שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי???
05-Feb-2017, 10:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Feb-2017 על ידי 10:44 פיליפצ'וק.)
הודעה: #31
RE: רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי???
(05-Feb-2017 10:03)טל.מ כתב:  
(05-Feb-2017 9:39)פיליפצוק כתב:  כי את זה הכי קשה לעשות.

לנגוח מול פקעת שחקנים שקופצת איתך או לסחוט פאול בשארית החמצן שיש לך בגוף נראה לי לא פחות קשה. אני באמת מכבד ואוהב את ערן לוי אבל בואו לא נגזים. כמו ששינה יכול היה לנגוח לעמוד ההרמה יכלה ללכת החוצה , בדיוק כמו הבעיטת עונשין רבע שעה קודם. זה לא וואן מאן שואו זה רחוק שנות אור משם

Sent from my iPhone using Tapatalk

די נו, אתה מנסה לחפש עכשיו בציציות, גם אתה יודע וגם כל המומחים פה יודעים שהוא בעל היכולות האישיות הגבוהות ביותר בקבוצה (מסירה, בעיטה, פנדלים, בעיטות חופשיות) ולכן הוא נחשב שחקן שובר שיויון ואקס פקטור ולכן גם לא מוותרים עליו כל כך מהר ובקלות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Feb-2017, 10:55
הודעה: #32
אני יודע את זה . אני גם יודע שכרגע הוא לא צריך לשחק והסגידה הזו מקוממת ואני מקווה שהיא לא משפיעה על סלובו וברדה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-Feb-2017, 11:31
הודעה: #33
מה מפריע כל כך שהוא משחק בליגה הלאומית בלי כושר?
המטרה שיחזור לכושר משחק ובשביל זה צריך לשחק והרבה! אז קצת סבלנות
בלי ערן לוי אתה לא עולה ליגה, ואולי תקוע שנים בלאומית
05-Feb-2017, 12:11
הודעה: #34
(05-Feb-2017 11:31)אלדד כתב:  מה מפריע כל כך שהוא משחק בליגה הלאומית בלי כושר?
המטרה שיחזור לכושר משחק ובשביל זה צריך לשחק והרבה! אז קצת סבלנות
בלי ערן לוי אתה לא עולה ליגה, ואולי תקוע שנים בלאומית

שלב לפני כניסה לכושר הוא להיות במצב פיזיולוגי שיאפשר לך.
להבדיל מאחרים אין לי טענות לערן. אני לא חושב שהוא עצלן, או לא מקצוען, או מזלזל- להפך! אני חושב שהוא מאוד רוצה, עובד קשה, מקצוען שאם היה כזה כל הקריירה הוא היה במילאן ולא בבית״ר ירושלים ומכבי נתניה(פסגות הקריירה שלו).
הבעיה היא שרואים שהוא מוגבל פיזית. וזה פוגע קודם כל בו.
על ליגת העל אני לא מדבר בכלל- כעולה חדשה אין סרט שאתה מרשה לעצמך לשחק עם שחקן אחד מוגבל כל כך. זה לפעמים ממש נראה כמו שחקן פצוע שאפילו אם נגמרו לך החילופים אתה לא תמיד משאיר אותו על המגרש.

The following 1 user Likes עידן444's post:
חזום חזום (0505-0202-2017201720172017)
05-Feb-2017, 12:21
הודעה: #35
(05-Feb-2017 10:55)טל.מ כתב:  אני יודע את זה . אני גם יודע שכרגע הוא לא צריך לשחק והסגידה הזו מקוממת ואני מקווה שהיא לא משפיעה על סלובו וברדה.

ישיבה על הספסל לא מחזירה שחקן לתלם, היא רק מרחיקה אותו.
05-Feb-2017, 12:36
הודעה: #36
(05-Feb-2017 12:21)פיליפצוק כתב:  
(05-Feb-2017 10:55)טל.מ כתב:  אני יודע את זה . אני גם יודע שכרגע הוא לא צריך לשחק והסגידה הזו מקוממת ואני מקווה שהיא לא משפיעה על סלובו וברדה.

מתי ראית שחקן חוזר מפציעה מוקדם מידי ויוצא מזה משהו טוב?

05-Feb-2017, 12:38
הודעה: #37
(05-Feb-2017 12:21)פיליפצוק כתב:  

ערן לוי בריא ובכושר , הוא השחקן הראשון שאני רוצה לראות על המגרש,בשבילו קונים כרטיס!!!
במצבו היום , 20 דקות , חצי שעה , מקסימום מחצית ,זה חזרה בהדרגה לכושר משחק , זה הדבר הטוב ביותר עבורו ועבור הקבוצה.
מה שסלובו עושה כרגע זה נזק כפול ,לדעתי גם ערן יודע שזה לא אידאלי בשבילו,אבל ערן חיית משחק לעולם לא יבוא למאמן ויבקש לשחק רק מחצית.
ורוצה את ערן גם בליגת העל ,כתבתי כבר עשרות פעמים פה בפורום המספרים מדברים!!!
05-Feb-2017, 12:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Feb-2017 על ידי 12:55 פיליפצ'וק.)
הודעה: #38
מישהו פה נמצא באימונים? מישהו פה מלווה את הקבוצה במשך השבוע? מלווה את ערן? מישהו פה רופא עם התמחות בפציעות גב בהכשרתו? רואה מה קורה מסביב.
לבוא למגרש ולראות 90 דקות ואז ללכת הביתה ולחפור במחשב זה לא חזות הכל.
תנו קרדיט לצוות המקצועי, מה פתאום הוא לא טוב כשזה קשור לערן לוי? הכל ימדד בסוף במבחן התוצאה וכל החפירה הזו מיותרת.
בנתיים הנזק היחידי שקרה לקבוצה היה דווקא שהוא לא שיחק (גביע ראשל"צ) וגם אז הוא עוד הצליח לתקן ולכפות הארכה.
05-Feb-2017, 13:28
הודעה: #39
לא מסכים איתך.
אני לא מאמין שעם 11 שחקנים שרצים נגד נשר היינו מגיעים לתוצאה הזו. יש עוד פאן והוא הקרדיט המוגזם שהוא מקבל על חשבון שחקנים שכרגע תורמים הרבה יותר ממנו, והם יושבים על הספסל לפנות לו 90 דק. המעמד שלו על הדשא שהולך ונשחק כי חלק כבר לא משתפים אותו ועל האחרים הוא צורח.. משחק קבוצתי שנפגם, העובדה שסלובו מאלתר הרכבים רק כדי שהוא יהיה בפנים, העובדה שנתניה רצה ומהירה היא קבוצה הרבה יותר נושכת מאשר הקבוצה הסטטית עם ערן לוי .. ואני בטוח שאפשר למצוא עוד.

ומנגד - להכשיר את הכוכב שלך נניח למשחקי הפלייאוף. נשאלת השאלה אם זו הדרך, נכון אנחנו לא אנשי מקצוע אבל בטח שלא רואים פה רף של התקדמות ומבחוץ זה די ניכר שהוא בכלל לא החלים ומוגבל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
Shaul (0505-0202-2017201720172017)
05-Feb-2017, 13:39
הודעה: #40
מבין את הביקורת כי מה שראית מערן כולם ראו ואף אחד פה לא חולק על היכולת הנוכחית . כל הוויכוח פה אז על הדרך איך מחזירים אותו לכושר משחק. לבוא ולהגיד שהצוות המקצועי עושה מניפולציות עם ההרכב רק כדי לתת לו לשחק זו אימרה קשה מאוד ועוד להגיד שזו עובדה גובל כבר בהגזמה על גבול לשון הרע
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים