שהסיבה לא כלכלית אבל מה הסיבה שזה נמשך כל החודש..?
אם הגענו למצב הזה שהנוער יושב על הספסל אז כנראה שהסגל לא מספיק עמוק ושאין לך מחליפים מתאימים נחכה שכל הפצועים יחזרו חבל רק שזה יכול להיות בפליאוף התחתון.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Jan-2018, 23:26
הודעה: #42
(28-Jan-2018 23:21)אופיר34 כתב:  אלדד תהיה בטוח דבר אחד - מטל לא תשמע תחזית חיובית. את זה אני יכול להבטיח לך....

נו חוכמולוג בוא נשמע את התחזית שלך ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Jan-2018, 23:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Jan-2018 על ידי 23:30 אלדד.)
הודעה: #43
(28-Jan-2018 23:19)טל.מ כתב:  התחזית שלי לא שווה כלום. אין כרגע בלם , עלי עדיין בחוץ, קייטה בדרך החוצה ללא מחליף, אין לי מושג את מי יביאו. בכל מקרה היכולת הנוכחית שלנו היא של פלייאוף תחתון.

עלי פותח נגד ק"ש..
קוגבניה בתור חלוץ יותר טוב מקייטה
חלאס כבר לזלזל בשחקנים שלך כאילו הם לא יכולים לתפקד יותר, שכחת כבר איזה שחקנים יש לך בקבוצה ומה הם עשו עד עכשיו?

וכן אם ק"ש תנצח אותנו ואת מכבי חיפה ואת אשקלון ועכו ובני יהודה אז אולי הם יהיו בפליאוף העליון בנתיים כפי שהם שיחקו נגד סכנין לא רואה גם חצי מזה מתממש
28-Jan-2018, 23:36
הודעה: #44
טל.מ נו מה הענין ? אז נהיה בפליאוף תחתון לא מבין אותך למה אתה בפאניקה אתה מלחיץ את כל הפורום .
מבחינת כדורגל כרגע אנחנו משחקים הכי חרא ולא מגיע לנו כרגע פלייאוף עליון .
אם ישתפרו יהיה מה לדבר
28-Jan-2018, 23:45
הודעה: #45
גם בעונה שעברה היתה לנו ירידה בדיוק בתקופה הזו אם אינני טועה עם כל התיקואים.
נתאושש, מחר חוזרים לנצח, ונסיים את העונה הסדירה במקום החמישי קרובים להפועל חיפה ובית״ר.

28-Jan-2018, 23:49
הודעה: #46
(28-Jan-2018 23:45)עידן444 כתב:  גם בעונה שעברה היתה לנו ירידה בדיוק בתקופה הזו אם אינני טועה עם כל התיקואים.
נתאושש, מחר חוזרים לנצח, ונסיים את העונה הסדירה במקום החמישי קרובים להפועל חיפה ובית״ר.

אולי כן אולי לא, סתם מעניין על איזה פרמטרים אתה מסתמך כשאתה אומר שתנצח את בית"ר קבוצה עדיפה שנתנה לך 4 גם שהיית בהרכב מלא.?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
29-Jan-2018, 0:05
הודעה: #47
(28-Jan-2018 23:49)amir כתב:  
(28-Jan-2018 23:45)עידן444 כתב:  גם בעונה שעברה היתה לנו ירידה בדיוק בתקופה הזו אם אינני טועה עם כל התיקואים.

אולי כן אולי לא, סתם מעניין על איזה פרמטרים אתה מסתמך כשאתה אומר שתנצח את בית"ר קבוצה עדיפה שנתנה לך 4 גם שהיית בהרכב מלא.?

עזוב חפירות.
אנחנו מחר מפרקים אותם לפחות בשני שערים הבדל.
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (2929-0101-2018201820182018)
29-Jan-2018, 0:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Jan-2018 על ידי 0:12 אלון.)
הודעה: #48
(28-Jan-2018 1:30)אלדד כתב:  
(28-Jan-2018 1:08)black and yellow כתב:  מה זאת אומרת גם אם לא יגיע אף אחד במקומו?
אם לא מגיע אף אחד במקומו אפשר להגיד שלום לפלייאוף העליון.. שרם יהיה חלוץ ראשון? הוא חלוץ בקושי לליגת הנוער.

אפשר לחשוב כמה קייטה תורם מבחינה התקפית שאתה כל כך תלוי בו
מאז השער האחרון של קייטה כבשנו 16 שערים וקייטה לא היה מעורב באף אחד מהם, לא בישל ולא כבש
שלום לפליאוף העליון? גם אם נשחק עם הנוער עד הפליאוף יהיה קשה מאוד לאבד את המקום השישי
שבוע הבא, מקסימום זה שאחריו, אתה מאבד אותו. לא צריך את הנוער בשביל זה

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

(28-Jan-2018 8:29)משה.ד כתב:  קייטה סיים את דרכו במכבי נתניה באותה בעיטת עונשין מפורסמת בויכוח שלו עם ערן לוי. אם היו נותנים לו לבעוט אז, מי יודע אולי היה לנו חלוץ פצצה ואגב עוד 2 נק בקופה היום לפחות (החמצות ערן?). הוא כפי הנראה הבין שנתניה זה ערן לוי לטוב ולרע מה שכולנו או לפחות רובנו יודעים כבר מזמן. חבל, פוטנציאל יש , עיין ערך השערים שהבקיע, זוכר שחתם כולם אמרו שהוא החלום הרטוב של צוות האימון והבעלים ושחלוץ כזה טרם נראה פה. נעשו שגיאות בקליטה שלו וחבל, מאד מקווה שיבצעו תהליך post-mortem ויוסקו מסקנות לגבי קליטת זרים (חזקים) בקבוצה

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
מדויק

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
29-Jan-2018, 0:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Jan-2018 על ידי 0:44 אופיר34.)
הודעה: #49
(28-Jan-2018 23:24)amir כתב:  ברור לי שהסיבה לא כלכלית אבל מה הסיבה שזה נמשך כל החודש..?
אם הגענו למצב הזה שהנוער יושב על הספסל אז כנראה שהסגל לא מספיק עמוק ושאין לך מחליפים מתאימים נחכה שכל הפצועים יחזרו חבל רק שזה יכול להיות בפליאוף התחתון.

קטונתי מלהבין את הדקויות בתהליך הרישום אבל בכל מקרה הבנתי שעד מחר הוא יעבור ויהיה בסגל.
ולגבי הסגל - הוא עמוק , רק שבעומק שלנו אין הרבה חמצן...וכאשר הבלם , החלוץ, שחקן הכנף, המגן השמאלי , הקשר 50\50 ועוד שניים ששוחררו לא בסגל גם קבוצה עם עומק תהיה בבעייה.
ידענו מתחילת העונה שיהיה קשה לבנות קבוצה ששחקני ההשלמה שלה יהיו שווים באיכותם לשחקני ההרכב. זה המחיר וכרגע אנחנו משלמים אותו

(28-Jan-2018 23:26)טל.מ כתב:  
(28-Jan-2018 23:21)אופיר34 כתב:  אלדד תהיה בטוח דבר אחד - מטל לא תשמע תחזית חיובית. את זה אני יכול להבטיח לך....

נו חוכמולוג בוא נשמע את התחזית שלך ?

תחזיות זה התחום שלך....

אני יכול להגיד לך שביום טוב עם אנרגיות ומוטיבציה של תחילת עונה אפשר לנצח את בית"ר. לא משהו בלתי אפשרי
29-Jan-2018, 0:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Jan-2018 על ידי 0:50 טל.מ.)
הודעה: #50
(28-Jan-2018 23:36)זאב רווח כתב:  טל.מ נו מה הענין ? אז נהיה בפליאוף תחתון לא מבין אותך למה אתה בפאניקה אתה מלחיץ את כל הפורום .
מבחינת כדורגל כרגע אנחנו משחקים הכי חרא ולא מגיע לנו כרגע פלייאוף עליון .
אם ישתפרו יהיה מה לדבר

מי בפאניקה .. למה נראה לך שאכפת לי אם נהיה בתחתון או בעליון.. להזכירך התחזית המקורית שלי היתה 10-14 אז אם נגיע לתחתון עוד יהיה לי סיכוי להגיד אמרתי לכם Wink אל תזלזל בזה ..
וברצינות - למיטב ידיעתי יש מענקי מיקום בעליון אז זה צריך להיות אינטרס של סגל יותר מאשר שלי וכדי שזה יקרה הקבוצה צריכה לחזור לשחק הרבה יותר טוב, וזה יהיה קצת יותר קשה בלי וורגוץ ובלי חלוץ מטרה. וכל המילים האלה יכולות להיות שוות כלום כל עוד אין לנו מושג מי יגיע ומי ילך.

(29-Jan-2018 0:05)עידן444 כתב:  
(28-Jan-2018 23:49)amir כתב:  

עזוב חפירות.
אנחנו מחר מפרקים אותם לפחות בשני שערים הבדל.

ברור .. נסגור על 4:2 ? 3:1 ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
amir (2929-0101-2018201820182018)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום: