שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משיח וגרינפלד גמרו את המשחק
10-Jan-2018, 3:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jan-2018 על ידי 3:14 זאב רווח.)
הודעה: #41
RE: משיח וגרינפלד גמרו את המשחק
אם המאמן חושב בניגוד לדעתי שהוצאת ערן לוי מועילה פחות מהישארותו אז מי אני כאוהד לשפוט אותו ? ואחרי שהוא הוציא את ערן לוי ראינו יותר טוב ? קוגבניה לא כאן מתחילת העונה , ראיתי כאן תגובה של למה ריביירו לא שיחק ....והיה מגיע מול השער באחד על אחד חחחח נו ו.....? גם 200 פעם במשחק ריביירו לא ישים גול באחד על אחד

חבר'ה זה המקסימום שלנו , עלי מוחמד יחזור , פצועים ומוצהבים ומורחקים יחזרו , דיע וערן יחזרו להיות דיע וערן וגם נתניה תחזור

אתה צודק לא מוציאים את גלזר שהדביקו לו צהוב מהדקה הראשונה כדי שעוד פאול יהיו לך 2 אדומים . גאון אתה טל,מ
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Jan-2018, 7:38
הודעה: #42
מילא טעות שיפוט. הבן אדם לא מכיר את החוק.
לא מענישים פעמיים. מצב של אדום ופנדל הוא לא חוקי בשום תנאי.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
The following 1 user Likes idobenami's post:
עידן444 (1010-0101-2018201820182018)
10-Jan-2018, 8:43
הודעה: #43
לגלזר היה צהוב מהדקה השנייה שגם השופט הדביק לו משום מקום, ובמשחק כזה היה חוטף את השני. לדעתי זה היה השיקול בהחלפתו

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
10-Jan-2018, 9:53
הודעה: #44
(10-Jan-2018 3:11)זאב רווח כתב:  אם המאמן חושב בניגוד לדעתי שהוצאת ערן לוי מועילה פחות מהישארותו אז מי אני כאוהד לשפוט אותו ? ואחרי שהוא הוציא את ערן לוי ראינו יותר טוב ? קוגבניה לא כאן מתחילת העונה , ראיתי כאן תגובה של למה ריביירו לא שיחק ....והיה מגיע מול השער באחד על אחד חחחח נו ו.....? גם 200 פעם במשחק ריביירו לא ישים גול באחד על אחד

חבר'ה זה המקסימום שלנו , עלי מוחמד יחזור , פצועים ומוצהבים ומורחקים יחזרו , דיע וערן יחזרו להיות דיע וערן וגם נתניה תחזור

אתה צודק לא מוציאים את גלזר שהדביקו לו צהוב מהדקה הראשונה כדי שעוד פאול יהיו לך 2 אדומים . גאון אתה טל,מ

ראיתי מספיק משחקים שאביב וניקו ובראנקו קיבלו צהוב אחרי 10 דק ונשארו עד הסוף. זה לא שיקול . אני גם מבטיח לך שאחרי הטעות המטורפת של השופט הדביל הזה הוא לא היה מעז להוציא צהוב שני. דרך אגב השתיקה המעצבנת שלנו כלפי השופטים רק מחליקה את הטעות הנוראית הזו שהרסה את המשחק. הפוך זה בחיים לא היה קורה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
עידן444 (1010-0101-2018201820182018)
10-Jan-2018, 10:13
הודעה: #45
אתה מבטיח שהוא לא היה מקבל עוד צהוב ..... טוב נו טל.מ אני באמת אוהב אותך כאן בפורום אבל אם אופיר לא מצליח כבר שנים להזיז אותך במילימטר מי אני ?

בסך הכל במשחק הזה מול מכבי תל אביב בהרכב מלא ואנחנו בהרכב כל כך חסר ואני לא מתרץ ועוד עם שיתוק של צהובים מהתחלה (גלזר ) ניקו , ועוד צהוב שקיבל מישהו בויכוח עם השופט בפנדל שלא היה , עם חסרון של 3 זרים ( וארגוץ' , עלי מוחמד , ריביירו ) אז כן התוצאה משקפת .

מענין לדעת כמה ניקו ואביב אברהם רצו במגרש פשוט סוסים משוגעים כל הכבוד על המחויבות
10-Jan-2018, 10:19
הודעה: #46
שמע אם אתם חושבים שדראפיץ ניהל את המשחק למופת ולא רק אותו אלא לא מעט משחקים אז דעותינו חלוקות Smile חבל על הויכוח. כמוני כמוך ראינו המון משחקים שנגמרו עוד לפני שהתחילו בגלל טעויות שיפוט לדעתי זה לא אמור להראות ככה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Jan-2018, 10:22
הודעה: #47
(10-Jan-2018 9:53)טל.מ כתב:  
(10-Jan-2018 3:11)זאב רווח כתב:  אם המאמן חושב בניגוד לדעתי שהוצאת ערן לוי מועילה פחות מהישארותו אז מי אני כאוהד לשפוט אותו ? ואחרי שהוא הוציא את ערן לוי ראינו יותר טוב ? קוגבניה לא כאן מתחילת העונה , ראיתי כאן תגובה של למה ריביירו לא שיחק ....והיה מגיע מול השער באחד על אחד חחחח נו ו.....? גם 200 פעם במשחק ריביירו לא ישים גול באחד על אחד

ראיתי מספיק משחקים שאביב וניקו ובראנקו קיבלו צהוב אחרי 10 דק ונשארו עד הסוף. זה לא שיקול . אני גם מבטיח לך שאחרי הטעות המטורפת של השופט הדביל הזה הוא לא היה מעז להוציא צהוב שני. דרך אגב השתיקה המעצבנת שלנו כלפי השופטים רק מחליקה את הטעות הנוראית הזו שהרסה את המשחק. הפוך זה בחיים לא היה קורה.

בזה אני מסכים איתך...הפוך בחיים לא היה קורה...הקטע הוא שהאי שריקה של גרינפלד היתה נכונה מאד...לא היה כלום...נתקע ברגליים של עצמו...ובא משיח מזוית שאין לו סיכוי לראות ומחליט שבני יהודה יותר חשובה לו מהכל...הזוי...
10-Jan-2018, 10:24
הודעה: #48
(10-Jan-2018 9:53)טל.מ כתב:  

בדיוק. זה מה שאמרתי. אחרי המעשה הנבלה של משיח הייתי מצפה שדרפיץ או ברדה יתפוצצו. שומע את הראיון אחרי המשחק כאילו לא קרה כלום. פתאום הוא הפך להיות פוליטקלי קורקט שלשום הוא הלבין שחקן (אני בטוח שלא עשה את זה מכוונות רעות אן זדון) שלו ואתמול בראיון הוא היה חלבי על סף הטבעוני במקום להגיד משפט אחד. מנשה משיח גמר והכריע את המשחק! החלטה כזו לא היתה אם נתניה היה תוקפת ותא מתגוננת.
ולגבי ניהול המשחק אני הייתי מוציא את ערן מיד אחרי ההרחקה. לשחק עם שלושה חלוצים בעשר שחקנים זה מעשה לא חכם.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
10-Jan-2018, 10:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jan-2018 על ידי 10:59 פיליפצ'וק.)
הודעה: #49
1.מנשה משיח בן זונה גדול.
2.דראפיץ' וברדה הם מאמנים שחושבים התקפה, זו פילוסופית המשחק שלהם, אם על הקווים היו אתמול גוטמן או אבוקסיס אז היינו רואים "התבנקרות" מדקה 12 ומלחמה על נקודה. יש כאלה שיתמכו בחשיבה התקפית ולא משנה מה ויש כאלה שירצו לסגור את המשחק ולהילחם על נקודה. בסופו של דבר שום דרך לא היתה מבטיחה מראש נקודה או שלוש או כלום, כולם פה חכמים בדיעבד.
3.גם אם דראפיץ וברדה החליטו להמשיך לחשוב התקפה ב- 10 שחקנים (אני בעד), החילופים שלהם היו על גבול ההזויים. אי אפשר להמשיך לשחק בחיסרון מספרי וגם עם דיע וערן (שניהם אתמול חושך מצרים) שלא עושים הגנה, אחד מהם היה חייב לצאת הכי מאוחר במחצית (הוא הוציא את ערן כשכבר היה 1:0 למה??). ערן לוי עם כל הכבוד והאהבה לא יכול לסגור את אלי דסה שהיה המצטיין שלהם אתמול. לוותר על גלזר במחצית בחיסרון מספרי זה התאבדות. אולסק מהתחלה היה על הפנים, מלא איבודי כדור ונשאר על המגרש עד לסיום לא ברור למה.
4.נקסט למשחק הבא, המטרה של הקבוצה צריכה להיות עד תום הסיבוב השני שמירה על מקומות 5-6 ואני חושב שזו תהיה הצלחה אדירה.
10-Jan-2018, 11:19
הודעה: #50
אתם קולטים שגם כשופט רחבה הבן אדם הצליח לשחוט אותנו ברמה שאפילו כשופט ראשי היה קשה לו להתעלות עליה?

פשוט מביש.
ובמקרה של משיח אל תגידו לי טעויות בתום לב. זה לגמרי סרט אחר.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 14 אורחים