מכבי נתניה

גירסה מלאה: נחתם ההסכם עם טוברוק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
כעת נערכת מסיבת העיתונאים בעירייה.
צעד נכון ומבורך של אלי שגב ושות', סוף סוף נתחיל לראות בבוגרים תוצרת בית איכותית.

לואיס מריןןןןןןןן

איך אתה יודע? לא פורסם בשום אתר
(26-Feb-2014 14:49)פיליפצוק כתב: [ -> ]כעת נערכת מסיבת העיתונאים בעירייה.
צעד נכון ומבורך של אלי שגב ושות', סוף סוף נתחיל לראות בבוגרים תוצרת בית איכותית.

יש מישהו בנוער של טוברוק ששמת עליו עין ? אני לא בטוח שהם יותר איכותיים ממכבי נתניה, בטח לא בשנתוני נערים וילדים.
(26-Feb-2014 15:23)לואיס מריןןןןןןןן כתב: [ -> ]איך אתה יודע? לא פורסם בשום אתר

ספורט 5

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
(26-Feb-2014 15:23)לואיס מריןןןןןןןן כתב: [ -> ]איך אתה יודע? לא פורסם בשום אתר

בפייס יש גם תמונה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

יש מישהו בנוער של טוברוק ששמת עליו עין ? אני לא בטוח שהם יותר איכותיים ממכבי נתניה, בטח לא בשנתוני נערים וילדים
הכוונה היא באיחוד כוחות כלומר מאיזה שהוא שנתון שיוחלט תהיה קבוצת מחוננים משותפת שתתאמן יחד ואלו יהיו שחקני העתיד שאמורים להגיע לבוגרים איך זה בדיוק יקרה בטח אייל יוכל לפרט יותר

(26-Feb-2014 15:25)טל.מ כתב: [ -> ]

יש מישהו בנוער של טוברוק ששמת עליו עין ? אני לא בטוח שהם יותר איכותיים ממכבי נתניה, בטח לא בשנתוני נערים וילדים.

הם איכותיים יותר בריבוע ואני אומר את זה בצער.
תבדוק כמה שחקנים בליגת העל ובאירופה (איכותיים לא בררה) הם יוצאי טוברוק וכמה הם יוצאי מכבי נתניה.
אם ההסכם הזה היה נחתם כמה שנים קודם, אולי היום היינו נהנים משירותי אלון תורג'מן, דודו ביטון, אבוחצירא ודיע סבע ועוד.
אתה בטוח שהמחלקות יאוחדו או שתוקם קבוצת ילדים מחוננים.
מי ינהל את המחלקה?
בפעם הקודמת שסוחר הילדים ניהל את המחלקה זה היה תחילת הסוף של מחלקת הנוער של מכבי נתניה.
אייל סגל .אתה יכול בבקשה לשפוך אור על פירטי ההסכם.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
(26-Feb-2014 17:07)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(26-Feb-2014 15:25)טל.מ כתב: [ -> ]

הם איכותיים יותר בריבוע ואני אומר את זה בצער.
תבדוק כמה שחקנים בליגת העל ובאירופה (איכותיים לא בררה) הם יוצאי טוברוק וכמה הם יוצאי מכבי נתניה.
אם ההסכם הזה היה נחתם כמה שנים קודם, אולי היום היינו נהנים משירותי אלון תורג'מן, דודו ביטון, אבוחצירא ודיע סבע ועוד.

צריך להבין בדיוק מה ההסכם. אם זה אומר שיש לנו זכות ראשונים לפנות לשחקן ותו לא אז לא יתן הרבה. מקסימום השחקן יגיד לא להצעה וילך לחיפה . אם כל שחקן נוער מטוברוק יעלה אוטומטית לבוגרים של נתניה זה כבר משהו אחר.
אני לא מצוי בפרטי ההסכם
ואני מעורב הרבה פחות מימה שיש לכם תחושה/הרגשה/ידיעה
אני בסך הכל אוהד שלקח על עצמו לעזור בנוער כשלא הי5 בעלים,ברגע שהגיעו בעלים שנכנסו לעיניינים,חזרתי להיות אוהד(גם של קבוצות הילדים והנוער)
וכזה אשאר תמיד!
בנתניה"
שירי אלג'ם | 13:30 | 26/02/14
יום היסטורי בשרון: מכבי נתניה וטוברוק חתמו על הסכם שת"פ

יום היסטורי בנתניה. שגב, פיירברג-איכר ואיזקוביץ' (צילום: שירי אלג'ם)
שחר של עידן חדש: מכבי נתניה ובית''ר טוברוק ערכו היום (רביעי) מסיבת עיתונאים חגיגית בלשכת ראש העיר של נתניה, מרים פיירברג-איכר, לכבוד הסכם שיתוף הפעולה ההיסטוריה שנחתם בין שני המועדונים. על פי ההסכם, לנתנייתים ישנה עדיפות ראשונים בנוגע לשחקני טוברוק, כולל אלו שכבר נמצאים בקבוצות השונות בליגת העל וכמובן לשחקני הנוער.

''כעת, יש לי את היכולת להביא כל שחקן מטוברוק'', אמר אלי שגב, בעלי מכבי נתניה, ועמד על השינויים שבפתח: ''כל מה שנתניה תרצה, היא תקבל. נקים לקראת השבוע הבא קבוצת עתודה משותפת במתחם האימונים שלנו ומשם נראה את מי נוכל לשלב בקבוצה שלנו כבר בעונה הבאה. אנחנו רוצים לעלות ליגה ולשתף צעירים. לראש העיר, בלי קשר, אני מבטיח שנעשה הכל כדי להביא את גביע המדינה''.

שגב, כידוע, עומד בראש הקבוצה מהשרון שצועדת בבטחה לעבר החזרה לליגת העל, וממשיך לכוון גבוה. ''ההסכם הזה הוא דבר שלא נעשה בעיר במשך 22 שנה'', הצהיר. אתמול ''היה דרבי נערים ב' במתקן שלנו והיו 300 הורים - זה יותר קהל מאשר שרעננה מביאה בליגת העל. עכשיו, הכי חשוב זה שהשחקנים המוכשרים ביותר יוכלו לשחק בבוגרים במכבי נתניה קודם כל. העדיפות שהייתה למכבי חיפה עברה אלינו''.

אריק איזיקוביץ' הסביר איך זה הולך לעבוד. ''אייל גולסה, שלומי ארבייטמן ואלון תורג'מן הבאים יהיו במכבי נתניה'', אמר בעלי טוברוק. ''אם היא תשכיל שלא לפספס את הכישרונות שלנו, אני מאמין ששתי המחלקות יביאו את הקבוצה הזאת לצמרת ליגת העל ולאצטדיון מלא. אין הבדל בין ילד של טוברוק לילד של מכבי נתניה, כולם ילידי העיר וכולנו תומכים בהם''.

ראש העיר, פיירברג-איכר, סיכמה: ''ברוח התקופה, לא ניתן להתעלם ממה שקורה בחברה הישראלית והפשיעה היא כיום בעיה ארצית. אחד הפתרונות, מבחינתי, הוא השקעה בחינוך - והספורט הוא חלק ממנו. בתי הספר לכדורגל בעיר שלנו ידועים כמובילים בתחומם, הם חלק מהפתרונות שיש בנתניה וזוהי מהותם - לחנך. העובדה שבמשך השנים היו מתחים מיותרים בין הגופים הללו לא תרמה, אבל מסתבר שאפשר להתגבר על כל המשקעים''.

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's