שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כן למושאלים
04-Sep-2017, 18:19
הודעה: #111
RE: כן למושאלים
בעניין המגן השמאלי לדעתי בלבד לא פיספסנו שום הזדמנות לפספס. זה התחיל עם מגבו המשיך עם בן תורגמן והמשיך עם גולדברג.
לא היה קורה כלום אם היו אומרים מודה ועוזב ירוחם זה לא המגן שפיללתי. לא צריך להיות גאון כדורגל כדי להבין שהוא חסר יסודות בסיסיים לתפקיד .עמידה לא נכונה. אי קריאת המגרש. לא תומך בהתקפה .

הייתי מת להגיד טעיתי. הייתי חסר סבלנות. אבל הוא מאד מזכיר לי את לואיסה בחוסר הבנת התפקיד.

Sent from my A0001 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Sep-2017, 18:21
הודעה: #112
חזום המאמנים חושבים שהוא טוב זה יעזור אם תחפור עוד שנה בענין ?
04-Sep-2017, 18:27
הודעה: #113
(04-Sep-2017 18:13)אייל ס כתב:  
(04-Sep-2017 18:08)itzhak כתב:  
(04-Sep-2017 18:03)אייל ס כתב:  לא ברור לי האם אנשים נמצאים בסרט או בסדרה,בכל אופן מכבי נתניה לא מחתימה שחקנים על מנת לשחרר אותם.
א.כי זה לא נכון התנהלותית.
ב.כי יש הגינות כלפי שחקנים.
ג.כי לא כל הנוצץ זהב.

בתחילת העונה שנבחנו האופציות הישראליות למגן שמאלי,האופציה העדיפה מבין השחקנים החופשיים בחודש יוני היתה של בן צעירי והוא הוחתם.
העונה היא עונת מבחן עבורו בנתניה וכל עוד המאמן יאמין בו וביכולותיו המקצועיות,הוא ישחק.
אגב,גם כשמחליטים להחליף שחקן הוא לא סחורה שעוברת מיד ליד,צריך לקבל הסכמתו ולמצוא קבוצה שרוצה ולשלם פיצוי ואיש לא מבטיח שהמחליף(למרות הרעש והצלצולים) טוב מהמוחלף.
ולכן,עד ינואר נושא מגן שמאלי לא רלוונטי(ומקווה שגם בינואר זה לא יהיה השיח המרכזי).

(04-Sep-2017 18:02)itzhak כתב:  אופציית וייסמן ירדה מהפרק?

Sent from my iPhone using Tapatalk

אתה מדבר על השחקן שמחכה ליום שישחק מול 30000 ירוקים או לשחקן שמכבי חיפה רוצה להשאיל(בלבד),או ששתי האפשרויות נכונות?

על המושאל בלבד שחי בסרט עם איצטדיון מלא..

למרות הפוסטים הרבים בכל מדיה אפשרית,בסטטוס הנוכחי הוא לא היה אופציה.
ואין שום סיכוי להשיג אותו עם אופציה?
אם הוא יפעיל קצת לחץ כמו שגלזר עשה אולי זה יקרה, כרגע לא נראה שיש עליו יותר מדי קופצים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
04-Sep-2017, 18:32
הודעה: #114
כן למושאלים
(04-Sep-2017 18:27)עוזרי כתב:  
(04-Sep-2017 18:03)אייל ס כתב:  לא ברור לי האם אנשים נמצאים בסרט או בסדרה,בכל אופן מכבי נתניה לא מחתימה שחקנים על מנת לשחרר אותם.
ג.כי לא כל הנוצץ זהב.

בתחילת העונה שנבחנו האופציות הישראליות למגן שמאלי,האופציה העדיפה מבין השחקנים החופשיים בחודש יוני היתה של בן צעירי והוא הוחתם.
העונה היא עונת מבחן עבורו בנתניה וכל עוד המאמן יאמין בו וביכולותיו המקצועיות,הוא ישחק.
אגב,גם כשמחליטים להחליף שחקן הוא לא סחורה שעוברת מיד ליד,צריך לקבל הסכמתו ולמצוא קבוצה שרוצה ולשלם פיצוי ואיש לא מבטיח שהמחליף(למרות הרעש והצלצולים) טוב מהמוחלף.
ולכן,עד ינואר נושא מגן שמאלי לא רלוונטי(ומקווה שגם בינואר זה לא יהיה השיח המרכזי).

(04-Sep-2017 18:02)itzhak כתב:  אופציית וייסמן ירדה מהפרק?

אתה מדבר על השחקן שמחכה ליום שישחק מול 30000 ירוקים או לשחקן שמכבי חיפה רוצה להשאיל(בלבד),או ששתי האפשרויות נכונות?

אם הוא יפעיל קצת לחץ כמו שגלזר עשה אולי זה יקרה, כרגע לא נראה שיש עליו יותר מדי קופצים.

ומה תעשה איתו ..? יש יותר מידי חלוצים גם ככה

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Sep-2017, 18:33
הודעה: #115
(04-Sep-2017 18:19)חזום חזום כתב:  בעניין המגן השמאלי לדעתי בלבד לא פיספסנו שום הזדמנות לפספס. זה התחיל עם מגבו המשיך עם בן תורגמן והמשיך עם גולדברג.
לא היה קורה כלום אם היו אומרים מודה ועוזב ירוחם זה לא המגן שפיללתי. לא צריך להיות גאון כדורגל כדי להבין שהוא חסר יסודות בסיסיים לתפקיד .עמידה לא נכונה. אי קריאת המגרש. לא תומך בהתקפה .

הייתי מת להגיד טעיתי. הייתי חסר סבלנות. אבל הוא מאד מזכיר לי את לואיסה בחוסר הבנת התפקיד.

איזה כייף להיות בפוזיציה שלך "חזום בריבוע",המקלדת סובלת הכל.
מגבו היה מועמד מצד מכבי נתניה,הסוכן שלו העדיף פ"ת ולכן זו לא היתה אופציה.
גולדנברג פוטנציאל מדהים שמועמדותו עלתה לפני שבוע(בדיוק),שזה חודשיים מאוחר מדי.
לגבי בן תורגמן,באמת באמת אף אחד מאיתנו לא יודע עד כמה טוב מהקיים במחוזותינו,מה שבטוח זה שב"ש הוציאה את מועמדותו לאור שבועיים אחרי החתמת צעירי,כך שזה שוב לא רלוונטי.
ולשיטתך,יש עוד מלא מלא מלא פיספוסים שיצאו לאור(ובזול) ב24 שעות האחרונות של חלון העברות,אך לשיטתנו,ניסינו להתחיל את האימונים עם סגל(כמעט מלא),חסר לנו חלוץ(ביום תחילת האימונים) ובפועל הוחלף הבלם הזר(שלא היה מתוכנן בתחילת הדרך) וצורף בלם ישראלי(בגלל הפציעות המתמשכות) וזר שישי,בתקווה לטפח עתיד.
04-Sep-2017, 18:45
הודעה: #116
אני גם חושב שהמהירות שחותכים פה שחקנים ,בלשון המעטה, טיפה מוגזמת (ואמרתי את זה עוד לפני הדברים של אייל כך שאי אפשר להאשים אותי בשת"פ עם "ההנהלה").

ושוב, די ברור שצעירי הוא לא מגן על, אבל קבוצת כדורגל לא צריכה להתנהל בקפריזות ,ולא צריכה לשפוט ולחתוך שחקנים עפ"י משחק אחד, שניים או חמש.
צעירי (כמו גם הקבוצה בכללותה) צריך לקבל את הזמן הדרוש וההוגן כדי להוכיח את יכולתו.
וזה נכון ,וביתר שאת, גם לגבי ריביירו.
04-Sep-2017, 19:19
הודעה: #117
אני לא מבין מה רוצים מבן צעירי כל משחק שהוא שיחק הוא היה טוב ומדובר על משחק אחד בלבד חחחח עד ההרחקה הוא היה טוב אף התקפה באר שבעית לא הגיע מהאגף שלו , תפסיקו לעשות לשחקן עוול אתם תורידו לו את הביטחון זה לא בסדר , אתם מתבייטים על שחקן ולא מרפים זה כבר הופך לאובססיה ...

וחוץ מבן צעירי אתם כאילו לא מחשבנים לקובי מור ....מה רע בקובי מור ? תפתחו משחקים של עונה שעברה הוא חתך הגנות במהירות מסר בישלמומול רמת גן אף הבקיע ממסירה של ערן לוי , מה לא בסדר אצלו ?
04-Sep-2017, 19:22
הודעה: #118
אייל ס. אתה יכול לעבור על כל הפוסטים שלי ולראות שלא הפסקתי לפרגן.הן לניהול המופתי של א.ס(גאה שיש בעלים כזה ) והן לצמד המאמנים. נבנתה קבוצה טובה שלפי דעתי תסיים בפלייאוף העליון.
אבל שוב לדעתי(זה פורום אוהדים ולכל אחד יש דעות שונות ומגוונות) בנושא המגן השמאלי אולי היה אפשר לפעול אחרת כי שני המגינים פשוט לא מתאימים לדעתי. כשלשחקן אין כושר משחק או פציעה אז צריך להיות סבלני .כשאין יסודות בסיסיים אז בגיל 25 הוא לא יממש את חוסר הפוטנציאל.
אז אין ברירה .מחשבים מסלול מחדש ואולי חושבים על אופציות אחרות .השאלת שני המגינים/השאלת קוגבניה(אביב אברהם מבחינתי באנקר) /מגן זר או כל התשובות (לא) נכונות .
ושוב.
זו דעתי בלבד.

04-Sep-2017, 19:39
הודעה: #119
(04-Sep-2017 18:32)טל.מ כתב:  
(04-Sep-2017 18:27)עוזרי כתב:  
ג.כי לא כל הנוצץ זהב.

ומה תעשה איתו ..? יש יותר מידי חלוצים גם ככה

לא רואה את בדש ודנון מקבלים דקות העונה. אם קייטה נפצע אין לך מחליף ראוי. וזאת מבלי לדעת בכלל מהם יכולתיו של הבחור. (ולא שרם עוד לא במעמד של חלוץ פותח בליגת העל.)

04-Sep-2017, 20:04
הודעה: #120
חייבים לתאם ציפיות,לעיתים המחליפים לא ברמת שחקני ההרכב,לעיתים לא כל שחקני ההרכב ברמה שווה.
זו מכבי נתניה שהמגינים השמאליים שלה הן בן צעירי וקובי מור ווויסאם ולא שחקנים אחרים/שמות אחרים.
והחלוצים שלנו הם קייטה ועדן שרם ובדש.
וזה נכון גם לעמדות אחרות.
בסוף העונה נדע האם הסגל הזה ביצע את המשימה שקיבל.
ומי שמצפה ששחקן ספסל בחיפה(שאני בכלל לא בטוח שהוא עדיף על עדן שרם,אך לא זו השאלה),יעדיף ספסל בנתניה על ספסל בחיפה,מתבלבל בבסיס.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים