מכבי נתניה

גירסה מלאה: קורא הבוקר בדף הפייסבוק של האוהדים.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
את מגוון הדעות בנושא סגל הקבוצה לעונה הקרובה וברור לי שיש מספר אי הבנות,חלקם בסיסיות.
1.אנחנו בתהליך בניית הסגל והמלאכה בעיצומה.
2.היתרון הגדול בהשארת צוות מקצועי מעבר ליכולותיו הוא האפשרות להתבסס על אותם שחקנים שהוכיחו עצמם בעונת 16/17 ולתגבר אותם באותם עמדות שזקוקות לתגבור/שינוי/החלפה.
3.כל אוהד חייב לתאם ציפיות עם עצמו ולהפנים שבמכבי נתניה מביטים קדימה ומתכוונים לשלב בין ניסיון לשחקנים בעלי פוטנציאל ושחקנים צעירים שגדלו במועדון.
בניגוד לעונה הקודמת שגויסו שחקנים לטובת עליה,העונה מחתימים ומשאירים שחקנים שיוכלו להתפתח ולהשאר איתנו שנים רבות.
4.תפיסת עולמם המקצועית של צוות המאמנים בגיבוי מלא שלי מתכוונת לתת במה לשחקנים צעירים שגדלו במועדון ולאחרים שלא קיבלו צ'אנס במקומות אחרים,אך הפוטנציאל מבטיח. גם כשהפופוליזם מצפה לשמות והחתמות "יוקרתיות" בנתניה נעדיף לבנות את העתיד גם על חשבון דפיקות לב מואצות.
5.זכותו של אוהד לחשוב אחרת ולגיטימי לחלוטין לפרסם מגוון דעות,אך מציע לשמור על איפוק(בעיקר אלו שלא היו מאופקים בעבר)ולתת צ'אנס לצוות המקצועי להשלים את הפאזל ולהתחיל במלאכת הבניה המקצועית,האימונים ומשחקי האימון.
6.השת"פ בין הצוות המקצועי והניהולי יאפשר לבצע התאמות ותיקונים במעלה הדרך,במידה וידרשו.
7.מכבי נתניה מכוונת העונה להתייצבות בליגת העל ולהתחברות לקהל,לכל אלו שמכוונים רחוק יותר,החיפזון מהשטן.
אישית אני בעד הקונספט הזה אבל חייבים לקחת בחשבון שני דברים -

1. יש סיכון בעצם העובדה שאתה בונה חלק גדול מהסגל שלך על שחקנים אנונימיים, חסרי ניסיון שלעולם לא שיחקו בליגת העל ולא מודעים לרמת הלחץ והציפייה.
מצד אחד, עם בחירות טובות זה יכול להתחבר ולהיות שיחוק העונה, מצד שני, זה יכול גם לגרום להתרסקות מיקצועית.
היתרון שלנו הוא בצוות המאמנים שבאמת הוכיחו עד עכשיו שהם בעלי טביעת עין מצוינת בבחירת שחקנים.

2. לפחות בשלב הראשוני של טרום העונה אנחנו עלולים "לאבד" קבוצה מסוימת של אוהדים מהמעגל השני שפחות יתחברו לגישה הזאת. אלה סוג האוהדים ,שאין מה לעשות, מחפשים עדיין את השמות המפוצצים ומשוכנעים שאלה השחקנים שיגרמו למכבי נתניה לרוץ לאליפות....
גם את זה צריך לקחת בחשבון ובהתאם לעשות תיאום ציפיות גם מהצד של המועדון.
ללא ספק כמו שהסגל נראה עד עכשיו בלי להכנס למצב המקצועי לא נרחיב את מספר המנויים, לנו זה לא משנה רובנו כבר קנינו ונגיע בכל מקרה אבל אין מה לצפות לתוספת קהל בתקופה הזאת ולכן אפשר להבין את המקטרגים גם אם לא מסכימים איתם.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
שוב,גם אתם לא מתייחסים לנתון הבסיסי שהסגל לא הושלם.
אך גם שיושלם לא יהיה בו אחמד עאבד,כי ניתן להשיג את אותה תוצאה(וטובה יותר) עם אחר...למרות שהשם הוא "שם".
מצד שני,ברור לחלוטין שמכבי נתניה תחתים בלם עם ניסיון(ישראלי או זר)
ותחתים קשר אחורי מוכשר,מנוסה יותר או פחות...זה כבר שאלה של היצע בארץ/בחו"ל.
כנ"ל לגבי עמדת החלוץ.
בשאר העמדות מדובר בשחקנים לגיטימיים לרוטציה.
וכן יש סיכון בבנית סגל....אגב,זה נכון לכל סוג של סגל ולכל החתמה.
וכשיש שוער מנוסה ובלם(או שניים) מנוסים
וקישור מוכר שיחוזק בעמדתו האחרית.
וחלק התקפי שמתבסס על ערן ודיא בתוספת ישראלית/זרה מהירה.
זה אומר שנעשה לא מעט בתקציב שהוגדר לשכר שחקנים(10 מיליון ש"ח),זו מכבי נתניה 17/18 ונקווה שהסיכונים שנלקחו מחושבים וראויים והתוצאה על הדשא תגרום ליותר ויותר אוהדים להגיע.

למי שחשב שבנתניה עומדים להחתים "שמות",אני מתנצל מראש,זה לא אני וזה לא ה"די אן איי" שלי וגם אם היו מקיפים אותי עשירי נתניה(והם רחוקים מלהיות בקרבתי),מכבי נתניה היתה צנועה,כי אין סיבה שהיא לא תיהיה כזו.

אני מכבד כל מי שחושב אחרת,אך צר לי לאכזבו,תפיסת עולמי מאמינה שמהאין אפשר לעשות יותר מאשר מהיש.
ובעבודה נכונה ולאורך זמן השלם חייב להיות הרבה יותר מסך חלקיו,כשצנועים ויעילים.
איך אמר פעם הוגה הדעות הידוע א ברקוביץ בניית קבוצה זה כמו הכנת חמין שמים הכל בסיר אחד ומקווים שיצא טוב, אז אנחנו רק יכולים לקוות שיצליחו וגם אם יהיו תקלות בדרך ויהיו אז שהטבחים יצליחו לתקן

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
יש לנו עוד יתרון גדול- רוב הקבוצה רצה כבר שנה. בתחילת השנה, עד שקבוצות אחרת, שעושות מהפכה כל קיץ, "מתחברות", אנחנו יכולים לרוץ יפה. אני לא חושב שיש כזה הבדל ברמה בין ליגת העל ללאומית(מלבד שתיים שלוש קבוצות). כן יש הבדל ברמת החשיפה והלחץ.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
זה נכון שבבניית סגל תמיד יש סיכונים גם (ובעיקר) שמחתימים כוכבים גדולים, אבל במקרה שלנו אני בטוח שטביעת העין הטובה של סלובו וברדה רלוונטית גם אם "יאלצו" לבחור כוכבים....

ואחרי כל מה שנאמר בכל זאת אני רוצה לשאול - נגיד שמחר מגיע סוכן ומציע לסלובו חלוץ מהיר\קשר גרזן ברמות אחרות ,כזה שכמעט בוודאות ישדרג אותנו ברמה או שתיים. סלובו מתלהב וממליץ להחתים . אמממ מדובר ב 200-250 אלף דולר...

האם יש חריגים בקונספט שלנו או שאנחנו לא מתכוונים לסטות מהדרך ?
בשביל שמות מפוצצים שיביאו את אותם אנשים לרכוש מנוי צריך להכפיל ולשלש את התקציב. כך שלגבי מנויים הדיון לא רלוונטי.
האנשים שמחכים לשמות כדי לרכוש מנוי זה אנשים שמחכים לבוזגלו וקאיודה ואפילו ברק יצחקי ויוסי בניון מסוגלים למכור מנויים יותר מאשר שחקנים שהרבה יותר נחוצים...
אז האנשים האלה לא רלוונטים בקבלת ההחלטות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(10-Jun-2017 13:25)אופיר34 כתב: [ -> ]זה נכון שבבניית סגל תמיד יש סיכונים גם (ובעיקר) שמחתימים כוכבים גדולים, אבל במקרה שלנו אני בטוח שטביעת העין הטובה של סלובו וברדה רלוונטית גם אם "יאלצו" לבחור כוכבים....

ואחרי כל מה שנאמר אני בכל זאת אני רוצה לשאול - נגיד שמחר מגיע סוכן ומציע לסלובו חלוץ מהיר\קשר גרזן ברמות אחרות ,כזה שכמעט בוודאות ישדרג אותנו ברמה או שתיים. סלובו מתלהב וממליץ להחתים . אמממ מדובר ב 200-250 אלף דולר...

לא.
מתכון בטוח לקריסת חדר הלבשה(וקריסתי הכלכלית)Tongue
(10-Jun-2017 13:28)אייל ס כתב: [ -> ]
(10-Jun-2017 13:25)אופיר34 כתב: [ -> ]זה נכון שבבניית סגל תמיד יש סיכונים גם (ובעיקר) שמחתימים כוכבים גדולים, אבל במקרה שלנו אני בטוח שטביעת העין הטובה של סלובו וברדה רלוונטית גם אם "יאלצו" לבחור כוכבים....

ואחרי כל מה שנאמר אני בכל זאת אני רוצה לשאול - נגיד שמחר מגיע סוכן ומציע לסלובו חלוץ מהיר\קשר גרזן ברמות אחרות ,כזה שכמעט בוודאות ישדרג אותנו ברמה או שתיים. סלובו מתלהב וממליץ להחתים . אמממ מדובר ב 200-250 אלף דולר...

לא.
מתכון בטוח לקריסת חדר הלבשה(וקריסתי הכלכלית)Tongue

התכוונתי תוך שמירה על התקציב שהוגדר...

ולגבי החדר הלבשה - שאמרתי שסלובו יאשר היה בפנים את המרכיב האישיותי של השחקן שקיבל את כל האישורים הנחוצים....
קצת גורף להגיד שכל "כוכב" הוא הרס לחדר ההלבשה....
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's