שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דיון בשינויים מהותיים בליגה הלאומית
25-Feb-2017, 21:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2017 על ידי 21:30 עידן444.)
הודעה: #31
(25-Feb-2017 21:15)פיליפצוק כתב:  1.זה שאתה קונה כל פלוץ שמתראיין זה כבר בעיה שלך. קבוצה שרוצה לעלות ליגה לא משחררת שני שחקנים מרכזיים בינואר איך שלא תהפוך את זה ותייפה את זה.
זה כמו שנתניה היתה משחררת בינואר את עלי מוחמד או דיע סבע לליגת העל.
2.מוזר שאת בית"ר ת"א אתה לא קונה?! אתה דווקא נשמע לי מאוד תמים.
3.הפועל פ"ת לא היה בטוח שתתקיים בכלל בתחילת השנה אז על מה אתה מדבר?!
4.ברקוביץ יכול לקבל תיאבון??? אתה באמת אין לך מושג ואתה עוד טוען פה שאתה נמצא בפורומים של אוהדים מקבוצות שונות, אז כדאי שתיכנס לבקר בפורום של אוהדי ראשל"צ ותראה מה הם חושבים על "התיאבון" של ברקוביץ.
5. שיימן? לא שווה אפילו להרחיב ולהסביר. לא שיחרר את פושה כי הוא לא קיבל את החבילה שהוא רצה, האיש כל כך "טמא" שהוא מעדיף להפסיד הכל מאשר לצאת פרייאר.
6. והכדורגל ברמה מאוד נמוכה ורק מול נתניה כל הקבוצות נותנות 110% כי יש קהל ותקשורת וכל אחת רוצה להיות הראשונה שמנצחת את נתניה.

יודע מה?
איבדתי את החשק לענות לך.
אני אשאיר את הבמה לאופיר וטל.
הרי בעוד כמה חודשים נשלוף את מה שאתה כותב בימים האחרונים ונגלה שדיברת שטויות אז למה שאני אתאמץ לענות לך?
אין לי מושג.
אני תמים.
אתה המלך.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Feb-2017, 21:37
הודעה: #32
RE: דיון בשינויים מהותיים בליגה הלאומית
חיפשו מנכ"ל למנהלת הליגה עד לא מזמן, הייתי ממליץ עליך, אתה נראה לי בין הבודדים שעוד אוכל את הלוקש הזה שנקרא "כדורגל ישראלי".
ואני לא מלך ולא בטיח, אני מדבר מציאות ואתה מספר לי סיפורים ומצייר לי את הליגה הלאומית כאילו היא מינימום הצ'מפיונשיפ ועכשיו באים ורוצים לפגוע ברמתה.
25-Feb-2017, 22:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2017 על ידי 22:06 עידן444.)
הודעה: #33
(25-Feb-2017 21:37)פיליפצוק כתב:  חיפשו מנכ"ל למנהלת הליגה עד לא מזמן, הייתי ממליץ עליך, אתה נראה לי בין הבודדים שעוד אוכל את הלוקש הזה שנקרא "כדורגל ישראלי".
ואני לא מלך ולא בטיח, אני מדבר מציאות ואתה מספר לי סיפורים ומצייר לי את הליגה הלאומית כאילו היא מינימום הצ'מפיונשיפ ועכשיו באים ורוצים לפגוע ברמתה.

רצו להקים ליגת פיתוח עד גיל 23 או משהו כזה. קבוצות הלאומית התלוננו שזה יפגע בהן כי הקבוצות העשירות(לא רואה אפילו סיבה לקרוא להן גדולות) לא ישאילו להן שחקנים.
אז מחפשים עכשיו לרצות אנשים כמו שיימן שמשום מה נורא חשובים לך האינטרסים של העסקן הזה ויהפכו את הליגה הזו לסוג של ליגת פיתוח.
אם כל מה שאתה אומר נכון אפשר לעשות ליגת על כמו היורוליג- עם קבוצות קבועות- כי גם ככה אף אחד לא רוצה לעלות- ליגה לאומית סוג של ליגת מילואים- וכולם מרוצים, לא?
בשביל מה שזו תהיה ליגה תחרותית? עולות? יורדות? מיותר, לא?

25-Feb-2017, 22:08
הודעה: #34
תקרת שכר והגבלת כמות הזרים יעשו לליגה הזו רע מאוד. גם ככה התקציבים בליגה הזו אפסיים במונחי כדורגל.
זו ליגה שאמורה להיות מקצוענית ותחרותית ולא פעילות חובבנית במתנ"ס. כנראה שיש מנהלים של קבוצות בינוניות וחלשות בליגה הזו שיש להם כוח , השפעה ואינטרסים והם רוצים להפוך את הליגה הזו לליגת החופים בחסות מנהלת הליגה שמתגלה כל פעם מחדש כארגון כושל.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
25-Feb-2017, 22:19
הודעה: #35
(25-Feb-2017 21:29)עידן444 כתב:  
(25-Feb-2017 21:15)פיליפצוק כתב:  1.זה שאתה קונה כל פלוץ שמתראיין זה כבר בעיה שלך. קבוצה שרוצה לעלות ליגה לא משחררת שני שחקנים מרכזיים בינואר איך שלא תהפוך את זה ותייפה את זה.
זה כמו שנתניה היתה משחררת בינואר את עלי מוחמד או דיע סבע לליגת העל.
2.מוזר שאת בית"ר ת"א אתה לא קונה?! אתה דווקא נשמע לי מאוד תמים.
3.הפועל פ"ת לא היה בטוח שתתקיים בכלל בתחילת השנה אז על מה אתה מדבר?!
4.ברקוביץ יכול לקבל תיאבון??? אתה באמת אין לך מושג ואתה עוד טוען פה שאתה נמצא בפורומים של אוהדים מקבוצות שונות, אז כדאי שתיכנס לבקר בפורום של אוהדי ראשל"צ ותראה מה הם חושבים על "התיאבון" של ברקוביץ.
5. שיימן? לא שווה אפילו להרחיב ולהסביר. לא שיחרר את פושה כי הוא לא קיבל את החבילה שהוא רצה, האיש כל כך "טמא" שהוא מעדיף להפסיד הכל מאשר לצאת פרייאר.
6. והכדורגל ברמה מאוד נמוכה ורק מול נתניה כל הקבוצות נותנות 110% כי יש קהל ותקשורת וכל אחת רוצה להיות הראשונה שמנצחת את נתניה.

יודע מה?
איבדתי את החשק לענות לך.
אני אשאיר את הבמה לאופיר וטל.
הרי בעוד כמה חודשים נשלוף את מה שאתה כותב בימים האחרונים ונגלה שדיברת שטויות אז למה שאני אתאמץ לענות לך?
אין לי מושג.
אני תמים.
אתה המלך.

זה בסדר גם אני איבדתי ענין

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Feb-2017, 22:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2017 על ידי 22:38 פיליפצ'וק.)
הודעה: #36
(25-Feb-2017 22:05)עידן444 כתב:  
(25-Feb-2017 21:37)פיליפצוק כתב:  חיפשו מנכ"ל למנהלת הליגה עד לא מזמן, הייתי ממליץ עליך, אתה נראה לי בין הבודדים שעוד אוכל את הלוקש הזה שנקרא "כדורגל ישראלי".

רצו להקים ליגת פיתוח עד גיל 23 או משהו כזה. קבוצות הלאומית התלוננו שזה יפגע בהן כי הקבוצות העשירות(לא רואה אפילו סיבה לקרוא להן גדולות) לא ישאילו להן שחקנים.
אז מחפשים עכשיו לרצות אנשים כמו שיימן שמשום מה נורא חשובים לך האינטרסים של העסקן הזה ויהפכו את הליגה הזו לסוג של ליגת פיתוח.
אם כל מה שאתה אומר נכון אפשר לעשות ליגת על כמו היורוליג- עם קבוצות קבועות- כי גם ככה אף אחד לא רוצה לעלות- ליגה לאומית סוג של ליגת מילואים- וכולם מרוצים, לא?

את התיסכולים שלך על המצב של הכדורגל הישראלי תוציא על מי שמנהל אותו לא עליי.
יש מצב נתון שאתה בוחר לעצום עין אחת במקרה הטוב או לטמון את הראש בחול במקרה הרע.
הליגה הלאומית היא ליגת פח, ליגה עלובה, ליגה מכורה, תוציא את מכבי נתניה מהליגה הזו ותגיד לי מה אתה רואה?
אני רק בא ואומר שאם גם ככה המצב פח וזה לא הולך להשתנות בעתיד אלא רק להיות גרוע יותר כי המגמה היא שלילית בכל מה שקשור להשקעה בכדורגל ישראלי ולא חיובית, אז למה שהליגה הזו לא תהיה פתוחה ליותר שחקנים ישראליים שעדיין ישחקו בליגה מקצוענית ולא בליגה חובבנית במקום עוד זר פח? ולמה לא שיהיו בה קבוצות בת של קבוצות גדולות בליגת העל ואז אולי גם יבוא יותר קהל, ולגבי תקרת שכר? למה איזה תקציבים יש כבר היום בליגה הזו? מה יש כבר להגביל?

[/quote]

[/quote]

חוץ מלהיות כאן על תקן המדכא של הפורום, אתה לא ממש תורם פה.
"100% מתוסכל"
25-Feb-2017, 22:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2017 על ידי 22:57 עידן444.)
הודעה: #37
(25-Feb-2017 22:34)פיליפצוק כתב:  
(25-Feb-2017 22:05)עידן444 כתב:  

את התיסכולים שלך על המצב של הכדורגל הישראלי תוציא על מי שמנהל אותו לא עליי.
יש מצב נתון שאתה בוחר לעצום עין אחת במקרה הטוב או לטמון את הראש בחול במקרה הרע.
הליגה הלאומית היא ליגת פח, ליגה עלובה, ליגה מכורה, תוציא את מכבי נתניה מהליגה הזו ותגיד לי מה אתה רואה?
אני רק בא ואומר שאם גם ככה המצב פח וזה לא הולך להשתנות בעתיד אלא רק להיות גרוע יותר כי המגמה היא שלילית בכל מה שקשור להשקעה בכדורגל ישראלי ולא חיובית, אז למה שהליגה הזו לא תהיה פתוחה ליותר שחקנים ישראליים שעדיין ישחקו בליגה מקצוענית ולא בליגה חובבנית במקום עוד זר פח? ולמה לא שיהיו בה קבוצות בת של קבוצות גדולות בליגת העל ואז אולי גם יבוא יותר קהל, ולגבי תקרת שכר? למה איזה תקציבים יש כבר היום בליגה הזו? מה יש כבר להגביל?

[/quote]

חוץ מלהיות כאן על תקן המדכא של הפורום, אתה לא ממש תורם פה.
"100% מתוסכל"
[/quote]

אם יעשו הגבלה של 100 אלף דולר נטו בעונה ברור שזה כאילו אין הגבלה. מניח שאם יעשו הגבלה זה יהיה סכום שבאמת ישנה.
לגבי קבוצת b אני לא מתנגד- זה עדיף על קומבינות סטייל בית״ר ת״א רמלה.
הזרים בלאומית דווקא נקודתיים ומעלים את הרמה. קשה להגיד שהם עוצרים התקדמות של פרוספקטים שלא מוצאים את מקומם היום בליגה ״הפח והעלובה הזו״.
אני לא אומר שאין גם יתרונות בהצעות. גם יש תסריט אופטימי. לדעתי הוא פחות ריאלי ולמכבי נתניה ספציפית זה רע מאוד אבל כפי שאמרו כאן- נקווה שזו תהיה דאגה של קבוצות אחרות.
האמת שאם זה עובר מת לדעת איך הפועל ת״א בונה קבוצה לעליה בלי 10 מושאלים.

בהנחה שהיא יורדת כמובן...

25-Feb-2017, 23:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2017 על ידי 23:23 פיליפצ'וק.)
הודעה: #38
אז מכבי נתניה והפחד שלך שהיא תרד שוב ותתקע שם, זה העניין?
אז קודם כל צריך לשאוף שזה לא יקרה ולהסתכל רק למעלה ואני מאמין שכל עוד אייל מנהל את הקבוצה והוא עושה את זה טוב, אז הקבוצה לא תנשור שוב כי מי שנושר ליגה ברוב המקרים זה תולדה של ניהול גרוע וחוסר בתקציב ראוי.
ואם חלילה היא תרד שוב, היא תעלה גם עם 2 זרים ו- 9 ישראליים טובים כי היא פשוט לא שייכת לליגה הזו.
והפועל ת"א לא תרד ליגה הסר דאגה מליבך וטוב שכך כי הפועל ת"א בליגה הלאומית זה עוד ירידה בערך של הכדורגל הישראלי שהוא בשפל גם ככה.
ומי שכן ירדו יהיו אשקלון וכפ"ס וזה קודם כל בגלל הניהול הלקוי ו/או חוסר במשאבים כספיים כאמור לעיל.
הפועל ת"א שגם היא נמצאת איפה שהיא נמצאת בגלל ניהול לקוי, תינצל לבסוף בגלל הקהל, בגלל שיש גרועות ממנה וגם בגלל שהתעשתו שם ברגע האחרון ובעזרת הרבה עזרה מ"חברים".
26-Feb-2017, 7:40
הודעה: #39
אם כולכם איבדתם עיניין... אפשר לראות את הנושא כחפור?

מפגר אבל אופטימי
26-Feb-2017, 10:50
הודעה: #40
אני לא איבדתי עניין. גם לא רשמתי את זה בשום שלב.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים