שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי קשרי תעופה נתניה
22-Jun-2017, 10:33
הודעה: #21
RE: מכבי קשרי תעופה נתניה
(22-Jun-2017 10:16)זאב רווח כתב:  קדאייב וסאדייב היו מוסלמים והם לא רוצים מוסלמים בקבוצה שלהם , כמו בדיוק שאף מוסלמי מקהיר או ממרוקו לא היה מוכן לשחק בישראל סליחה פלסתין
אתה חי במודיעין אם אני לא טועה אין שם מוסלמים ואם היו באים לך שכנים מוסלמים היית עובר דירה בגלל מזג האוויר .....

אריאל תפסיק עם הצביעות היית מוכן שהבת שלך או הבן שלך יתחתנו עם מוסלמי או מוסלמית ( זה בחיים לא יקרה כי ירצחו אותה חחח )
הערבים עצמם אומרים שהם רוצים מדינה בלי יהודים יודנריין , ואילו אנחנו מקבלים אותם כאזרחים שווים אין לנו בעיה עם זה בכלל .

אני בטוח שאם לא היו פיגועים ולא היו התנכלויות כלפי יהודים גם בבית"ר ירושלים היה משחק ערבי
כל עוד הם מושכים למלחמת דת אין פתרון לסכבוך וגם לא ישחק ערבי בבית,"ר
מה הקשר לספורט?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Jun-2017, 13:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jun-2017 על ידי 13:13 אריאל.)
הודעה: #22
(22-Jun-2017 10:33)עידן444 כתב:  
(22-Jun-2017 10:16)זאב רווח כתב:  קדאייב וסאדייב היו מוסלמים והם לא רוצים מוסלמים בקבוצה שלהם ,
מה הקשר לספורט?

מוסלמים, לא ערבים... אבל לא קשור אם מוסלמים ערבים או לא ערבים... זאת בדיוק ההגדרה של גזענות

במכבי נתניה שיחקו או משחקים שחקנים ערבים מוסלמים, במכי חיפה, במכבי ת"א, בהפועל ב"ש, בהפועל חיפה, בק"ש, באשדוד.

הפוסט היה על הדחיה של ספונסרים מבית"ר בגלל התדמית הגזענית...

אז או שבית"ר קבוצה גזענית או שהיא לא ואז כל יתר הקבוצות הן "סמלניות בוגדות אוהבות לקבל זין ערבי בתחת"

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
יגאל יהב (2323-0606-2017201720172017)
22-Jun-2017, 13:29
הודעה: #23
ביננו .כולנו גזענים. איך תקבל אם הבת /בן יתחתן עם חרדי/ערבי/סודני/טטרי/מרוקאי/פולני
לכל אחד יש את המשהו הזה שהופך אותו לגיזען.
אני גזען ומי שיגיד שהוא לא כזה אז הוא שקרן.

Sent from my A0001 using Tapatalk
22-Jun-2017, 13:43
הודעה: #24
(22-Jun-2017 13:29)חזום חזום כתב:  ביננו .כולנו גזענים. איך תקבל אם הבת /בן יתחתן עם חרדי/ערבי/סודני/טטרי/מרוקאי/פולני

מה זה קשור לספורט?
22-Jun-2017, 13:55
הודעה: #25
עידן זה קשור ועוד איך לספורט , הכדורגל הם פני החברה שלנו לטוב ולרע
מה שיש בחברה גולש לספורט

נכון זה לא צריך להיות ככה למשל אני ימני אמיתי ואהבתי את אחמד סבע עוד בבני לוד ככה גם את אבו ענזה את רפעאת טורק שנאתי ואת ארמלי אהבתי . אני כן עושה הפרדה כי זה לטובת הקבוצה שלי זאת הסיבה שאני אוהב את המסי שלנו דיע סבע ....

אבל האמת היא שהקהל של מכבי תל אביב גזעני ( מהראן ראדי ) , הקהל של הפועל תל אביב גזעני ( טביב ) וכן גם הקהל של בית"ר אבל בבית"ר אני מבין יותר מאשר את מכבי והפועל תל אביב
22-Jun-2017, 14:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jun-2017 על ידי 14:14 אריאל.)
הודעה: #26
(22-Jun-2017 13:43)עידן444 כתב:  
(22-Jun-2017 13:29)חזום חזום כתב:  ביננו .כולנו גזענים. איך תקבל אם הבת /בן יתחתן עם חרדי/ערבי/סודני/טטרי/מרוקאי/פולני

מה זה קשור לספורט?

קשר הדוק!
האם הספורט הוא ספורט נטו או מכשיר לדברים אחרים.
אנחנו צוחקים שבלבנון לא מקרינים את וונדר וומן בגלל שגל גדות היא הכוכבת, מדסני"קית בצה"ל בעברה... אבל לא מוכנים לשחקן ערבי בקבוצה שלנו?

בין זה שהבת שלך תתחתן עם ערבי לבין זה שערבי ידרוך על אותה מדרכה שאתה דורך... יש מרחק רב (בארה"ב היו מדרכות נפרדות לכושים... למסיבה לכבוד הזכיה במדליות זהב של ג'סי אוונס, הוא נאלץ להיכנס דרך כניסת עובדי המטבח מאחור).

החיים הם לא שחור לבן.
סביר להניח שיש אנשים ש"מדד הגזענות" שלהם עומד על 0% וכאלה על 100%. כולנו איפה שהוא באמצע...
כנראה שרובנו לא רואים בעיה בשחקן ערבי בקבוצה אותה אנחנו אוהדים ורואים בעין רעה קבוצה שקוראת לעצמה "טהורה לנצח", עם כל הקונוטציות לחברה שדיברה על טוהר הגזע ודאגה "לטהר" חלק גדול מהמשפחה שלי...
לכן, ספונסרים מבינים שלהיות מזוהים עם הקבוצה הזאת תקשר אותה בדרך כזו או אחרת עם ה"אידאולוגיה" של חלק מהאוהדים... כיוון שיש להם המון מושג בשיווק ומיתוג, בית"ר היא קבוצה משוקצת בעיניהם

(22-Jun-2017 13:55)זאב רווח כתב:  עידן זה קשור ועוד איך לספורט , הכדורגל הם פני החברה שלנו לטוב ולרע
מה שיש בחברה גולש לספורט

נכון זה לא צריך להיות ככה למשל אני ימני אמיתי ואהבתי את אחמד סבע עוד בבני לוד ככה גם את אבו ענזה את רפעאת טורק שנאתי ואת ארמלי אהבתי . אני כן עושה הפרדה כי זה לטובת הקבוצה שלי זאת הסיבה שאני אוהב את המסי שלנו דיע סבע ....

אבל האמת היא שהקהל של מכבי תל אביב גזעני ( מהראן ראדי ) , הקהל של הפועל תל אביב גזעני ( טביב ) וכן גם הקהל של בית"ר אבל בבית"ר אני מבין יותר מאשר את מכבי והפועל תל אביב

תשכח מזה... אתה לא ימני אמיתי... סתם גזען פשיסט שמוציא שם רע לימין

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
Manu (3030-0707-2017201720172017)
22-Jun-2017, 17:11
הודעה: #27
היו כבר הספונסר של נבחרת החובבים של ישראל, נקווה שיעצבו את הלוגו יותר בולט לעין
[תמונה: CAL0200551_l.jpg]
22-Jun-2017, 20:30
הודעה: #28
טוב לשמוע ממך לפעמים אמת אריאל אתה גזעני ב 50% !!!
יש כאן מוסר כפול מצד הסמול הישראלי בענין הגזענות , אתם אוהבים לנגב חומוס מלא קוליפורמים אצל הערבי המחמד ולהרגיש אדנות על " מוחמד קפה בבקשה " וזאת האהבה שלכם כלפי הערבים ,גזענים ?? חס ושלום !!
אבל אם יבוא לבנין שלכם לגור זוג צעיר ערבי עם 2 ילדים , ישר כל הבנין מוציא הודעות למכירות הדירה , " לא רוצים שערך הדירה יירד ..." .

בעצם הגזענים היותר גדולים הם הסמולנים אבל אל תתנו לעובדות לבלבל אתכם אתם במשחק הצביעות של הפוליטיקלי קורקט בו הנימוס חשובה מהאמת , בענין הזה גזעני בית"ר עדיפים עליכם !!!

רוב קבוצות אירופה גזעניות עם קהלים גזעניים זה לא מונע מפיליפס עם משווקיה הגאוניים לפרסם באיינדהובן .....בארץ פשוט מאוד רוב הפרסומאים מפחדים משליטי המשק הסמולנים הגזעניים , לא משנה להם שהמוצר שלהם לא ימכר כי רוב העם ימני , אבל העיקר שהם לא יצאו מהתלם כמו אותו סוס או שור שיש לו רטיות על העיניים שלא רואה שמאל וימין רק ישר !!!!

תפנים אריאל הסמולנים בארץ סך הכל 4% מהאוכלוסיה , שאר העם מרכז ימין .
23-Jun-2017, 17:25
הודעה: #29
מישהו זוכר כמה bbb שילמו בחוזה אימוץ הקודם ??
24-Jun-2017, 0:29
הודעה: #30
מכבי קשרי תעופה נתניה
לדעתי באיזור ה600

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]