שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הרכב של הזרים הטובים בתולדות המועדון
06-Mar-2017, 1:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Mar-2017 על ידי 2:00 לואיס ראזאק.)
הודעה: #151
RE: הרכב של הזרים הטובים בתולדות המועדון
למה? מה כל כך מוזר בזה? כישלונות או לא - זה ראובן עטר, לא אהיה בשוק אם הוא הציב תנאים חסרי היגיון לנוכח שווי המנייה שלו באותו זמן נתון ולכן היה מחוסר עבודה לפרק זמן מסוים. לבסוף הבין שהתנאים שהציב מנותקים מהמציאות, הגיעה פתאום הצעה מעפולה (קרוב לבית) והחליט להתגמש.

זה באמת תסריט כל כך מופרח? נו באמת, מה אתה? חדש בכדורגל הישראלי ו\או לא מכיר את ראובן עטר?

ניר קלינגר מאמן שלקח אליפות, גביע מדינה והעפיל לליגת האלופות ואימן בהצלחה סבירה בקפריסין ומעל לעשור בליגת העל מצא את עצמו "מנג'ר כללי" של מכבי שעריים בליגה א', עלה איתם לליגה הלאומית וברח חצי שנה לאחר מכן להפועל חיפה בליגת העל. עטר סביר להניח בונה על לעשות משהו דומה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes לואיס ראזאק's post:
אלדד (0606-0303-2017201720172017)
06-Mar-2017, 9:20
הודעה: #152
מכיר איך מתנהלים בשוק כשיש לך ביקוש ואין לך ביקוש - בכל ענף. וכמו שאתה מנחש שעטר הציב תנאים לא הגיוניים אני מנחש שאף אחד לא פנה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
06-Mar-2017, 10:14
הודעה: #153
ברמה האישית,מאוד אוהב את עטר.
כאוהד מכבי נתניה,יש לו הרבה הרבה הרבה יותר נקודות זכות מחובה.
בעבר חשבתי(לפני שעבר למכבי חיפה) שהוא האדם הנכון ללוות מועדון לשנים,בהווה דעתי שונה ובלי קשר מאחל לו הצלחה בכל מקום שיהיה(למעט במשחקים נגדנו).
מועדון כמו עפולה הוא האפשרות שלו(במידה והוא לא מחפש לקצר דרך)לחזור לקדמת הבמה.
The following 5 users Like אייל ס's post:
ransha (0606-0303-2017201720172017), shraga (0606-0303-2017201720172017), yaron73 (0606-0303-2017201720172017), אלון (0606-0303-2017201720172017), אליהו (0606-0303-2017201720172017)
06-Mar-2017, 10:53
הודעה: #154
הייתי מצפה מעטר לאחר כל הכשלונות לעצור .לחשוב. ללמוד. לצאת להשתלמויות באירופה וללמוד תורת האימון. אפילו להצטרף על חשבונו לקבוצה אירופית שנה שלמה. ללמוד איך בונים מחנה אימונים. איך בונים סגל. איך מעבירים אימון. בניית כושר גופני ומקצוענות.
מה שעשה עטר הוא להמשיך להתבוסס בבוץ מבלי ללמוד איך לא להיכנס אליו.

Sent from my A0001 using Tapatalk
06-Mar-2017, 11:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Mar-2017 על ידי 11:23 עידן444.)
הודעה: #155
(06-Mar-2017 10:53)חזום חזום כתב:  הייתי מצפה מעטר לאחר כל הכשלונות לעצור .לחשוב. ללמוד. לצאת להשתלמויות באירופה וללמוד תורת האימון. אפילו להצטרף על חשבונו לקבוצה אירופית שנה שלמה. ללמוד איך בונים מחנה אימונים. איך בונים סגל. איך מעבירים אימון. בניית כושר גופני ומקצוענות.

בדיוק!
והיתה לו את ההזדמנות.
אמנם אני חושב שגם חייו האישיים עברו טלטלה אז לא צריך למהר לשפוט אבל לי נראה שיש הרבה אנשי מקצוע בארץ שחושבים שהם יודעים הכל והם רחוקים מזה שנות אור ואני מתרשם שעטר כזה. עטר גם לא ממש מאמין בעבודת צוות שזה גם בעיה.
שיסתכלו קצת על ג׳ורדי והשינוי הדרסטי שהוא עשה במכבי ת״א מבחינה מקצועית, מבחינת התנהלות מול תקשורת, ומבחינת התנהלות בכלל- לא שהוא מושלם- אבל יש הרבה מה ללמוד.

לגבי הויכוח בין טל לראזאק- לדעתי צריך לחלק את העניין ל 2 תקופות. ברור שכל עוד הוא קיבל שכר ממכבי חיפה(שזה היה סכום גבוה מאוד שרוב הקבוצות בארץ לא מסוגלות לשלם) הדרישות של עטר היו גבוהות. אבל מאז עברו הרבה מים בנהר ולא נראה לי שציפיות שכר הן שמונעות מעטר לקבל עבודה בקבוצות ליגת העל ובקושי ליגה לאומית.

Sent from my iPhone using Tapatalk
06-Mar-2017, 11:36
הודעה: #156
בוא נעזוב את ג'ורדי...הוא לא דוגמא לכלום...
הנכס היחיד שלו,זה שם המשפחה שגרם לו להגיע לאן שהגיע(ובשום מקום לא ממש הגיע).
אז נכון שעשה שימוש סביר בתקציבי מיץ,סביר להניח שאחרים היו עושים הרבה הרבה יותר ואתה היית עושה לו פחות מימנו.
06-Mar-2017, 11:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Mar-2017 על ידי 11:45 פיליפצ'וק.)
הודעה: #157
(06-Mar-2017 10:53)חזום חזום כתב:  הייתי מצפה מעטר לאחר כל הכשלונות לעצור .לחשוב. ללמוד. לצאת להשתלמויות באירופה וללמוד תורת האימון. אפילו להצטרף על חשבונו לקבוצה אירופית שנה שלמה. ללמוד איך בונים מחנה אימונים. איך בונים סגל. איך מעבירים אימון. בניית כושר גופני ומקצוענות.

תגיד מה עשה ברק בכר לצורך העניין לפני שהגיע לאן שהגיע? הבנאדם בקושי יודע לדבר אנגלית. אני גם לא בטוח שסלובו עבר את כל מה שציינת.
אין אתם מסתנוורים מכל ההילה שיש למאמנים מסוימים שבהרבה מקרים מבוססת על חרטא...
בואו נגיד את האמת וחלאס להסתתר מאחורי מסכות, ראובן הוא "טיפוס" הוא היה כזה גם כשחקן וגם כמאמן והוא גם לא ישתנה לעולם כי אנשים כבר לא משתנים בגיל כזה.
האופי שלו ודרך ההתנהלות הצנועה שלו "דופקת" אותו בכל מה שקשור לקריירת אימון בישראל, בתור שחקן הכישרון המולד עשה את העבודה, בתור מאמן הוא לא הטקטיקן גדול ולא מלומד כל כך, אבל אני בטוח שזו שמח בחלקו ובמה שהוא השיג עד כה, ואני מייחל כבר שיהיה מאמן לנתניה שישיג קצת יותר ממה שהוא השיג עם המועדון ועד אז קצת - Respect
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
mordii2 (0606-0303-2017201720172017)
06-Mar-2017, 11:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Mar-2017 על ידי 11:50 עידן444.)
הודעה: #158
(06-Mar-2017 11:36)אייל ס כתב:  בוא נעזוב את ג'ורדי...הוא לא דוגמא לכלום...
אז נכון שעשה שימוש סביר בתקציבי מיץ,סביר להניח שאחרים היו עושים הרבה הרבה יותר ואתה היית עושה לו פחות מימנו.
אני לא מסכים.
נכון שיש תקציב גדול(אגב, בשנתיים האחרונות מיץ' כמעט לא היה צריך להשקיע כי המועדון ייצר לעצמו הכנסות- אירופה, מכירת שחקנים, פיתוח מערך מרצ'נדייס מכובד- תקן אותי אם אני טועה).
נכון שעם תקציב כזה אני מצפה ממנו שיקח כל עונה אליפות(לפחות כל עוד מכבי חיפה נראית כפי שהיא נראית- כי היא היחידה שאיכשהו קרובה וגם לא ממש)- ואנחנו יודעים שגם זה לא דבר קל כל כך.
נכון שאני לא נופל משחקני הרכש הזרים שהוא מביא.

אבל בגדול- הוא הגיע למועדון שכונתי ומחורבן שהפך להיות one man show עם אדם שהוא מעל המועדון- והפך אותו למועדון ברמה אירופאית לכל דבר וקל מאוד לראות את ההבדל בין איך מכבי ת"א מתנהלת לאיך מכבי חיפה מתנהלת. בשתיהן יש כסף גדול מאוד. לדעתי קח את ג'ורדי ושים אותו במכבי חיפה- פתרת את רוב הבעיות(במידה ושחר לא יפריע כמובן). אני מסכים איתך שיש משמעות לשם- אבל מה לעשות, זה חלק ממנו.
די ברור שגם ב"ש בלא מעט דברים מנסים לחקות את מכבי ת"א(למרות שהמודל המקצועי שונה).
06-Mar-2017, 11:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Mar-2017 על ידי 11:52 פיליפצ'וק.)
הודעה: #159
(06-Mar-2017 11:47)עידן444 כתב:  
(06-Mar-2017 11:36)אייל ס כתב:  בוא נעזוב את ג'ורדי...הוא לא דוגמא לכלום...
אני לא מסכים.
נכון שיש תקציב גדול(אגב, בשנתיים האחרונות מיץ' כמעט לא היה צריך להשקיע כי המועדון ייצר לעצמו הכנסות- אירופה, מכירת שחקנים, פיתוח מערך מרצ'נדייס מכובד- תקן אותי אם אני טועה).
נכון שעם תקציב כזה אני מצפה ממנו שיקח כל עונה אליפות(לפחות כל עוד מכבי חיפה נראית כפי שהיא נראית- כי היא היחידה שאיכשהו קרובה וגם לא ממש)- ואנחנו יודעים שגם זה לא דבר קל כל כך.
נכון שאני לא נופל משחקני הרכש הזרים שהוא מביא.

אבל בגדול- הוא הגיע למועדון שכונתי ומחורבן שהפך להיות one man show עם אדם שהוא מעל המועדון- והפך אותו למועדון ברמה אירופאית לכל דבר וקל מאוד לראות את ההבדל בין איך מכבי ת"א מתנהלת לאיך מכבי חיפה מתנהלת. בשתיהן יש כסף גדול מאוד.
די ברור שגם ב"ש בלא מעט דברים מנסים לחכות את מכבי ת"א(למרות שהמודל המקצועי שונה).

אם הוא היה "שכונתי ומחורבן" איך אתה מכנה את מכבי נתניה בזמנו?
אני גם רוצה את נתניה "שכונתית ומחורבנת" ורוצה גם את כל התארים וההישגים שנלוו לזה מאז 1990 ועד שג'ורדי הגיע.
#חי בסרט#
06-Mar-2017, 11:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Mar-2017 על ידי 12:01 עידן444.)
הודעה: #160
(06-Mar-2017 11:44)פיליפצוק כתב:  

תגיד מה עשה ברק בכר לצורך העניין לפני שהגיע לאן שהגיע? הבנאדם בקושי יודע לדבר אנגלית. אני גם לא בטוח שסלובו עבר את כל מה שציינת.
אין אתם מסתנוורים מכל ההילה שיש למאמנים מסוימים שבהרבה מקרים מבוססת על חרטא...
בואו נגיד את האמת וחלאס להסתתר מאחורי מסכות, ראובן הוא "טיפוס" הוא היה כזה גם כשחקן וגם כמאמן והוא גם לא ישתנה לעולם כי אנשים כבר לא משתנים בגיל כזה.
האופי שלו ודרך ההתנהלות הצנועה שלו "דופקת" אותו בכל מה שקשור לקריירת אימון בישראל, בתור שחקן הכישרון המולד עשה את העבודה, בתור מאמן הוא לא הטקטיקן גדול ולא מלומד כל כך, אבל אני בטוח שזו שמח בחלקו ובמה שהוא השיג עד כה, ואני מייחל כבר שיהיה מאמן לנתניה שישיג קצת יותר ממה שהוא השיג עם המועדון ועד אז קצת - Respect
בכר מצליח בזכות זה שהוא הבין חשיבות של דברים שרוב המאמנים בארץ עדיין מחשיבים כחרטא. לא יודע איפה הוא השתלם ומה הוא למד- אבל ברור שרמת האינטיליגנציה שלו by far עולה על של הרבה מאמנים כאן(כולל הזרים), ברור שהוא עובד עם הראש, ברור שהוא לא מקובע, ברור שהוא מאמין בעבודה צוות, ברור שהוא לא אחד ששולף מהמותן.
וזה כמובן לא אומר שהוא יצליח תמיד ובכל מקום. גם מוריניו הגדול לא הצליח בכל מקום ועונה שעברה אפילו ממש התרסק.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים