שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפנים למשחק נגד אחי נצרת
13-Mar-2017, 23:23
הודעה: #51
RE: הפנים למשחק נגד אחי נצרת
(13-Mar-2017 23:13)עידן444 כתב:  
(13-Mar-2017 23:08)amir כתב:  
(13-Mar-2017 23:00)עידן444 כתב:  אמיר אומר לי אל תתבכיין ותסתכל על עצמנו. סבבה. אנחנו לא טובים.
אבל אני מתחיל לקבל את התחושה שאותו איגוד שופטים שהחליט לעזור לנו לרדת ליגה עם כל הצרות שלנו ב 2013- החליט להפריע לנו שוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אכן קיפח אותנו בדקה ה3 בפנדל ברור אבל אם היה רוצה שהפסיד לא היה נותן לך 9 דק תוספת זמן עזוב שטויות שים את הכדור ברשת או לחלופין אל תקבל גולים של נוער, לא תצטרך תירוצים.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

הוסיף 8 דקות בצדק. למה עוד דקה אני לא יודע.
לא ראיתי את כל המשחק כי נתקעתי בעבודה אבל הבנתי שגם סתם דגלים לנבדלים.
בקיצור- מהימים שאתה מבין למה חייבים לברוח מהליגה הזו.
כפי שאמרתי לפני חודשיים כשרבו איתי שהליגה חלשה- אחזור על זה שוב- הליגה הזו קלה אם תעשה אותה קלה- אם תירדם היא תנשוך אותך- ונירדמנו!

אכן כן אין מה להוסיף צריך לכנס את השחקנים להכניס להם לראש שמתחילים עכשיו ליגה חדשה של 7 משחקים הכל עוד בשליטה לתת הכל ולגמור עם זה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Mar-2017, 23:25
הודעה: #52
הפנים למשחק נגד אחי נצרת
דיברתי המון בחודש האחרון והרגשתי שאני מדבר לקירות .. אז .. אמיר זה לא יצליח. עוד מאותו הדבר כבר לא יביא אותנו לשום מקום. 8 נק מ21 זה לא ירידה ביכולת זה הרבה מעבר. אבל מה אני מבין .. יש כאן מומחים ממני.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
לואיס ראזאק (1313-0303-2017201720172017)
13-Mar-2017, 23:27
הודעה: #53
עזוב 7 משחקים צריך להתאבד על הדשא נגד קטמון זה מה שכרגע חשוב לנצח את קטמון
13-Mar-2017, 23:29
הודעה: #54
שהשתן ירד מהראש אולי גם נחזור להראות כמו מכבי נתניה שעד לפני חודש וחצי.

שתוקפים עם כל כך הרבה שחקנים (ואני בעד) חייבים שיהיו שם שחקנים שגם ידעו לחזור אחורה ולא ישאירו דונם דשא ריק במרכז המגרש. דיא ובעיקר קוגבינה וערן פשוט גורמים יותר נזק מתועלת לפעמים.

דיא ,שאנחנו כבר רגילים להעלמויות שלו, בד"כ מכפר על זה בשערים ובישולים אבל היום לא היה קיים (ולדעתי גם יצא פצוע מהמשחק הזה), קוגבינה על סמים אני אומר את זה כבר שבועות, באמת שנמאס עם הנונשלנט המעצבן שלו, וערן (כבר נגמרו לי המילים) ימשיך לאבד כדורים למתפרצות ולקבל מחיאות כפיים....

אז אין ספק שאנחנו בהפסד הזה הגענו לשיא המשבר שלנו העונה. ולמרות שיש את אלה שעכשיו יכתירו את עכו ור"ג כעולות , הכל כמובן עדיין בידיים שלנו. אנחנו אומנם במשבר אבל עדיין קבוצה איכותית מכל השאר. קבוצה שהביאה 82 אחוזי הצלחה אין סיבה שלא תביא לפחות 50 עד סוף העונה ואם זה לא יקרה אז כנראה לא מגיע לנו.

איך שזה לא יגמר ,עם עלייה או השארות, הדרך צריכה להמשך שסלובו וברדה מובילים את הצוות המיקצועי. אם לא יעשו את זה השנה יעשו את זה שנה הבאה.
13-Mar-2017, 23:31
הודעה: #55
להפסיד פעם אחת ב-27 משחקים זה לא עניין כזה קריטי, לעומת זאת... היכולת של הקבוצה בחודש+ האחרון ואי היכולת לאסוף כמה שיותר נקודות בפרק זמן הזה? מחזיק אצבעות שההפסד הזה יוביל לזעזוע חיובי במערכת אשר יביא רצף ניצחונות (משלושת המשחקים הבאים אנחנו בהחלט נצטרך מינימום 7 מ-9 בכדי לפתוח פלייאוף עם כמה שפחות לחץ).
13-Mar-2017, 23:33
הודעה: #56
ברור שסלובו וברדה ימשיכו מה הקטע בכלל?
השאלה היא האם השחקנים יכולים לקחת את עצמך לידיים ולקחת אחריות או שהם מאמינים שהכל בא לבד
13-Mar-2017, 23:37
הודעה: #57
הפנים למשחק נגד אחי נצרת
אם אתם בעד זוג מאמנים שמצליחים להוציא 8 נק מ21 תוך ירידה מוחלטת ביכולת הקבוצה תוך כדי אפס הגנה, ובעיקר חוסר יכולת לשנות מערכים לתמרן , לדרבן להכניס מוטיבציה להבין מי מזיק ומי מועיל ולהמשיך 8 משחקים באותה התבנית .. סבבה. אני גם בעד שיזכו לשדרוג בשכר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Mar-2017, 23:38
הודעה: #58
הפנים למשחק נגד אחי נצרת
זה הרגע להמר על הסוסים הנכונים. לתחושתי זה לא קורה לאחרונה.

13-Mar-2017, 23:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Mar-2017 על ידי 23:43 Nir Simoni.)
הודעה: #59
הפנים למשחק נגד אחי נצרת
מסכים עם טל, אם סלובו מאבד את העליה, אייל צריך לחשוב היטב אם להמשיך איתו. דרך אגב זה מאד אופייני לקבוצות של סלובו, פותחים חזק ונחלשים לקראת הסוף. אם עולים אין בכלל סימן שאלה

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
13-Mar-2017, 23:43
הודעה: #60
1.עלי מוחמד וקוגבניה מאז ההודעה על מימוש האופציה אלה פשוט שחקנים אחרים לחלוטין, מדהים פשוט.
2.אין מגינים לקבוצה, פאדול מביך במיוחד.
3.צמד הבלמים בירידה, במיוחד שינה.
4.בדש ודיין אלו סתם שחקנים לטופס ושוב שואל למה לא לרענן עם ג'אברין.
5.דיע סבע חושך משחק שני ברציפות.
6.ערן לוי אשם בהכל.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים