מכבי נתניה

גירסה מלאה: רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי???
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
יש מצב שנכנסת לשאננות בגלל פער שמונה הנקודות מהמקום השלישי?
שכחת שאת המשחק הכי גרוע שלנו הצגנו נגד נשר בסיבוב הקודם?
אל תפריע לו נסע לעמונה לעזור, השאלה למי לכוחות הביטחון או למתנחלים.?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
קודם כל קר ואני שוכב במיטה חולה
דבר ראשון אם הייתי בעמונה לא הייתי מפנה יהודים בחיים כי ארץ ישראל לא צריכה להיות יודן ריין ולא מענינים אותי החוקים והפוליטיקות
עדיאל דבר שני זה בהחלט משחק מוקש אני לא מזלזל כמו פיליפצ'וק אם הם יבואו לבונקר מכוער כמו הפועל ירושלים אז בהחלט יש סכנה להפסד נקודות , ולכן חייבים להיות מרוכזים , ובהתקפה בהתחלה אני מעדיף את בדש עם רועי דיין כי אי אפשר לשמור על 2 נוגחים כל הזמן ברחבה , לרוב המשחק יהיה ברחבה .
שני חלוצי רחבה עד היום למיטב זכרוני הביאו אפס שערים, ולכן אחד באמצע שניים בצדדים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(01-Feb-2017 18:36)זאב רווח כתב: [ -> ]קודם כל קר ואני שוכב במיטה חולה
דבר ראשון אם הייתי בעמונה לא הייתי מפנה יהודים בחיים כי ארץ ישראל לא צריכה להיות יודן ריין ולא מענינים אותי החוקים והפוליטיקות

כאזרחים אנו מחוייבים לכבד את החלטות בית המשפט. ובנוסף, לו היית חייל שם בעמונה, היית חייב למלא פקודות כמשמען. כשאתה במדים, אתה שם את דעותיך האישיות בצד. לא מדובר כאן בגחמה, אלא בתנאי יסוד לחוסנם של החיים הדמוקרטים. על דברים כאלו נפלו דמוקרטיות.

אבל לפני הכל תהיה בריא.
יגאל אתה בהחלט צודק הבעיה שהחוק בדמוקרטיה שלנו לא מייושם כנגד כל האזרחים יש התלהבות יתר לפנות כשמדובר ביהודים במיוחד בבג"ץ
ישנן פסקי דין חלוטים רבים כנגד בדואים בנגב שבג"ץ מעכב כולל על אדמות פרטיות של יהודים ....

תודה רבה על איחולי ההחלמה אתה אדם טוב
(02-Feb-2017 5:37)זאב רווח כתב: [ -> ]יגאל אתה בהחלט צודק הבעיה שהחוק בדמוקרטיה שלנו לא מייושם כנגד כל האזרחים יש התלהבות יתר לפנות כשמדובר ביהודים במיוחד בבג"ץ
ישנן פסקי דין חלוטים רבים כנגד בדואים בנגב שבג"ץ מעכב כולל על אדמות פרטיות של יהודים ....

תודה רבה על איחולי ההחלמה אתה אדם טוב

בין סוגיית עמונה לבין סוגיית אום אל חיראן יש הבדל ערכי ומוסרי עצום: הבעלים של אדמות עמונה הוא אנשים פרטיים (פלסטינאים, אבל לעת עתה זה לא משנה), בעוד הבעלים של אדמות אום אל חיראן הוא המדינה. בסוגיית עמונה הגנה המדינה בנחישות על זכויות של אנשים פרטיים, בעוד, מנגד, בזו הנוגעת לאום אל חיראן, נהגה המדינה בכסיות משי כשמדובר בזכויותיה שלה.

זהו המוסר הראוי במדינה דמוקרטית: היזהר והישמר מלעשוק את הזולת. את עצמך מותר לך לעשוק, אולם באשר לזולת אל תתיר לעצמך להתפשר ולו כקוצו של "יוד".

ואני יכול לציין שטרגדיית אירועי אום אל חיראן לא נפלה עלי כרעם ביום בהיר. כך זה היה עם כלל הציבור, אולם אין זה כך באשר לי: אני נכלל ברשימת התפוצה של "גוש שלום", ולכן כבר מזה כשנה אני מעודכן על הבעייתיות במקום זה.
יגאל אותו שופט עליון מושחת דנצניגר שהחליט לפנות יהודים מאדמה פרטית כביכול של פלשתינים , החליט יום קודם לכן לא לפנות משפחות ערביות בשכונת חנינה במזרח ירושלים והאדמה והבתים שייכים ליהודים בטאבו והוכחה בעלות בבתי המשפט השלום והמחוזי
טענת השופט נצינגר המושחת ?? מסכנים הערבים האלו אין להם היכן ללכת
כשביקשו שלפחות ישלמו דמי שכירות על הבתים והקרקע נענו על ידי אותו שופט בלאו מוחלט

יגאל אסור לעשות עוול במשפט צדק צדק תרדוף ואי אפשר לשחק עם החוק אם אתה רוצה שיכבדו את החוק ואת השופטים
יגאל ידידי במטוטא ממך תקרא בבקשה את המאמר

http://m.maariv.co.il/journalists/Article-556706

Sent from my A0001 using Tapatalk
אתה מאמין לכל מה שבן כספית כותב במעריב? בטח שלא כי הוא שמאל קיצוני. אז למה שנאמין לקלמן ליבסקינד? בגלל שהוא אוהד מכבי נתניה?
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's