שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה
23-Feb-2014, 22:33
הודעה: #21
RE: זו חוצפה מצידנו לדון לגבי מאמן לעונה הבאה
מה אתה רוצה מהבחור זו דעתו ואיזה מושג לך יש שלא אין?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Feb-2014, 22:38
הודעה: #22
(23-Feb-2014 22:29)פיליפצוק כתב:  
(23-Feb-2014 21:02)טל.מ כתב:  
(23-Feb-2014 20:53)תומר חרוב כתב:  לא קשור לעושה טובה או לא (ולא עושה טובה).

מאמן הוחתם למטרה מסוימת ועמד בה בגדול, מקצועית אין שום סיבה לדון במעמדו.

כלומר זה שאנחנו משחקים כדורגל מגעיל חסר מחץ שנשען ברובו על שחקן אחד למרות תקציב שכפול ומשולש מרוב קבוצות הליגה לא אמור לדעתך ליצור סימן שאלה לגבי העתיד ?

אין לך מושג, אני ממש מצטער לחזור על זה שוב ושוב.

אין לי מושג אני מסכים. בגלל זה אני קורא אותך שוב ושוב ומבין שאין לי ממי ללמוד ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Feb-2014, 23:00
הודעה: #23
טל, צחוקים בצד, לא ענית לי. אתה באמת חושב שהחלפת מאמן בפגרת הקיץ תועיל למכבי נתניה? שזה המהלך הנכון לעשות כקבוצה שצריכה יציבות?
23-Feb-2014, 23:35
הודעה: #24
(23-Feb-2014 23:00)תומר חרוב כתב:  טל, צחוקים בצד, לא ענית לי. אתה באמת חושב שהחלפת מאמן בפגרת הקיץ תועיל למכבי נתניה? שזה המהלך הנכון לעשות כקבוצה שצריכה יציבות?

אתה שואל שאלה קשה אז בוא נראה.
האם מכבי נתניה תזכה ליציבות גם ככה בקיץ ?
חצי מהסגל יעזוב בזה אתה מסכים איתי ?
תצטרך לבנות קבוצה כמעט מהתחלה . זה לא בדיוק מתכון ליציבות .
השאלה היא האם תחליף גם את המאמן? תלוי במה אתה רוצה להשיג. האם כל מה שנרצה זה להתבסס בליגה ולא לרדת ? לזה אני מאמין שמזרחי מסוגל לספק מענה. אם התקציב והדרישות יהיו מעבר לזה אני משוכנע שצריך צוות מאמנים אחר.

שורה תחתונה מכיון שאני מאמין בהגינות וביושר ובמה שהבטיחו צריך לקיים - מזרחי צריך להמשיך גם בשנה הבאה. במטרות שלו הוא עמד בגדול. ״האיך״ הוא עשה את זה , שכרגע פחות מעניין אותך או אחרים פה יהיה חשוב מאוד ומעניין מאוד בקיץ. ההיסטוריה של מזרחי, לפחות זו שאני זוכר, אומרת שהוא מעולם לא שיחק כדורגל מהנה, גם כשעמדה לרשותו המכונה של גאידמק.
בסופו של יום כדורגל זו הצגה וקשה לי להשלים עם השבלוניות חסרת הברק שהוא הנחיל כאן העונה בעיקר כשלקבוצה קוראים מכבי נתניה. אני מבין שאוהדים שלא ידעו את יוסף לא מתחברים לדברי, אבל את הדי אן איי של נתניה בנו אלה ששיחקו כשיוסי מזרחי הוציא שישיות מהרשת.

24-Feb-2014, 0:04
הודעה: #25
תקשיבו טוב, יוסי מזרחי עומד במשימה שהציבו לו, למרות הכדורגל הגרוע .
ועכשיו הכדור בידיים של ההנהלה, ולדעתי אם ידרשו ממנו רק להישאר בליגה ולסיים באמצע הטבלה זה יתאים לו והוא ימשיך עונה נוספת, ואם ידרשו ממנו פלייאוף עליון , לדעתי הוא יחפש את הדרך לצאת מהחוזה.
ולכן יהיה פה מאמן אחר בשנה הבאה.
24-Feb-2014, 0:11
הודעה: #26
ואם אתה בונה מחדש חצי מהסגל אז גם עם מאמן חדש? זה מזכיר קצת מוטי איוניר (עוד מאמן צעיר ומבטיח על חשבון מאמן פשוט ומיושן שעלה ליגה עם כדורגל לא מרשים).

יוסי עבד עם הקבוצה כל העונה, הרגיש אותה ומודע לחלוטין ליתרונות שלה ולחסרונות שלה. להחליף מאמן במצב כזה זו פשוט התאבדות (לשמחתי אין סיכוי שזה יקרה).

בסופו של יום כדורגל זו לא הצגה, זו תחרות ובתחרות יוסי מזרחי ניצח, גם עם בית"ר ירושלים בזמנו. אנשים מזלזלים כאילו שזה קל, לזכות באליפות, לעלות ליגה, כאילו שברגע שיש לך את התקציב הכי גדול אז אתה לא יכול להפסיד.
ולמכבי נתניה אין די אן איי, אם היה לה די אן איי אז לא היה משנה מי המאמן. עכשיו אם אנחנו חוזרים לעשרים שנה האחרונות, ראינו כדורגל לא רגע באולי שלוש, שלוש וחצי עונות (עונה עם גילי, קצת עם אורי ועוד איזה עונה וחצי עם רובן) וככה זה גם הולך להמשיך, כי הכדורגל הישראלי הוא כדורגל די שבלוני איטי ומשעמם. מידי פעם יש איזו קבוצה שמצליחה באמת לשחק כדורגל נהדר, אבל אלו מקרים נדירים. אני חושב שאתה צריך לנסות לשנות קצת את התפיסה שלך ואת מערך הציפיות שלך. גם אני הייתי רוצה להיות כמו היוסף הזה שאתה מדבר עליו אבל יוסף לא בא וגם לא מתקשר, אז אני חי עם זה ומסתכל למציאות בעיניים ובמציאות הזו אין מאמן טוב ומתאים מיוסי מזרחי כדי לפתוח את העונה הבאה בליגת העל (משהו שבכלל לא היה מובן מאליו בקיץ).
24-Feb-2014, 0:25
הודעה: #27
אני אענה לך בשפתו של משה דיקטטורה פליפיצ׳וק .. אין לך מושג!!!! סתם Wink
המציאות שציירת בינונית להחריד. אני יודע שהיא כזו כרגע. זה רק לא אומר שאני רוצה להנציח אותה. שוב אין לי ויכוח איתך, ההגינות מחייבת שיוסי מזרחי יהיה המאמן גם בשנה הבאה.

24-Feb-2014, 1:00
הודעה: #28
בשתי הליגות: ליגת העל והליגה הלאומית אין קבוצה שמשחקת כדורגל יפה. בשביל לראות כדורגל איכותי יש ערוצי ספורט.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
24-Feb-2014, 1:33
הודעה: #29
(24-Feb-2014 0:25)טל.מ כתב:  אני אענה לך בשפתו של משה דיקטטורה פליפיצ׳וק .. אין לך מושג!!!! סתם Wink
המציאות שציירת בינונית להחריד. אני יודע שהיא כזו כרגע. זה רק לא אומר שאני רוצה להנציח אותה. שוב אין לי ויכוח איתך, ההגינות מחייבת שיוסי מזרחי יהיה המאמן גם בשנה הבאה.

לך תשחק עם כל "העדר" בספורט הלאומי - להחליף מאמן ואז עוד מאמן ואז עוד מאמן.
עם אוהדים מסוגך אני שואל את עצמי, האם יום אחד המועדון הזה ייצא מ"השכונה" שהוא שקוע בו כבר עשרות שנים וייתן פה צ'אנס לדרך ארוכה אבל בטוחה.
חוסר הסבלנות היא פשוט פאטתית, אתה כבר יודע מה יהיה התקציב, מה התוכניות, מה היעדים, מי השחקנים, מי יוחלף, מי לא יוחלף, אתה יודע הכל.
מאמן הציב יעד, עומד בו בהצלחה יתרה ואתה "עושה לו טובה למען ההגינות".
24-Feb-2014, 1:39
הודעה: #30
די די אתה כבר פאתטי ... אתה לא מצליח להבין דברים פשוטים מה אתה מסתבך לי עכשיו בתהיות. מצד אחד אתה גועה כל היום בינוניות בינוניות מצד שני זה מה שאתה מטפח. מצד שלישי ביום ששי כתבת שוב פעם מסתבכים ואחרי 45 דק הכלבים נובחים והפער גדל...
תחליט ?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים