שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קורא הבוקר בדף הפייסבוק של האוהדים.
10-Jun-2017, 13:46
הודעה: #11
RE: קורא הבוקר בדף הפייסבוק של האוהדים.
"כוכב" יש כרגע אחד(והוא במסגרת תפיסת העולם הכלכלית) וגם חברו להתקפה וגם השוער שהוחתם שומרים היטב על אותה מסגרת.
להחתים היום שחקן ששכרו כפול או פי 3 משכרם,זה לפרק את חדר ההלבשה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Jun-2017, 13:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jun-2017 על ידי 13:54 דוד חטב.)
הודעה: #12
עמוד השדרה של הקבוצה מאד חשוב קרי שוער (הוחתם נקווה שגם יהיה סבבה), בלם, קשר, חלוץ
יש פה 3 שחקנים שלדעתי עליהם תקום ותיפול העונה....
אגב אני בדיעה שגם הסגל של שנה שעברה נשאר בליגה ...אבל בגילי אני מעדיף עונה שקטה במרכז טבלה ולגרד את שיפולי הצמרת ...
ולזה צריך 3 שחקנים טובים ...לא נכנס לכסף אבל ה-2 זרים והישראלי הנוסף חייבים להיות שוברי שיוויון גם אם הם לא יקרים או שמות...
בהם אסור ליפול...
אם יבוא לואיס מרין , אנסומבו , וקאיודה או לוברסקי
זה לא שווה ערך לבלם הרומני ההוא (גמאן?) הקשר הרומני (שהיה פה בתקופת רוני לוי...) ונגיד האמורי (בלי התג מחיר)
לא מתנגד לאחמד סבע...לא מכיר את העלויות שלו אבל....
אפשר להביא זרים טובים גם בסכומים נמוכים אבל אסור לטעות בזה...כי כשהתקציב מדוייק גם הבחירות חייבות להיות מדוייקות...

אייל לא יגיד אני יגיד ערן לוי נפלא לחדר הלבשה כל עוד הוא השחקן הבכיר מקצועית וכלכלית ...יכול להתהפך ולהפוך לסרטן בחדר הלבשה אם הוא לא השליט....
10-Jun-2017, 15:13
הודעה: #13
(10-Jun-2017 13:46)אייל ס כתב:  "כוכב" יש כרגע אחד(והוא במסגרת תפיסת העולם הכלכלית) וגם חברו להתקפה וגם השוער שהוחתם שומרים היטב על אותה מסגרת.
להחתים היום שחקן ששכרו כפול או פי 3 משכרם,זה לפרק את חדר ההלבשה.

לא בהכרח מסכים.
אם הקבוצה צריכה חלוץ, בלם, קשר אחורי ושאר ירקות ומתוך הנחוצים ישנה אפשרות כלכלית להביא זר/ישראלי שהם יותר יקרים מערן, דיא ודני עמוס אבל הסבירית שהם יעזרו לנו לעמוד במטרות היא גבוהה מהסבירות של שחקנים ״בעלי פוטנציאל״, אזיי אני חושב שצריך להחתים. כל שחקן צריך לדעת את מקומו בקבוצה, וחשוב מכך, לדעת שהוא לא מעל הקבוצה.
כן מסכים לחשיבה של בניית הקבוצה, לא בהכרח מסכים עם החשיבה שגם אם ישנה אפשרות כלכלית להשקיע בשחקנים קצת יותר יקרים אז זה נפסל על הסף.

Sent from my iPhone using Tapatalk
10-Jun-2017, 15:33
הודעה: #14
השאלה היתה תאורטית..
כשבונים תקציב יודעים מראש מה תיהיה העלות המשוערכת לכל עמדה ולכל תפקיד ולכן לא נולדים משום מקום מיליון שקל ויותר(לא ידועים).
10-Jun-2017, 15:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jun-2017 על ידי 15:43 אריאל.)
הודעה: #15
יש כוכבים, שגם אם יגיעו וירוויחו יותר מערן, זה לא יגרום לו להתנהגות שונה, להפך!!!

זלאטן קיבל הצעה מהרטה ברלין – בטוויטר

החלוץ, שקיבל הודעת שחרור ממנצ'סטר יונייטד, זוכה לחיזור מצד קבוצות רבות, כולל האקסית מילאן, אבל ההודעה של הגרמנים שברה שיאים: "אין לנו כסף, אבל לפחות תוכל לזכות בבונדסליגה"

למישהו יש טוויטר?

אפשר גם לכתוב לו ש״ערן לוי, הכוכב שלנו מרוויח x לכן, כדי לא לפגוע בחדר ההלבשה, אנחנו מציעים לך x מינוס שקל״

מפגר אבל אופטימי
10-Jun-2017, 15:54
הודעה: #16
הוא לא בדיוק קיבל הצעה...זה בגדר בדיחה ...הם כתבו לו שאין להם כסף אבל אחלה אוהדים...משהו בסגנון....
10-Jun-2017, 15:55
הודעה: #17
(10-Jun-2017 15:41)אריאל כתב:  יש כוכבים, שגם אם יגיעו וירוויחו יותר מערן, זה לא יגרום לו להתנהגות שונה, להפך!!!

החלוץ, שקיבל הודעת שחרור ממנצ'סטר יונייטד, זוכה לחיזור מצד קבוצות רבות, כולל האקסית מילאן, אבל ההודעה של הגרמנים שברה שיאים: "אין לנו כסף, אבל לפחות תוכל לזכות בבונדסליגה"

למישהו יש טוויטר?

אפשר גם לכתוב לו ש״ערן לוי, הכוכב שלנו מרוויח x לכן, כדי לא לפגוע בחדר ההלבשה, אנחנו מציעים לך x מינוס שקל״

לא בא לי להשביח אותו למכבי חיפה ...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
roeyshaul (1111-0606-2017201720172017)
10-Jun-2017, 16:58
הודעה: #18
(10-Jun-2017 15:41)אריאל כתב:  יש כוכבים, שגם אם יגיעו וירוויחו יותר מערן, זה לא יגרום לו להתנהגות שונה, להפך!!!

למישהו יש טוויטר?

עזוב זלאטן, יש בדש...

10-Jun-2017, 18:02
הודעה: #19
מצד אחד האפשרות שאביב,עלי,קוגבניה,שרם,גרוס,כחלון,וייסמן וגלזר יפתחו ביחד במשחק ליגה במדי מכבי נתניה
העונה ויהיו טובים מציתה את הדמיון. חבורה של ילדים במונחים של כדורגל.
מצד שני, יש בקבוצה הרבה "אם"-ים. אם קוגבנייה יממש את הפוטנציאל ואם שרם,גרוס ווייסמן בכלל ברמה
של ליגת העל, ואם האיטיות של ורגוץ לא תעשה ממנו בדיחה, ואם כחלון יצליח להרשים כי עד עכשיו הוא
נתן הופעות טובות רק בלאומית, ואם בן צעירי בכלל ישדרג אותנו כי הוא כבר בן 25 ולא השאיר חותם
משמעותי באף מקום. (ויצאתי מנקודת הנחה שעלי וערן יתנו עונה טובה כמו שאני די בטוח)
אני לא אומר שהיו אופציות טובות יותר במציאות ואני שוב חוזר על הפסקה הראשונה שאם הם יצליחו
יש לנו פה שלד צעיר אדיר לשנים הבאות. אבל הכל זה אם, יותר מדי אם לדעתי. נקום וניפול על עמדות
המפתח שסגל ציין.
10-Jun-2017, 18:33
הודעה: #20
סתם שאלה לוסיו החלוץ ששיחק בבאר שבע בתחילת העונה ואחרי זה באשדוד לא יכול להתאים ?? מבחינה מקצועית אני שואל כמובן

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים