שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער
07-May-2017, 0:20
הודעה: #191
RE: קבוצת הנוער
(06-May-2017 22:35)טל.מ כתב:  זר

Sent from my iPhone using Tapatalk

ישראלי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-May-2017, 0:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-May-2017 על ידי 0:33 זאב רווח.)
הודעה: #192
פיליפצ'וק דוד חטב צודק 100% הפועל תל אביב גרמה ביחד בשיתוף ובעידוד מני וייצמן עם אוסידון לירידת מכבי נתניה ליגה ולמסירת כל נכסיה !!! יותר משמחה לאיד תהיה לי מירידתה ליגה ולא מפריע לי שירדו גם 2-3 ליגות !!! אל תדאג תמיד יש מי שנמצא את המקום שלה הפועל באר שבע למשל .....כל ההתאחדות אדומה ומסריחה מהמניפולציות של הפועל תל אביב די ומספיק !!!
עדיין לא נרגעתי מהכביכול מכירה של שוינפלד אחרי שראש העיר טרכה והפעילה לחצים לאזרח אותו העולה חדש ...כל זה בידיעה של אוסידון שיחד עם מני וייצמן נתן להפועל תל אביב את המגן השמאלי המוכשר שהיה לנו , תמורת מימון מחנה אימון שלא קויים ...
הלוואי שיתפרקו שמאלנים מסריחים משיחי שקר
07-May-2017, 0:44
הודעה: #193
מבור ועם הארץ כמוך אני לא מצפה להבין למה התכוונתי.
07-May-2017, 1:03
הודעה: #194
נו אז תן פירוש רשי לדבריך
07-May-2017, 9:56
הודעה: #195
כדורגל זה משחק של קהל, של אווירה, של אנדרלין, של תפאורה.
בכדורגל הישראלי שהרמה די שווה לתחת והחובבנות שולטת, מה שנותר זה הקהל.
אז אם נייחל לירידת 4-5 הקבוצות שעוד מביאות קהל למוצר הכושל הזה שנקרא "כדורגל ישראלי", אז באמת יהיה אפשר לסגור את הבאסטה.
07-May-2017, 10:41
הודעה: #196
(07-May-2017 9:56)פיליפצוק כתב:  כדורגל זה משחק של קהל, של אווירה, של אנדרלין, של תפאורה.
אז אם נייחל לירידת 4-5 הקבוצות שעוד מביאות קהל למוצר הכושל הזה שנקרא "כדורגל ישראלי", אז באמת יהיה אפשר לסגור את הבאסטה.

אתה כל כך צודק אם מסתכלים על זה רציונאלית.
אבל מה רציונאלי בללכת באש ובמים אחרים קבוצה שכבר למעלה מ-30 שנה לא הביאה לנו תואר? ולשיר את אותו השיר שהאמפריה עוד תחזור....
אז תרשה לי לקוות שהם ירדו ליגה.
מאז שאני זוכר את עצמי אני סולד מהפועל ת"א...אז אחרי העדנה של 88-89 (שדרך אגב לקחו מאיתנו אליפות לפני שירדו)...לפחות שתהיה עדנה כפולה ומכופלת.
ואתה יודע מה, גם מבחינה רציונלית, של הגינות בספורט, מי שקיבל מביהמ"ש המחוזי "דיני פירוק יעודיים להפועל ת"א" (ספר חדש במהדורה מיוחדת וחד פעמית) שלפחות ייענש בירידת ליגה.
The following 3 users Like אסףג's post:
amir (0707-0505-2017201720172017), אלון (0707-0505-2017201720172017), חזום חזום (0707-0505-2017201720172017)
07-May-2017, 12:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-May-2017 על ידי 12:18 פיליפצ'וק.)
הודעה: #197
(07-May-2017 10:41)אסףג כתב:  
(07-May-2017 9:56)פיליפצוק כתב:  כדורגל זה משחק של קהל, של אווירה, של אנדרלין, של תפאורה.

אתה כל כך צודק אם מסתכלים על זה רציונאלית.
אבל מה רציונאלי בללכת באש ובמים אחרים קבוצה שכבר למעלה מ-30 שנה לא הביאה לנו תואר? ולשיר את אותו השיר שהאמפריה עוד תחזור....
אז תרשה לי לקוות שהם ירדו ליגה.
מאז שאני זוכר את עצמי אני סולד מהפועל ת"א...אז אחרי העדנה של 88-89 (שדרך אגב לקחו מאיתנו אליפות לפני שירדו)...לפחות שתהיה עדנה כפולה ומכופלת.
ואתה יודע מה, גם מבחינה רציונלית, של הגינות בספורט, מי שקיבל מביהמ"ש המחוזי "דיני פירוק יעודיים להפועל ת"א" (ספר חדש במהדורה מיוחדת וחד פעמית) שלפחות ייענש בירידת ליגה.

על המשקל הזה, אני מייחל שהפועל ב"ש ירדו ליגה כי הם הורידו את נתניה בזמנו וקיימת יריבות מדומיינת בין המועדונים, אני מייחל שמכבי חיפה ליגה יירדו כי הבוס שלהם "שתה" לאורך השנים את כל השחקנים של נתניה, אני מייחל שבית"ר ירושלים ירדו ליגה עד שהגזענות תכחד מהמועדון הזה ולמכבי ת"א אני מייחל לרדת ליגה כי אני סתם שונא שחצנים.
ואחרי שסיימתי עם כל המשאלות, נישאר עם ליגה של רעננה, אשדוד, ק"ש, עכו ומכבי פ"ת ויהיה ממש "כייף" לבוא למשחקים.
07-May-2017, 12:37
הודעה: #198
מועדון הנוער "טוברוק" שבנה עצמו על הריסות מחלקת הנוער של מכבי נתניה בשנות ה90(בעזרת חלק מהעומדים בראש המערכת),הפך ל"מותג" בעשור הקודם,מכיוון שאין "וואקום" בחיים הוא נכנס לנישה הנכונה בזמן שלא היו אחרים והצליח בזכות להנות גם מתגמולים קבועים(ממספר מועדונים) וגם ממכירת שחקנים(ורווחים ממכירות עתידיות) בלי קשר להגיון כלכלי,אך זה מה שהיה באותה תקופה וגרם למועדון למתג עצמו כמגדל שחקנים סדרתי.
כפי שהעדתי כאן בתחילת העונה,המועדון בסיום דרכו,כי אין צורך במועדונים עצמאיים והמועדונים המובילים בישראל נהנים מגידול עצמי וממערכת סקאוטינג מפותחת.
אישית,לא רואה בירידת קבוצת הנוער שלו מליגת העל לליגה השניה מטרה או משימה,אך מצד שני אני בעד ספורטיביות במשחקים וללכן לא נהנתי לקריאתו של איזיקוביץ מעל גבי העיתון(לפני 10 ימים)שמצפה שנעזור לו להשאר(ואכן סייעתי לו בהעברת 2 חלוצים בתחילת העונה).
מכבי נתניה ניצחה בחוץ את 2 הקבוצות המתחרות לטוברוק ותעשה הכל(כמו בכל משחק),על מנת לנצח,כי זו דרכו של ספורט.
The following 3 users Like אייל ס's post:
lironb62 (0707-0505-2017201720172017), זיו פלם (0707-0505-2017201720172017), יגאל יהב (0808-0505-2017201720172017)
07-May-2017, 12:43
הודעה: #199
פיליפצ'וק אתה דפוק יצא חרוז אבל זה האמת
לפי הטענה שלך אסור שכל קבוצה עם קהל גדול תרד ליגה אז איך זה חוץ ממכבי תל אביב נדמה לי כל הקבוצות ירדו ליגה ???

מענין את האשך השמאלי הקהל של הפועל תל אביב הם הקהל הכי ברברי בארץ
07-May-2017, 12:49
הודעה: #200
(07-May-2017 12:37)אייל ס כתב:  מועדון הנוער "טוברוק" שבנה עצמו על הריסות מחלקת הנוער של מכבי נתניה בשנות ה90(בעזרת חלק מהעומדים בראש המערכת),הפך ל"מותג" בעשור הקודם,מכיוון שאין "וואקום" בחיים הוא נכנס לנישה הנכונה בזמן שלא היו אחרים והצליח בזכות להנות גם מתגמולים קבועים(ממספר מועדונים) וגם ממכירת שחקנים(ורווחים ממכירות עתידיות) בלי קשר להגיון כלכלי,אך זה מה שהיה באותה תקופה וגרם למועדון למתג עצמו כמגדל שחקנים סדרתי.
כפי שהעדתי כאן בתחילת העונה,המועדון בסיום דרכו,כי אין צורך במועדונים עצמאיים והמועדונים המובילים בישראל נהנים מגידול עצמי וממערכת סקאוטינג מפותחת.
אישית,לא רואה בירידת קבוצת הנוער שלו מליגת העל לליגה השניה מטרה או משימה,אך מצד שני אני בעד ספורטיביות במשחקים וללכן לא נהנתי לקריאתו של איזיקוביץ מעל גבי העיתון(לפני 10 ימים)שמצפה שנעזור לו להשאר(ואכן סייעתי לו בהעברת 2 חלוצים בתחילת העונה).
מכבי נתניה ניצחה בחוץ את 2 הקבוצות המתחרות לטוברוק ותעשה הכל(כמו בכל משחק),על מנת לנצח,כי זו דרכו של ספורט.

אתה לא רואה מטרה בהורדה של טוברוק אבל לא תפתח סוכת אבלים אם היא תרד Wink
כך גם רב רובם של אוהדי מכבי נתניה....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים