שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איזה כיף!
19-Aug-2017, 23:50
הודעה: #11
RE: איזה כיף!
(19-Aug-2017 23:44)טל.מ כתב:  אחלה של משחק קבוצה של גברים אחד אחד.
עלי מוחמד גדול (ועכשיו גם כל הליגה ראתה את זה) גלזר אביב דודי וטימו במשחק ענק. משחק קצת פושר של סבע ולוי. שרם היה לא רע.
הבעיה הכי גדולה שלנו היא המגינים. כחלון וצעירי עם אינטליגנצית משחק לא משובחת, צהובים מיותרים הרמות לשום מקום, הצהוב השני היה רק ענין של זמן.
מילה על המאמן - החשבון הלא ברור שסלובו עושה לערן לוי הוציא אותי מדעתי במשחק. נשארנו ב10 שחקנים , ערן לוי במצב הזה כשהוא בקושי רץ מיותר על המגרש. מאוד חסר לי קוגבנייה, הוא עולה על ריביירו בכמה דרגות ומשום מה במקום להוריד את ערן לוי ולתת לשחקן ששורף שטחים ומשחק גם הגנה וגם התקפה, הוא מעדיף לתת לערן לוי להשאר על הדשא ולסכן את מה שהשגנו. אני בטוח שעם דידייה על המגרש כל ה1:1 של ריביירו שהלכו לאיבוד אחד אחרי השני היו נראים טוב יותר.
לסיכום - לא האמנתי , הייתי בטוח שכרגיל נשאר עם המחמאות , כל הכבוד לקבוצה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מוחמד עדיין לא הוכיח את עצמו בליגת העל , הוא שחקן של ליגה לאומית בלבד
ובכלל כשרוב הקבוצה שלנו בנויה על שחקני ליגה לאומית לא נגיע רחוק...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אלדד's post:
אליהו (2020-0808-2017201720172017)
20-Aug-2017, 0:06
הודעה: #12
(19-Aug-2017 23:48)אלדד כתב:  הפועל ב"ש לא עברו את החצי! בקושי הגיעו לרחבה שלנו
הפועל ב"ש עם מהלך אחד מסוכן של כדורגל במשך כל המשחק רק בדקה 80+
השער שלהם נכבש עם עבירה ברורה של הרמת רגל , צעירי שובר את עמדת הנבדל , ואם צעירי רץ עם הפנים לכדור ולא אחורה על עיוור לא היינו סופגים היום

לא נראה לי שהיתה קבוצה בשנתיים האחרונות שבעטה לשער יותר מב"ש בטרנר, ובעטנו יותר מפי 2 לשער מהם (19-9)
מעניין יהיה לראות את הסטטיסטיקה המלאה
אל תחטוא בחטא הגאווה, אתה יודע בדיוק למה כל זה ושאם ב"ש היתה בהרכב רגיל אז זה לא היה נראה ככה מה התנשאות הזאת? לפי מה שאתה אומר לעכו אין מה לבוא בכלל שבוע הבא אנחנו כבר בפליאוף עליון.
תרגע.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
20-Aug-2017, 0:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Aug-2017 על ידי 0:14 אלדד.)
הודעה: #13
(20-Aug-2017 0:06)amir כתב:  
השער שלהם נכבש עם עבירה ברורה של הרמת רגל , צעירי שובר את עמדת הנבדל , ואם צעירי רץ עם הפנים לכדור ולא אחורה על עיוור לא היינו סופגים היום

לא נראה לי שהיתה קבוצה בשנתיים האחרונות שבעטה לשער יותר מב"ש בטרנר, ובעטנו יותר מפי 2 לשער מהם (19-9)
אל תחטוא בחטא הגאווה, אתה יודע בדיוק למה כל זה ושאם ב"ש היתה בהרכב רגיל אז זה לא היה נראה ככה מה התנשאות הזאת? לפי מה שאתה אומר לעכו אין מה לבוא בכלל שבוע הבא אנחנו כבר בפליאוף עליון.
תרגע.

איפה אתה רואה פה גאווה?
אלה נטו עובדות קרות
לא אמרתי כלום כמו שאמר ברק בכר , שאנחנו קבוצה מצווינת אדירה דינמית ותוססת ,וששיחקנו יותר טוב מהם והיינו צריכים להבקיע 4
20-Aug-2017, 0:13
הודעה: #14
(20-Aug-2017 0:09)אלדד כתב:  
(20-Aug-2017 0:06)amir כתב:  

תרגע.

איפה אתה רואה פה גאווה?
אלה נטו עובדות קרות
לא אמרתי כלום כמו שאמר ברק בכר , שאנחנו קבוצה מצווינת ואדירה וששיחקנו יותר טוב מהם והיינו צריכים להבקיע 4
הוא גם אמר שההרכב השני שלא לא צריך להראות ככה, אז אמר מה יגיד? נהנו הבאנו נקודה הלאה לא להתרברב לא תביא 6 נקודות מעכו ורעננה לא עשית כלום.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 1 user Likes amir's post:
izhakben (2020-0808-2017201720172017)
20-Aug-2017, 0:23
הודעה: #15
וואוו וואו וואוווווווו
אחרי שנרגענו (ממש קצת) מהמשחק הגיע שלב הסיכומים (וזה יהיה טיפה ארוך..) :
בראש ובראשונה - אייל היקר, תודה פשוט תודה לך על הכל ! והאמת שאמרת שנסתכל לכל קבוצה בלבן של העיניים התלהבתי כל כך אבל(!!) מודה שטיפה הייתי קטן אמונה בכל הנוגע ללבל של בש מכבי תא (ואולי חיפה) אבל היום אני שמח להגיד שאכלתי את הכובע ואני מודה לך שוב על הכל !
סלוברדה - צמד גאונים , שנים הקבוצה לא הייתה כזאת טקטקית והתקפית (גם בעונות עם סגל שחקנים בשווי פי 10) . החלום שלי שישארו כאן ל5 שנים הקרובות לפחות.
ועכשיו שחקנים :
עמוס - מפחיד מאוד עם היציאות שלו קדימה (מאוד) ועדיין שוער מעולה , לקח כדור ענק בסוף , קצת לסדר את הראש ויהיה 10 .
כחלון - פעולה אחת ענקית פעולה שנייה הורס.. שוב אם יסדרו לו את הראש (וילמדו אותו להרים !!) נרוויח מגן ענק. סהכ היה טוב +
תירם - איש המשחק שלי, מתאבד ,תרתי משמע, על כל כדור . היה היום ענק ושיחק לדעתי את משחק חייו. ענק ענק ענק
הויבך - הרווחנו בלם מעולה חברים ! שקט ,בטוח בעצמו, מיקום מעולה . נהנתי ממנו.
צעירי - על הפנים, מצטער אבל זה לא זה. מי יודע אם לא היה עושה עבירה שטותית אולי היינו יכולים לנצח (?) .
מוחמד - כנ"ל הכתוב על תירם. עשה צחוק מקישור ב"ש , היה נראה שזה מוחמד אחד על 5 שחקנים שלא מצליחים לעשות כלום מולו.
גלזר- אוהב אותו מאוד , גרזן , מחלץ כדורים . שחקן עתיד בקבוצה ובמדינה.
אברהם - הילד ענק!! ממשיך את רף העלייה החדה שלו. כיף לראות ככה שחקן בית. הגיע לו הגול היום מאוד
סבע - מחצית ראשונה טובה מאוד , בישול יפה , חבל על ההחמצה.. בכל מקרה ממשיך להציג יכולת טובה מאוד.
ערן לוי - אח ערן ערן .. מצד אחד כדורים ענקיים ובעיטה גדולה לחיבורים, מצד שני מדקה 65 לא זז ואני לא מבין למה נשאר על המגרש???
שרם - היה היום פרווה אבל אהבתי את המיקום שלו . יכול להתפתח לחלוץ טוב מאוד למרות שלפחות עכשיו עדיף להביא חלוץ זר בכיר.
רביירו - מהיר מאוד , רואים שיש כישרון שצריך כיוון (חייב).
אולסק - חילץ כדורים, עשה עבודה שחורה, בקצב הזה הרבה כאב ראש למאמנים בבחירת הקשרים הפותחים.
גולדנברג - טיפה מפוזר.. רגיל ממנו למשחקים יותר טובים. אבל בכל יכולת עדיף על צעירי.
סיכום כולל: נהנתי מכל רגע, חברים תהיו רגועים אחלה עונה עומדת להיות ! להחתים היום את כל הצוות 5 שנים קדימה Wink .
תודה לך אייל , תודה לצוות , תודה לשחקנים. אנחנו מכבי נתניה וחזרנו בענק!!!!!
The following 2 users Like black and yellow's post:
Dror Golan (2020-0808-2017201720172017), izhakben (2020-0808-2017201720172017)
20-Aug-2017, 0:24
הודעה: #16
איזה כיף!
אלדד לא ברורה לי היוהרה המטופשת. עשינו תוצאה מצוינת ועוד ב10 שחקנים, ואם המאמן שלנו היה מעז טיפה יותר על חשבון פוליטיקה יכול להיות שהיינו מנצחים. הכל נכון . ראיתי את ראדי וואקמה וגדיר ובן ביטון והמגן ההולנדי ביציע ואת הוגו ומליקסון נכנסים ומנפקים משחק לא טוב. בש גדולה עלינו , תהיה ראלי ותהיה צנוע. לדעתך אם הם היו משחקים כמו נגד מאריבור היית יוצא עם נקודה ? נתניה הפתיע ומגיע לה כל הכבוד.
נק למחשבה - מגינים בעייתיים, אין חלוץ רציני ( וראית בגול של בש מה זה חלוץ) , ועל ערן לוי כבר אמרו לפני הכל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Aug-2017, 0:26
הודעה: #17
מוחמד עדיין לא הוכיח את עצמו בליגת העל , הוא שחקן של ליגה לאומית בלבד
ובכלל כשרוב הקבוצה שלנו בנויה על שחקני ליגה לאומית לא נגיע רחוק...
[/quote]

סלח לי , מוחמד השתיק היום את כל המבקרים (והיו משחקים שגם אני הייתי ביניהם)
אם זה היה מול הקישור של אשקלון לא הייתי מתווכח איתך, אבל מול ב"ש ? פשוט ענק
20-Aug-2017, 0:31
הודעה: #18
היי
היה משחק מעולה שלנו , מבחינת מחויבות ומלחמה , היינו חיות רעות וזה מה שצריך בליגה הזה.
עכשיו קבוצות יפחדו לשחק נגדנו.
חייבים המשכיות.
ונקודות בכל משחק.

עכשיו מבחן הגדול מול עכו, שהמטובציה פחותה, חייבים ניצחון.

בנוסף בשתי עונות הירידה סבלנו מכמה משחקים של שיפוט וטעויות שיפוט, מנשה משיח למשל.
או מול עכו לפני 5 שנים.

הגיע הזמן ממחזור ראשון לא להיות פר אירים בעניין, היה עבירה ברורה הרמת רגל ברורה , שלא ברור בכלל אייך שופט לא ראה.
אנחנו חייבים לכתוב מכתב חריף לאיגוד השופטים ולדרוש הסברים.
לעלות בתקשורת ולדרוש הסברים.
אייך השופט לא ראה הרמת רגל גבוהה כזו.

בהצלחה בהמשך.

הקהל שהגיע היה אדיר, לי זה היה רחוק בגלל השבת.
קדימה נתניה...
The following 1 user Likes zeevmon's post:
אלדד (2020-0808-2017201720172017)
20-Aug-2017, 0:45
הודעה: #19
(20-Aug-2017 0:24)טל.מ כתב:  אלדד לא ברורה לי היוהרה המטופשת. עשינו תוצאה מצוינת ועוד ב10 שחקנים, ואם המאמן שלנו היה מעז טיפה יותר על חשבון פוליטיקה יכול להיות שהיינו מנצחים. הכל נכון . ראיתי את ראדי וואקמה וגדיר ובן ביטון והמגן ההולנדי ביציע ואת הוגו ומליקסון נכנסים ומנפקים משחק לא טוב. בש גדולה עלינו , תהיה ראלי ותהיה צנוע. לדעתך אם הם היו משחקים כמו נגד מאריבור היית יוצא עם נקודה ? נתניה הפתיע ומגיע לה כל הכבוד.
נק למחשבה - מגינים בעייתיים, אין חלוץ רציני ( וראית בגול של בש מה זה חלוץ) , ועל ערן לוי כבר אמרו לפני הכל.

יש מצב שפעם תצליח לראות יותר חיובי?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
20-Aug-2017, 1:01
הודעה: #20
איזה כיף!
(20-Aug-2017 0:45)אליהו כתב:  
(20-Aug-2017 0:24)טל.מ כתב:  אלדד לא ברורה לי היוהרה המטופשת. עשינו תוצאה מצוינת ועוד ב10 שחקנים, ואם המאמן שלנו היה מעז טיפה יותר על חשבון פוליטיקה יכול להיות שהיינו מנצחים. הכל נכון . ראיתי את ראדי וואקמה וגדיר ובן ביטון והמגן ההולנדי ביציע ואת הוגו ומליקסון נכנסים ומנפקים משחק לא טוב. בש גדולה עלינו , תהיה ראלי ותהיה צנוע. לדעתך אם הם היו משחקים כמו נגד מאריבור היית יוצא עם נקודה ? נתניה הפתיע ומגיע לה כל הכבוד.

יש מצב שפעם תצליח לראות יותר חיובי?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

אתה בטוח שיש לך פוסט דוקטורט ? כי הייתי ממליץ לך לקרא את התגובה הראשונה שלי שוב.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים