שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נחתם ההסכם עם טוברוק
26-Feb-2014, 18:59
הודעה: #21
RE: נחתם ההסכם עם טוברוק
(26-Feb-2014 18:33)אלון כתב:  לצערי,אני גם בדעה של טל ואני יותר פסימי מאופטימי,ברגע שיהיה לטוברוק כישרון כמו גולסה אני בטוח שהוא לא יגיע באותה קלות לבוגרים של נתניה כמו שחקן נוער שלנו,חייב להיות איזשהו קץ' וכבר במסיבת העיתונאים אפשר לקרא בין השורות של אריק "אם מכבי נתניה תשכיל להקשיב לשלמה שרף...",מישהו יכול להסביר במדויק למה התכוון המשורר...?
לפחות טל.מ הרויח משהו מהעיסקה,גם האופטימים בחבורה מצטרפים(רק במקרה הזה) למחנה שלו... Smile

תרגע... אף אחד לא מצטרף לשום מחנה.
בחיים לא הכל זה שחור או לבן. יש גם אפור ואני משתדל לבחור בו בדר"כ....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Feb-2014, 19:06
הודעה: #22
אני לא רואה אף שחקן של טוברוק שבשנה הבאה יכול להיות פקטור משמעותי למעט דיא סבע ואולי קנט סייף וגם לגביהם לא מדובר בשחקנים שיכולים להיות בדרג הראשון של הליגה הישראלית לא ראיתי שסבע תרם משהו עד עכשיו למכבי פתח תקווה
צטט הודעה זו בתגובה
26-Feb-2014, 19:26
הודעה: #23
הכל שטויות ,ההסכם הזה פתוח,ושחקן שטוברוק ירצו לגזור עליו קופון גדול לא יגיע למכבי נתניה,מי שלא יהיה עליו הצעות יוצע למכבי נתניה,והיא תצטרך להחליט כן או לא.
לכן זה לא רציני ולא יחזיק מעמד.
אלה אם אני טועה וקבעו מחיר אחיד לכל שחקן שמסיים נוער,ולמכבי נתניה זכות הראשונים.
26-Feb-2014, 19:48
הודעה: #24
(26-Feb-2014 19:26)Shaul כתב:  הכל שטויות ,ההסכם הזה פתוח,ושחקן שטוברוק ירצו לגזור עליו קופון גדול לא יגיע למכבי נתניה,מי שלא יהיה עליו הצעות יוצע למכבי נתניה,והיא תצטרך להחליט כן או לא.
לכן זה לא רציני ולא יחזיק מעמד.
אלה אם אני טועה וקבעו מחיר אחיד לכל שחקן שמסיים נוער,ולמכבי נתניה זכות הראשונים.

אני מאמין שלנתניה יהיה זכות ראשונים במידה ו2 קבוצות יציעו אותו מחיר,כלומר שחקן שיהיו עליו הצעות מקבוצות אחרות לא יעלה באופן אוטומטי לבוגרים שלנו כמו שחקן נוער אלא נצטרך לשלם עליו מחיר,מה המחיר? פה ייבחן טיבו של ההסכם...כך אני חושב ,לפחות....
26-Feb-2014, 19:51
הודעה: #25
שאול תהיה אופטימי זה נראה רציני אפילו איזקוביץ אמר שהגולסה הבאה יהיה בנתניה אז זה מראה שיתנו לנו עדיפות על סוג א ולא ב אני מציע שיביאו את דיא סבע איאד אבו עביד שהוא הבלם הטוב ביותר בארץ לגילו להביא את השוער שלהם עם הקוקו לא זוכר את השם ואת אייל דנין ואת ראול גרושומוב ועליהם לצרף שלושה ישראלים בכירים כגון משה אוחיון טוטו תמוז אמיר עגייב ואיך מרים אמרה בפתיחה של האצטדיון ויאלה לאליפות ...
צטט הודעה זו בתגובה
26-Feb-2014, 20:04
הודעה: #26
(26-Feb-2014 17:56)טל.מ כתב:  
(26-Feb-2014 17:54)פיליפצוק כתב:  
(26-Feb-2014 17:28)אלון כתב:  
(26-Feb-2014 17:07)פיליפצוק כתב:  
(26-Feb-2014 15:25)טל.מ כתב:  יש מישהו בנוער של טוברוק ששמת עליו עין ? אני לא בטוח שהם יותר איכותיים ממכבי נתניה, בטח לא בשנתוני נערים וילדים.

הם איכותיים יותר בריבוע ואני אומר את זה בצער.
תבדוק כמה שחקנים בליגת העל ובאירופה (איכותיים לא בררה) הם יוצאי טוברוק וכמה הם יוצאי מכבי נתניה.
אם ההסכם הזה היה נחתם כמה שנים קודם, אולי היום היינו נהנים משירותי אלון תורג'מן, דודו ביטון, אבוחצירא ודיע סבע ועוד.

כמו שאתה נהנה היום מהשירותים של עמרי בן הרוש,אוראל דגני,חן עזרא וכו...

חן עזרא מבחינתי הוא תוצר של טוברוק.
אוראל דגני, עגלה שבורה, ראינו את "הכוכב" ביום שני.
דלה ימפולסקי עגלה שבורה
עמרי בן הרוש, יותר ספסל מאשר דשא.
כל השאר נשלחה משלחת לחיפוש אחר עקבותיהם.

עומרי בן הרוש יותר ספסל מדשא ..?מאיפה הבאת את השטות הזו ..?

(26-Feb-2014 17:32)amir כתב:  בקיצר קראתי את התגובה של איזיקוביץ ונראה לי שהוא מסובב את כולם פה מה זה אם היא תשכיל כלומר אם ישלמו לו יותר ומה היא לא תשכיל?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

הסוכן ילך לשחר יסגור על שכר.
נתניה תנסה לסגור עם גולסוש.
גולסוש יגיד לא מתאים לי רוצה יותר.
נתניה תגיד יא דג רקק, לא קרעת זוג נעליים!
גולסוש יציג נעליים קרועות.
בדיקת מז"פ ועדויות מומחה חיצוני יעידו שהנעליים נקרעו בטיול מצדה בכיתה ו'.
נתניה תגיד לו - הנה בקשה! לא קרעת.
נתניה תפקפק באמינות הבחור אך למען ההסכם והסדר הטוב תגדיל את הצעתה בשקל תשעים.
גולסוש יתעקש על דאבל מק רויאל + צ'יפס כפול + תפוזים + גלידה פצפוצים + הצעצוע השבועי.
נתניה תחליט שאין לה כח לתינוק ותגיד לו יאללה לך חפש מי ינענע אותך.
הסוכן יודיע לשחר אנחנו בדרך.
גולסוש מוצג בירוק וחותם לארבע שנים מתוכם ישחק בשנה הראשונה, יעשה רוח בשניה ישב ביציע בשלישית וברביעית יושאל לסכנין.
איזקוביץ בראיון לשפיץ מהיציע יספר ששגב לא היטיב להבין את הטאלנט שלו.
וכו ..

תבדוק מאז שהוא עבר למכבי כמה משחקים הוא שיחק וכמה הוא לא שיחק.
26-Feb-2014, 20:10
הודעה: #27
תבדוק מאז שהוא עבר למכבי כמה משחקים הוא שיחק וכמה הוא לא שיחק.
[/quote]

משה,נסה ללכת בדרכי,מחוק את כל ההיסטוריה הלא רלוונטית ותשאיר רק את המשפט שאליו אתה מתייחס בתשובתך
ו...סליחה מראש על הערה ואולי זו בעצם הארה.

Smile
26-Feb-2014, 20:12
הודעה: #28
(26-Feb-2014 19:51)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  שאול תהיה אופטימי זה נראה רציני אפילו איזקוביץ אמר שהגולסה הבאה יהיה בנתניה אז זה מראה שיתנו לנו עדיפות על סוג א ולא ב אני מציע שיביאו את דיא סבע איאד אבו עביד שהוא הבלם הטוב ביותר בארץ לגילו להביא את השוער שלהם עם הקוקו לא זוכר את השם ואת אייל דנין ואת ראול גרושומוב ועליהם לצרף שלושה ישראלים בכירים כגון משה אוחיון טוטו תמוז אמיר עגייב ואיך מרים אמרה בפתיחה של האצטדיון ויאלה לאליפות ...

אלהים ישמור,מזל שאתה לא המאמן,ובבקשה אל תקלל...Tongue
26-Feb-2014, 20:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Feb-2014 על ידי 20:36 amir.)
הודעה: #29
Re: RE: נחתם ההסכם עם טוברוק
(26-Feb-2014 20:12)אלון כתב:  
(26-Feb-2014 19:51)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  שאול תהיה אופטימי זה נראה רציני אפילו איזקוביץ אמר שהגולסה הבאה יהיה בנתניה אז זה מראה שיתנו לנו עדיפות על סוג א ולא ב אני מציע שיביאו את דיא סבע איאד אבו עביד שהוא הבלם הטוב ביותר בארץ לגילו להביא את השוער שלהם עם הקוקו לא זוכר את השם ואת אייל דנין ואת ראול גרושומוב ועליהם לצרף שלושה ישראלים בכירים כגון משה אוחיון טוטו תמוז אמיר עגייב ואיך מרים אמרה בפתיחה של האצטדיון ויאלה לאליפות ...

לשוער קוראים מהאדי זוהאבי והוא ערבי חשבתי שיש לך בעייה איתם באמת שוער טוב אבל לא יותר מדין גל תאמין לי שאתה לא רוצה לראות משחק שאבא שלו נמצא על קווים תקבל כאב ראש.

ועכשיו שמתי לב שאתה רוצה להביא גם את סבע ואת אבו אבייד איזה לה פמילייה אתה?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
26-Feb-2014, 21:07
הודעה: #30
(26-Feb-2014 20:33)amir כתב:  

לשוער קוראים מהאדי זוהאבי והוא ערבי חשבתי שיש לך בעייה איתם באמת שוער טוב אבל לא יותר מדין גל תאמין לי שאתה לא רוצה לראות משחק שאבא שלו נמצא על קווים תקבל כאב ראש.

ועכשיו שמתי לב שאתה רוצה להביא גם את סבע ואת אבו אבייד איזה לה פמילייה אתה?

ערבים הם עבדים שלנו אז שירוצו בשבילנו זה כמו שתגיד לחבר מלה פמיליה שלא יביא סייד ערבי , אין קשר אפשר להעסיק אותם ועל תקן עבדים

למה אלוהים ישמור?לא טוב הסגל שרשמתי?
צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים