שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער
05-Apr-2017, 21:24
הודעה: #131
RE: קבוצת הנוער
טוב אז גם הגביע הלך
רמת השרון הוכיחה עליונות במסגרת הגביע כיאה למעמדה בליגה, כשעמית מגוז העלה אותה ליתרון ראשון במשחק בדקה ה-18 עם שערו הראשון לשנת 2017. רק שתי דקות לאחר מכן, הוסיף מלך שערי הקבוצה, עומר באבו פה, את השני. קייס גנאם סגר בליץ מדהים עם שער שלישי בארבע דקות. לנתנייתים מוסטפא ברנסי רק צימק בדקה ה-86.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Apr-2017, 22:37
הודעה: #132
קבוצת הנוער
(05-Apr-2017 21:24)amir כתב:  טוב אז גם הגביע הלך
רמת השרון הוכיחה עליונות במסגרת הגביע כיאה למעמדה בליגה, כשעמית מגוז העלה אותה ליתרון ראשון במשחק בדקה ה-18 עם שערו הראשון לשנת 2017. רק שתי דקות לאחר מכן, הוסיף מלך שערי הקבוצה, עומר באבו פה, את השני. קייס גנאם סגר בליץ מדהים עם שער שלישי בארבע דקות. לנתנייתים מוסטפא ברנסי רק צימק בדקה ה-86.

גם בשבת הם ספגו 3 שערים בפרק זמן קצר אם אני לא טועה

Sent from my iPhone using Tapatalk
05-Apr-2017, 22:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Apr-2017 על ידי 22:58 amir.)
הודעה: #133
נכון בכלל בתקופה נוראית ספגו 8 מרמהש בחודש האחרון.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

בוא נגיד ככה לא מהקבוצה הזאת יצמח משהו לקבוצה הבוגרת.

06-Apr-2017, 15:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Apr-2017 על ידי 15:58 amir.)
הודעה: #134
והנה יו"ר המחלקה לשעבר חוצה את הכביש. עונת האביב מסמלת התחדשות, ואין התחדשות טובה מאשר להתמנות לתפקיד שאתה רוצה לעסוק בו. אתמול בערב סיכמתי על הצטרפותי למועדון הכדורגל של בית״ר טוברוק.

עשר שנים הייתי במכבי נתניה. עשור שלם שאותו התחלתי כדובר הקבוצה תחת הבעלים היקר דניאל יאמר, ובהמשך כיו״ר מחלקת הנוער וכחבר הנהלה מין המניין. אני יכול לכתוב ספר על התקופה הנפלאה הזו. תקופה של עליות ומורדות, של רגעים גדולים ויפים (אפילו שהיו כאלו שפחות) ובעיקר תקופה של אהבה ועשייה אינסופית עבור המועדון שאותו אהדתי מילדות.

בשנותיי כיו״ר מחלקת הנוער שיקמנו את המחלקת הנוער של המועדון, ובה בעת פיתחתי אהבה עצומה לכדורגל של הילדים שלנו. במשך עשר שנים זכיתי לראות שחקנים רבים מתבגרים ומתקדמים במחלקת הנוער של מכבי נתניה ועד לקבוצת הבוגרים. הייתי שם לצידם במהלך ההתבגרות והבנייה שלהם כשחקני כדורגל כישרוניים. זוהי שמחה טהורה לראות שחקן שגדל אצלך משחק בליגת העל, וגאווה אדירה שפעמים רבות גרמה לי שלא להישאר עם עין יבשה...

אהבתי כל אחד מהם והאמנתי בכל אחד מהם. כי זו המהות בעיניי. המהות של חינוך, ספורט והשילוב של שניהם יחד לבניית שחקן שהוא בראש ובראשונה בן אדם.

ההשקעה הרבה שלי במחלקת הנוער שהניבה פירות רבים לא נעלמה מעיני האנשים שעוסקים בתחום. גם במכבי נתניה וגם ביריבה העירונית בית״ר טוברוק של אריק איזיקוביץ׳.

אני נרגש בהחלט לחזור לעולם הכדורגל בנתניה דרך תפקיד המנכ״ל במועדון הכדורגל שהצמיח כישרונות רבים לכדורגל הישראלי. אני שמח להגיע ולתרום מהידע הרב שלי ומהמקצועיות והניסיון רב השנים שלי בניהול מחלקות ילדים ונוער בכדורגל. נעניתי לאתגר מעניין ובכוונתי לתת את כל כולי בכדי להמשיך את הקו המקצועי ורוח המועדון של טיפוח כישרונות צעירים מהעיר נתניה ובכלל.

אז אני שוב כאן, חוזר לעבוד בכל הכוח עבור חינוך דור העתיד והכדורגל בנתניה!

חג פסח שמח איציק גניש

כמה חרטה יאללה והוא עוד אוהד מכבי נתניה תגיד שאתה צריך להפרנס וזהו למה כל הסיפורים האלה

The following 1 user Likes amir's post:
עידן444 (0606-0404-2017201720172017)
06-Apr-2017, 16:32
הודעה: #135
א.הופתעתי(בהכרות מהדעות של הבעלים והעובד,אחד על השני)
ב.המדהים והמפתיע היותר,השדכן.....
ג.מאחל הצלחה.
06-Apr-2017, 16:39
הודעה: #136
גם אני מופתע מאיציק גניש למה הוא הלך רחוק עד כדי בגידה ? היה בנוער של נתניה היה צריך להישאר בנוער שלנו
מי השדכן אייל ?
06-Apr-2017, 16:45
הודעה: #137
(06-Apr-2017 16:39)זאב רווח כתב:  גם אני מופתע מאיציק גניש למה הוא הלך רחוק עד כדי בגידה ? היה בנוער של נתניה היה צריך להישאר בנוער שלנו
מי השדכן אייל ?

חכם חנוכה השדכן - מהסרט האהוב עלייך חגיגה בסנוקר
06-Apr-2017, 16:45
הודעה: #138
זה לא בגידה....
זה עבודה.
המשדך הוא פוטנציאלית בוגדCool
06-Apr-2017, 16:55
הודעה: #139
בגידה בגידה

אם היה הולך לכל מועדון אחר לא היה אכפת לי אבל למה דווקא טוברוק ? מי שידך בני לם ?
06-Apr-2017, 16:56
הודעה: #140
(06-Apr-2017 16:55)זאב רווח כתב:  בגידה בגידה

אם היה הולך לכל מועדון אחר לא היה אכפת לי אבל למה דווקא טוברוק ? מי שידך בני לם ?

לא בני...אך עזבו ספוקלציות.
השדכן קורא ומפנים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 6 אורחים