שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ניצול הזדמנויות
26-Jul-2017, 11:48
הודעה: #11
RE: ניצול הזדמנויות
(26-Jul-2017 11:36)צהוב לעולמים כתב:  עצוב שהנחמה שמוצאים זה המצב של הקבוצות האחרות

לאיזה מצב הגענו

אנחנו לא מתנחמים בזה אבל כדאי שכולנו נבין באיזה שכונה אנחנו מתגוררים...
מצבנו לא כזה עגום ביחס לשכנינו ,וזה לא אומר שאנחנו לא חייבים להתחזק בשתיים שלש עמדות קריטיות, אבל לבוא ולהתחיל עכשיו שוב את הריטואל הקבוע של חודש יולי נהייה כבר מעיק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Jul-2017, 11:56
הודעה: #12
(26-Jul-2017 11:15)פיליפצוק כתב:  
(26-Jul-2017 10:21)עידן444 כתב:  
(26-Jul-2017 10:11)פיליפצוק כתב:  הכי חשוב זה פשוט להתעלם מכל המשועממים, חסרי החיים, החופרים, הסקאוטים במיל', המאמנים בפוטנציה וכו' שיושבים מהבוקר ועד הערב על המקלדת ולא מפסיקים לחפור ולהלחיץ את העולם.
רוב/כל הקבוצות בליגה לא מוכנות ומצבה של הקבוצה ביחס לקבוצות אחרות בליגה הוא סביר בהחלט ולכן אין סיבה לקבל החלטות פזיזות בהקשר של הבלם והחלוץ.

רוב הקבוצות דווקא כן מוכנות.
מכבי ת״א לא מוכנה למאבק אליפות אבל זה לא רלוונטי עבורנו.
ובני יהודה שכביכול לא מוכנה לא נראית קבוצה פראיירית בכלל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

תפסיק לבלבל ת'מוח..
ב"ש היום משחקת מול לודוגורוץ והיא ממש לא מוכנה.
מכבי חיפה מחפשת עדיין חלוץ ולא מרשימה בתוצאות משחקי ההכנה.
מכבי ת"א נראית סביר אבל עדיין לא סגורה עם הזרים שלה כולל הקיימים.
בית"ר מחפשת חלוץ ועם הגנה רעועה.
רעננה, אשדוד, עכו, אשקלון (יובל נעים עם רכש כגון: גורמזנו וטל איילה יכול לעבוד על אנשים כמוך אולי) הפועל חיפה לא מוכנות ולא מרשימות.
בני יהודה לא התחזקה האמנם אבל נראית סביר.
בני סכנין סימן שאלה אחד גדול וללא מגרש ביתי.
מכבי פ"ת עם עזיבה של שחקנים מאוד משמעותיים ולא ברור איכות התחליפים (חוץ מלך כנראה)
הליגה באופן כללי ממשיכה להתחלש, שחקנים מעל הממוצע עוזבים לקבוצות קיקיוניות בחו"ל ובמקביל אף אחד לא חוזר ללליגת פח הזו.
ב"ש ומכבי ת"א עם התקציבים הגדולים ימשיכו לתת את הטון ומכבי חיפה תמשיך לנסות ולהזדנב וכל השאר בינוניות וכל אחד יכולה להיות למעלה או למטה.
בקיצור חלאס עם הפופוליזם הזול ולחשוב שכולם מוכנים ורק בנתניה ישנים בעמידה.
ועל זה נאמר צרת רבים נחמת טיפשים

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
The following 2 users Like משה.ד's post:
Baranes (2828-0707-2017201720172017), אלון (2626-0707-2017201720172017)
26-Jul-2017, 12:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2017 על ידי 12:26 פיליפצ'וק.)
הודעה: #13
בקיץ עם הגאון, שלומי דורה, ועם ערן ודיע פצועים לא היתה 50% היסטריה כמו שיש הקיץ ובסוף העונה הקבוצה ירדה בצורה מושפלת.
אז תמשיכו את ההיסטריה זה אותי מחזק לפחות שהעונה הזו תהיה עונה לא רעה בכלל.
26-Jul-2017, 12:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2017 על ידי 12:50 זאב רווח.)
הודעה: #14
איזה הזויים חחחחחח עדיאלבז מדבריך לא מובן מה אתה רוצה שיביאו מהר בלם וחלוץ או שיחפשו ויחפשו עד שיפגעו בינגו ?
עד עכשיו לא שמענו מאייל סגל שיש בכלל בעיה עם נילסן בשבילי הכל פייק ניוז ולראיה שכתב ספורטכמו פשכצקי אומר לקראת סוף הכתבה שלו "ולראיה " נילסן לא שותף במשחק בכלל ........אם הידיעה נכונה למה לכתוב ולראיה ? למי פשכה צריך להוכיח מה ?
לגבי חלוץ שמעתם טוב מאייל סגל יש מו"מ מחכים בסבלנות
אולי שון וייסמן ישוחרר ? למה למהר ?
ואני אומר לאייל אם אפשר בלי עוד חלוץ תצמצם הוצאות אל תביא חלוץ ובוודאי לא בהרבה כסף
26-Jul-2017, 12:55
הודעה: #15
ניצול הזדמנויות
(26-Jul-2017 11:48)אופיר34 כתב:  
(26-Jul-2017 11:36)צהוב לעולמים כתב:  עצוב שהנחמה שמוצאים זה המצב של הקבוצות האחרות

לאיזה מצב הגענו

מצבנו לא כזה עגום ביחס לשכנינו ,וזה לא אומר שאנחנו לא חייבים להתחזק בשתיים שלש עמדות קריטיות, אבל לבוא ולהתחיל עכשיו שוב את הריטואל הקבוע של חודש יולי נהייה כבר מעיק.

רוב הקבוצות במצב טוב ממך.
לרוב הקבוצות, יותר טובות או פחות טובות, יש בסיס מוכח בליגת העל ולך הרבה סימני שאלה וההתנהלות בקיץ מוכיחה שהצוות המקצועי בהרבה שחקנים מהעונה שעברה לא ממש מאמינים. וגם לא בחריגי הגיל בנוער.
מה שגרם להביא 10-11 שחקנים חדשים ולבנות לרוחב- מה שבעונה שעברה אגב- לא קרה! לפחות לא באופן כל כך בולט.
כדי להוכיח שזה לא המצב חייבים לפגוע בול ב 2 עמדות קריטיות- באחת כבר טעו- וקורה, ואני מקווה שיתקנו- וגם בשניה אני מקווה שלא נמצא עצמנו בסוף עם איזה סיסאיי...

26-Jul-2017, 13:03
הודעה: #16
עידן באיזו עמדה לא פגעו וטעו ? האם החתימו שחקן ושיחררו כי הוא לא מתאים ?
קל לדבר על בנו לרוחב אבל אני זוכר איך כולכם כאן אמרתם על עמדת המגן השמאלי שאין לנו מגן שמאלי מחליף לקובי מור אז הביאו את בן צעירי מה כאן לא בסדר ?
אתם משדרים פאניקה במקום שאין צורך בפאניקה
אם הבלם ישוחרר יביאו אחר
חלוץ מחפשים גם אם תפתחו עוד 50 פוסטים ולראיה אני לא פותח פוסטים חחח זה לא יביא חלוץ או בלם מהר יותר
26-Jul-2017, 13:07
הודעה: #17
(26-Jul-2017 12:48)זאב רווח כתב:  איזה הזויים חחחחחח עדיאלבז מדבריך לא מובן מה אתה רוצה שיביאו מהר בלם וחלוץ או שיחפשו ויחפשו עד שיפגעו בינגו ?
עד עכשיו לא שמענו מאייל סגל שיש בכלל בעיה עם נילסן בשבילי הכל פייק ניוז ולראיה שכתב ספורטכמו פשכצקי אומר לקראת סוף הכתבה שלו "ולראיה " נילסן לא שותף במשחק בכלל ........אם הידיעה נכונה למה לכתוב ולראיה ? למי פשכה צריך להוכיח מה ?
לגבי חלוץ שמעתם טוב מאייל סגל יש מו"מ מחכים בסבלנות
אולי שון וייסמן ישוחרר ? למה למהר ?
ואני אומר לאייל אם אפשר בלי עוד חלוץ תצמצם הוצאות אל תביא חלוץ ובוודאי לא בהרבה כסף

אייל התייחס לנילסן באחת התגובות בפוסט אחר. רמז שיש בעיה אבל כפי שצוין בהרבה מקרים אחרים, לא מוציאים שום הודעה רשמית עד שלא סוגרים הכל מכל הבחינות.
26-Jul-2017, 13:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2017 על ידי 17:02 אופיר34.)
הודעה: #18
(26-Jul-2017 12:55)עידן444 כתב:  

לאיזה מצב הגענו

לרוב הקבוצות, יותר טובות או פחות טובות, יש בסיס מוכח בליגת העל ולך הרבה סימני שאלה וההתנהלות בקיץ מוכיחה שהצוות המקצועי בהרבה שחקנים מהעונה שעברה לא ממש מאמינים. וגם לא בחריגי הגיל בנוער.
מה שגרם להביא 10-11 שחקנים חדשים ולבנות לרוחב- מה שבעונה שעברה אגב- לא קרה! לפחות לא באופן כל כך בולט.
כדי להוכיח שזה לא המצב חייבים לפגוע בול ב 2 עמדות קריטיות- באחת כבר טעו- וקורה, ואני מקווה שיתקנו- וגם בשניה אני מקווה שלא נמצא עצמנו בסוף עם איזה סיסאיי...

כמו שאתה אמרת (ואני הסכמתי) הרכב השחקנים של שנה שעברה ביום טוב (והיו כמה כאלה...) היה שווה לדעתי גם בליגת העל מקום 8-12. ברור שהקבוצה הייתה חייבת להתחזק לרוחב, לעומק, לאורך ובאלכסון....

הצוות החליט על קונספט מסוים שיש בו סיכונים ולא כולם אוהבים אותו. אין פה שחור ולבן. כולנו יודעים שגם אם היו מביאים 4-5 שחקנים מוכחים בעלי שם וחוזה מפוצץ במקום 8-9 בעלי פוטנציאל ועוד שניים שלשה עם ניסיון, אף אחד לא היה מבטיח לנו שזה יצליח.

אז זה בסדר לדאוג ולחשוש ויכול להיות שהחששות יתבררו כנכונות בסוף, אבל בוא ניתן לקבוצה את הזמן כדי להראות לנו האם כצעקתה....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
The following 1 user Likes אופיר34's post:
זאב רווח (2626-0707-2017201720172017)
26-Jul-2017, 13:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2017 על ידי 13:32 עידן444.)
הודעה: #19
(26-Jul-2017 13:03)זאב רווח כתב:  עידן באיזו עמדה לא פגעו וטעו ? האם החתימו שחקן ושיחררו כי הוא לא מתאים ?
קל לדבר על בנו לרוחב אבל אני זוכר איך כולכם כאן אמרתם על עמדת המגן השמאלי שאין לנו מגן שמאלי מחליף לקובי מור אז הביאו את בן צעירי מה כאן לא בסדר ?
אתם משדרים פאניקה במקום שאין צורך בפאניקה
אם הבלם ישוחרר יביאו אחר
חלוץ מחפשים גם אם תפתחו עוד 50 פוסטים ולראיה אני לא פותח פוסטים חחח זה לא יביא חלוץ או בלם מהר יותר

פאניקה שייך לאנשים אחרים שקבעו שהקבוצה חלשה וכבר הורידו אותנו ליגה.
אני מדבר עניינית.
השבוע מתחיל גביע הטוטו- ובכל העמדות שאמרנו שאנחנו צריכים חיזוק- אין חיזוק!
לא אני אמרתי אלא אתה אמרת, ואחרים- קשר גרזן באמצע- אין. הקישור שלך בנוי לרוחב עם 4 קשרים ברמה די דומה. זה לא יעזור לעלי ואביב להתפתח ולהשתפר לדעתי.
בלם זר שיוביל את ההגנה- אין.(נילסן לא שיחק אתמול... אם זה לא גורם לך להבין שלא רוצים אותו ועכשיו הכל זה עניין של כסף- בעיה שלך).
חלוץ שאתה מסתכל ואומר- הוא הולך לתת לי דו ספרתי- אין.
דווקא העמדה שכולם מבקרים הכי הרבה אני לא מבקר כי יודע שהשוק בעייתי- מגן שמאלי.

גולדנברג לא מיועד להרכב אלא אם כחלון ממש יאכזב- זה בנייה לרוחב.
גלזר שחקן לא מוכח שבא להיאבק עם ניקו- זה בנייה לרוחב.
עדי קוסטנטינוס לא מיועד להרכב- זה בנייה לרוחב.
גיא גרוס ותירם לא מיועדים להרכב- זה בנייה לרוחב.
עדן שרם וריביירו לא מיועדים להרכב- זה בנייה לרוחב.
גולן אלקסלסי לא מיועד להרכב- זה בנייה לרוחב.

כדי לפוצץ את בלון הבנייה לרוחב אתה צריך בלם באנקר- היום אין לך אפילו אחד כזה!
ואתה צריך חלוץ מוציא לפועל שלא תתחיל לגמגם שישאלו אותך מי יותר טוב- הוא או ויסמן\שרם.

תביא שניים כאלה- אנחנו כל הגל. לא תביא שניים כאלה- תתפלל שכל השחקנים, שחלקם באמת מאוד מוכשרים, יצליחו למצות את הפוטנציאל שלהם ולהשתלב.
בתסריט האימה, שאתה חוטף מחזור ראשון מול ב"ש, ומתקשה מול עכו(היורדת הבטוחה)- אני באופן אישי רואה כאן 4,000 איש שלא מפסיקים לשרוק ולקלל ביציע, ועל המגרש ערן לוי + עשרה שוקיסטים שלא מבינים בכלל לאן הם הגיעו. ולמה? כי את העוגנים שהיית צריך- נכון לכרגע אין לך וכשאין לך עוגנים אתה יכול להיות קבוצה מאוד סקסית כשהכל זורם טוב... אבל כשדברים לא הולכים, ויש לחץ- אין מי שירים אותך- ונכון לכרגע ההבדל היחיד על המגרש מהעונה לפני שנתיים שאני רואה- זה ערן לוי. ולדעתי, זה לא מספיק. ולדעתי- שני זרים תותחים משנים כאן את כל התמונה ב 180 מעלות.
ואם אתה רוצה שאהיה יותר מוחשי בדוגמאות- אגיד לך בפשטות- תביא לי להגנה את אברהם פאס ולחוד את החלוץ של בני יהודה(מתאפק לא להגיד פושה)- והתמונה כאן משתנה לגמרי.
כי ברגעי לחץ פאס זה עוגן.
וחלוץ מרתיע שעושה מכלום גול זה עוגן.
ובקישור האחורי נקווה שיהיה בסדר... (ויתרנו שם על עוגן- נקווה שיש על מי לסמוך)

(26-Jul-2017 13:09)אופיר34 כתב:  
(26-Jul-2017 12:55)עידן444 כתב:  

לאיזה מצב הגענו

כמו שאתה אמרת (ואני הסכמתי) הרכב השחקנים של שנה שעברה ביום טוב (והיו כמה כאלה...) היה שווה לדעתי גם בליגת העל מקום 8-12. ברור שהקבוצה הייתה חייבת להתחזק לרוחב, לעומק, לאורך ובאלכסון....

הצוות החליט כל קונספט מסוים שיש בו סיכונים ולא כולם אוהבים אותו. אין פה שחור ולבן. כולנו יודעים שגם אם היו מביאים 4-5 שחקנים מוכחים בעלי שם וחוזה מפוצץ במקום 8-9 בעלי פוטנציאל ועוד שניים שלשה עם ניסיון, אף אחד לא היה מבטיח לנו שזה יצליח.

אז זה בסדר לדאוג ולחשוש ויכול להיות שהחששות יתבררו כנכונות בסוף, אבל בוא ניתן לקבוצה את הזמן כדי להראות לנו האם כצעקתה....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

קח את הקבוצה של עונה שעברה+שוער- וכל שבוע תעשה משחק אימון נגד קבוצת ליגת על אחרת- לדעתי אתה עושה תוצאות יפות.
בתוך ליגה, קשה, צמודה, לחוצה, ברגע שדברים לא זורמים- אתה בבעיה. כי כדורגל זו לא רק יכולת.
מבחינת יכולת- תעשה מול רעננה ומכבי פ"ת 10 משחקי אימון- לא בטוח שהמאזן יהיה לרעתך...
בליגה, אלה קבוצות בלי לחץ, שיודעות לקחת את הנקודות. ואנחנו? קשה לומר.
The following 4 users Like עידן444's post:
Baranes (2828-0707-2017201720172017), Gadi (2626-0707-2017201720172017), izhakben (2626-0707-2017201720172017), עדיאלבז (2626-0707-2017201720172017)
26-Jul-2017, 13:43
הודעה: #20
קצת קשה להישאר אופטימיים השבוע.
העובדות הם שהקבוצה חסרה עדיין גולר , אין גרזן באמצע וגם לא יהיה וגם הבלם יוחלף.
בנוסף כפי שצויין כאן הקבוצה התחזקה רק לרוחב אבל לא הובא שחקן משמעותי שיוכל להוות תוספת על ערן ודיא.
במצב זה התברגות במקומות 7-10 תהווה הצלחה - אני חותם על זה כעת.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים