שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כצפוי
27-Aug-2017, 11:12
הודעה: #41
כצפוי
מצטער רייביירו כרגע זה בזבוז זר נכון הבחור מהיר מאוד אבל פה זה נגמר בטח שאין חלוץ תשע ברחבה ושערן ושאר החברה בלי אויר הצוות המקצועי יעשה נכון לשלוח אותו לשנת ניסיון בליגה הלאומית אולי נרויח שחקן בעתיד הייתי משחרר גם את צעירי מחתים את שון גולדברג וחלוץ תשע ואז יש לנו קבוצה חזקה

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Aug-2017, 11:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Aug-2017 על ידי 11:24 טל.מ.)
הודעה: #42
כצפוי
אמיר - אביב ועלי כמעט ולא מסכנים את השער. קוגבנייה בהחלט כן, ואם אביב צריך לרדת אז שיהיה. אי אפשר לשחק עם 3 שחקני התקפה כשלאחד אין אויר והשני לא בא לידי ביטוי כי אין משחק אגפים . סבע וקוגבנייה צריכים לשחק בכנפיים . אתמול הכל היה דרך האמצע וככה זה גם נראה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Aug-2017, 11:33
הודעה: #43
RE: כצפוי
(27-Aug-2017 11:23)טל.מ כתב:  אמיר - אביב ועלי כמעט ולא מסכנים את השער. קוגבנייה בהחלט כן, ואם אביב צריך לרדת אז שיהיה. אי אפשר לשחק עם 3 שחקני התקפה כשלאחד אין אויר והשני לא בא לידי ביטוי כי אין משחק אגפים . סבע וקוגבנייה צריכים לשחק בכנפיים . אתמול הכל היה דרך האמצע וככה זה גם נראה.

אביב בהחלט סיכן את השער ואם מחפש שחקן שהיה יותר יבולט יחסית בשני המשחקים האחרונים זה הוא

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
27-Aug-2017, 11:36
הודעה: #44
כצפוי
הפיחות במעמדו של דידיה לא מובן, עדיף לשחק איתו כ-9 מזוייף משרם. כשנתניה משחקת עם לוי לא ניתן לשחק עם 9 קלאסי.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
The following 1 user Likes Nir Simoni's post:
tomi1981 (2727-0808-2017201720172017)
27-Aug-2017, 11:40
הודעה: #45
(27-Aug-2017 10:09)טל.מ כתב:  אופיר אתה אלוף העולם בלבנות לעצמך מציאות שתסתדר עם ההעדפות שלך ...
ריביירו לא חלוץ , לא שחקן לרמות האלה , ההשוואה לקאיודה בתחילת דרכו פשוט מעליבה את האחרון . קוגבנייה לא שאנטי ולא באנטי.. שחקן שעובד על המגרש ונותן מספרים. כל ההרכבים האחרונים וכל החילופים במשחקים השנה הם מוזרים ולא מתאימים .
רווח - לא הייתי מתלונן על ההוא ועל ההוא.. אני אומר את אותו הדבר מתחילת העונה ..
שרם לא ברמה של וויסמן וחלוץ אחר ממנו, ריביירו מתגלה כפלופ, וקוגבנייה שטוב משניהם מתייבש על הספסל . שלושה קשרים אחוריים = אחד פחות בהתקפה , אני מבין את זה נגד בש בחוץ פחות נגד עכו בבית. כשאין לך איך לתקוף בסוף תחטוף..

ואתה אלוף העולם בהסקת מסקנות נמהרות.... רק מה שמעניין אצלך שהסקת המסקנות המבהילה שלך תמיד מגיעה אחרי משחק פחות טוב... לא זוכר שאחרי המשחק המצוין בב"ש כתרת לנו כתרים ונבאת עתיד ורוד לקבוצה....
אם היית מאוזן בתגובות שלך הייתי מתייחס ברצינות לדברים שלך, היות ואתה "מככב" רק בתקופות הרעות זה באמת הופך את כל העניין ללא רציני.

ושוב לגבי ריביירו (מעניין מתי תרד לסוף דעתי...) - ריביירו לא חלוץ. נקודה. סימן קריאה. אתה רוצה את זה בפונט גדול יותר ??
ההשוואה לקאיודה לא כוונה לאיכויות שלו (אם כי הוא בהחלט יכול להגיע לשם) אלא להתייחסות ולביקורת הקטלנית והלא מוצדקת שנהוג במחוזותינו להעביר על שחקנים זרים וצעירים שבקושי נמצאים פה חודשיים. קאיודה בתחילת דרכו חטף מחלקינו (לא זוכר לגביך) לא מעט , אותו כנ"ל קוגבינה. אין פה סבלנות ואף פעם לא הייתה ואתה בנושא הזה אחד הבולטים. צר לי. וגם ברור לי שעוד שנה -שנתיים שריביירו יתפתח אולי לשחקן אתה כמובן תטען שמעולם לא בקרת אותו. נו שוין...

וגם לגבי הקישור האחורי אתה חוזר על המנטרות שלך רק כדי להצדיק את השחור ביניים שאתה שוב מנסה לצייר פה. אביב ועלי הם 50\50 ותומכים בהתקפה לא מעט. אביב כבש בגביע הטוטו וגם בליגה. אנחנו רואים אותו שורץ הרבה מאד בחלק המגרש של היריבה ,מגיע למצבי הבקעה ומאיים מרחוק על השער ,אבל אתה בוחר להתעלם מזה כי ככה נוח לך. עלי קצת פחות מאיים על השער אבל עדיין דוחף קדימה כדורים ולא עסוק רק במשימות הגנתיות. לצערי גם את זה אתה לא רואה.

בקיצור, תנוח ותהיה רגוע.
אין לי כבר כוחות לחזור על המנטרות הרגילות של תחילת כל עונה
27-Aug-2017, 11:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Aug-2017 על ידי 11:55 טל.מ.)
הודעה: #46
כצפוי
אופיר הויכוחים איתך מיותרים לגמרי, אשמתי שאני נגרר לזה. יום טוב.

(27-Aug-2017 11:33)amir כתב:  
(27-Aug-2017 11:23)טל.מ כתב:  אמיר - אביב ועלי כמעט ולא מסכנים את השער. קוגבנייה בהחלט כן, ואם אביב צריך לרדת אז שיהיה. אי אפשר לשחק עם 3 שחקני התקפה כשלאחד אין אויר והשני לא בא לידי ביטוי כי אין משחק אגפים . סבע וקוגבנייה צריכים לשחק בכנפיים . אתמול הכל היה דרך האמצע וככה זה גם נראה.

אביב בהחלט סיכן את השער ואם מחפש שחקן שהיה יותר יבולט יחסית בשני המשחקים האחרונים זה הוא

אמת אבל אביב משחק רק דרך האמצע. מישהו צריך לפתוח את המשחק לאגפים ואת זה קוגבנייה עושה מצוין. אז אני לא אומר להוריד דווקא את אביב. שיוריד מצידי את גלזר .. מה שאני כן אומר הוא ששלושה קשרים בעלי אופי יותר הגנתי שמשחקים בעיקר דרך האמצע תוקע את המשחק.

27-Aug-2017, 11:58
הודעה: #47
מה אייל לא תשתף אותנו מי החלוץ מהליגה הגרמנית שאמור להגיע? (עוד שחקן שאלמוג המליץ עליו,בינתיים הבלם תותח)
27-Aug-2017, 12:00
הודעה: #48
כצפוי
(27-Aug-2017 11:52)טל.מ כתב:  אופיר הויכוחים איתך מיותרים לגמרי, אשמתי שאני נגרר לזה. יום טוב.

(27-Aug-2017 11:33)amir כתב:  

אמת אבל אביב משחק רק דרך האמצע. מישהו צריך לפתוח את המשחק לאגפים ואת זה קוגבנייה עושה מצוין. אז אני לא אומר להוריד דווקא את אביב. שיוריד מצידי את גלזר .. מה שאני כן אומר הוא ששלושה קשרים בעלי אופי יותר הגנתי שמשחקים בעיקר דרך האמצע תוקע את המשחק.

בשביל זה לא פחות חשוב לשחק עם מגן תוקף גולדנברג אתמול היה נראה בשמאל כמו זומבי וויקי לא פרץ אפילו פעם אחת

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
27-Aug-2017, 12:06
הודעה: #49
נכון אבל הוא לא שמאלי אז אני מבין את המגבלה הטכנית לרוץ על הקו עם רגל הפוכה. הגנתית לדעתי לפחות הוא היה בסדר.

27-Aug-2017, 12:36
הודעה: #50
בלי משחק אגפים ,ובלי חלוץ גולר יהיה קשה לשרוד!!!
אם אין אפשרות כספית ,אז דיא וריוירו חייבים לשחק באגפים וערן מתחת לחלוץ ,כי חלוץ הוא לא!!!
היה מגן שמאלי לא רע בנוער ,מה איתו!!!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים