שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הגיגים מאתמול (מול קטמון)
16-May-2017, 8:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-May-2017 על ידי 8:46 עדיאלבז.)
הודעה: #1
1. בחגיגות שאחרי העלייה, בראיונות של אייל, הועבר מסר של ננסה לנצח את המשחקים הבאים משתי סיבות:
א. בכדי לשבור את שיא הנקודות מהעלייה הקודמת
ב. כי הצורה בה נראה תשפיע ישירות על פתיחת העונה הבאה

אם כך:
א. כבר לא יקרה
ב. אני מקווה מאוד שזו טעות

2. שון וייסמן נראה אתמול כאילו הוא כבר חזר למכבי חיפה, והתאים את עצמו לרמת החלוצים שחוזרים לשם...

3. ערן לוי ניסה לעשות הכל בכדי להוכיח שאסור לבנות עליו בליגת העל...

4. ניסן דנון כמגן ימני זו החלטה נפלאה - אם אתה אוהד של הקבוצה היריבה...

5. השחקן היחיד שאני באמת בטוח לגביו שיש לו מקום בליגת העל זה עלי מוחמד. התחושה התחזקה מאוד אחרי החילוף שלו במחצית...

6. ברק בדש - די. באמת הבנו, אפשר להפסיק. זה יהיה מכובד יותר עבורו, ויעיל יותר עבור כולנו. אין לו השפעה בכלום. אבל בכלום...

7. ושום מילה על ההופעה בסיום, וההחלטות מסביב לה. ברגע שיצאה התנצלות רשמית - הנושא נסגר, לדעתי.

הערה:
כן, אני יודע שהמשחק הזה לא מייצג כלום, וכן אני לוקח הכל בפרופורציות.
זו גם הסיבה שאני כותב את הדברים בפורום אינטימי יותר, כזה, ולא בפייסבוק.
אני בטוח שמי שצריך לקבל החלטות מבין את הדברים לא פחות טוב ממני, וזה אנדרסטייטמנט...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 3 users Like עדיאלבז's post:
אלון (1616-0505-2017201720172017), אליהו (1616-0505-2017201720172017), עודד... (1616-0505-2017201720172017)
16-May-2017, 8:52
הודעה: #2
RE: הגיגים מאתמול (מול קטמון)
עזבתי בדקה ה-70 לערך, אבל הבנתי שקהל האוהדים לא עשה ביג דיל מההפסד הזה. אני זוכר שבמחזור הסיום לעונת האליפות 73/74 נחלה הקבוצה הפסד בית 3:1 להפועל חדרה, והאוהדים קיללו קשות את השחקנים על כך. ממש שכחו את המאמצים במחזורים הקודמים לכך שהביאו את התואר . דור האוהדים ההוא לא מגיע לקרסולי הנוכחי. לא תמיד יש צדק בפסוק "חדש ימינו כקדם".
16-May-2017, 9:01
הודעה: #3
(16-May-2017 8:43)עדיאלבז כתב:  1. בחגיגות שאחרי העלייה, בראיונות של אייל, הועבר מסר של ננסה לנצח את המשחקים הבאים משתי סיבות:
א. בכדי לשבור את שיא הנקודות מהעלייה הקודמת
ב. כי הצורה בה נראה תשפיע ישירות על פתיחת העונה הבאה

אם כך:
א. כבר לא יקרה
ב. אני מקווה מאוד שזו טעות

2. שון וייסמן נראה אתמול כאילו הוא כבר חזר למכבי חיפה, והתאים את עצמו לרמת החלוצים שחוזרים לשם...

3. ערן לוי ניסה לעשות הכל בכדי להוכיח שאסור לבנות עליו בליגת העל...

4. ניסן דנון כמגן ימני זו החלטה נפלאה - אם אתה אוהד של הקבוצה היריבה...

5. השחקן היחיד שאני באמת בטוח לגביו שיש לו מקום בליגת העל זה עלי מוחמד. התחושה התחזקה מאוד אחרי החילוף שלו במחצית...

6. ברק בדש - די. באמת הבנו, אפשר להפסיק. זה יהיה מכובד יותר עבורו, ויעיל יותר עבור כולנו. אין לו השפעה בכלום. אבל בכלום...

7. ושום מילה על ההופעה בסיום, וההחלטות מסביב לה. ברגע שיצאה התנצלות רשמית - הנושא נסגר, לדעתי.

הערה:
כן, אני יודע שהמשחק הזה לא מייצג כלום, וכן אני לוקח הכל בפרופורציות.
זו גם הסיבה שאני כותב את הדברים בפורום אינטימי יותר, כזה, ולא בפייסבוק.
אני בטוח שמי שצריך לקבל החלטות מבין את הדברים לא פחות טוב ממני, וזה אנדרסטייטמנט...

מדויק

Sent from my iPhone using Tapatalk
16-May-2017, 9:04
הודעה: #4
אכן יש טיפונת אכזבה אבל באמת חייב לקחת בפרופורציות...
האמת קצת כעסתי על דנון הפקיר את ההגנה ושחקן שמקבל צ'אנס להוכיח (גם אם זה לא התפקיד שלו...) לפחות שילחם לא הגנה לא התקפה....
בנוסף כמה מילים על דיא בניגוד לרוב המוחלט פה...משהו בשחקן הזה לא מריח לי טוב ...אגואיסט , לא ווינר, לא בטוח שהוא ישפיע כל כך הרבה בליגת העל...
נכון נפצעת...אבל אין חילופים...בחייאת תן אקסטרא מעצמך...אכזבה...בניגוד אליו ערן בחיים לא היה יורד....
גם אתמול ז'דנוב בא לעבוד ובניגוד לשינה שבאיזשהוא שלב לא בא הוא פשוט גבר...כתבתי ואכתוב שוב משאיר בלי לחשוב הרבה לפני שינה ....
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
אליהו (1616-0505-2017201720172017)
16-May-2017, 9:05
הודעה: #5
(16-May-2017 8:52)יגאל יהב כתב:  עזבתי בדקה ה-70 לערך, אבל הבנתי שקהל האוהדים לא עשה ביג דיל מההפסד הזה. אני זוכר שבמחזור הסיום לעונת האליפות 73/74 נחלה הקבוצה הפסד בית 3:1 להפועל חדרה, והאוהדים קיללו קשות את השחקנים על כך. ממש שכחו את המאמצים במחזורים הקודמים לכך שהביאו את התואר . דור האוהדים ההוא לא מגיע לקרסולי הנוכחי. לא תמיד יש צדק בפסוק "חדש ימינו כקדם".

יגאל, בלי ספק.
כל מי שעיניו בראשו יודע שיש פה היום דור אוהדים נפלא (למרות עשבים שוטים שתמיד היו ויהיו). אבל איפה ראית שכתבתי משהו על האוהדים???
16-May-2017, 9:31
הודעה: #6
החגיגות היו צריכות להיות במשחק נגד בית"ר תל אביב רמלה
אבל טוב נו מי שלא עושה לא טועה , קל בדיעבד לבקר אבל לארגן ולשים לב להכל מאוד קשה
תודה רבה גם על מה שהיה כולל השחקנים שבועיות המתח אצלם ירד
16-May-2017, 10:04
הודעה: #7
מסכים עם רב הדברים של עדי.

בגדול, לא חושב שמהמשחק הזה צריך להסיק מסקנות. לא לפה ולא לפה.
המשחק בתכלס היה החלק השולי של כל האירוע (ועל החלק המרכזי כבר חפרנו מספיק...), חבל באמת שלא סיימנו את זה עם טעם טיפה יותר טוב ,אבל אני מאמין שבמקרה הזה הזמן יעשה את שלו ,ותצוגת הכדורגל של אתמול תשכח די מהר.

בכל מקרה, מיקצועית, המשחק הזה לא חידש לנו כלום.

- משחק ההגנה שלנו דורש שיפור דרמטי מהשוער ועד החלוץ.
- ערן בליגת העל זה מחשבה שמטרידה אותי חודשים והמשחק אתמול לא שיפר לי את ההרגשה...
- דיא סבע אחד הכשרונות הגדולים בכדורגל הישראלי אבל חייב להיות שחקן יותר קבוצתי. יש גבול לאגואיסטיות הזאת. ודוד, אני לא בטוח שהביקורת במקרה הזה מגיעה לו. אם הוא עיקם את הקרסול אין פה עניין של אקסטרה. אי אפשר לשחק עם קרסול במצב כזה. עדיף שיצא כי הוא יכול להזיק יותר מלהועיל.
- נתניה בלי עלי זה פשוט קבוצה פחות טובה...
- וקיבלנו מיליון שקל מתנה ממריים. אפשר להביא את קאיודה עכשיו....Wink
16-May-2017, 10:09
הודעה: #8
(16-May-2017 10:04)אופיר34 כתב:  - וקיבלנו מיליון שקל מתנה ממריים. אפשר להביא את קאיודה עכשיו....Wink

במיליון אפשר להביא מקסימום את ג'ייסון קאיודה... או את זיני...
(סליחה)
16-May-2017, 10:14
הודעה: #9
הקבוצה חייבת שידרוג רציני בהגנה לפני הכל.
אף אחד לא מתאים כשחקן פותח שנה הבאה
16-May-2017, 10:18
הודעה: #10
(16-May-2017 10:14)צהוב לעולמים כתב:  הקבוצה חייבת שידרוג רציני בהגנה לפני הכל.
אף אחד לא מתאים כשחקן פותח שנה הבאה

אף אחד מאלו ששיחקו אתמול(בהגנה).
The following 1 user Likes אייל ס's post:
roeyshaul (1616-0505-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים