שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 2 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער
29-Oct-2017, 23:05
הודעה: #51
RE: קבוצת הנוער
(29-Oct-2017 22:48)amir כתב:  מתי לנו יעלה שחקן לבוגרים שבהופעת הבכורה שלו יראה כמו אור דסה? איזה יופי של שחקן.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

מנסה להיזכר בהופעות בכורה מרגשות והכי הרבה שמצאתי זה:
-אסי בן מוחא משתק את ההתקפה של האלופה הנכנסת מכבי ת"א ועל הדרך סוחט אדום מפרוחננקובס.

-רביד גזל בהופעת בכורה מכובדת בהפסד 1-0 בקרית אליעזר לחיפה שהיתה אז 2 דרגות מעל הליגה ו-4 מעלינו.

-דלה ימפולסקי במשחק ענק ואולי הטוב בקריירה שלו מול מכבי פ"ת בבית. כבש, סחט פנדל והיה מעורב בכמעט כל התקפה שלנו בניצחון 2-0. למרות שזאת לא היתה הבכורה האמיתית שלו כי היתה לו לפחות עוד הופעה אחת שאני זוכר בעונה שלפני כן.

אין ספק שיש מקום למשהו חדש אחרי 10 שנים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Oct-2017, 23:08
הודעה: #52
(29-Oct-2017 23:05)Gadi כתב:  
(29-Oct-2017 22:48)amir כתב:  מתי לנו יעלה שחקן לבוגרים שבהופעת הבכורה שלו יראה כמו אור דסה? איזה יופי של שחקן.

מנסה להיזכר בהופעות בכורה מרגשות והכי הרבה שמצאתי זה:
-אסי בן מוחא משתק את ההתקפה של האלופה הנכנסת מכבי ת"א ועל הדרך סוחט אדום מפרוחננקובס.

-רביד גזל בהופעת בכורה מכובדת בהפסד 1-0 בקרית אליעזר לחיפה שהיתה אז 2 דרגות מעל הליגה ו-4 מעלינו.

-דלה ימפולסקי במשחק ענק ואולי הטוב בקריירה שלו מול מכבי פ"ת בבית. כבש, סחט פנדל והיה מעורב בכמעט כל התקפה שלנו בניצחון 2-0. למרות שזאת לא היתה הבכורה האמיתית שלו כי היתה לו לפחות עוד הופעה אחת שאני זוכר בעונה שלפני כן.

אין ספק שיש מקום למשהו חדש אחרי 10 שנים.
אין ספק, וכשזה יקרה אייל יוכל להתיישב בכיסא ולחייך.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
30-Oct-2017, 1:31
הודעה: #53

איך אתה רוצה שיעלו שחקן נוער לשחק בהרכב בליגת העל, אם לא נותנים לקוסטה וריביירו לפתוח בהרכב או לפחות מחצית..

היו אוהדים שקיבלו סחרחורת רק מהמחשבה שדין גל יהיה שוער ההרכב שלנו בלאומית
30-Oct-2017, 11:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Oct-2017 על ידי 11:15 אייל ס.)
הודעה: #54
מבחינתי,יפסיקו ההתייחסויות המקצועיות לשמיניות...האנרגיות שם אמורות להיות מופנות לנושאים המקצועיים בלבד.
לגבי 2002,עפתי משם לנערים א ולא הייתי חלק מ"החגיגה",אבל....
כל הנושא טעון ומאוד אמוציונלי,טוברוק בתחילת העונה ניסתה לפרק את הקבוצה והציעה לשחקנים המובילים חוזים שחלק משחקי הבוגרים במכבי נתניה לא מקבלים...ואכן 3 עברו ואחד נוסף עזב למכבי חיפה.
ולמרות ה"משבר",הצטרפו שחקנים מובילים מקבוצות אחרות שהשלימו את החסר,בשבוע שקדם למשחק הוצפו דפי הפייסבוק וקבוצות הווטסאפ שרלוונטיות לקבוצה בהודעות על כך שטוברוק עומדת לפרק את מכבי נתניה(במשחק) ואפילו,איזיקוביץ בכבודו ובעצמו ישב ביציע המיועד לו...
כל האווירה שמסביב השפיעה אמוציונלית על הקבוצה מתחילתה ועד סופה והתוצאה בסיום גרמה לכולם(שם) לחגוג(מעבר לנצחון הספורטיבי).

לתחושתי גם בנתניה יהיה העונה שילוב של שחקני נוער בקבוצה הבוגרת...
30-Oct-2017, 11:53
הודעה: #55
קבוצת הנוער
(30-Oct-2017 11:13)אייל ס כתב:  מבחינתי,יפסיקו ההתייחסויות המקצועיות לשמיניות...האנרגיות שם אמורות להיות מופנות לנושאים המקצועיים בלבד.
כל הנושא טעון ומאוד אמוציונלי,טוברוק בתחילת העונה ניסתה לפרק את הקבוצה והציעה לשחקנים המובילים חוזים שחלק משחקי הבוגרים במכבי נתניה לא מקבלים...ואכן 3 עברו ואחד נוסף עזב למכבי חיפה.
ולמרות ה"משבר",הצטרפו שחקנים מובילים מקבוצות אחרות שהשלימו את החסר,בשבוע שקדם למשחק הוצפו דפי הפייסבוק וקבוצות הווטסאפ שרלוונטיות לקבוצה בהודעות על כך שטוברוק עומדת לפרק את מכבי נתניה(במשחק) ואפילו,איזיקוביץ בכבודו ובעצמו ישב ביציע המיועד לו...
כל האווירה שמסביב השפיעה אמוציונלית על הקבוצה מתחילתה ועד סופה והתוצאה בסיום גרמה לכולם(שם) לחגוג(מעבר לנצחון הספורטיבי).

מעניין מתי מישהו יחקור מאיפה מגיע הכסף לחברה לתועלת הציבור שמאפשר לה לרפד נערים בחוזי בוגרים...

Sent from my iPhone using Tapatalk
30-Oct-2017, 14:48
הודעה: #56
(30-Oct-2017 11:53)עידן444 כתב:  
(30-Oct-2017 11:13)אייל ס כתב:  מבחינתי,יפסיקו ההתייחסויות המקצועיות לשמיניות...האנרגיות שם אמורות להיות מופנות לנושאים המקצועיים בלבד.

מעניין מתי מישהו יחקור מאיפה מגיע הכסף לחברה לתועלת הציבור שמאפשר לה לרפד נערים בחוזי בוגרים...

Sent from my iPhone using Tapatalk

יש נושאים יותר קלים לבדיקה שעדיין לא נבדקים:
1.מדוע נשלל האישור ניהול תקין?(משנת 2016)
2.האם עירית נתניה רשאית לחתום איתו על הסכם כשאין לו אישור ניהול תקין כתוצאה משלילה?
3.מה פשר דמי ניהול ששולמו בשנת 2015 בשיעור של 2.6 מיליון ש"ח(מדובר בחל"צ שמבקשת תמיכות...).
4.מה עלה בגורל ה14.5 מיליון ש"ח שהתקבלו מהעיריה בגין פינוי המגרש,מדוע לא נעשה בהם שימוש לטובת החל"צ(בנית מגרשים חליפיים,כמו במכבי נתניה במהלך פינוי הקופסא) ומדוע העיריה ממשיכה לאפשר שימוש במתקן,תוך השקעת כספים בתחזוקתו,למרות ששולם כסף לפינוי לטובת הריסה(ראו מקרה "הקופסא").

וזה רק מעיון ראשוני בדו"חות הכספיים ....
The following 2 users Like אייל ס's post:
shraga (0101-1111-2017201720172017), אלדד (3030-1010-2017201720172017)
30-Oct-2017, 15:19
הודעה: #57
קבוצת הנוער
עוד משהו מעניין על איזיקוביץ וסבע
http://m.one.co.il/Mobile/Article/17-18/...tml?ref=hp
הפועל ת"א ויתרה על הזכויות בכרטיס של סבעחשיפה: כך עולה מהתביעה של איזיקוביץ' וטוברוק נגד כבירי על סך 7.2 מ' אותה תכריע השופטת בדימוס גרסטל. בזמנו, האדומים ויתרו עליו מבחינה מקצועית  

30-Oct-2017, 15:30
הודעה: #58
(30-Oct-2017 15:19)amir כתב:  עוד משהו מעניין על איזיקוביץ וסבע
הפועל ת"א ויתרה על הזכויות בכרטיס של סבעחשיפה: כך עולה מהתביעה של איזיקוביץ' וטוברוק נגד כבירי על סך 7.2 מ' אותה תכריע השופטת בדימוס גרסטל. בזמנו, האדומים ויתרו עליו מבחינה מקצועית  

ואני שואל,נניח שהיה מעביר את הזכויות במועדון להפועל ת"א,עדיין העיריה היתה תומכת ב"טוברוק" ועדיין היתה מחכירה להם את המגרש ועדיין משפצת את המתקן?
זו שאלת המפתח למנהל מחלקת הספורט בעיריה,שנצפה בשבת מתארח במגרש טוברוק(ולא לראשונה) ולא זוכר מתי הגיע לצפות במשחקי קבוצת הנוער הבכירה בעיר....
ולך הקורא אריק איזיקוביץ שאלה,במסגרת תביעת הדיבה שאתה מכין לי בעקבות ה"פוסט" ב16/10,האם עידכנת את העו"ד שמכין את התביעה בקשרים(האישיים),שלך עם פקיד אחד(לפחות) בעיריה שאמון על הגשת הבקשות לתקציבי מועדוני הספורט/הקצאת משאבים/אחזקת מתקנים ועוד....
30-Oct-2017, 15:38
הודעה: #59
(30-Oct-2017 15:30)אייל ס כתב:  
(30-Oct-2017 15:19)amir כתב:  עוד משהו מעניין על איזיקוביץ וסבע

ואני שואל,נניח שהיה מעביר את הזכויות במועדון להפועל ת"א,עדיין העיריה היתה תומכת ב"טוברוק" ועדיין היתה מחכירה להם את המגרש ועדיין משפצת את המתקן?
זו שאלת המפתח למנהל מחלקת הספורט בעיריה,שנצפה בשבת מתארח במגרש טוברוק(ולא לראשונה) ולא זוכר מתי הגיע לצפות במשחקי קבוצת הנוער הבכירה בעיר....
ולך הקורא אריק איזיקוביץ שאלה,במסגרת תביעת הדיבה שאתה מכין לי בעקבות ה"פוסט" ב16/10,האם עידכנת את העו"ד שמכין את התביעה בקשרים(האישיים),שלך עם פקיד אחד(לפחות) בעיריה שאמון על הגשת הבקשות לתקציבי מועדוני הספורט/הקצאת משאבים/אחזקת מתקנים ועוד....
הרבה שאלות אפס תשובות מילא אריק הוא אדם פרטי לא חייב לענות שימשיך לבלות את חייו בבתי משפט כנראה שמשעמם לו, אבל מה אם פקידי העירייה שהם משרתי הציבור.? אף אחד לא יכול לבדוק את זה משפטית מולם ולבקש לדרוש תגובה?

30-Oct-2017, 15:41
הודעה: #60
תאמין לי אייל אני קורא את הדברים ופשוט בהלם
א ) לא ידעתי שעזבו אותנו שחקני נוער כשבני לם עזב , כשכעסתי עליו שעזב אמרתם לי לא לקרא לו בוגד אבל אתה בעצמך רואה מה התוצאות .
ב) איפה מבקר העירייה ומבקר המדינה בענין הזה של טוברוק ?? איפה לה"ב 443 ?? יש כאן מצב ואפשרות לכאורה לשחיתות ברמה גבוה של מליונים שעובד עירייה או חבר מועצה מסדר כספים לטוברוק ומקבל מאותם כספים מעטפות חזרה לכיס !!!
ג) אם הוא יתבע אותך או ינסה לפגוע בך , אנחנו האוהדים לא ניתן שיהרסו לנו את החלום !!!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים