שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אנחנו רק במחזור החמישי אבל...
26-Sep-2017, 20:35
הודעה: #21
RE: אנחנו רק במחזור החמישי אבל...
טל.מ נראה כמו שאחד שלא ראה בכלל את המשחקים
ניקו אולסק לא עשה קפיצת מדריגה ? עדן שרם למרות שלא הבקיע עדיין לא עשה קפיצת מדרגה ? איפה אתה חי ??
כל הקבוצה טובה שימשיכו ככה לנצח זה מה שחשוב
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Sep-2017, 20:46
הודעה: #22
(26-Sep-2017 20:35)זאב רווח כתב:  טל.מ נראה כמו שאחד שלא ראה בכלל את המשחקים
ניקו אולסק לא עשה קפיצת מדריגה ? עדן שרם למרות שלא הבקיע עדיין לא עשה קפיצת מדרגה ? איפה אתה חי ??
כל הקבוצה טובה שימשיכו ככה לנצח זה מה שחשוב

נראה לי אתה לא ראית אף משחק כי אני עד עכשיו לא פספסתי, ולא ניקו ולא שרם לא התאימו את עצמם לליגה. איפה אתה חי ? שרם לא הצליח עד היום לשחרר בעיטה אחת נורמלית למסגרת והוא הגיע כל משחק 3 פעמים מול שוער! ראית נגד עכו ? נגד רעננה החמצה ממטר ? נגד מכבי תא ב1:1 מול ראיקוביץ ? תעשה לי טובה .. ניקו משתדל ורוצה אבל תעקוב אחרי הפעולות שלו ותראה. לוקח לו המון זמן להשתלט על מסירות ועד שזה קורה הוא נסגר ולכן מיד מחזיר לאחור, הוא לא מדייק כשהוא צריך להוציא כדור למתפרצת ונגד מכבי תא למשל הוא היה ממש רך במרכז השדה.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Sep-2017, 21:28
הודעה: #23
לגלזר יש מסירות יותר טובות מאולסק?
גלזר משתלט יותר טוב על כדורים?
כמעט ואין יכולת להשוות בתנאים בינהם אבל מבחינת מספרים אולסק יותר טוב בכל הפרמטרים
26-Sep-2017, 21:32
הודעה: #24
כתבתי שלא הצלחתי לתהות על קנקנו של גלזר עד עכשיו . ראיתי אותו נגד עכו היתה לו מחצית טובה גם הבקיע אבל אחכ הוא נעלם ואז נפצע. ניקו נגד רעננה היה לא רע, חלש נגד מכבי תא ואשדוד.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Sep-2017, 21:53
הודעה: #25
ומה רע בקצת מסירות רוחב ?
שאין אופציה או שרוצים להעביר את כובד המשחק מצד לצד מעבירים מסירה לרוחב. עדיף לפעמים להחזיק את הכדור אצלנו במקום לתת אחד קשה קדימה.
וניקו גם מוסר הרבה לעומק (ולמרות שחלק מהמסירות האלה לא תמיד מגיעות ליעד). אז הוא לא שחקן מושלם אבל לדעתי יש לו הרבה יותר יתרונות מחסרונות.

ולגבי גלזר - בפיזיות ובכח הוא עולה על ניקו. בפרמטרים אחרים כמו חוכמת משחק והנעת כדור אני לא בטוח.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עדיאלבז (2727-0909-2017201720172017)
26-Sep-2017, 22:23
הודעה: #26
מרוב שג'ורדן פושה היה כובש את כל השערים בהרצליה , אחרי העזיבה שלו מכבי הרצליה אחרי 6 משחקים 540 דקות ללא שער זכות..
פושה סקורר מעולה שצריך לשחק בקבוצה שמתאימה לו בסגנון המשחק
26-Sep-2017, 22:27
הודעה: #27
(26-Sep-2017 22:23)אלדד כתב:  מרוב שג'ורדן פושה היה כובש את כל השערים בהרצליה , אחרי העזיבה שלו מכבי הרצליה אחרי 6 משחקים 540 דקות ללא שער זכות..
פושה סקורר מעולה שצריך לשחק בקבוצה שמתאימה לו בסגנון המשחק

אכן כך.
לא כל שחקן מתאים לכל קבוצה.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עוזרי (2727-0909-2017201720172017)
26-Sep-2017, 23:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Sep-2017 על ידי 23:06 עידן444.)
הודעה: #28
ניקו משחק רק לרוחב?
יש לו כבר שני בישולים שלי עולים לראש כשאחד מהם גאוני בגביע הטוטו מול מכבי פ״ת.

לגבי מה שאופיר אמר על הבניה לרוחב- מושג שאני נוטה להשתמש בו- בוא נדייק-
אני ואחרים דיברנו על בניה לרוחב בהנחה שגם בשתי העמדות הקריטיות(בלם וחלוץ) שידענו שזה קריטי לעיצוב הקבוצה יגיעו שחקנים לא משדרגים, בוסריים, שאתה מביט בהם ותוהה...האם זה האיש שישדרג אותנו?
וגם דיברנו על סכומים, אני טענתי שעם הגדלת התקציב נוכל להביא שחקנים טובים יותר... שיפתחו יותר אופציות...
אתה טענת שזה לא משנה וגם ב 80-100 אלף דולר אפשר למצוא שחקנים לא פחות טובים...
אז היום לדיון התאורטי שניהלנו לפני חודש-חודש וחצי יש שמות...
וכן, טים הויבך ואלחסן קייטה הם שחקנים שאפשר להגיד בפה מלא שהם משדרגים. אין כאן שאלה בכלל. ומה לעשות ששחקנים כאלה אתה לא יכול להביא ב 80-100 אלף דולר...
שני השחקנים האלה, שכל אחד בתורו שבר כאן את תקרת השכר(לפחות מבחינת הנטו)- הם אמ אמא של הבניה לעומק- והתוצאה- שחקנים משדרגים.
שים במקומם את נילסן ואנסה שהלך לבסוף לבית״ר ת״א רמלה והיית רואה קבוצה משמעותית פחות איכותית וטובה. זו דעתי לפחות.
The following 3 users Like עידן444's post:
אלדד (2626-0909-2017201720172017), אלון (2626-0909-2017201720172017), עדיאלבז (2727-0909-2017201720172017)
26-Sep-2017, 23:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Sep-2017 על ידי 23:57 אופיר34.)
הודעה: #29
(26-Sep-2017 23:01)עידן444 כתב:  ניקו משחק רק לרוחב?

אני ואחרים דיברנו על בניה לרוחב בהנחה שגם בשתי העמדות הקריטיות(בלם וחלוץ) שידענו שזה קריטי לעיצוב הקבוצה יגיעו שחקנים לא משדרגים, בוסריים, שאתה מביט בהם ותוהה...האם זה האיש שישדרג אותנו?
וגם דיברנו על סכומים, אני טענתי שעם הגדלת התקציב נוכל להביא שחקנים טובים יותר... שיפתחו יותר אופציות...
וכן, טים הויבך ואלחסן קייטה הם שחקנים שאפשר להגיד בפה מלא שהם משדרגים. אין כאן שאלה בכלל. ומה לעשות ששחקנים כאלה אתה לא יכול להביא ב 80-100 אלף דולר...
שני השחקנים האלה, שכל אחד בתורו שבר כאן את תקרת השכר(לפחות מבחינת הנטו)- הם אמ אמא של הבניה לעומק- והתוצאה- שחקנים משדרגים.
שים במקומם את נילסן ואנסה שהלך לבסוף לבית״ר ת״א רמלה והיית רואה קבוצה משמעותית פחות איכותית וטובה. זו דעתי לפחות.
טוב... בוא נעבור אחד אחד.

1. לי הפריע לפני הכל הפאניקה שנוצרה בקרב חלק מהאוהדים לגבי טיב הסגל עוד לפני שבניית הסגל הושלמה. אנשים פה התחילו עם המרות השחורות כי בתחילת אוגוסט עוד לא היה פה בלם וחלוץ על, וגלזר נבחר להיות הקשר האחורי שלנו, ועלי עוד לא הוכיח את עצמו, וניקו בכלל לא מתאים....

2. אני עדיין טוען שב 80-130k אתה יכול למצוא אחלה שחקנים. לא פחות טובים מהרבה אחרים שמגיעים לארץ ועולים פי 6 או 7. נראה לי שכבר אחרי 5 מחזורים אנחנו יכולים להבין שניקו, עלי, אביב וגלזר ואפילו שרם, שמרוויחים את הסכומים הנ"ל לא פחות טובים (אם לא יותר) מרב שחקני הקישור ברב הקבוצות בארץ.

3. תמיד אמרתי שאנחנו צריכים גולר ובלם משדרג וגם אמרתי שעליהם נצטרך לשלם יותר. לא חשבתי שזה יעלה לנו כמעט 200 אלף דולר, ובכל מקרה, ביחס לקבוצות אחרות גם ה 200 האלה נחשבים לסכום סביר ולא יותר. דרך אגב חשבתי שגם קשר אחורי מנוסה זה מאסט (וגלזר בינתיים מוכיח לי אחרת).

בגדול, דעתי שטביעת עין וסקאוטינג טוב הם הפרמטר היותר חשוב בהצלחה עם רכש, אפילו יותר מהכסף שאתה הולך להשקיע ברכש הזה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ועוד מילה על נילסן, לא חושב שהוא לא היה משדרג אותנו. הוא בלם טוב, (אולי לא ברמה של הויבך אבל טוב) שמנטלית לא הסתדר ולכן שוחרר.

27-Sep-2017, 0:11
הודעה: #30
(26-Sep-2017 23:53)אופיר34 כתב:  
(26-Sep-2017 23:01)עידן444 כתב:  ניקו משחק רק לרוחב?

טוב... בוא נעבור אחד אחד.

1. לי הפריע לפני הכל הפאניקה שנוצרה בקרב חלק מהאוהדים לגבי טיב הסגל עוד לפני שבניית הסגל הושלמה. אנשים פה התחילו עם המרות השחורות כי בתחילת אוגוסט עוד לא היה פה בלם וחלוץ על, וגלזר נבחר להיות הקשר האחורי שלנו, ועלי עוד לא הוכיח את עצמו, וניקו בכלל לא מתאים....

2. אני עדיין טוען שב 80-130k אתה יכול למצוא אחלה שחקנים. לא פחות טובים מהרבה אחרים שמגיעים לארץ ועולים פי 6 או 7. נראה לי שכבר אחרי 5 מחזורים אנחנו יכולים להבין שניקו, עלי, אביב וגלזר ואפילו שרם, שמרוויחים את הסכומים הנ"ל לא פחות טובים (אם לא יותר) מרב שחקני הקישור ברב הקבוצות בארץ.

3. תמיד אמרתי שאנחנו צריכים גולר ובלם משדרג וגם אמרתי שעליהם נצטרך לשלם יותר. לא חשבתי שזה יעלה לנו כמעט 200 אלף דולר, ובכל מקרה, ביחס לקבוצות אחרות גם ה 200 האלה נחשבים לסכום סביר ולא יותר. דרך אגב חשבתי שגם קשר אחורי מנוסה זה מאסט (וגלזר בינתיים מוכיח לי אחרת).

בגדול, דעתי שטביעת עין וסקאוטינג טוב הם הפרמטר היותר חשוב בהצלחה עם רכש, אפילו יותר מהכסף שאתה הולך להשקיע ברכש הזה.

טביעת עין חשובה.
והתאמה חשובה.
ושחקנים עם גישה חיובית.
אתה רואה איך חגי וגולן חוגגים אחרי משחקים שהם לא משותפים, וגם שושן בעונה שעברה היה כזה- וזה מראה לך שיש כאן באמת חבורה איכותית.
אושר עם השטויות שלו בשבת צועק לגלזר שמתחמם ליד הקו ״דן, אל תתאמץ יותר מידי... לאט לאט... שלא תפצע שוב״ והוא עונה לו בשיא הרצינות ״אני חייב לחמם טוב את ההמסטרינג לפני שאני נכנס״... אתה מבין שמדובר בזן אחר של שחקנים...
לעומת זאת אנחנו רואים מה קורה עם הקאיודה הבא... אולי מבחינת כשרון הוא הקאיודה הבא... אבל התנהגות? לא סתם הבחור נזרק מכל מקום...(הכוונה לנגוקו למי שלא הבין שמאז ביתר תא רמלה כבר הספיק לא להוכיח את עצמו בקש ולהיזרק מהפועל ר״ג והפועל פ״ת...)

בין 80 ל 130 יש 50 אלף דולר, כן?
מה שתביא ב 80 זה לא מה שתביא ב 130...
ושחקנים קצת יותר מוכחים ב 130 כבר כמעט לא קיימים אלא אם כן באמת קרה איתם משהו חריג(סטייל פירס שפתאום כושל במבדק רפואי בב״ש וביננו? קשר אחורי טוב אבל די מוגבל... או הובאן שמאבד את הראש והופך שולחן על המאמן שלו...אחרי שראינו את הטיפוס בארץ- כנראה זה הגיע למאמן כי הובאן זה באמת אישיות למופת!)

קאיודה זה 1 ל... המון... כאילו הבאת שחקן שהוא רק מהיר... פתאום מתברר שהוא גם עם סופר יציאה מהמקום... וסופר תזמון בכניסה לעומק... וגם שחקן מאוד אינטיליגנטי ובעיני מעל הכל גם האישיות והיכולת להתחבר כפי שהתחבר...
מקרה מאוד נדיר של שחקן בסכום של בקושי 100 אלף דולר שנותן תוצרת די מיידית ובעונה שניה כבר מסומן ככוכב.
לא מכיר עוד דוגמאות כאלה מהשנים האחרונות...
נוואקמה ומנגה שנותנים לי כדוגמה זה סיפור אחר לגמרי... שחקנים די מוכחים... בטח לרמה של הליגה שלנו... בלא מעט כסף...(סדר גודל של הוייבך וקייטה...) סיפור שונה לגמרי...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים