שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משיח וגרינפלד גמרו את המשחק
10-Jan-2018, 2:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jan-2018 על ידי 2:01 זאב רווח.)
הודעה: #21
RE: משיח וגרינפלד גמרו את המשחק
כמה תגובות כאן הזויות לחלוטין אבל התרגלתי
אני מצדיע למאמנים ששיחקו באומץ וניסו גם ב 10 שחקנים לנצח , כן אמת לקחו הימור אבל גם עונה שעברה ניצחנו ב 10 שחקנים .
מצדיע לשחקנים שהשאירו את טיפת הדם והזיעה האחרונה על הדשא במיוחד לטים הויבך ודודי תירם , אביב אברהם וניקו אולסק . דני עמוס .
פחות מהם נתנו שאר השחקנים 2 טעויות של כחלון בגול הראשון ואביב אברהם בגול השני לא הכריעו את המשחק , מי שהכריע את המשחק היה מנשה משיח כי בהתחלה השופט לא שרק לכלום והקוון לא הרים דגל לפאול רק הבן שרמוטה ראה פאול ופנדל ...
צריך להתרכז ולנצח את אשדוד בשיניים הקבוצה צריכה אותנו בעת הזאת עזבו אתכם מביקורת ילדותית

ערן לוי רק הפריע היום לא בא למשחק , לא בעיטות לשער לא מסירות כלום נאדה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Jan-2018, 2:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jan-2018 על ידי 2:05 אלדד.)
הודעה: #22
(10-Jan-2018 1:54)אופיר34 כתב:  לי אין בעיה עם הרצון של המאמנים לשמור על אותה תבנית משחק גם ב 10 שחקנים.
זה לגיטימי וגם יכול לעבוד ולהביא תוצאות.
הרי הדבר הצפוי והברור זה לבוא להעמיד 10 שחקנים ב 30 מטר שלך ,להזמין לחץ של קבוצה שגם ככה היא הקבוצה הכי לוחצת בארץ ואולי לעקוץ בפוקס באיזה מתפרצת. זה התבנית המוכרת והידועה שלדעתי לא הייתה מביאה לנו בכל מקרה תוצאה אחרת במשחק הזה.

הדבר היחידי שהפריע לי במשחק הזה, זה שוב ההתעקשות הבלתי מוסברת על ערן לוי.
ערן לוי לא היה צריך להשאר במגרש היום גג מעבר לדקה 30. המשחק הפך ל11 נגד 9 .
במשחק כזה אין לו שום יכולת השפעה. אני הייתי מוציא אותו עוד לפני המחצית, מכניס את כחלון , מחזיר את גלזר לעמדה ומעלה את קייטה למעלה. זה פשוט היה מביך לראות את ערן לוי היום.

אז סלובו וברדה הם מאמנים מצוינים אבל ההתעקשות שלהם על ערן בכל מחיר ובכל מצב בהחלט מורידה מהם כמה נקודות . באמת שלא מצליח להבין את זה.

אתה צודק נגד כל שאר הקבוצות אבל לא נגד הקבוצה שמחזיקה את הכדור הכי הרבה בליגה , היה אפשר לוותר על האמצע ולשחק על כדורים ארוכים ומתפרצות (כן כן השיטה של עטר לשיטתך כביכול) ,רק שבמקום קייטה אתה שם את ריביירו היה לו שטחים של 40 מטר לרוץ למסירות העומק להשאיר אבק לבלמים ולהגיע לאחד על אחד מול שוער
10-Jan-2018, 2:04
הודעה: #23
(10-Jan-2018 1:50)amir כתב:  
(10-Jan-2018 1:35)לואיס ראזאק כתב:  שיפוט מזעזע או לא, גם ב-10 שחקנים היה אפשר לחלץ פה נקודה. משחק מביך שעלול היה להראות אותו דבר בכל מקרה.
מכבי ת"א עומדת לקחת אליפות.
אמת ויציב מפלטו של החלש לרוץ לבכות על השיפוט, מה עם זה שמשחק שלם לא הגענו ליותר מחצי מצב? למה לא בעטנו כדור אחד למסגרת גם בין הדקה ה1 ל90? איך פתאום הקישור של מכבי כ"כ דומיננטי.? ואם קרויף היה קצת יותר מאמן היה מכניס חלוץ כבר דקה 20 לא היה צריך לחכות לגול דקה 75.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

ביום שיפוט כל כך גרוע, זה ממש לא מפלט .
שיפוט ברמה של מכירת משחק.
The following 1 user Likes black and yellow's post:
זאב רווח (1010-0101-2018201820182018)
10-Jan-2018, 2:10
הודעה: #24
רווח מטרת המשחק היא ניצחון אין ויכוח. השאלה אם להיות טיפש בדרך .. המשחק הזה לא ככ מורכב ויש סיבה מדוע בעת הרחקת שחקן עוברים לתבניות אחרות. החדשנות כביכול של דראפיץ מביאה למשהו ? שני שחקני קישור מול חמישה כשערן לוי וסבע מצלמים את היריב וקייטה לפעמים עוזר ? מה היה נורא אם אחד מהחלוצים היה יורד או אפילו שניים והיינו עוברים למערך סגור יותר ? המערך הזה שידר אני יודע שאני אחטוף גול אבל כולם יגידו לי כל הכבוד כי ניסיתי לנצח.. ( אני כבר שומע את פלטקביץ בראש..)

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
דוד חטב (1010-0101-2018201820182018)
10-Jan-2018, 2:18
הודעה: #25
אפשר להרוויח מהמשחק הזה דבר אחד,
מגן שמאלי !!
חגי הוכיח שהוא אחלה פתרון כרגע.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
10-Jan-2018, 2:20
הודעה: #26
(10-Jan-2018 2:10)טל.מ כתב:  רווח מטרת המשחק היא ניצחון אין ויכוח. השאלה אם להיות טיפש בדרך .. המשחק הזה לא ככ מורכב ויש סיבה מדוע בעת הרחקת שחקן עוברים לתבניות אחרות. החדשנות כביכול של דראפיץ מביאה למשהו ? שני שחקני קישור מול חמישה כשערן לוי וסבע מצלמים את היריב וקייטה לפעמים עוזר ? מה היה נורא אם אחד מהחלוצים היה יורד או אפילו שניים והיינו עוברים למערך סגור יותר ? המערך הזה שידר אני יודע שאני אחטוף גול אבל כולם יגידו לי כל הכבוד כי ניסיתי לנצח.. ( אני כבר שומע את פלטקביץ בראש..)

ואני עוד יש לי חור בראש משי סידי החרה הזה כמה רעש יכול כרוז אחד מעצבן לעשות ועכשיו הוא גם מוכר חולצות רטרו ינעל העולם והדקה היא הדקה ה75... ברררררק יצחױחחקי יא וארדי איזה גול, יופי ברק, בובה של לילה ממש.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
10-Jan-2018, 2:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jan-2018 על ידי 2:23 לואיס ראזאק.)
הודעה: #27
(10-Jan-2018 2:04)black and yellow כתב:  
(10-Jan-2018 1:50)amir כתב:  
(10-Jan-2018 1:35)לואיס ראזאק כתב:  שיפוט מזעזע או לא, גם ב-10 שחקנים היה אפשר לחלץ פה נקודה. משחק מביך שעלול היה להראות אותו דבר בכל מקרה.
מכבי ת"א עומדת לקחת אליפות.
אמת ויציב מפלטו של החלש לרוץ לבכות על השיפוט, מה עם זה שמשחק שלם לא הגענו ליותר מחצי מצב? למה לא בעטנו כדור אחד למסגרת גם בין הדקה ה1 ל90? איך פתאום הקישור של מכבי כ"כ דומיננטי.? ואם קרויף היה קצת יותר מאמן היה מכניס חלוץ כבר דקה 20 לא היה צריך לחכות לגול דקה 75.

ביום שיפוט כל כך גרוע, זה ממש לא מפלט .
שיפוט ברמה של מכירת משחק.

אין, זה פשוט מביך. מכבי נתניה שיחקה על הפנים בלי שום קשר לשיפוט. גם עיוור היה רואה את זה.
אבל יאללה - הלאה. אז אנחנו ככל הנראה לא הולכים להיות חלק מהמאבק וכנראה שגם אין על מה לדבר עבור המקום ה-4. אז... בוא נבטיח את המקום בו אנחנו נמצאים ברגע זה ונלך הכי רחוק שרק אפשר בגביע המדינה. בזה העונה מסתכמת.
The following 1 user Likes לואיס ראזאק's post:
Dror Golan (1010-0101-2018201820182018)
10-Jan-2018, 2:27
הודעה: #28
(10-Jan-2018 2:10)טל.מ כתב:  רווח מטרת המשחק היא ניצחון אין ויכוח. השאלה אם להיות טיפש בדרך .. המשחק הזה לא ככ מורכב ויש סיבה מדוע בעת הרחקת שחקן עוברים לתבניות אחרות. החדשנות כביכול של דראפיץ מביאה למשהו ? שני שחקני קישור מול חמישה כשערן לוי וסבע מצלמים את היריב וקייטה לפעמים עוזר ? מה היה נורא אם אחד מהחלוצים היה יורד או אפילו שניים והיינו עוברים למערך סגור יותר ? המערך הזה שידר אני יודע שאני אחטוף גול אבל כולם יגידו לי כל הכבוד כי ניסיתי לנצח.. ( אני כבר שומע את פלטקביץ בראש..)

החדשנות הזאת העלתה אותך ליגה בפור 15 עם מינוס תשע
והחדשנות הזאת נכון למחזור 17 ממקמת אותך בפליאוף העליון של ליגת העל.

תן קצת כבוד ותפסיק כבר עם הפסיקות הנחרצות שלך כי יש סיכוי גדול שעוד כמה חודשים הטיפש והנאיבי יגרום לך להוסיף עוד כובע לרשימת הכובעים הארוכה שלך....
10-Jan-2018, 2:32
הודעה: #29
(10-Jan-2018 2:27)אופיר34 כתב:  

תן קצת כבוד ותפסיק כבר עם הפסיקות הנחרצות שלך כי יש סיכוי גדול שעוד כמה חודשים הטיפש והנאיבי יגרום לך להוסיף עוד כובע לרשימת הכובעים הארוכה שלך....

איזו חדשנות בדיוק ? 4:3:3 שיחקו בנתניה כשסבא שלך היה מנהל ... החדשנות הזו היא חדשנות עאלק שאומרת שיהי מה אני לא משנה כלום לא אכפת לי מה המצב על הדשא . בעיני זו לא חדשנות זה פשוט טמטום.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Jan-2018, 2:36
הודעה: #30
(10-Jan-2018 2:27)אופיר34 כתב:  

החדשנות היתה מצוינת יש רק בעייה אחת שהיא התישנה איפה שהוא אחרי הגול של אביב מול הפועל חיפה, מאז כולם למדו אותנו ואנחנו לא ממש מחדשים פרטים אצל קורצקי יובל נעים ואבוקסיס.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 10 אורחים